Mecz
Nowości w serwisie
Czwartek, 24 marca 2011 19:26; autor: Dev
img

Juniorzy starsi Orląt Łuków wygrali na inagurację I WLJS z Sygnałem Lublin 2:1. Spotkanie zostało rozegrane w środę. Pierwotnie miało odbyć się w ubiegły weekend, ale nie pozwoliły na to warunki pogodowe. Bramki dla podpopiecznych Andrzeja Suchodolskiego zdobyli Mateusz Wysokiński i Michał Botwina. 

I WLJS, 23 marca 2011 - Łuków
Orlęta Łuków - Sygnał Lublin 2:1 
Wysokiński, Botwina

Orlęta: Stępniak - Konieczny (C.Stempniak), Bulak, Wysokiński, Łukasik - Głuchowski (Kędziora), Celiński (Rybka), Przeździak, Botwina - Kachniarz, Fotyga (K.Stempniak)

W najbliższym czasie postaramy się uzupełnić wyniki i tabelę I WLJS na portalu.

[Czytaj całość]
Czwartek, 24 marca 2011 10:06; autor: Dev
img

W dniach 18 – 21 marca 2011 r. grupa biegaczy z sekcji biegów ŁKS Orlęta Łuków w składzie Wiesław Wysiński, Tadeusz Guzek, Klaudia Grodzka, Anna Włoch oraz Mariola Włoch gościła w mieście partnerskim Voisins le Bretonneux we Francji. Sportowcy pojechali do Francji, aby wziąć udział w organizowanych tam Wiosennych Biegach. Po raz kolejny łukowscy zawodnicy odnieśli sukces - drużynowo zajęli pierwsze miejsce w biegu na dystansie 7,1 km. Natomiast indywidualnie w klasyfikacji ogólnej mężczyzn Wiesław Wysiński zajął wysokie trzecie miejsce, Tadeusz Guzek był trzynasty.

[Czytaj całość]
Czwartek, 24 marca 2011 09:30; autor: Dev
img

Ubiegły, gorący tydzień w Orlętach przełożył się też na zainteresowanie sytuacją w Łukowie z innych części regionu. W czwartek zanotowaliśmy najwięcej odwiedzin portalu w tym miesiącu. Newsy z naszej strony w minionym tygodniu cytowały lokalne media, w tym Podlasie24.pl Master TV, Dziennik Wschodni, Lubgol.pl, LubelskaPilka.net oraz klubowe strony internetowe. Miejmy nadzieję, że w ciągu najbliższych miesięcy zainteresowanie mediów będzie częściej skupione na udanych występach sportowców Orląt aniżeli sprawach pozasportowych.

[Czytaj całość]
Niedziela, 20 marca 2011 22:27; autor: Dev
img

W niedzielę po raz kolejny wybraliśmy się na Warszawską 15 by ocenić stan naszego obiektu przed rundą wiosenną. Mimo, że pogoda w niedzielę już była całkiem sympatyczna, dobrze się stało, że spotkanie ze Stalą Kraśnik zostało przełożone. Boisko jest już w lepszym stanie niż jak oglądaliśmy je tydzień temu. Niemniej nadal jest dosyć miękkie i ewentualny występ piłkarzy miałby niebagatelne znaczenie dla stanu murawy w ciągu najbliższych tygodni. W okolicach boiska wyschły już kałuże, zniknął lód. Widać oznaki prac porządkowych przy ławkach rezerwowych. Istotną zmianą jest też pojawienie się dwóch przenośnych toalet, tzw. "toitoiów", które swego czasu już gościły na naszym obiekcie, by potem w niewyjaśnionych okolicznościach zniknąć. Zdjęcia i więcej informacji w rozwinięciu.

[Czytaj całość]
Niedziela, 20 marca 2011 08:17; autor: Dev
img

Znamy już dokładne daty i godziny wszystkich spotkań Orląt Łuków w rundzie jesiennej. Dzisiejsze spotkanie ze Stalą Kraśnik jak już informowaliśmy zostało przełożone. Tym samym zainaugurujemy rundę za tydzień Z Dwernickim Stoczek Łukowski w derbach powiatu. Następnie czeka nas wyjazdowy mecz z Roztoczem. W rundzie jesiennej na prośbę gości zmieniono gospodarza i pierwszy mecz odbył się w Łukowie, ze względu na budowę stadionu w Szczebrzeszynie. Szczegóły w rozwinięciu. 

[Czytaj całość]
Piątek, 18 marca 2011 22:20; autor: Dev
img

W dniu dzisiejszym w Lubelskim Związku Piłki Nożnej zostały zgłoszone kadry Orląt Łuków do rundy wiosennej IV ligi i Wojewódzkiej Ligi Juniorów Starszych. Do zawodników zarejestrowanych latem dołączyli Michał Botwina (Bizon Jeleniec), Krzysztof Kierych (ŁKS Łazy), Kamil Marciniak (Wisła Puławy), Krzysztof Skrzymowski (Dwernicki Stoczek Łukowski), Michał Gryczka (Lesovia Trzebieszów).  Listy zawodników w rozwinięciu.

[Czytaj całość]
Piątek, 18 marca 2011 13:09; autor: Sk8ter
img

Zaplanowane na niedzielę na godz. 15:00 spotkanie pomiędzy Orlątami a Stalą Krasnik nie odbędzie się. Powodem jest zły stan murawy na stadionie przy ul. Warszawskiej. Mecz przełożono na Wielki Czwartek, 21 kwietnia o godz. 17:00.

Powołując się na władze klubowe, spotkanie zostało przełożone w obawie przed zniszczeniem płyty boiska. Konsekwencją tego byłoby zniszczenie nawierzchni na całą rundę wiosenną.

[Czytaj całość]
Piątek, 18 marca 2011 10:01; autor: Dev
img

LZPN przełożył planowane na sobote spotkanie juniorów starszych Orląt Łuków. Nowy termin to najbliższa środa g. 15:30. Nie odbędą się też spotkania IV ligi. Włodawianka nie zagra z Huraganem, gdyż goście wycofali się z ligi. Natomiast spotkania Lublinianki z Wieniawą, Roztocza z Dwernickim, Orionu z Huczwą zostaną przełożone ze względu na warunki atmosferyczne. O tym czy rozegrany zostanie mecz Orląt Łuków ze Stalą Kraśnik okaże się po stanie pogody w dwóch najbliższych dniach. W tej chwili spotkanie ma być rozegrane zgodnie z planem, ale w każdej chwili może nastąpić zmiana decyzji. Murawa nie wyschła jeszcze dostatecznie po zimie.

[Czytaj całość]
Czwartek, 17 marca 2011 19:37; autor: Dev
img

Michał Szewczak, Sebastian Matuszewski, Paweł Szlaski i Sylwester Buga po namyśle zdecydowali się jednak na występy w Orlętach Łuków w rundzie wiosennej. W dzisiejszym treningu uczestniczyli też Piotr Fortuna, Michał Gryczka i Jakub Bulak z juniorów starszych. Wszyscy zostaną zgłoszeni do rozgrywek. Podczas dzisiejszych zajęć odbyła się też sesja fotograficzna dla Wspólnoty Łukowskiej.

[Czytaj całość]
Czwartek, 17 marca 2011 11:38; autor: Dev
img

Dzisiaj 33 lata kończy Artur Gaj - zawodnik Orląt Łuków. W obecnej kadrze Artur to najstarszy i najbardziej doświadczony zawodnik. Na swoim koncie ma również najwięcej bramek dla Orląt. W naszym zespole występuje od sezonu 2002/2003 kiedy to przybył z pobliskiego ŁKS Łazy. Z okazji urodzin życzymy wszystkiego najlepszego i jeszcze wielu goli dla żółto-czerwonych!

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał