Mecz
Nowości w serwisie
Niedziela, 20 marca 2011 22:27; autor: Dev
img

W niedzielę po raz kolejny wybraliśmy się na Warszawską 15 by ocenić stan naszego obiektu przed rundą wiosenną. Mimo, że pogoda w niedzielę już była całkiem sympatyczna, dobrze się stało, że spotkanie ze Stalą Kraśnik zostało przełożone. Boisko jest już w lepszym stanie niż jak oglądaliśmy je tydzień temu. Niemniej nadal jest dosyć miękkie i ewentualny występ piłkarzy miałby niebagatelne znaczenie dla stanu murawy w ciągu najbliższych tygodni. W okolicach boiska wyschły już kałuże, zniknął lód. Widać oznaki prac porządkowych przy ławkach rezerwowych. Istotną zmianą jest też pojawienie się dwóch przenośnych toalet, tzw. "toitoiów", które swego czasu już gościły na naszym obiekcie, by potem w niewyjaśnionych okolicznościach zniknąć. Zdjęcia i więcej informacji w rozwinięciu.

[Czytaj całość]
Niedziela, 20 marca 2011 08:17; autor: Dev
img

Znamy już dokładne daty i godziny wszystkich spotkań Orląt Łuków w rundzie jesiennej. Dzisiejsze spotkanie ze Stalą Kraśnik jak już informowaliśmy zostało przełożone. Tym samym zainaugurujemy rundę za tydzień Z Dwernickim Stoczek Łukowski w derbach powiatu. Następnie czeka nas wyjazdowy mecz z Roztoczem. W rundzie jesiennej na prośbę gości zmieniono gospodarza i pierwszy mecz odbył się w Łukowie, ze względu na budowę stadionu w Szczebrzeszynie. Szczegóły w rozwinięciu. 

[Czytaj całość]
Piątek, 18 marca 2011 22:20; autor: Dev
img

W dniu dzisiejszym w Lubelskim Związku Piłki Nożnej zostały zgłoszone kadry Orląt Łuków do rundy wiosennej IV ligi i Wojewódzkiej Ligi Juniorów Starszych. Do zawodników zarejestrowanych latem dołączyli Michał Botwina (Bizon Jeleniec), Krzysztof Kierych (ŁKS Łazy), Kamil Marciniak (Wisła Puławy), Krzysztof Skrzymowski (Dwernicki Stoczek Łukowski), Michał Gryczka (Lesovia Trzebieszów).  Listy zawodników w rozwinięciu.

[Czytaj całość]
Piątek, 18 marca 2011 13:09; autor: Sk8ter
img

Zaplanowane na niedzielę na godz. 15:00 spotkanie pomiędzy Orlątami a Stalą Krasnik nie odbędzie się. Powodem jest zły stan murawy na stadionie przy ul. Warszawskiej. Mecz przełożono na Wielki Czwartek, 21 kwietnia o godz. 17:00.

Powołując się na władze klubowe, spotkanie zostało przełożone w obawie przed zniszczeniem płyty boiska. Konsekwencją tego byłoby zniszczenie nawierzchni na całą rundę wiosenną.

[Czytaj całość]
Piątek, 18 marca 2011 10:01; autor: Dev
img

LZPN przełożył planowane na sobote spotkanie juniorów starszych Orląt Łuków. Nowy termin to najbliższa środa g. 15:30. Nie odbędą się też spotkania IV ligi. Włodawianka nie zagra z Huraganem, gdyż goście wycofali się z ligi. Natomiast spotkania Lublinianki z Wieniawą, Roztocza z Dwernickim, Orionu z Huczwą zostaną przełożone ze względu na warunki atmosferyczne. O tym czy rozegrany zostanie mecz Orląt Łuków ze Stalą Kraśnik okaże się po stanie pogody w dwóch najbliższych dniach. W tej chwili spotkanie ma być rozegrane zgodnie z planem, ale w każdej chwili może nastąpić zmiana decyzji. Murawa nie wyschła jeszcze dostatecznie po zimie.

[Czytaj całość]
Czwartek, 17 marca 2011 19:37; autor: Dev
img

Michał Szewczak, Sebastian Matuszewski, Paweł Szlaski i Sylwester Buga po namyśle zdecydowali się jednak na występy w Orlętach Łuków w rundzie wiosennej. W dzisiejszym treningu uczestniczyli też Piotr Fortuna, Michał Gryczka i Jakub Bulak z juniorów starszych. Wszyscy zostaną zgłoszeni do rozgrywek. Podczas dzisiejszych zajęć odbyła się też sesja fotograficzna dla Wspólnoty Łukowskiej.

[Czytaj całość]
Czwartek, 17 marca 2011 11:38; autor: Dev
img

Dzisiaj 33 lata kończy Artur Gaj - zawodnik Orląt Łuków. W obecnej kadrze Artur to najstarszy i najbardziej doświadczony zawodnik. Na swoim koncie ma również najwięcej bramek dla Orląt. W naszym zespole występuje od sezonu 2002/2003 kiedy to przybył z pobliskiego ŁKS Łazy. Z okazji urodzin życzymy wszystkiego najlepszego i jeszcze wielu goli dla żółto-czerwonych!

[Czytaj całość]
Czwartek, 17 marca 2011 11:30; autor: Dev
img

Piotr Fortuna i Michał Gryczka znajdą się prawdopodobnie w składzie Orląt na rundę wiosenną. Obaj występowali ostatnio w zespołach z niższych klas rozgrywkowych. Fortuna w Gręzovii Gręzówka, a Gryczka w Lesovii Trzebieszów. Obaj byli też członkami mistrzowskiej drużyny juniorów starszych prowadzonej przez Andrzeja Suchodolskiego, która dwa lata temu zdobyła mistrzostwo województwa. Więcej w rozwinięciu.

[Czytaj całość]
Środa, 16 marca 2011 21:34; autor: Dev
img

Sylwester Buga, Paweł Grula, Sebastian Matuszewski, Piotr Ozygała Michał Szewczak, Paweł Szlaski, Maciej Wryk nie przystali na warunki finansowe zaproponowane przez Zarząd Orląt Łuków i zrezygnowali z występów w łukowskim zespole. Oznacza to, że nie zobaczymy tych piłkarzy w wiosennych meczach Orląt.
Zarząd w formie pisemnego porozumienia zaoferował zawodnikom ekwiwalent za udział w treningach oraz premie za osiągane wyniki. Więcej w rozwinięciu. 

[Czytaj całość]
Środa, 16 marca 2011 18:47; autor: Dev
img

Zbigniew Biaduń, prezes Stowarzyszenia Łukowskiego Klubu Sportowego Orlęta Łuków, tuż przed rozpoczęciem rundy wiosennej, wprowadza nowe zasady współpracy z mediami16 marca podczas spotkania z przedstawicielami lokalnych mediów, poinformował, że wszyscy dziennikarze relacjonujący mecze łukowskich Orląt, mogą wchodzić na stadion bezpłatnie. Muszą natomiast posiadać aktualną legitymację prasową oraz akredytację, która wystawi im klub. Ze względów bezpieczeństwa i porządku dziennikarze i fotoreporterzy zobowiązani są również posiadać kamizelki, które wyróżniać by ich miały spośród kibiców i obsługi.

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał