Mecz
Nowości w serwisie
Wtorek, 29 marca 2011 02:12; autor: Dev
img

Po zwycięstwie w derbach powiatu łukowskiego nad Dwernickim Stoczek Łukowski zapytaliśmy trenera Orląt Roberta Różańskiego o wrażenia ze spotkania i ocenę nowych graczy w zespole.

W niedzielę pokonaliście wysoko Dwernickiego. Jak oceni Pan ten mecz?
- Dziwny trochę był ten mecz. W pierwszej połowie mieliśmy dużą przewagę ale graliśmy bardzo nieskutecznie. Zauważalna była w naszej grze duża nerwowość.

Więcej w rozwinięciu.

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 28 marca 2011 12:55; autor: Dev
img

Włodzimierz Lisiewicz dolicza kolejne minuty do swojego wyniku bez straty gola. Po meczu z Dwernickim Stoczek Łukowski rezultat ten to 563 minuty bez bramki. W ostatnich sześciu meczach Włodek nie skapitulował ani razu. W spotkaniu z Dwernickim nasz bramkarz miał też ochotę na strzelenie gola. Po podyktowaniu przez arbitra jedenastki dla Orląt, ruszył w stronę pola karnego, ale ostatecznie oddał szansę koledze z drużyny. Sylwester Buga, dzięki tej okazji skompletował klasycznego hat-tricka.

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 28 marca 2011 00:52; autor: Dev
img

W meczu z Dwernickim zedebiutowało w Orlętach czterech nowych zawodników. Sprowadzeni zimą Krzysztof Skrzymowski, Jakub Bulak, Krzysztof Kierych i Michał Botwina mieli udział przy wysokiej wygranej Orląt. Oczywiście jeżeli chodzi o Krzysztofa Skrzymowskiego mówimy o debiucie w tym sezonie gdyż, Skrzynia to uznana w Łukowie firma i w Orlętach grał wiele lat. Jest zresztą naszym wychowankiem. Ostatni rok spędził właśnie w Dwernickim, gdzie był czołowym zawodnikiem. Teraz powrócił do Orląt i w niedzielę zagrał przez godzinę. Więcej w rozwinięciu.

[Czytaj całość]
Niedziela, 27 marca 2011 18:02; autor: Dev
img

Orlęta Łuków rozgromiły Dwernickiego Stoczek Łukowski 6:0. Wszystkie bramki padły w drugiej połowie. Łupem podzielili się Artur Gaj, Sylwester Buga (trzy) i Krzysztof Kierych (dwie). W Orlętach zadebiutowali Jakub Bulak, Krzysztof Kierych i Michał Botwina. Więcej o meczu w rozwinięciu.

IV liga, 27 marca 2011, 15:00 - Stoczek Łukowski
Dwernicki Stoczek Łukowski - Orlęta Łuków 0:6 (0:0)
Gaj 67, Kierych 78, 90, Buga 80, 83, 87 (karny)

[Czytaj całość]
Niedziela, 27 marca 2011 10:02; autor: Dev
img

Orlęta Łuków zmierzą się dzisiaj o godzinie 15:00 z Dwernickim Stoczek Łukowski w ramach meczu 17 kolejki IV ligi. Przed tygodniem obie drużyni nie rozegrały swoich spotkań, gdyż boiska nie były przygotowane. Wczoraj zaskoczył nas kolejny atak zimy ale miejmy nadzieję, że mecz dojdzie do skutku. Początek o 15:00 w Stoczku Łukowskim. W zależności od warunków technicznych postaramy się przeprowadzić relację live z tego meczu na Twiiterze.

[Czytaj całość]
Niedziela, 27 marca 2011 07:29; autor: Dev
img

Juniorzy młodsi Orląt pokonali Dwernicki Stoczek Łukowski 2:1 w pierwszym meczu rundy wiosennej II WLJM. Zwycięską bramkę dla piłkarzy Dariusza Solnicy w ostatnich minutach spotkania zdobył Dorian Buczek. Swoje spotkanie wygrali też trampkarze starsi prowadzeni przez Piotra Madeja, którzy rozgromili Orlęta Radzyń Podlaski 5:0. Jeszcze lepszy wynik zanotowali trampkarze młodsi, podpieczni Wiesława Gruli - zwyciężli Radzynian 6:0. Niestety sromotną porażkę zanotowali juniorzy starsi, którzy ulegli Wiśle Puławy aż 7:0. Wyniki i składy w rozwinięciu newsa.

 

[Czytaj całość]
Piątek, 25 marca 2011 09:35; autor: Dev
img

Artykuł ze Wspólnoty Łukowskiej o wydarzeniach sprzed tygodnia w Orlętach.
W środę gruchnęła wieść o rezygnacji z gry w Orlętach siedmiu zawodników, którzy w znacznym stopniu decydowali o obliczu drużyny. Dzień później czterech z nich powróciło. Sylwester Buga, Sebastian Matuszewski, Michał Szewczak, Paweł Szlaski Paweł Grula, Maciej Wryk, Piotr Ozygała. Tak wyglądała lista piłkarzy, którzy mieli nigdy więcej nie wystąpić w żółto-czerwonych barwach. Podopieczni Roberta Różańskiego nie przystali na warunki finansowe zaproponowane przez władze łukowskiego klubu. W jednej chwili plany Orląt zostały przekreślone.

[Czytaj całość]
Czwartek, 24 marca 2011 19:26; autor: Dev
img

Juniorzy starsi Orląt Łuków wygrali na inagurację I WLJS z Sygnałem Lublin 2:1. Spotkanie zostało rozegrane w środę. Pierwotnie miało odbyć się w ubiegły weekend, ale nie pozwoliły na to warunki pogodowe. Bramki dla podpopiecznych Andrzeja Suchodolskiego zdobyli Mateusz Wysokiński i Michał Botwina. 

I WLJS, 23 marca 2011 - Łuków
Orlęta Łuków - Sygnał Lublin 2:1 
Wysokiński, Botwina

Orlęta: Stępniak - Konieczny (C.Stempniak), Bulak, Wysokiński, Łukasik - Głuchowski (Kędziora), Celiński (Rybka), Przeździak, Botwina - Kachniarz, Fotyga (K.Stempniak)

W najbliższym czasie postaramy się uzupełnić wyniki i tabelę I WLJS na portalu.

[Czytaj całość]
Czwartek, 24 marca 2011 10:06; autor: Dev
img

W dniach 18 – 21 marca 2011 r. grupa biegaczy z sekcji biegów ŁKS Orlęta Łuków w składzie Wiesław Wysiński, Tadeusz Guzek, Klaudia Grodzka, Anna Włoch oraz Mariola Włoch gościła w mieście partnerskim Voisins le Bretonneux we Francji. Sportowcy pojechali do Francji, aby wziąć udział w organizowanych tam Wiosennych Biegach. Po raz kolejny łukowscy zawodnicy odnieśli sukces - drużynowo zajęli pierwsze miejsce w biegu na dystansie 7,1 km. Natomiast indywidualnie w klasyfikacji ogólnej mężczyzn Wiesław Wysiński zajął wysokie trzecie miejsce, Tadeusz Guzek był trzynasty.

[Czytaj całość]
Czwartek, 24 marca 2011 09:30; autor: Dev
img

Ubiegły, gorący tydzień w Orlętach przełożył się też na zainteresowanie sytuacją w Łukowie z innych części regionu. W czwartek zanotowaliśmy najwięcej odwiedzin portalu w tym miesiącu. Newsy z naszej strony w minionym tygodniu cytowały lokalne media, w tym Podlasie24.pl Master TV, Dziennik Wschodni, Lubgol.pl, LubelskaPilka.net oraz klubowe strony internetowe. Miejmy nadzieję, że w ciągu najbliższych miesięcy zainteresowanie mediów będzie częściej skupione na udanych występach sportowców Orląt aniżeli sprawach pozasportowych.

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał