Mecz
Nowości w serwisie
Czwartek, 28 lipca 2011 10:10; autor: Dev
img

Rozmowa z Robertem Różańskim przeprowadzona w połowie lipca.

Podczas tegorocznej Letniej Gali Piłkarskiej BOZPN prezes Orląt Zbigniew Biaduń pochlebnie wyrażał się o pana pracy. Czy pan także jest zadowolony z minionego sezonu? 
– Ocenę powinno determinować miejsce Orląt w końcowej tabeli. Łuków na pewno zasługuje na trzecią ligę, a że nie udało się nam awansować, to czuję niedosyt. Jednak biorąc pod uwagę zimowe zawirowania w klubie, których konsekwencją było odejście trzech doświadczonych zawodników, to miejsce wydaje się być adekwatne do prezentowanego przez nas wiosną poziomu.

[Czytaj całość]
Środa, 27 lipca 2011 14:36; autor: Dev
img

Orlęta zremisowały z trzecioligowym Mazurem Karczew 2:2. Obie bramki dla naszego zepołu zdobył pozyskany z ŁKS Łazy Kamil Kopeć. Mecz odbył się w Miętnem. Oprócz zawodników testowanych we wcześniejszych meczach dzisiaj zagrał Bartłomiej Szaniawski. Jest to bramkarz, wychowanek Orląt, który ostatnimi czasy bronił w ŁKS Łazy. W meczu z Mazurem Szaniawski i Damian Bojanek (z juniorów Orląt) bronili po połowie.

Sparing, 27 lipca 2011, 11:00 - Miętne
Mazur Karczew - Orlęta Łuków 2:2 (1:2) 
Kopeć (dwie) 

Orlęta: Bojanek - Szlaski, Bulak, Witkowski, Gryczka - Padysz, Kierych, Marciniak - Gaj, Kopeć, Botwina

Po przerwie zagrali: Szaniawski, Momot, Sterna, Matuszewski, Buga, Przeździak, Kachniarz, Purzycki, Kozłowski

[Czytaj całość]
Wtorek, 26 lipca 2011 21:59; autor: Dev
img

W sezonie 20011/2012 w aż cztery pierwsze niedziele z rzędu Orlęta Łuków rozegrają mecze na własnym stadionie. Stało się tak, gdyż w jednym ze spotkań został zmieniony gospodarz, a jedna kolejka wypada w środę. W porównaniu z pierwotnym terminarzem doszło do jednej zmiany. W II kolejce mecz z Roztoczem zamiast w Szczebrzeszynie zagramy w Łukowie. Klub rywali poprosił Orlęta o zmianę gospodarza ze względu na problemy z murawą na swoim obiekcie. W Szczebrzeszynie wiosną otworzono nowy obiekt (min. z tego powodu w ubiegłym sezonie również zmieniany był gospodarz meczu Roztocze-Orlęta) ale jego bolączką był stan murawy. Obecnie nawierzchnia jest odnawiana i potrzeba czasu aby dostatecznie odpoczęła. Tym samym Orlęta mecze w I, II, III i V kolejce zagrają w niedziele u siebie. Spotkanie IV kolejki odbędzie się w środę w Janowie Lubelskim. W rozwinięciu szczegółowy terminarz rundy jesiennej.

[Czytaj całość]
Wtorek, 26 lipca 2011 19:09; autor: Dev
img

W środę o 11:00 Orlęta Łuków zagrają mecz sparingowy z Mazurem Karczew. Spotkanie odbędzie się na boisku w Miętnem, gdzie zespół z Karczewa przebywa na obozie. Mazur Karczew gra w III lidze łódzko - mazowieckiej, a w ubiegłym sezonie zajął 5 miejsce. Zawodnicy Mazura wygrali także Puchar Polski w województwie mazowieckim i przed tygodniem w rundzie przedwstępnej rozgrywek centralnych odpadli po dogrywce z Wigrami Suwałki.

[Czytaj całość]
Niedziela, 24 lipca 2011 17:44; autor: Dev
img

Włodzimierz Lisiewicz będzie wyłączony na około miesiąc z gry. Nasz pierwszy bramkarz doznał kontuzji we wczorajszym spotkaniu z Ruchem Ryki. Na domiar złego drugi golkiper Norbert Osial nie mógł wczoraj wystąpić także ze względu na kontuzję. Początek obozu zatem nie rysuje się w różowych barwach. Obu naszym bramkarzom życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i do bramki.

[Czytaj całość]
Niedziela, 24 lipca 2011 13:53; autor: Dev
img

W rundzie wiosennej sezonu 2010/2011 Jakub Bulak dość niespodziewanie wskoczył do pierwszego składu Orląt. Zawodnik, który nie skończył jeszcze 17 lat na boiskach 4 ligi nie dał jednak plamy. Zapytaliśmy Kubę o parę spraw związanych z minionymi rozgrywkami. Cała rozmowa w rozwinięciu.

W rundzie wiosennej wybiegałeś regularnie w pierwszym składzie w seniorach, a jeszcze pół roku temu grałeś w juniorach i raczej się nie spodziewałeś takiej szybkiej zmiany? Jak zapamiętałeś swój debiut i pierwsze mecze?
- Musze powiedzieć, że na początku nie spodziewałem się regularnych występów w seniorach. Liczyłem raczej na debiut może kilka meczów. Co do konkretnych spotkań to najlepiej pamiętam ten ze Stoczkiem i derby z Radzyniem. Przy obu towarzyszył mi duży stres a w szczególności przy meczu derbowym gdzie pierwszy raz grałem przy tak dużej publiczności...

[Czytaj całość]
Sobota, 23 lipca 2011 13:11; autor: Dev
img

Orlęta pokonały na własnym boisku Ruch Ryki 3:1. Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Michał Botwina, Kamil Marciniak i Maciej Kachniarz. W zespole Orląt sprawdzany był Mariusz Kozłowski (Lesovia Trzebieszów), który w przeszłości już kilkukrotnie reprezentował barwy Orląt. Z kolei w barwacg zespołu z Ryk wystąpił grający kiedyś w Orlętach, a ostatnio w Dwernickim Stoczek Łukowski Paweł Sudowski. Więcej o meczu oraz zdjęcia i film w rozwinięciu newsa.

[Czytaj całość]
Piątek, 22 lipca 2011 10:08; autor: Dev
img

Dzisiaj 20 lat kończy Łukasz Kiryło - wychowanek Orląt. Łukasz jest napastnikiem i przez dwa ostatnie sezony występował w seniorach Orląt Łuków. W IV lidze rozegrał 52 mecze i strzelił 15 goli. Wcześniej z drużyną Andrzeja Suchodolskiego zdobył Mistrzostwo Województwa Lubelskiego Juniorów Starszych, a sam został wybrany najlepszym napastnikiem ligi. Po ostatnich rozgrywkach Łukasz zrezygnował z gry w Orlętach ze względu na trudności w pogodzeniu gry w Łukowie ze studiami. Z okazji urodzin życzymy Kiryłowi wszystkiego najlepszego, powodzenia w dalszej karierze oraz dziękujemy za mecze i bramki dla Orłów.

Debiut w Orlętach: 16.08.2009 (Orlęta - Sparta Rejowiec 2:1)
Mecze w Orlętach: 52
Pierwsza bramka: 16.08.2009 (Orlęta - Sparta Rejowiec 2:1)
Bramki w Orlętach: 15

[Czytaj całość]
Czwartek, 21 lipca 2011 22:49; autor: Dev
img

Dwudziestu trzech piłkarzy Orląt Łuków rozpocznie jutro zgrupowanie w ośrodku nad zalewem Zimna Woda. Drużyna o 17:00 w piątek odbędzie trening po którym uda się nad Zimną Wodę. W sobotę o 11:00 w Łukowie Orlęta rozegrają sparing z Ruchem Ryki. W tym meczu szansę pokazania się trenerowi dostanie jeszcze dwóch zawodników. W sobotę wieczorem odbędzie się ognisko, które będzie jednocześnie podsumowaniem ubiegłego sezonu. Zaproszenia dostali także zawodnicy, którzy grali w ubiegłych rozgrywkach ale już nie będą reprezentować Orląt. Na obozie w Zajeździe Zimna Woda drużyna pozostanie do kolejnej soboty. Ostatecznie z gry w Orlętach zrezygnował Maciej Domański. Do kadry mogą dołączyć po wyleczeniu urazów także Sebastian Izdebski i Krzysztof Skrzymowski. Kadra na obóz w rozwinięciu.

[Czytaj całość]
Środa, 20 lipca 2011 20:17; autor: Dev
img

Orlęta Łuków pokonały na wyjeździe Górnik II Łęczna 3:1. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Jakub Bulak, Maciej Kachniarz i Kamil Marciniak. Od piątku Orlęta będą przebywały na obozie nad Zalewem Zimna Woda. Kolejny mecz w sobotę z Ruchem Ryki o godzinie 11:00 w Łukowie. Wyniki spotkań innych czwartoligowców podajemy w komentarzach do wpisów na Facebooku.

Sparing, 20 lipca 2011, 18:00 - Łęczna
Górnik II Łęczna - Orlęta Łuków 1:3
Bulak 37, Kachniarz 75, Marciniak 90

Orlęta: Lisiewicz - Witkowski, Padysz, Bulak, Gryczka - Matuszewski, Kierych, Buga - Botwina, Gaj, Kopeć

Po przerwie zagrali: Osial, Purzycki, Baka, Momot, Kachniarz, Marciniak

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał