Mecz
Nowości w serwisie
Niedziela, 3 kwietnia 2011 14:20; autor: Dev
img

Ostatnia wizyta na starym stadionie Roztocza zakończyła się porażką naszej drużyny. Na szczęście tamtego obiektu już nie ma, a nowo powstały stadion został zdobyty przez Orlęta już za pierwszą próbą. W sobotę piłkarze Roberta Różańskiego pokonali Roztocze Szczebrzeszyn 2:0 i nie tracą kontaktu z czołówką. Dzięki temu zwycięstwu oraz stratom punktowym Stali Kraśnik i Huczwy Tyszowce awansowaliśmy na 2 miejsce w tabeli. Relacja i zdjęcia ze spotkania w Szczebrzeszynie w rozwinięciu newsa.

[Czytaj całość]
Sobota, 2 kwietnia 2011 15:40; autor: Dev
img

Orlęta Łuków wygrały z Roztoczem Szczebrzeszyn 2:0. Nasi piłkarze do przerwy prowadziły 1:0. W 43 minucie piekną bramkę zdobył Michał Botwina, a w 50 drugą dorzucił Sylwester Buga.

IV liga, 2 kwietnia 2011, 16:00 - Szczebrzeszyn
Roztocze Szczebrzeszyn - Orlęta Łuków 0:2 (0:1) koniec meczu
Botwina 43 Buga 50

Sobota, 2 kwietnia 2011 14:11; autor: Dev
img

Juniorzy starsi Orląt Łuków pokonali AMSPN Hetman Zamość 1:0. Rywale przez dłuższy okre gry mieli przewagę, ale to Orlęta zadały decydujący cios w końcówce i zgarnęły bardzo ważne trzy punkty. Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył Cezary Stempniak, po podaniu Macieja Kchniarza. Juniorzy młodsi zremisowali z Janowianką 1:1. Trampkarze młodsi rozgromili Huragan 9:0 Więcej w rozwinięciu.

Sobota, 2 kwietnia 2011 09:12; autor: Dev
img

W sobotę Orlęta Łuków jadą do Szczebrzeszyna na mecz z tamtejszym Roztoczem. Drużyna z miasta chrząszcza może okazać się rewelacją rundy wiosennej i będzie to trudny mecz dla zespołu Roberta Różańskiego. Roztocze dużo zyskało na rozpadzie Olendra Sól. Sprowadzeni Tomasz Albingier i Łukasz Lalik mają poprawić skuteczność zespołu. Na dodatek Roztocze wraca do Szczebrzeszyna. W rundzie jesiennej wszystkie mecze zespół rozgrywał na wyjeździe, a na wiosnę powraca na swój nowo wybudowany stadion. Ostatnie mecze Orląt z tym rywalem nie należały do najłatwiejszych. Dwa spotkania wygraliśmy ale po nerwach w końcówce,  a w Szczebrzeszynie ulegliśmy w ostatnich minutach. Początek meczu o 16:00. W rozwinięciu rozkład meczów Orląt na weekend.

Piątek, 1 kwietnia 2011 20:46; autor: Dev
img

Na stronie głównej portalu internetowego telewizji Eurosport ukazał się wywiad z Marcinem Adamiakiem - rezerwowym bramkarzem Orląt Łuków. Wszystko w związku z nową reklamą sieci dyskontowej Biedronka, w której trener reprezentacji Franciszek Smuda ogłasza powołania do kadry. A wyliczankę zaczyna od nazwiska ... Adamiak :-) Dziennikarze Eurosportu w humorystyczny sposób podchwycili temat i rozpoczęli poszukiwania piłkarza o tym nazwisku. Z małą naszą pomocą znaleźli Marcina i polecają golkipera Orląt do kadry Polski. Dzięki temu o Marcinie przeczytać mogą kibice piłkarscy w całej Polsce. W rozwinięciu wywiad.

Piątek, 1 kwietnia 2011 00:26; autor: Dev
img

W ostatnich dniach marca br. odbyły się I Ogólnopolskie Eliminacje do Olimpiady Młodzieży kadetek w boksie. W eliminacjach po raz pierwszy wystartowała Katarzyna Karwowska - zawodniczka sekcji bokserskiej ŁKS Orlęta Łuków. W debiucie los nie sprzyjał łukowiance. Już w pierwszej walce spotkała się z jedną z dwóch rozstawionych zawodniczek. Pomimo ambitnej postawy Katarzyna Karwowska nie sprostała zawodniczce z klubu BKS Jastrzębie i o awans do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży będzie jeszcze walczyła w drugim turnieju kwalifikacyjnym, który odbędzie się za dwa tygodnie w Grudziądzu. Finał OOM rozegrany zostanie na początku maja br. w Sokółce , awansują do niego po dwie najlepsze zawodniczki z turniejów kwalifikacyjnych.

Czwartek, 31 marca 2011 01:24; autor: Dev
img

Niedzielny mecz Dwernickiego Stoczek Łukowski z Orlętami Łuków oglądał z trybun Cezary Kucharski – wychowanek Orląt i były znakomity piłkarz min. Orląt, Legii Warszawa i reprezentacji Polski. Dla kibiców Kucharz nadal jest idolem i nie mógł przemknąć niezauważony. Gdy tylko pojawił się na stadionie od razu skandowali jego nazwisko. Ten przywitał się ze wszystkimi, nikomu też nie odmówił pamiątkowego zdjęcia. Co ciekawe wraz z przybyciem Kucharskiego Orlętom jakby dodano skrzydeł i z łatwością zaaplikowali rywalowi sześć goli. Po meczu poprosiliśmy Cezarego Kucharskiego o krótki komentarz. Więcej w rozwinięciu.

Środa, 30 marca 2011 23:45; autor: Dev
img

Z małym opóźnieniem ale na portalu jest już fotogaleria z niedzielnego meczu Orląt Łuków z Dwernickim Stoczek Łukowski. Zapraszamy do obejrzenia około 50 zdjęć autorstwa Wojtka Szczęśniaka. Fanów ujęć "z innej beczki" zapraszamy na naszą stronę na Facebooku, gdzie zamieścimy też kilka innych zdjęć z tego meczu z przymrużeniem oka.

Fotogaleria.

Środa, 30 marca 2011 10:06; autor: Dev
img

Telewizja Master TV przeprowadziła wywiad z prezesem łukowskich Zakładów Mięsnych Ryszardem Smolarkiem. Prezes opowiada o aktualnej sytuacji Zakładów oraz przyszłych planach. Porouszona została też kwestia sponsorigu Orląt Łuków. Jak wiemy przedstawiciel Zakładów został członkiem Zarządu ŁKS-u. Prezes Smolarek został zapytany, jakie będą dalsze ruchy w tej kwestii największego pracodawcy w naszym regionie. Wypowiedź w rozwnięciu newsa.

Środa, 30 marca 2011 01:44; autor: Dev
img

Niesamowity przebieg miało spotkanie Dwernickiego Stoczek Łukowski z Orlętami Łuków. Gospodarze dzielnie bronili się przez blisko siedemdziesiąt minut, ale gdy stracili pierwszą bramkę, ich szeregi całkowicie się posypały. Goście mieli przewagę przez całe spotkanie i mogli wygrać zdecydowanie wyżej. Możliwy był nawet wynik dwucyfrowy. W pierwszej połowie "żółto-czerwoni” nie imponowali jednak skutecznością i zmarnowali kilka stuprocentowych okazji.