Mecz
Nowości w serwisie
Wtorek, 19 lipca 2011 22:02; autor: Dev
img

W środę o 18:00 Orlęta Łuków zagrają z Górnikiem II Łęczna. Mecz odbędzie się na boisku rywala. Rezerwy Górnika w najbliższym sezonie będą rywalizowały w IV lidze, chociaż udało im się utrzymać w III lidze. Informacje o meczu w środę wieczorem na portalu.

 

[Czytaj całość]
Wtorek, 19 lipca 2011 11:44; autor: Dev
img

W sezonie 2010/2011 grało w naszym zespołu kilku zawodników, którzy odeszli jeszcze w trakcie rozgrywek i nie będą już reprezentowali Orląt Łuków. Najszybciej pożegnał się z nami Piotr Łuszczyk – golkiper sprowadzony przed sezonem. I na dobrą sprawę nie mogliśmy ocenić jego umiejętności. Z powodu kontuzji odniesionej na treningu wystąpił w zaledwie dwóch meczach. Puścił tylko bramkę z karnego ze Stalą Kraśnik. Oddajemy głos samemu zainteresowanemu: - Bardzo żałuję, że nie było mi pisane zagrać całego sezonu w Łukowie. Wszystko przez kontuzję, której nabawiłem się podczas treningu...
Więcej w rozwinięciu.

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 18 lipca 2011 15:31; autor: Dev
img

Dorian Buczek dostał powołanie na konsultację selekcyjno-szkoleniową reprezentacji Polski do lat 16. Nasz zawodnik znalazł się w gronie 24 zawodników zaproszonych na zgrupowanie reprezentacji w Gutowie Małym w woj. łódzkim w dniach 08-11.08.2011. Ponadto KKS Lech Poznań i MSP Szamotuły wystosowały wspólne zaproszenie dla naszego zawodnika na obóz piłkarski w Wąsowie i Opalenicy w dniach 17-25.08.2011. MSP Szamotuły wyraziły także zainteresowanie transferem definitywnym. Dorian Buczek jest wychowankiem Orląt Łuków, regularnie powoływanym do kadry LZPN, z którą niedawno zajął czewarte miejsce na turnieju o Puchar Doktora Jerzego Michałowicza. Dorian gra w juniorach młodszych Orląt.

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 18 lipca 2011 09:36; autor: Dev
img

LZPN zezwolił na grę Górnikowi II Łęczna na grę w IV lidze. I wszystko by było dobrze gdyby nie fakt, że nie wiadomo na jakiej podstawie tak uczyniono. Ponadto jeszcze dwa tygodnie temu Stanisław Sachajko z LZPN zarzekał się, że rezerwy Górnika na pewno nie zagrają w IV lidze. Zostaje im albo III albo V i kluby nie mogą sobie wybierać, gdzie chcą grać. Minęło kilkanaście dni i okazało się, że mogą. Najbardziej w tym wszystkim smuci postawa i buta LZPN. W artykule z Dziennika Wschodniego, który cytujemy w rozwinięciu newsa pan Sachajko twierdzi, że LZPN podjął taką decyzję i nie musi się z niej tłumaczyć. Otóż nieprawda. Po raz kolejny kluby traktowane są jako petenci, a opinia publiczna jako ciemna masa. Kluby płacą związkowi pieniądze i są jego członkami. Kibice z kolei często utrzymują te kluby, chociażby z biletów, czy poprzez sponsoring. A traktowani są po raz kolejni jak petenci. Więcej w rozwinięciu.

[Czytaj całość]
Niedziela, 17 lipca 2011 14:11; autor: Dev
img

Od dzisiaj na stronie możecie głosować na Najlepszego Piłkarza Orląt w sezonie 2010/11. Do tego tytułu nominowaliśmy trzech graczy. Są to Sylwester Buga, Włodzimierz Lisiewicz i Michał Szewczak. Sonda znajduje się w prawej kolumnie strony pod tabelą. Głosowanie trwa do następnej niedzieli. Zapraszamy!

 

[Czytaj całość]
Sobota, 16 lipca 2011 18:55; autor: Dev
img

Orlęta Łuków pokonały w swoim pierwszym sparingu rezerwy Podlasia Biała Podlaska 1:0. Jedyną bramkę strzelił Artur Gaj w 74 minucie. W naszym zespole wystąpiło kilku testowanych zawodników. Oprócz piłkarzy o których już informowaliśmy po pierwszym treningu, zagrali także Kamil Witkowski z Pogoni Siedlce (obrońca, rocznik 1992) i Maciej Domański z Dwernickiego Stoczek Łukowski (pomocnik, rocznik 1994). Więcej o meczu w rozwinięciu.

[Czytaj całość]
Piątek, 15 lipca 2011 19:16; autor: Dev
img

W sobotę o 11:00 na głównym boisku stadionu w Łukowie Orlęta podejmą beniaminka IV ligi lubelskiej Podlasie II Biała Podlaska. Zarówno dla ekipy naszej jak i rywala to będzie pierwszy pojedynek podczas przygotowań. Dla Bialczan będzie to jednak ostatni sprawdzian przed rundą wstępną Pucharu Polski na szczeblu centralnym. W środę 20 lipca Podlasie II zagra u siebie z Sokołem Sokółka. Orlęta trenują od 3 dni i w meczu sobotnim będą testować nowych zawodników. 

[Czytaj całość]
Piątek, 15 lipca 2011 16:18; autor: Dev
img

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łukowie oferuje do rozbiórki wraz z pozyskaniem materiału Halę Sportową typu "Pilawa" o pow. ok. 305 metrów kwadratowych wykonaną z drewna, płyt paździerzowych, pokrytą blachą. Hala Sportowa znajduje się na terenie Stadionu Miejskiego Orlęta przy ul. Warszawskiej 15 w Łukowie, gdzie można dokonać wizji lokalnej przed złożeniem oferty. Oferty zawierające oferowaną kwotę za halę, termin i sposób rozbiórki można składać w zapieczętowanych kopertach do 28 lipca 2011 r. do godz. 10:00 do sekretariatu OSiR.

Informacje dodatkowe: Zespół Miejskich Obiektów Sportowych tel. 25 798 23 89 lub 515 13 77 72.

[Czytaj całość]
Czwartek, 14 lipca 2011 18:32; autor: Dev
img

LZPN podał terminarz IV ligi w sezonie 2011/2012. Orlęta ligę zaczną od pojedynku u siebie ze Spartą (prawdopdobnie 14 sierpnia). A w następnej kolejce zagramy na wyjeździe z Roztoczem. Co ciekawe w terminarzu widnieje Górnik II Łęczna, który wygląda na to, że zajął miejsce przysługujące reprezentantom chełmskiej okręgówki. Przypomnijmy, że z tej ligi nikt nie wyraził chęci gry w IV lidze. Górnik II natomiast zrezygnował z III ligi i wg. przepisów powinien grać w okręgówce. Tak przynajmniej zarzekali się na łamach prasy działacze LZPN. Jak widać jednak wszystko da się obejść.

Terminarz do pobrania tutaj. 

[Czytaj całość]
Czwartek, 14 lipca 2011 18:18; autor: Dev
img

Zaczynając podsumowanie sezonu 2010/2011 w wykonaniu piłkarzy Orląt Łuków nie za bardzo wiadomo od czego zacząć. W grudniu przedstawialiśmy rundę jesienną i do tego już wracać nie będziemy. Skupmy się na wydarzeniach z zimy i wiosny 2011. Po pierwsze realia nie były łatwe, ale po drugie celu jakim dla Orląt powinna być III liga, drugi rok z rzędu nie udało się zrealizować. Szerszy tekst i szczegółowe liczbowe statystyki w rozwinięciu.

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał