Mecz
Nowości w serwisie
Sobota, 30 kwietnia 2011 07:54; autor: Dev
img

Dzisiaj 21 urodziny obchodzi Michał Gryczka - obrońca łukowskich Orląt. Michał jest wychowankiem Orląt, w barwach których zdobył mistrzostwo województwa lubelskiego juniorów starszych w sezonie 2008/2009. W kolejnych rozgrywkach zadebiutował w drużynie seniorów Orląt. Rundę jesienną obecnego sezonu spędził w Lesovii Trzebieszów, a od wiosny ponownie jest piłkarzem ŁKS-u. Z okazju urodzin życzymy zawodnikowi wszystkiego najlepszego w życiu prywatnym i udanych występów na boisku!

[Czytaj całość]
Czwartek, 28 kwietnia 2011 10:05; autor: Dev
img

Po meczu ze Stalą Kraśnik Telewizja Master Tv przeprowadziła wywiad ze szkoleniowcem Orląt Łuków Robertem Różańskim. Trener ocenia postawę drużyny w tym spotkaniu oraz w całej rundzie wiosennej. W materiale można również obejrzeć fragmenty spotkania ze Stalą, w tym wszystkie strzelone bramki oraz oprawę kibiców Orląt. Na koniec trener Różański dziękuję za wsparcie fanów w Radzyniu i zaprasza na kolejne derby, które już 4 maja w ramach ćwierćfinału Pucharu Polski. Wywiad do obejrzenia w rozwnięciu.

[Czytaj całość]
Czwartek, 28 kwietnia 2011 08:36; autor: Dev
img

Dzisiaj 28 lat kończy Paweł Szlaski - zawodnik Orląt. Łysy - bo taki przydomek nosi Paweł - od poczatku kariery jest związany z Orlętami. Jest wychowankiem naszego klubu, w którym spędził niemal całą karierę. W międzyczasie miał krótką przerwę w grze i epizod w Sokole Adamów. Od tej rundy Szlaski jest kapitanem zespołu w IV lidze i jednym z najbardziej doświadczonych piłkarzy.

[Czytaj całość]
Środa, 27 kwietnia 2011 21:44; autor: Dev
img

Roztocze Szczebrzeszyn dopisało do swojego konta trzy punkty za nierozegrane spotkanie z ostatnim Dwernickim Stoczek Łukowski. Taką decyzję podjął dziś Wydział Gier Lubelskiego Związku Piłki Nożnej. Przypomnijmy, zaplanowane na Wielką Sobotę spotkanie szesnastej kolejki czwartej ligi lubelskiej nie doszło do skutku w wyznaczonym terminie. W Szczebrzeszynie nie pojawiła się drużyna gości, która miała problem ze skompletowaniem składu.

[Czytaj całość]
Wtorek, 26 kwietnia 2011 10:03; autor: Dev
img

Dzisiaj 28 lat kończy Sebastian Izdebski - stoper łukowskich Orląt. Seba to wychowanek Orląt, najczęściej gra na środku obrony, ale bywały też mecze gdy występował w pomocy, ataku, a nawet na bramce. Poza Orlętami Izdebski grał także w Orlętach Radzyń Podlaski, Sokole Adamów, Zrywie Sobolew i Wulkanie Zakrzew. Z okazji urodzin życzymy walecznemu zawodnikowi wszystkiego najlepszego i sukcesów z Orlętami.

[Czytaj całość]
Wtorek, 26 kwietnia 2011 09:15; autor: Dev
img

W Łodzi 16-17 kwietnia odbył się Bokserski Turniej Kadetów . Na trzecim podium stanął zawodnik Orlęta Łuków Michał Goławski.  Nasz zawodnik spisał się wyjątkowo dobrze, pokonał przeciwników i zajął III miejsce w kategorii do 75 kg. Międzynarodowy Turniej Bokserski Kadetów odbył się już pod raz dwudziesty czwarty.

 

[Czytaj całość]
Sobota, 23 kwietnia 2011 14:52; autor: Dev
img

Radosnych, spokojnych, ciepłych i rodzinych Świąt Wielkanocnych wszystkim sympatykom, zawodnikom i pracownikom Orląt Łuków 

życzy Zarząd ŁKS Orlęta Łuków

 

[Czytaj całość]
Sobota, 23 kwietnia 2011 13:49; autor: Dev
img

Po pierwsze podsumujemy dobiegajacy końca tydzień w wykonaniu piłkarzy, a po drugie pożyczymy Wesołych Świąt.

Do czwartku i niedzieli Orlęta mogły się pochwalić kilkoma całkiem ciekawymi statystykami. Jak wiemy liczby nie grają, ale w futbolu jak najwięcej zawsze chcemy policzyć i porównać. Tylko jednym zdobytym punktem w starciu ze Stalą i Orlętami Radzyń prawdopdobnie pogrzebaliśmy swoje szanse na awans.

Więcej o statystykach w rozwinięciu. Tam także niespodzianka :-)

[Czytaj całość]
Piątek, 22 kwietnia 2011 23:46; autor: Dev
img

W nocy na obwodnicy Puław doszło do wypadku samochodowego, w którym samochód osobowy zderzył się z ciężarówką. W wyniku odniesionych obrażeń w szpitalu zmarł bramkarz bełżyckiej Unii Krystian Burek. 
Krystian regularnie występował w bramce swojego zespołu, miał 24 lata.

W imieniu kibiców Orląt Łuków składamy najszczersze kondolencje rodzinie i znajomym.

[Czytaj całość]
Piątek, 22 kwietnia 2011 11:15; autor: Dev
img

I WLJS, 21 kwietnia 2011, 11:00 - Lublin
Widok Lublin - Orlęta Łuków 2:0

Orlęta: Stępniak - Tchórzewski, Przeździak, Rybka, Konieczny, Kędziora, Gula, Celiński, C.Stempniak, Kachniarz, Fotyga

Po przerwie grali: K.Stempniak, Bojanek, Ruciński

II WLJM, 21 kwietnia 2011, 11:00 - Łuków
Orlęta Łuków - Widok Lublin 1:1
Kozłowski

Orlęta: Rudnicki, Zielant, Jurek, Sobiech (20 Knap), Osiak, Świderski (60 Jamborski), Wysokiński, Cizio, Kozłowski, Wałachowski, Buczek

Czerwona kartka: Jurek (Orlęta)

OLMłS, 21 kwietnia 2011, 12:00 - Stoczek Łukowski
Dwernicki Stoczek Łukowski - Orlęta Łuków 1:4 

 

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał