Mecz
Nowości w serwisie
Niedziela, 10 kwietnia 2011 18:42; autor: Dev
img

Nie udało się Orlętom Łuków pokonać bramkarza Lewartu Lubartów. Nie zrobili tego też piłkarze gości. Tak więc wynik dzisiejszego meczu to 0:0. Mecz nie obfitował w liczne sytuacje bramkowej ale zawodnicy Orląt dwukrotnie strzelali w poprzeczkę. Na początku meczu nieco przypadkowo Sylwester Buga, a już w doliczonym czasie gry Krzysztof Kierych w dobrej sytuacji. Raz Orlęta uratował Włodzimierz Lisiewiczwspaniale broniąc efektowne uderzenie rywala. Lisiewicz nie puscił już bramki od 743 minut. Zapis relacji live z meczu na Twitterze. W rozwinięciu relacja i zdjęcia.

[Czytaj całość]
Niedziela, 10 kwietnia 2011 10:26; autor: Dev
img

Przed meczem z Lewartem na stadionie poczyniono ostatnie prace porządkowe. Uprzątnięto teren wokół nowych ławek rezerwowych i dodano znaki informacyjne. Przygotowano miejsce dla służb medycznych. Odmalowana została także spikerka na stadionie oraz linie wokół ławek i na murawie boiska. Za bramkami pojawiły się też mocowanie, zapewne do masztów na flagi. Na ogrodzeniu boiska pojawiły się też nowe banery reklamowe oraz banery z adresami stron internetowych: OSiRu i naszego portalu. Przed samym meczem na masztach za bramką i spikerką zawisły flagi w barwach klubu i reklamowe.

Aktualizacja: Do galerii dodaliśmy kilka nowych zdjęć banerów i flag

Relacja Live z meczu na Twitterze.

Sobota, 9 kwietnia 2011 23:36; autor: Dev
img

Jutro wreszcie pierwszy mecz w tej rundzie w Łukowie. Orlęta Łuków podejmą Lewart Lubartów. Drużynę w tym sezonie nieobliczalną, pasującą generalnie do miana ligowego średniaka. Przed tygodniem Lewart pokonał Huczwę Tyszowce po golu w 90 minucie. Dzięki temu przez kilka dni Orlęta znajdowały się na fotelu wicelidera. Być może w Lubartowie zadziałał efekt „nowej miotły”, gdyż dotychczasowego szkoleniowca Arkadiusza Smolarza zastąpił Grzegorz Białek. Do Łukowa Lewart przyjedzie bez doświadczonego Borysa Kaczmarskiego, który musi pauzować za czerwoną kartkę. Mecz o 16:00. Wszystkich serdecznie zapraszamy na stadion, by udanie zainaugurować piłkarską wiosnę w Łukowie.

Nieobecnym pozostaje śledzić naszą relację live na Twitterze.

Sobota, 9 kwietnia 2011 00:09; autor: Dev
img

Zakłady Mięsne „Łmeat” Łuków chcą wybudować w Łazach zakład produkcji suchej karmy dla zwierząt. Inwestycja będzie usytuowana na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Łazach. Przedstawiciele inwestora zaprezentowali swoje plany podczas otwartego spotkania, które odbyło się w czwartek 7 kwietnia w Urzędzie Gminy Łuków. Jego celem było także wyjaśnienie wątpliwości i uspokojenie mieszkańców okolicznych wsi, którzy obawiali się, że nowa inwestycja będzie miała niekorzystny wpływ na nich i na środowisko. Padły również stwierdzenia, że jeśli uda się na produkowanej karmie zarobić „Łmeatowi”, to chętnie podzieli się swymi dochodami z lokalną społecznością, dofinansowując różne ciekawe inicjatywy, np. budowę stadionu, ale nie nastąpi to wcześniej niż za 4-5 lat od uruchomienia produkcji i sprzedaży.

II WLJM,
Orlęta Łuków - Motor Lublin 3:0 (walkower, goście wycofali się z ligi)

WLTS, 9 kwietnia 2011, 11:00 - Łuków
Orlęta Łuków - KS Lublin

WLTM, 9 kwietnia 2011, 13:00 - Łuków
Orlęta Łuków - BKS Lublin

Piątek, 8 kwietnia 2011 21:12; autor: Dev
img

W przerwie zimowej kilka czwartoligowych klubów borykało się z różnymi kłopotami. Jedne z najpoważniejszych dotknęły Orlęta Łuków. Klub miał spore zaległości wobec piłkarzy, którzy w ramach protestu zawiesili treningi. Przerwa trwała tydzień, ale w końcu strony doszły do porozumienia. I kiedy wydawało się, że w Łukowie wszystko już zostało poukładane, tuż przed inauguracją siedmiu piłkarzy zrezygnowało z reprezentowania żółto-czerwonych barw.

Środa, 6 kwietnia 2011 21:37; autor: Dev
img

W zaległych spotkaniach Wieniawa Lublin pokonała Spartę Rejowiec Fabryczny 2:1 i co jest pewną niespodzianką Stal Kraśnik 1:0 Orlęta Radzyń. Tym samym ekipa z Kraśnika wyprzedziła nasze Orlęta i plasuje się na 2 pozycji w tabeli. Ma punkt przewagi nad Orlętami Łuków i i dwa punkty nad Huczwą Tyszowce.

Środa, 6 kwietnia 2011 00:42; autor: Dev
img

W wywiadzie udzielonym Dziennikowi Wschodniem, szkoleniowiec Orląt Radzyń Rafał Wójcik odpowiada min. na pytanie kto awansuje obok jego drużyny do III ligi. Jako swojego faworyta wskazuje nasz zespół.
– Może podpadnę tym stwierdzeniem naszym fanom, ale będę kibicował Orlętom Łuków. Robert Różański wykonuje tam kawał dobrej roboty. Widać jego rękę w grze zespołu, szczególnie w formacji obronnej. Poza tym, jeżeli awansuje Łuków, będziemy mieli kolejne derby w trzeciej lidze, na mecz przyjdzie więcej kibiców i zrobią ciekawszą oprawę. To żadna atrakcja znowu jechać do Tyszowiec i grać na wykarczowanym lesie - mówi Wójcik.

Poniedziałek, 4 kwietnia 2011 20:51; autor: Dev
img

Dzisiaj 32 urodziny obchodzi Krzysztof Skrzymowski wychowanek Orląt. Skrzynia to jeden z najbardziej popularnych zawodników Orląt. Gra w Orlętach od początku swojej kariery z półtoraroczną przerwą na występy w Dwernickim Stoczek Łukowski. Z okazji urodzin życzmy zawodnikowi wszystkiego najlepszego!

Poniedziałek, 4 kwietnia 2011 15:31; autor: Dev
img

W sobotę, 2 kwietnia odbyły się w Terespolu I Mistrzostwa Województwa Młodzików (13-15 lat) w podnoszeniu ciężarów. W tych zawodach wystąpiło 3 zawodników łukowskich Orląt. I miejsce w kat. +85 kg wywalczył Jarosława Daniluk, który wynikiem 218 kg w dwuboju zwyciężył też w kat. OPEN. III miejsce w kat. do 77 kg wywalczył, debiutujący Remigiusz Woch. Poza konkursem wystąpił też Marcin Izdebski, który osiągnął wynik  48 kg w rwaniu i 58 kg w podrzucie. Cała trójka to podpieczni Roberta Dołęgi. W rozwinięciu zdjęcia.