Mecz
Nowości w serwisie
Środa, 23 lutego 2011 18:49; autor: Bartlomeo
img

Nasza drużyna zagra kolejny sparing w okresie przygotowywawczym do rundy wiosennej. Tym razem rywalem będzie Podlasie Biała Podlaska. Spotkanie odbędzie sie w czwartek o 17:30 w Puławach.

 

 

[Czytaj całość]
Środa, 23 lutego 2011 18:40; autor: Bartlomeo
img

Włodzimierz Lisiewicz jest testowany w II-ligowej drużynie GLKS Nadarzyn. Dotychczasowy bramkarz Orląt wystąpi w dzisiejszym spotkaniu pomiędzy GLKS-em a Legionovią, który odbędzie się o 18:00 w Legionowie.

 

[Czytaj całość]
Niedziela, 20 lutego 2011 13:14; autor: Dev
img

Bialskopodlaski Okręgowy Związek Piłki Nożnej ustalił nowe terminy zaległych spotkań Pucharu Polski. Być może za trzecim razem w końcu uda się rozegrać spotkanie Sokół Adamów – Orlęta Łuków. Aktualną datą jest 13 kwietnia 2011 o godzinie 16:30. Na zwycięzcę pojedynku Sokół – Orlęta Łuków, czekają Orlęta Radzyń. Więcej w rozwinięciu newsa.

[Czytaj całość]
Niedziela, 20 lutego 2011 09:02; autor: Dev
img

Do Dwernickiego Stoczek Łukowski powędruje najprawdopodobniej Maciej Kachniarz. Młody zawodnik zagrał już nawet w sparingu Dwernickiego z Mazowią Mińsk Mazowiecki i strzelił jedną z bramek. - Trener Różański chciałby, aby ten chłopak więcej grał, a w Orlętach nie miałby na razie na to szans. U nas będzie inaczej. Po tym, co pokazał w sobotnim meczu, widzę dla niego miejsce w zespole - zapewnia Tomasz Barej, szkoleniowiec Dwernickiego Stoczek Łukowski.

Maciek jest zawodnikiem juniorów Orląt, w seniorach jeszcze nie zadebiutował, ale brał udział w zimowych przygotowaniach i sparingach zespołu Roberta Różańskiego. Do Stoczka zimą definitywnie został wytransferowany już Paweł Sudowski (na jesieni grał tam na wypożyczeniu). Do Orląt powróci natomiast Krzysztof Skrzymowski.

[Czytaj całość]
Sobota, 19 lutego 2011 13:50; autor: Dev
img

W rozegranym dzisiaj sparingu w Sobolewie Orlęta rozgromiły zespół Czarnych Węgrów aż 12:2. Czarni po rundzie jesiennej zajmują 2 miejsce w siedleckiej okręgówce, dające prawo do gry w barażach o IV ligę. Kolejny mecz w najbliższą środę z Podlasiem Biała Podlaska w Puławach. Więcej o meczu w rozwinięciu.

Sparing, 19 lutego 2011, 9:00 - Sobolew
Czarni Węgrów - Orlęta Łuków 2:12
Skrzymowski 6, 58, Gaj 27, Buga 25, 41, 67 Ozygała 45, Wróbel 49, Kmieć 75, Orzyłowski 76, 90, Szlaski 87

[Czytaj całość]
Piątek, 18 lutego 2011 21:30; autor: Dev
img

Zajmujący 15 miejsce w IV lidze Huragan Międzyrzec Podlaski jest bardzo bliski wycofania się z rozgrywek ligowych. Władze miejskie nie udzieliły wsparcia finansowego i klubu nie stać na utrzymanie drużyny w IV lidze. Na spotkaniu władz postanowiono o rozwiązaniu zarządu klubu. To kolejny już przypadek na Lubelszczyźnie klubu z problemami finansowymi. Huragan w poprzednich sezonach dwukrotnie utrzymywał się w lidze dzięki problemom innych (rezygnacja z gry Victorii Parczew, bankructwo Łady Biłgoraj). Wydaje się, że tym razem ta przykra sytuacja spotka Międzyrzeczan. 

[Czytaj całość]
Piątek, 18 lutego 2011 13:34; autor: Dev
img

W czwartek odbyło się spotkanie prezydium Zarządu Orląt Łuków oraz burmistrza Dariusza Szustka z przedstawicielami drużyny seniorów. Piłkarze wracają dzisiaj do treningów, a jutro rozegrają mecz sparingowy z Czarnymi Węgrów. Gra odbędzie się w sobotę w Sobolowie o 9.00

 

[Czytaj całość]
Czwartek, 17 lutego 2011 09:18; autor: Dev
img

W tygodniku Piłka Nożna w numerze z 8 lutego 2011 ukazał się artykuł Piotra Wojciechowskiego pod tytułem „Gruby portfel” traktujący o finansach w IV lidze. Tygodnik raz do roku przygląda się futbolowi na znacznie niższym poziomie niż Ekstraklasa czy Liga Mistrzów. Tym razem pod lupę wzięto budżet typowego czwartoligowca. Wyliczenia są nieco ogólne, a i spojrzenie na sprawę raczej z odległej Warszawy, ale mimo to warto przeczytać ten artykuł. Zwłaszcza gdy temat w Łukowie jest bardzo aktualny. Zapraszamy do rozwinięcia.

[Czytaj całość]
Wtorek, 15 lutego 2011 16:47; autor: Dev
img

Po latach pracy w Łukowie, zespół opuszcza kierownik Tadeusz Kurek. – Żal odchodzić, bo spędziłem tutaj bardzo fajny okres, który będę miło wspominał. Niestety, nie było żadnych szans, abym dogadał się z nowym prezesem. Nasze spojrzenia na piłkę są diametralnie inne, dlatego podjęliśmy wspólnie decyzję o rozstaniu – wyjaśnił Kurek. W rozwinięciu newsa o najwoszych wieściach na temat strajku w Orlętach.

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 14 lutego 2011 18:53; autor: Dev
img

W dniu dzisiejszym drużyna seniorów Orląt Łuków zawiesiła treningi. 

Sytuacja ma miejsce w związku z brakiem uregulowanych spraw finansowych piłkarzy pierwszego zespołu. Zawodnicy podjęcie takiego kroku argumentują tym, iż klub nadal nie uzgodnił warunków finansowych dotyczących ich gry na wiosnę. Nieuregulowane też są zaległości wobec piłkarzy za rundę jesienną. Zawodnicy oczekują reakcji władz klubu. O rozwoju sytuacji oraz stanowisku władz będziemy informować na bieżąco. Do startu rundy wiosennej pozostało nieco ponad miesiąc, a w Orlętach problemów nie ubywa.

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Ł-meat
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał