Mecz
Nowości w serwisie
Piątek, 22 lipca 2011 10:08; autor: Dev
img

Dzisiaj 20 lat kończy Łukasz Kiryło - wychowanek Orląt. Łukasz jest napastnikiem i przez dwa ostatnie sezony występował w seniorach Orląt Łuków. W IV lidze rozegrał 52 mecze i strzelił 15 goli. Wcześniej z drużyną Andrzeja Suchodolskiego zdobył Mistrzostwo Województwa Lubelskiego Juniorów Starszych, a sam został wybrany najlepszym napastnikiem ligi. Po ostatnich rozgrywkach Łukasz zrezygnował z gry w Orlętach ze względu na trudności w pogodzeniu gry w Łukowie ze studiami. Z okazji urodzin życzymy Kiryłowi wszystkiego najlepszego, powodzenia w dalszej karierze oraz dziękujemy za mecze i bramki dla Orłów.

Debiut w Orlętach: 16.08.2009 (Orlęta - Sparta Rejowiec 2:1)
Mecze w Orlętach: 52
Pierwsza bramka: 16.08.2009 (Orlęta - Sparta Rejowiec 2:1)
Bramki w Orlętach: 15

[Czytaj całość]
Czwartek, 21 lipca 2011 22:49; autor: Dev
img

Dwudziestu trzech piłkarzy Orląt Łuków rozpocznie jutro zgrupowanie w ośrodku nad zalewem Zimna Woda. Drużyna o 17:00 w piątek odbędzie trening po którym uda się nad Zimną Wodę. W sobotę o 11:00 w Łukowie Orlęta rozegrają sparing z Ruchem Ryki. W tym meczu szansę pokazania się trenerowi dostanie jeszcze dwóch zawodników. W sobotę wieczorem odbędzie się ognisko, które będzie jednocześnie podsumowaniem ubiegłego sezonu. Zaproszenia dostali także zawodnicy, którzy grali w ubiegłych rozgrywkach ale już nie będą reprezentować Orląt. Na obozie w Zajeździe Zimna Woda drużyna pozostanie do kolejnej soboty. Ostatecznie z gry w Orlętach zrezygnował Maciej Domański. Do kadry mogą dołączyć po wyleczeniu urazów także Sebastian Izdebski i Krzysztof Skrzymowski. Kadra na obóz w rozwinięciu.

[Czytaj całość]
Środa, 20 lipca 2011 20:17; autor: Dev
img

Orlęta Łuków pokonały na wyjeździe Górnik II Łęczna 3:1. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Jakub Bulak, Maciej Kachniarz i Kamil Marciniak. Od piątku Orlęta będą przebywały na obozie nad Zalewem Zimna Woda. Kolejny mecz w sobotę z Ruchem Ryki o godzinie 11:00 w Łukowie. Wyniki spotkań innych czwartoligowców podajemy w komentarzach do wpisów na Facebooku.

Sparing, 20 lipca 2011, 18:00 - Łęczna
Górnik II Łęczna - Orlęta Łuków 1:3
Bulak 37, Kachniarz 75, Marciniak 90

Orlęta: Lisiewicz - Witkowski, Padysz, Bulak, Gryczka - Matuszewski, Kierych, Buga - Botwina, Gaj, Kopeć

Po przerwie zagrali: Osial, Purzycki, Baka, Momot, Kachniarz, Marciniak

[Czytaj całość]
Wtorek, 19 lipca 2011 22:02; autor: Dev
img

W środę o 18:00 Orlęta Łuków zagrają z Górnikiem II Łęczna. Mecz odbędzie się na boisku rywala. Rezerwy Górnika w najbliższym sezonie będą rywalizowały w IV lidze, chociaż udało im się utrzymać w III lidze. Informacje o meczu w środę wieczorem na portalu.

 

[Czytaj całość]
Wtorek, 19 lipca 2011 11:44; autor: Dev
img

W sezonie 2010/2011 grało w naszym zespołu kilku zawodników, którzy odeszli jeszcze w trakcie rozgrywek i nie będą już reprezentowali Orląt Łuków. Najszybciej pożegnał się z nami Piotr Łuszczyk – golkiper sprowadzony przed sezonem. I na dobrą sprawę nie mogliśmy ocenić jego umiejętności. Z powodu kontuzji odniesionej na treningu wystąpił w zaledwie dwóch meczach. Puścił tylko bramkę z karnego ze Stalą Kraśnik. Oddajemy głos samemu zainteresowanemu: - Bardzo żałuję, że nie było mi pisane zagrać całego sezonu w Łukowie. Wszystko przez kontuzję, której nabawiłem się podczas treningu...
Więcej w rozwinięciu.

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 18 lipca 2011 15:31; autor: Dev
img

Dorian Buczek dostał powołanie na konsultację selekcyjno-szkoleniową reprezentacji Polski do lat 16. Nasz zawodnik znalazł się w gronie 24 zawodników zaproszonych na zgrupowanie reprezentacji w Gutowie Małym w woj. łódzkim w dniach 08-11.08.2011. Ponadto KKS Lech Poznań i MSP Szamotuły wystosowały wspólne zaproszenie dla naszego zawodnika na obóz piłkarski w Wąsowie i Opalenicy w dniach 17-25.08.2011. MSP Szamotuły wyraziły także zainteresowanie transferem definitywnym. Dorian Buczek jest wychowankiem Orląt Łuków, regularnie powoływanym do kadry LZPN, z którą niedawno zajął czewarte miejsce na turnieju o Puchar Doktora Jerzego Michałowicza. Dorian gra w juniorach młodszych Orląt.

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 18 lipca 2011 09:36; autor: Dev
img

LZPN zezwolił na grę Górnikowi II Łęczna na grę w IV lidze. I wszystko by było dobrze gdyby nie fakt, że nie wiadomo na jakiej podstawie tak uczyniono. Ponadto jeszcze dwa tygodnie temu Stanisław Sachajko z LZPN zarzekał się, że rezerwy Górnika na pewno nie zagrają w IV lidze. Zostaje im albo III albo V i kluby nie mogą sobie wybierać, gdzie chcą grać. Minęło kilkanaście dni i okazało się, że mogą. Najbardziej w tym wszystkim smuci postawa i buta LZPN. W artykule z Dziennika Wschodniego, który cytujemy w rozwinięciu newsa pan Sachajko twierdzi, że LZPN podjął taką decyzję i nie musi się z niej tłumaczyć. Otóż nieprawda. Po raz kolejny kluby traktowane są jako petenci, a opinia publiczna jako ciemna masa. Kluby płacą związkowi pieniądze i są jego członkami. Kibice z kolei często utrzymują te kluby, chociażby z biletów, czy poprzez sponsoring. A traktowani są po raz kolejni jak petenci. Więcej w rozwinięciu.

[Czytaj całość]
Niedziela, 17 lipca 2011 14:11; autor: Dev
img

Od dzisiaj na stronie możecie głosować na Najlepszego Piłkarza Orląt w sezonie 2010/11. Do tego tytułu nominowaliśmy trzech graczy. Są to Sylwester Buga, Włodzimierz Lisiewicz i Michał Szewczak. Sonda znajduje się w prawej kolumnie strony pod tabelą. Głosowanie trwa do następnej niedzieli. Zapraszamy!

 

[Czytaj całość]
Sobota, 16 lipca 2011 18:55; autor: Dev
img

Orlęta Łuków pokonały w swoim pierwszym sparingu rezerwy Podlasia Biała Podlaska 1:0. Jedyną bramkę strzelił Artur Gaj w 74 minucie. W naszym zespole wystąpiło kilku testowanych zawodników. Oprócz piłkarzy o których już informowaliśmy po pierwszym treningu, zagrali także Kamil Witkowski z Pogoni Siedlce (obrońca, rocznik 1992) i Maciej Domański z Dwernickiego Stoczek Łukowski (pomocnik, rocznik 1994). Więcej o meczu w rozwinięciu.

[Czytaj całość]
Piątek, 15 lipca 2011 19:16; autor: Dev
img

W sobotę o 11:00 na głównym boisku stadionu w Łukowie Orlęta podejmą beniaminka IV ligi lubelskiej Podlasie II Biała Podlaska. Zarówno dla ekipy naszej jak i rywala to będzie pierwszy pojedynek podczas przygotowań. Dla Bialczan będzie to jednak ostatni sprawdzian przed rundą wstępną Pucharu Polski na szczeblu centralnym. W środę 20 lipca Podlasie II zagra u siebie z Sokołem Sokółka. Orlęta trenują od 3 dni i w meczu sobotnim będą testować nowych zawodników. 

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał