Mecz
Nowości w serwisie
Środa, 29 czerwca 2011 17:20; autor: Dev
img

Dzisiaj podczas zebrania Komisji Licencyjnej ds. II ligi PZPN przyznano licencję Motorowi Lublin. Motor wystąpi w nowym sezonie w II lidze, ponieważ z udziału w tych rozgrywkach zrezygnowały zespoły Olimpii Zambrów i Huraganu Morąg. Pierwszy z nich - mistrz III ligi podlasko-warmińsko-mazurskiej, był zmuszony odstąpić z powodów finansowych. Natomiast władze drugiego w tabeli Huraganu Morąg nie zdążyły zebrać odpowiednich dokumentów. W sezonie 2010/11 lublinianie zajęli 16. miejsce w tabeli grupy wschodniej II ligi. Oznacza to również utrzymanie w III lidze Górnika II Łęczna, a w IV Startu Krasnystaw. Jeżeli dojdzie do fuzji Lublinianki z Wieniawą, spadku uniknie również Orion Niedrzwica. Ogniwo Wierzbica zrezygnowało z gry w IV lidze.

[Czytaj całość]
Środa, 29 czerwca 2011 14:37; autor: Dev
img

Wraz z ostatnim gwizdkiem sędziego w niedzielę rozpoczął się ulubiony przez niektórych sezon ogórkowy. Teraz przyjdzie czas na podsumowanie ubiegłych rozgrywek, czas na przygotowania i spekulacje na temat kolejnych. Jeden z kibiców Orląt Jerzy Kotowski dostarczył do klubu wiersz swojego autorstwa. Idealny na ten czas. Zaproszamy do zapoznania się w rozwinięciu newsa.

[Czytaj całość]
Wtorek, 28 czerwca 2011 19:48; autor: Dev
img

Dwa tygodnie temu odbył Otwarty Turniej w Zapasach w Stylu Klasycznym i Zapasach Kobiet o Puchar Burmistrza Miasta Łuków. Wcześniej przedstawialiśmy już wyniki oraz podsumowanie turnieju a dzisiaj materiał wideo z zawodów z Telewizji Master TV. 

Film z zawodnów (kliknij)

Podsumowanie zawodów (kliknij)

[Czytaj całość]
Wtorek, 28 czerwca 2011 18:48; autor: Dev
img

Ogniwo Wierzbica to jedyny z beniaminków, który może nie przystąpić do gry w czwartej lidze. Wszystko wskazuje na to, że działacze klubu nie zdołają zgromadzić środków koniecznych do występów w wyższej klasie. W Ruchu Ryki, Omedze Stary Zamość i rezerwach Podlasia Biała Podlaska powinni uporać się z tym problemem. – Kiedy graliśmy w „okręgówce” nasz budżet zamykał się w 50, 60 tys. zł. Na czwartą ligę będziemy potrzebowali dwa razy więcej – mówi Robert Hanc, prezes Ogniwa.

Więcej w rozwinięciu.

[Czytaj całość]
Wtorek, 28 czerwca 2011 09:02; autor: Dev
img

Od 2008 roku w Łukowie są rozgrywane międzynarodowe zawody w podnoszeniu ciężarów. Dwie pierwsze edycje turnieju były rozgrywane pod nazwą "Bracia Dołęgowie Zapraszają...", a ostatnio to GRAND PRIX ŁUKÓW 2010. W świecie ciężarowym, uchodzą za jedne z najlepiej zorganizowanych zawodów w Polsce, w których występuje czołówka nie tylko polskich zawodników. Tym razem, późną jesienią, odbędą się zawody, które będą kontynuacją turnieju w Łukowie. Już są czynione starania aby współorganizatorem tego turnieju była Europejska Federacja Podnoszenia Ciężarów z jej prezydentem na czele, Antonio Urso. Na tych zawodach wystąpią jak zwykle medaliści najważniejszych imprez w podnoszeniu ciężarów. Oprócz turnieju i spotkania w gronie przyjaciół sportu ciężarowego, koniec swojej kariery jako reprezentanta Polski ogłosi najstarszy z braci.

[Czytaj całość]
Niedziela, 26 czerwca 2011 19:11; autor: Dev
img

Orlęta Łuków pokonały na wyjeździe Unię Bełżyce 2:1 i ostatecznie zajęły 3 miejsce w IV lidze lubelskiej. Pierwszą bramkę dla Orląt strzelił Artur Gaj. Unia wyrównała niedługo potem. Na zwycięskiego gola czekaliśmy aż do doliczonego czasu gry II połowy. Wtedy to Sylwester Buga zdobył bramkę z rzutu wolnego. Buga podobnie jak tydzień temu w Lublinie z Wieniawą zapewnił Orlętom trzy punkty tuż przed ostatnim gwizdkiem sędziego. Unia kończyła mecz w dziewiątkę po dwóch czerwonych kartkach. Zapis relacji live na Twitterze. W rozwinięciu więcej o samym meczu (relacja, zdjęcia)  oraz o rozstrzygnięciach w IV i V ligach.

[Czytaj całość]
Niedziela, 26 czerwca 2011 17:07; autor: Dev
img

Na Twitterze przekazujemy wieści z ostatniego meczu sezonu IV ligi ligi w sezonie 2010/2011. Unia Bełżyce podejmuje Orlęta Łuków. Mecz rozpoczął się o 17:00.

http://twitter.com/#!/orletalukowpl


[Czytaj całość]
Niedziela, 26 czerwca 2011 13:45; autor: Dev
img

W piątek odbył się IV Memoriał im. Antoniego Trybonia. Mecze rozgrywano w trzech grupach wiekowych – rocznika 1998-99, 2000-01 i 2002-03. Spośród 26 drużyn z Polski sukces sprzed roku powórzyli młodzi piłkarze z Wisły Płock z rocznika rocznika 1998-99. W klasyfikacji rocznika 2000-01 najlepiej spisali sięzawodnicy z białoruskiego SMO Brześć. Wśród najmłodszej grupy 1. miejsce zajęli piłkarze z MKP Pogoń Siedlce. Z naszych ekip dwa drugie miejsca oraz jedno trzecie zajęłi piłkarze AMPLUS Łuków. Orlęta Łuków zajęły 10 miejsce w kategorii 98/99. Memoriał był także okazją dla uczczenia 35 lecia pracy trenerskiej Przemysława Trybonia. Wyniki w rozwinięciu.

[Czytaj całość]
Niedziela, 26 czerwca 2011 13:24; autor: Dev
img

Za parę godzin poznamy ostateczne rozstrzygnięcia w IV lidze i okręgówkach lubelskich. Gwoli ścisłości poznamy rozstrzygnięcia boiskowo. Potem jeszcze układ tabel może się zmienić. Wszystko ze względu na licencję i finanse. Wczoraj poznaliśmy ostatnie wyniki III ligi. Spadek ostatecznie zanotowały Olender Sól, Stal Poniatowa, Stal Mielec i Górnik II Łęczna. Ma to znaczenie dla IV ligi. Więcej w rozwinięciu

[Czytaj całość]
Czwartek, 23 czerwca 2011 21:23; autor: Dev
img

Na kolejkę przed końcem lubelskiej klasy okręgowej awans do IV ligi zapewnił sobie MKS Ruch Ryki. Ruch w przedostatniej kolejce ligowej potrzebował punktu z Pogonią Lubartów i zremisował 0:0. Rywal do awansu Opolanin Opole Lubelskie przegrał natomiast z Polesiem Kock aż 4:0. Najbardziej znanymi zawodnikami zespołu z Ryk są Lucien Buala Bola z Demokratycznej Republiki Konga oraz bramkostrzelna para napastników Tomasz Sikora - Wojciech Kępka. 
Na kolejkę przed końcem bialskopodlaskiej okręgówki doszło do zmiany lidera. Victoria Parczew zremisowała 1:1 z Agrosportem Leśna Podlaska, a Podlasie II Biała Podlaska pokonało Lutnię Piszczac 1:0 i objęło prowadzenie w tabeli. Ostatnia kolejka w niedzielę. 

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał