Mecz
Nowości w serwisie
Piątek, 15 kwietnia 2011 10:40; autor: Dev
img

IV liga lubelska, 17 kwietnia 2011, 14:00 - Radzyń Podlaski
Orleta Radzyń Podlaski - Orlęta Łuków

I WLJS, 16 kwietnia 2011, 11:00 - Łuków
Orlęta Łuków - Wieniawa Lublin

II WLJM, 16 kwietnia 2011, 11:00 - Hrubieszów
Unia Hrubieszów - Orlęta Łuków

WLTS, 16 kwietnia 2011, 11:30 - Bełżyce
Unia Bełżyce - Orlęta Łuków  

WLTM, 16 kwietnia 2011, 11:00 - Lublin
Widok Lublin - Orlęta Łuków 

OLMłS, 21 kwietnia 2011, 12:00 - Stoczek Łukowski
Dwernicki Stoczek Łukowski - Orlęta Łuków 

[Czytaj całość]
Środa, 13 kwietnia 2011 18:52; autor: Bartlomeo
img

Grające w rezerwowym składzie Orlęta pokonały dziś w Adamowie miejscowy Sokół 2:1 (0:0). Bramki dla naszego zespołu zdobywali Michał Purzycki i Kamil Marciniak. Orlęta objęły prowadzenie w II połowie, ale gospodarze szybko wyrównali. Zwycięski gol padł w doliczonym czasie gry. W ćwierćfinale Orlęta Łuków zmierzą się z Orlętami Radzyń. Termin tego meczu nie jest jeszcze ustalony. Więcej o meczu w rozwinięciu.

[Czytaj całość]
Środa, 13 kwietnia 2011 17:11; autor: Dev
img

W Adamowie trwa mecz Pucharu Polski BOZPN Sokół Adamów - Orlęta Łuków. Wieści z Adamowa przekazujemy na Twiettrze.


http://twitter.com/orletalukowpl

 

[Czytaj całość]
Środa, 13 kwietnia 2011 09:13; autor: Dev
img

753 to nowa liczba Włodzimierza Lisiewicza. Od tylu minut nasz bramkarz nie puścił bramki. Wynik wręcz rewelacyjny. W meczu z Lewartem zwłaszcza w dwóch sytuacjach zachował się znakomicie i wyjaśnił sytuację. Zatem licznik bije dalej. Na tę okazję poprosiliśmy łukowskiego golkipera o kilka zdań na temat ostatnich ale i przyszłych wydarzeń. 
Jak skomentujesz mecz z Lewartem Lubartów? 
- Szkoda, że w tym meczu padł tylko remis. Mieliśmy dużo sytuacji. Jestem trochę zawiedziony wynikiem. Mogliśmy wygrać, a tak Stal Kraśnik oddaliła nam się trochę. No ale trzeba podnieść głowę do góry i grać jak najlepiej dalej. Przed nami dwa ważne mecze z Orlętami Radzyń i Stalą Kraśnik i w nich trzeba udowodnić na co nas stać... 
Więcej w rozwinięciu.
 

[Czytaj całość]
Wtorek, 12 kwietnia 2011 23:36; autor: Dev
img

W środę o 16:30 Sokół Adamów podejmie Orlęta Łuków w ramach meczu 1/8 Pucharu Polski BOZPN. Spotkanie to było już dwukrotnie przekładane. Najpierw na przeszkodzie stanęła pogoda, a potem względy bezpieczeństwa. Być może w środę uda się wreszcie przeprowadzić mecz. Stawką będzie ćwierćfinał i mecz z Orlętami Radzyń. Sokół Adamów kiepsko zainagurował rundę wiosenną bialskopodlaksiej okręgówki - od dwóch porażek. Więcej w rozwinięciu.

[Czytaj całość]
Wtorek, 12 kwietnia 2011 10:46; autor: Dev
img

Poprosiliśmy o komentarz do ostatniego meczu i zbliżającyh się derbów z Orlętami Radzyń Sebastiana Matuszewskiego - zawodnika Orląt i kapitana drużyny w ostatnich meczach.

Od rundy wiosennej grasz już regularnie na nowej pozycji. Jak Ci to odpowiada?
- Na pozycji defensywnego pomocnika (tzw. 6) zacząłem grać pod koniec rundy jesiennej. Pozycja ta wymaga skupienia i koncentracji od 1 do 90 minuty, nie mogę pozwolić sobie na głupie straty piłki, czy inne błędy. Wydaje mi się, że mimo nienajlepszych warunków fizycznych przynoszę więcej korzyści drużynie na defensywie, niż jako ...

Więcej w rozwinięciu.

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 11 kwietnia 2011 19:35; autor: Dev
img

I WLJS, 10 kwietnia 2011, 12:00 - Tomaszów Lubelski
Tomasovia Tomaszów Lub. - Orlęta Łuków 3:0

Orlęta: Stępniak - Tchórzewski, Przeździak, Rybka, Konieczy, K.Stempniak, Łukasik, Celiński, Kachniarz, Fotyga, Kędziora.
Po przerwie grali: C.Stempniak, Bojanek, Ruciński

II WLJM,
Orlęta Łuków - Motor Lublin 3:0 (walkower, goście wycofali się z ligi)

WLTS, 9 kwietnia 2011, 11:00 - Łuków
Orlęta Łuków - KS Lublin 0:0

WLTM, 9 kwietnia 2011, 13:00 - Łuków
Orlęta Łuków - BKS Lublin 1:2

[Czytaj całość]
Niedziela, 10 kwietnia 2011 18:42; autor: Dev
img

Nie udało się Orlętom Łuków pokonać bramkarza Lewartu Lubartów. Nie zrobili tego też piłkarze gości. Tak więc wynik dzisiejszego meczu to 0:0. Mecz nie obfitował w liczne sytuacje bramkowej ale zawodnicy Orląt dwukrotnie strzelali w poprzeczkę. Na początku meczu nieco przypadkowo Sylwester Buga, a już w doliczonym czasie gry Krzysztof Kierych w dobrej sytuacji. Raz Orlęta uratował Włodzimierz Lisiewiczwspaniale broniąc efektowne uderzenie rywala. Lisiewicz nie puscił już bramki od 743 minut. Zapis relacji live z meczu na Twitterze. W rozwinięciu relacja i zdjęcia.

[Czytaj całość]
Niedziela, 10 kwietnia 2011 10:26; autor: Dev
img

Przed meczem z Lewartem na stadionie poczyniono ostatnie prace porządkowe. Uprzątnięto teren wokół nowych ławek rezerwowych i dodano znaki informacyjne. Przygotowano miejsce dla służb medycznych. Odmalowana została także spikerka na stadionie oraz linie wokół ławek i na murawie boiska. Za bramkami pojawiły się też mocowanie, zapewne do masztów na flagi. Na ogrodzeniu boiska pojawiły się też nowe banery reklamowe oraz banery z adresami stron internetowych: OSiRu i naszego portalu. Przed samym meczem na masztach za bramką i spikerką zawisły flagi w barwach klubu i reklamowe.

Aktualizacja: Do galerii dodaliśmy kilka nowych zdjęć banerów i flag

Galeria: Zdjęcia ze stadionu.

Relacja Live z meczu na Twitterze.

[Czytaj całość]
Sobota, 9 kwietnia 2011 23:36; autor: Dev
img

Jutro wreszcie pierwszy mecz w tej rundzie w Łukowie. Orlęta Łuków podejmą Lewart Lubartów. Drużynę w tym sezonie nieobliczalną, pasującą generalnie do miana ligowego średniaka. Przed tygodniem Lewart pokonał Huczwę Tyszowce po golu w 90 minucie. Dzięki temu przez kilka dni Orlęta znajdowały się na fotelu wicelidera. Być może w Lubartowie zadziałał efekt „nowej miotły”, gdyż dotychczasowego szkoleniowca Arkadiusza Smolarza zastąpił Grzegorz Białek. Do Łukowa Lewart przyjedzie bez doświadczonego Borysa Kaczmarskiego, który musi pauzować za czerwoną kartkę. Mecz o 16:00. Wszystkich serdecznie zapraszamy na stadion, by udanie zainaugurować piłkarską wiosnę w Łukowie. 

Nieobecnym pozostaje śledzić naszą relację live na Twitterze.

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Ł-meat
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał