Mecz
Nowości w serwisie
Piątek, 15 lipca 2011 16:18; autor: Dev
img

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łukowie oferuje do rozbiórki wraz z pozyskaniem materiału Halę Sportową typu "Pilawa" o pow. ok. 305 metrów kwadratowych wykonaną z drewna, płyt paździerzowych, pokrytą blachą. Hala Sportowa znajduje się na terenie Stadionu Miejskiego Orlęta przy ul. Warszawskiej 15 w Łukowie, gdzie można dokonać wizji lokalnej przed złożeniem oferty. Oferty zawierające oferowaną kwotę za halę, termin i sposób rozbiórki można składać w zapieczętowanych kopertach do 28 lipca 2011 r. do godz. 10:00 do sekretariatu OSiR.

Informacje dodatkowe: Zespół Miejskich Obiektów Sportowych tel. 25 798 23 89 lub 515 13 77 72.

[Czytaj całość]
Czwartek, 14 lipca 2011 18:32; autor: Dev
img

LZPN podał terminarz IV ligi w sezonie 2011/2012. Orlęta ligę zaczną od pojedynku u siebie ze Spartą (prawdopdobnie 14 sierpnia). A w następnej kolejce zagramy na wyjeździe z Roztoczem. Co ciekawe w terminarzu widnieje Górnik II Łęczna, który wygląda na to, że zajął miejsce przysługujące reprezentantom chełmskiej okręgówki. Przypomnijmy, że z tej ligi nikt nie wyraził chęci gry w IV lidze. Górnik II natomiast zrezygnował z III ligi i wg. przepisów powinien grać w okręgówce. Tak przynajmniej zarzekali się na łamach prasy działacze LZPN. Jak widać jednak wszystko da się obejść.

Terminarz do pobrania tutaj. 

[Czytaj całość]
Czwartek, 14 lipca 2011 18:18; autor: Dev
img

Zaczynając podsumowanie sezonu 2010/2011 w wykonaniu piłkarzy Orląt Łuków nie za bardzo wiadomo od czego zacząć. W grudniu przedstawialiśmy rundę jesienną i do tego już wracać nie będziemy. Skupmy się na wydarzeniach z zimy i wiosny 2011. Po pierwsze realia nie były łatwe, ale po drugie celu jakim dla Orląt powinna być III liga, drugi rok z rzędu nie udało się zrealizować. Szerszy tekst i szczegółowe liczbowe statystyki w rozwinięciu.

[Czytaj całość]
Środa, 13 lipca 2011 21:36; autor: Dev
img

Dzisiaj odbył się pierwszy trening seniorów Orląt Łuków. W zajęciach prowadzonych przez Roberta Różańskiego wzięli udział: Włodzimierz Lisiewicz, Michał Gryczka, Jakub Bulak, Sebastian Matuszewski, Sylwester Buga, Michał Botwina, Michał Purzycki, Artur Gaj, Maciej Kachniarz oraz grupa nowych piłkarzy:  Norbert Osial, Kamil Kopeć, Robert Momot, Daniel Baka, Jakub Sterna, Mateusz Padysz, Artur Zawiślański. Nieobecność kilku innych była usprawiedliwiona. Więcej w rozwinięciu.

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 11 lipca 2011 09:21; autor: Dev
img

GKS Bogdanka II zrezygnował z gry w III lidze lubelsko-podkarpackiej. Zgodnie z wytycznymi Polskiego Związku Piłki Nożnej „zielono-czarni” powinni w związku z tym przystąpić do rozgrywek lubelskiej klasy okręgowej.

Drużyna, którą w kolejnych rozgrywkach poprowadzi Tomasz Herman nie rezygnuje jednak z walki o występy na czwartym froncie.
[Czytaj całość]
Piątek, 8 lipca 2011 17:08; autor: Dev
img

Orlęta Łuków ogłaszają nabór do wszystkich sekcji sportowych prowadzonych w klubie. Nabór prowadzony jest do sekcji: piłki nożnej chłopców i dziewcząt, piłki siatkowej, zapasów, biegów, warcabów, szachów, podnoszenia ciężarów. Zajęcia odbywają się bezpłatnie. Zadania współfinansowane są przez Miasto Łuków. W rozwinięciu szczegóły i roczniki, które przyjmowane są do poszczególnych zespołów. Serdecznie zachęcamy wszystkich chętnych do uprawiania sportu o zgłaszanie się do klubu.
Szczególna prośba kierowana jest do rodziców. Warto zachęcić swoje dzieci do dołączenia do Orląt. Treningi i występy to doskonała forma spędzenia wolnego czasu. Poza walorami sportowymi i wychowawczymi należy pamiętać, że Orlęta Łuków to klub z prawie 90-letnią tradycją. Warto być jej częścią. Szczegóły w rozwinięciu.

[Czytaj całość]
Piątek, 8 lipca 2011 14:59; autor: Dev
img

Znamy plan gier kontrolnych Orląt Łuków. Trener Robert Różański zaplanował sześć gier kontrolnych, pierwsza już 16 lipca z Podlasiem Biała Podlaska.Plan gier kontrolnych Orląt Łuków:


16 lipca
 - Podlasie Biała Podlaska
20 lipca - GKS II Bogdanka
23 lipca - Ruch Ryki
27 lipca - Mazur Karczew
30 lipca - Tomasovia Tomaszów Lubelski
6 sierpnia - Polesie Kock

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 4 lipca 2011 19:21; autor: Dev
img

W sobotę, 2 lipca w Parczewie odbyła się II letnia Gala Piłkarska organizowana przezBialskopodlaski Okręgowy Związek Piłki Nożnej. W jej trakcie rozdano nagrody dla najlepszych zawodników, trenerów i sędziów. Przed rozpoczęciem gali Sławomir Nazarukwychowanek Victorii Parczewprzeprowadził pokazowy trening. Żadna z nagród nie przypadła dla reprezentatnów Orląt. Nominowani byli Sylwester Buga, Włodzimierz Lisiewicz, Michał Botwina, Robert Różański, Andrzej Suchodolski i Zbigniew Biaduń. Najlepszym zawodnikiem okręgówki został wybrany Kamil Kopeć - wychowanek Orląt, obecnie piłkarz ŁKS Łazy. Wyniki w rozwnięciu.

[Czytaj całość]
Niedziela, 3 lipca 2011 17:12; autor: Dev
img

Występujący w ubiegłym sezonie w Orlętach Łuków Marcin Adamiak trenuje z drugoligową Pogonią Siedlce. Adamiak jest wychowankiem Pogoni ale nie miał jeszcze okazji występować w jej barwach w seniorach. Do Orląt był wypożyczony na rok z Jagielloni Białystok. Po zakończeniu sezonu Orlęta zrezygnowały z dalszej współpracy z młodym bramkarzem i nie czyniły starań o jego dalszą grę w Łukowie.

 

[Czytaj całość]
Niedziela, 3 lipca 2011 11:33; autor: Dev
img

W rozgrywanym na terenie Opolskiego Związku Piłki Nożnej turnieju o Puchar doktora Jerzego Michałowicza reprezentacja Lubelskiego Związku Piłki Nożnej uplasowała się na czwartej pozycji. Trzy bramki w turnieju zdobył Dorian Buczek z Orląt Łuków. W meczu o trzecie miejsce młodzi piłkarze ulegli kolegom z kadry Łódzkiego Związku Piłki Nożnej.


[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał