Mecz
Nowości w serwisie
Poniedziałek, 14 lutego 2011 18:23; autor: Sk8ter
img

Wraz z przyjściem do klubu nowego prezesa oraz zarządu obserwujemy kolejne zmiany w klubie Orlęta Łuków.

Jak informuje prezes Orląt Zbigniew Biaduń, zarządzanie obiektami klubowymi, które są własnością miasta przejął na siebie Ośrodek Sportu i Rekreacji. Przy stadionie powstanie także Biuro Obsługi Sportu, które będzie odpowiedzialne za sprawną organizację miejskich imprez sportowych oraz koordynację pracy klubów sportowych z Łukowa.

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 14 lutego 2011 17:49; autor: Dev
img

Dzisiaj 19 lat kończy Mateusz Wysokiński - obrońca Orląt Łuków. W barwach senioró Orląt rozegrał jak dotąd 20 spotkań. Z juniorami starszymi w sezonie 2008/2009 zdobył mistrzostwo województwa lubelskiego. Z okazji urodzin życzymy zawodnikowi wszystkiego najlepszego.

 

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 14 lutego 2011 17:38; autor: Dev
img

Burmistrz miasta Łuków Dariusz Szustek ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację zadań miasta o charakterze pożytku publicznego w 2011 roku. Wśród zadań określonych przez miasto jest kategoria o nazwie „W zakresie upowszechniania kultury fizycznej i sportu” z której to środki co roku trafiają do Orląt Łuków. W tegorocznym konkursie łączna kwota na to zadanie wynosi 424 000 , podczas gdy w tamtym roku przewidziano 504 400 zł, a zrealizowano 494 400 zł. W zadaniach o których realizację mogą ubiegać się Orlęta także doszło do sporych cięć. W ubiegłym roku Orlęta mogły się ubiegać o kwotę 410 000 złotych (pisaliśmy o tym 4 stycznia 2010) i taką dotację otrzymały. Obecnie na tak samo zdefiniowane zadania przeznaczona jest kwota 300 000 złotych. Dodatkowo po utworzeniu nowych sekcji w Orlętach klub może zgłosić ofertę na kolejne 11 000 złotych. Wyszczególnienie kwot w rozwinięciu newsa.

[Czytaj całość]
Niedziela, 13 lutego 2011 09:51; autor: Dev
img

Dzisiaj 42 urodziny obchodzi Tadeusz Kurek – wieloletni zawodnik i pracownik Orląt Łuków. Karierę zawodniczą zakończył w 2007 roku i od tego czasu jest kierownikiem drużyny piłkarskiej. Od zawsze związany z Orlętami, których jest wychowankiem. Podczas swojej kariery występował jako obrońca ale nie obca mu była gra w pomocy, a nawet ataku i na bramce. Z okazji urodzin życzymy Tadeuszowi Kurkowi wszystkiego najlepszego w życiu osobistym, a także sukcesów z Orlętami.

[Czytaj całość]
Sobota, 12 lutego 2011 15:47; autor: Dev
img

Orlęta Łuków pokonały w sparingowym meczu Ruch Ryki 2:1. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Sebastian Matuszewski i Piotr Ozygała. Do przerwy utrzymywał się remis. Na gola Matuszewskiego zawodnicy z Ryk odpowiedzieli trafieniem Tomasza Sikory z rzutu karnego. W drugiej części gry wynik ustalił Piotr Ozygała, w swoim stylu uderzeniem z rzutu wolnego. Mecz odbył się na bardzo dobrze przygotowanym boisku w Puławach. Grę zawodnikom utrudniał porywisty i mroźny wiatr. W zespole ŁKS-u wystąpił powracający do gry w Orlętach Krzysztof Skrzymowski. Ruch Ryki to aktualny lider lubelskiej klasy okręgowej, w którego kadrze widnieje Wojciech Kępka - doskonale znany z 3 i 4 ligowych boisk snajper, były król strzelców 4 ligi.

Sparing, 12 lutego 2011, 14:00 - Puławy
Ruch Ryki - Orlęta Łuków 1:2 (1:1)
Sikora 39 (karny) - Matuszewski 16, Ozygała 64

Orlęta: Adamiak - Szewczak, Ozygała, Izdebski, Bulak, Matuszewski, Skrzymowski, Buga, Kiryło, Gaj, Botwina 
Po przerwie grali: Orzyłowski, Wryk, Purzycki, Kmieć 

[Czytaj całość]
Piątek, 11 lutego 2011 10:04; autor: Dev
img

Idąc z duchem czasu założyliśmy oficjalne konto portalu orlęta.lukow.pl na serwisie społecznościowym Facebook. To kolejny po stronie, forum i Twitterze kanał komunikacji z naszymi czytelnikami. Facebookowe konto pozwoli nam na jeszcze szybsze informowanie o wszystkich wydarzeniach związanych z Orlętami. Więcej w rozwinięciu.

 

[Czytaj całość]
Środa, 9 lutego 2011 22:30; autor: Bartlomeo
img

Telewizja Master przeprowadziła z burmistrzem naszego miasta wywiad, w którym padły również pytania dotyczące Orląt. Dariusz Szustek mówił m.in. o przyszłości Orląt oraz o budowie nowego stadionu. Program zostanie wyemitowany w piątek 11 lutego o godzinie 20:00.

 

[Czytaj całość]
Niedziela, 6 lutego 2011 11:27; autor: Dev
img

Dzisiaj 19 urodziny obchodzi Marcin Adamiak - bramkarz Orląt Łuków. W rundzie jesiennej Marcin wystąpił w trzech meczach naszego zespołu. Wcześniej był bramkarzem Podlasia Sokołów Podlaski, Jagiellonii Białystok (juniorzy), Jagiellonii Białystok (ME), Korony Kielce (juniorzy), Pogoni Siedlce (juniorzy). Z okazji urodzin życzymy zawodnikowi wszystkiego najlepszego.

[Czytaj całość]
Sobota, 5 lutego 2011 11:26; autor: Dev
img

W drugim meczu sparingowym Orlęta wysoko pokonały Lewart Lubartów. Nasza drużyna wygrała 4:0, a bramki zdobywali: Gaj (trzy), Ozygała. Mecz rozegrano na sztucznym boisku w Łęcznej. 

Sparing, 5 lutego 2011 - Łęczna
Orlęta Łuków - Lewart Lubartów 4:0 (1:0)
Ozygała, Gaj (trzy) 

Orlęta: Lisiewicz - Szewczak, Ozygała, Izdebski, Szlaski, Botwina, Buga, Matuszewski, Grula, Kiryło, Gaj. 
Po przerwie grali: Adamiak, Kmieć, Bulak, Wróbel, Przeździak, Purzycki 

[Czytaj całość]
Piątek, 4 lutego 2011 13:01; autor: Dev
img

W dniu 3 lutego 2011 roku odbyło się posiedzenie Zarządu ŁKS Orlęta Łuków w którym udział wzięli także członkowie Komisji Rewizyjnej. Po spotkaniu Zarząd wydał komunikat o przebiegu zebrania. 

W trakcie posiedzenia Zarząd zapoznał się  z aktualną sytuacją organizacyjną oraz  bardzo trudną obecnie dla klubu sytuacją finansową. Władze zatwierdziły nową strukturę organizacyjną. Powołano nowe sekcje. Więcej w rozwinięciu.

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Ł-meat
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał