Mecz
Nowości w serwisie
Niedziela, 12 czerwca 2011 10:30; autor: Dev
img

Dzisiaj rozegramy swój ostatni mecz w tym sezonie na własnym boisku w Łukowie. Po emocjach związanych z awansem Pogoni do II ligi sprawdzenie formy naszych piłkarzy może nie jest najbardziej atrakcyjnym wydarzeniem ale jednak potem czekają nas długie dwa miesiące bez meczów. Oprócz dzisiejszego meczu ze Startem Krasnystaw (stadion, 17:00) rozegramy jeszcze dwa wyjazdowe pojedynki z Wieniawą Lublin i Unią Bełżyce oraz dostaniemy 3 pkt walkowerem za grę z Huraganem Międzyrzec Podlaski. Jako, że nasi wygrali trzy ostatnie mecze oczekujemy dobrej passy do końca sezonu i wywalczenia trzeciej pozycji w tabeli.

Dla nieobecnych oraz fanów z Krasnegostawu relacja na Twitterze. W rozwinięciu newsa co musi się stać abyśmy zajęli trzecie miejsce oraz kiedy rywale będą świętować awans.

[Czytaj całość]
Sobota, 11 czerwca 2011 18:58; autor: Dev
img

Pogoń Siedlce awansowała do II ligi. Wprawdzie w swoim meczu na otwarcie nowego stadionu tylko zremisowała z Wartą Sieradz 2:2 (Bramki dla Pogoni w 87 i 90 min przy stanie 0:2 dla gości), ale w rozgrywanym dwie godziny później meczu Legionovia Legionowo pokonała u siebie Broń Radom 2:0. Tym sam Pogoń na kolejkę przed końcem zapewniła sobie promocję do wyższej ligi. Gratulujemy! Zawodnikami Pogoni są Przemysław Rodak, Dariusz Dziewulski i Jacek Kosmalski. Nowa trybuna wygląda imponująco, ale okazała się za mała i dużo kibiców musiała oglądać mecz zza ogrodzenia.

Galeria zdjęć z meczu Pogoń - Warta. /fot. W.Szczęśniak/

[Czytaj całość]
Piątek, 10 czerwca 2011 15:45; autor: Dev
img

Łukowski Klub Sportowy Orlęta Łuków - Sekcja Zapaśnicza oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łukowie serdecznie zapraszają na Otwarty Turniej w Zapasach w Stylu Klasycznym i Zapasach Kobiet o Puchar Burmistrza Łukowa. Gościem specjalnym będzie Andrzej Supron. Turniej odbędzie się w środę 15 czerwca 2011 od godziny 10:00 w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1. Szczegółowych informacji udziela OSiR i Biuro Sportu. W rozwinieciu plakat imprezy.

[Czytaj całość]
Piątek, 10 czerwca 2011 15:33; autor: Dev
img

Jak informowaliśmy wczoraj 21 czerwca odbędzie się Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków Orląt Łuków. Dzisiaj znamy więcej informacji oraz proponowany szczegółowy plan zebrania. W rozwinięciu newsa pismo-zaproszenie informujące o terminie i szczegółach zebrania.

 

[Czytaj całość]
Piątek, 10 czerwca 2011 12:24; autor: Dev
img

IV liga lubelska, 12 czerwca 2011, 17:00 - Łuków
Orlęta Łuków - Start Krasnystaw 

II WLJM, 11 czerwca 2011, 17:00 - Łuków
Orlęta Łuków - Stal Poniatowa 

WLTS, 11 czerwca 2011, 11:00 - Puławy
Wisła Puławy - Orlęta Łuków 

WLTM, 11 czerwca 2011, 13:00 - Puławy
Wisła Puławy - Orlęta Łuków 

[Czytaj całość]
Czwartek, 9 czerwca 2011 21:59; autor: Dev
img

Na 21 czerwca na godz. 18.00 Zarząd Klubu Sportowego „Orlęta Łuków” zwołał Nadzwyczajne Walne Zebranie członków. W proponowanym porządku obrad zaplanowano m.in. przedstawienie sprawozdania finansowego klubu za lata 2007 – 2010. Członkowie klubu biorący udział w Nadzwyczajnym Walnym Zebraniu wysłuchają również sprawozdania Komisji Rewizyjnej oraz zapoznają się z propozycjami zmian w Statucie ŁKS „Orlęta Łuków”. Jeżeli w pierwszym terminie, na który zwołano walne nie będzie kworum, wówczas zebranie odbędzie się w drugim terminie. Termin już wyznaczono. Jest to ten sam dzień, 30 minut po pierwszym terminie. W walnym mogą brać udział tylko ci członkowie klubu, którzy mają uregulowane składki członkowskie.

[Czytaj całość]
Czwartek, 9 czerwca 2011 12:47; autor: Dev
img

W najbliższą sobotę Pogoń Siedlce będzie mogła zapewnić sobie awans do II ligi. Siedlczanie już w ubiegły weekend rozpoczęli świętowanie awansu, ale na światło dzienne wyszły skandaliczne fakty z derbów Radomia. Podczas meczu Broni z Radomiakiem, trener tej drugiej ekipy w doliczonym czasie dokonał niezrozumiałej zmiany młodzieżowca i wynik wygranego meczu będzie zmieniony na walkower. W sobotę w Siedlcach nastąpi również inaguracja nowego stadionu Pogoni - stadionu, którego w Łukowie nie doczekamy się chyba nigdy. W Pogoni grają także byli zawodnicy Orląt: Jacek Kosmalski, Przemysław Rodak i Dariusz Dziewulski.

Nie od dziś wiadomo też, że kibice Pogoni i Orląt żyją w bardzo dobrych stosunkach. Zatem zapraszamy wszystkich do wyjazdu do Siedlec i świętowania z przyjaciółmi ich sukcesu. Szczegóły w rozwinięciu newsa.

[Czytaj całość]
Czwartek, 9 czerwca 2011 11:05; autor: Dev
img

Wszystko wskazuje na to, że mająca olbrzymie problemy finansowe i organizacyjne Lublinianka nie przestanie istnieć. Jeden z najbardziej zasłużonych klubów w województwie lubelskim przetrwa dzięki połączeniu z Wieniawą. Ponieważ fuzja nie jest możliwa pod względem formalnym, pomysłodawcy ratowania najstarszego klubu na Lubelszczyźnie wymyślili, że utworzą spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. 

Jej udziałowcami zostaną: stowarzyszenie Wieniawa, dotychczasowi sponsorzy tego klubu i kilku nowych przedsiębiorców, którzy chcieliby dołączyć do przedsięwzięcia. 

[Czytaj całość]
Środa, 8 czerwca 2011 23:21; autor: Dev
img

Omega Stary Zamość zagra w sezonie 2011/2012 w IV lidze lubelskiej. W rozegranym awansem spotkaniu dwudziestej siódmej kolejki zamojskiej klasy okręgowej Omega pokonała na własnym obiekcie Igros Krasnobród 4:2 i zapewniła sobie promocję do wyższej klasy. Na trzy kolejki przed końcem rozgrywek Omega ma piętnaście punktów przewagi nad dzisiejszym rywalem oraz Turem Turobin. Tur ma jedno spotkanie rozegrane mniej. Omega jest pierwszym beniaminkiem przyszłego sezonu. Czekamy na rozstrzygniecia w pozostałych okręgówkach.

[Czytaj całość]
Środa, 8 czerwca 2011 18:11; autor: Dev
img

Piłkarze w niedzielę odnieśli cenne zwycięstwo na trudnym terenie Huczwy Tyszowce. Dzisiaj uzupełniliśmy na stronie informacje z tego spotkania. Pojawiły się relacje i sporo zdjęć. Zapraszamy do zapoznania się. I jednocześnie przepraszamy za opóźnienia. Zwyczajnie zabrało czasu :-)

 

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał