Mecz
Nowości w serwisie
Niedziela, 15 maja 2011 15:52; autor: Dev
img

Od piątku do niedzieli trwał Puchar Polski Juniorek i Juniorów do lat 15 im. Stefana Polaczuka w Terespolu. W zawodach wystartowało dwóch zawodników Orląt Łuków. W kategorii +85 kg pierwsze miejsce zajął Jarosław Daniluk z wynikiem 232 kg w dwuboju (101 rowanie + 131 podrzut). W klasyfikacji sinclair\'a Jarek był 5. Drugi z naszych zawodników Remigiusz Woch zajął 7 miejsce w kategorii 77kg z wynikiem 101 kg (45+56). 

[Czytaj całość]
Niedziela, 15 maja 2011 11:04; autor: Dev
img

Jak już informowaliśmy na gorąco wczoraj wieczorem na Twitterze Paweł Bielecki zdobył brązowy medal w Akademickich Mistrzostwach Polski w zapasach w stylu wolnym. Jest to duży sukces naszego zawodnika.

 

 

[Czytaj całość]
Niedziela, 15 maja 2011 11:02; autor: Dev
img

I WLJS, 14 maja 2011, 11:00 - Łuków

Orlęta Łuków - Lublinianka 2:2

Orlęta: Stępniak, Przeździak, Rybka (45 Gula), Tchórzewski, Konieczny, Kędziora, Celiński, Łukasik, Głuchowski (30 K.Stempniak), Kachniarz, Fotyga (80C.Stempniak)

II WLJM, 14 maja 2011, 13:00 - Łuków
OSiR Biłgoraj - Orlęta Łuków 0:1
Jamborski 

Orlęta: Szczygielski, Zielant (60 Wietrak), Knap, Sobiech, Osiak, Świderski, Jamborski, Wysokiński, Cizio, Kozłowski, Buczek

Czerwona kartka: 68 min Wysokiński za dwie żółte)

W 60 minucie Cizio zszedł z boiska z kontuzją. 

WLTS, 14 maja 2011, 11:00 - Łuków
Orlęta Łuków - TOP54 Biała Podlaska 1:3 

WLTM, 14 maja 2011, 13:00 - Łuków
Orlęta Łuków - TOP54 Biała Podlaska 1:4

[Czytaj całość]
Sobota, 14 maja 2011 13:36; autor: Dev
img

IV liga lubelska, 15 maja 2011, 17:00 - Łuków
Orlęta Łuków - Sparta Rejowiec Fabryczny -:-

I WLJS, 14 maja 2011, 11:00 - Łuków
Orlęta Łuków - Lublinianka  -:-

II WLJM, 14 maja 2011, 13:00 - Łuków
OSiR Biłgoraj - Orlęta Łuków 

WLTS, 14 maja 2011, 11:00 - Łuków
Orlęta Łuków - TOP54 Biała Podlaska 

WLTM, 14 maja 2011, 13:00 - Łuków
Orlęta Łuków - TOP54 Biała Podlaska 

[Czytaj całość]
Piątek, 13 maja 2011 11:31; autor: Dev
img

Polski Związek Piłki Nożnej, a za nim Ekstraklasa SA wydali decyzje, na mocy których do końca rozgrywek Ekstraklasy, I ligi i II ligi wszystkie mecze odbędą się bez udziału zorganizowanych grup kibiców gości. Jest to pokłosie zajść po finale Pucharu Polski rozegranego na stadionie w Bydgoszczy w dniu 3 maja 2011 r.
 

[Czytaj całość]
Czwartek, 12 maja 2011 17:55; autor: Sk8ter
img

Jest lepiej, tak pokrótce można ocenić działania nowego prezesa i zarządu w kwestiach organizacji spotkań na stadionie przy ul. Warszawskiej, jak i dbałości o czystość łukowskiego obiektu. W porównaniu do poprzedników pana Biadunia można jednak zaryzykować stwierdzenie, że jak się chce to się potrafi. Żółto-czerwone flagi, losowania nagród dla kibiców, obecność prezesa własnego klubu na trybunach (dla poprzedników nie do pomyślenia!) – tym władze Orląt starają się przyciągać widzów na trybuny.

[Czytaj całość]
Czwartek, 12 maja 2011 13:04; autor: Dev
img

Kibice którzy zdecydowali się przyjść na wczorajszy mecz z Podlasiem Biała Podlaska na pewno byli nieco zaskoczeni. Foteliki na trybunie odzyskały swój dawny kolor. Po ostatnim meczu ekipa remontowa OSiRu odświeżyła stan krzesełek, które nie są już wyblaknięte i pokryte stałym nalotem. Jak zapewniają władze klubu przed każdym meczem siedziska są dodatkowo dokładnie myte. Uzupełniono też brakujące krzesełka. Na budynku klubowym pojawił się także nowy napis "Orlęta". W rozwinięciu najnowsze zdjęcia ze stadionu.

[Czytaj całość]
Środa, 11 maja 2011 19:44; autor: Dev
img

Orlęta Łuków przegrały z Podlasiem Biała Podlaska 0:3 i odpadły z pucharowej rywalizacji. Do porażki przyczeniły się katastrofalne błędy bramkarza i słaba postawa obrony. Zapis najważniejszych wydarzeń meczu podawany był na Twitterze. W finale Podlasie zmierzy się ze swoimi rezerwami, które odprawiły LKS Milanów 1:4. Trzy bramki zdobył znany z występów w Łukowie Zbigniew Stonio. W rozwinieciu relacja i zdjęcia.

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 9 maja 2011 23:22; autor: Dev
img

Jako, że liga jest dla nas pozamiatana oczy kibiców Orląt skupione są na Pucharze Polski. To ostatnia szansa aby nie uznać sezonu za stracony. W ubiegłą środę w świetnym stylu odprawiliśmy Orlęta Radzyń, a w najbliższą o 17:00 w Łukowie przyjdzie nam zagrać z Podlasiem Biała Podlaska. Rywal to wyżej notowany, wszak trzecioligowy. Piłkarzom potrzebne będzie wsparcie. Zapraszamy wszystkich fanów do przybycia na stadion i dopingowania Orląt. Pomórzmy zawodnikom wygrać ten mecz! Zbieramy się wszyscy już od 16:00 pod stadionem i dopingujemy Orlęta. Nie zapominamy o żółto-czerwonych barwach. Pokażmy kto jest najlepszym klubem w regionie! 

Puchar Polski to doskonała okazja na przedłużenie emocji. W tym roku mija 10 lat od największego sukcesu w tych rozgrywkach Orląt. Po wygraniu Pucharu BOZPN, a potem wojewódzkiego Pucharu LZPN, zagraliśmy w rozgrywkach centralnych. Zmierzyliśmy się wtedy z ekstraklasowym KSZO Ostrowiec. Chciałoby się powtórki tych emocji.

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 9 maja 2011 14:08; autor: Dev
img

W ostatnich dwóch meczach aż trzech zawodników Orląt otrzymało czerwone kartki. Co ciekawe każdy z nich ma inną sytuację "prawną". Na dodatek przepisy LZPN i BOZPN są niejasne i dosyć niespójne. Paweł Szlaski otrzymał bezpośrednią czerwoną kartkę w meczu z Orlętami Radzyń i został zdyskalifikowany na dwa mecze Pucharu Polski. Mógł wystąpić w spotkaniu z Lublinianką, gdyż kartki z Pucharu nie wliczają się do ligi. Niestety w tym meczu złamał żebro, a więc i tak nie będzie mógł grać przez dluższy czas. Michał Purzycki również w starciu z Radzyniem dostał czerwoną kartkę ale została ona pokazana po dwóch żółtych, więc pauzować jeszcze nie będzie musiał. Natomiast w sobotę bezpośrednią czerwoną kartkę dostał Włodzimierz Lisiewicz i tu sytuacja jest najbardziej skomplikowana. W myśl zasady, że z kartki z ligi liczą się się do Pucharu (a odwrotnie nie) zawodnik nie powinien grać. Jednak jest to dosyć niejasna wykładnia i same zwiazki chyba nie wiedzą jak ją stosować. Niemniej w przypadku Lisiewicza zastosowanie ma też inny przepis, iż zawodnik po otrzymaniu czerwonej kartki nie może grać do momentu orzeczenia kary. Lisiewicza LZPN może zdyskalifikować na dwa lub trzy mecze ale teoretycznie może nawet dać bezwględne zawieszenie np. na pół roku. Związek zajmie się sprawą dopiero w czwartek, a więc już po meczu z Podlasiem. Tak więc Lisiewicz z Podlasiem nie zagra, podobnie jak Szlaski który nie dość że jest zawieszony to jeszcze kontuzjowany.

Miejmy nadzieję, że te dwa znaczące osłabienia nie przeszkodzą Orlętom awansować do finału. Mecz z Podlasiem Biała Podlaska w środę o 17:00 w Łukowie.

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał