Mecz
Nowości w serwisie
Czwartek, 17 marca 2011 11:30; autor: Dev
img

Piotr Fortuna i Michał Gryczka znajdą się prawdopodobnie w składzie Orląt na rundę wiosenną. Obaj występowali ostatnio w zespołach z niższych klas rozgrywkowych. Fortuna w Gręzovii Gręzówka, a Gryczka w Lesovii Trzebieszów. Obaj byli też członkami mistrzowskiej drużyny juniorów starszych prowadzonej przez Andrzeja Suchodolskiego, która dwa lata temu zdobyła mistrzostwo województwa. Więcej w rozwinięciu.

[Czytaj całość]
Środa, 16 marca 2011 21:34; autor: Dev
img

Sylwester Buga, Paweł Grula, Sebastian Matuszewski, Piotr Ozygała Michał Szewczak, Paweł Szlaski, Maciej Wryk nie przystali na warunki finansowe zaproponowane przez Zarząd Orląt Łuków i zrezygnowali z występów w łukowskim zespole. Oznacza to, że nie zobaczymy tych piłkarzy w wiosennych meczach Orląt.
Zarząd w formie pisemnego porozumienia zaoferował zawodnikom ekwiwalent za udział w treningach oraz premie za osiągane wyniki. Więcej w rozwinięciu. 

[Czytaj całość]
Środa, 16 marca 2011 18:47; autor: Dev
img

Zbigniew Biaduń, prezes Stowarzyszenia Łukowskiego Klubu Sportowego Orlęta Łuków, tuż przed rozpoczęciem rundy wiosennej, wprowadza nowe zasady współpracy z mediami16 marca podczas spotkania z przedstawicielami lokalnych mediów, poinformował, że wszyscy dziennikarze relacjonujący mecze łukowskich Orląt, mogą wchodzić na stadion bezpłatnie. Muszą natomiast posiadać aktualną legitymację prasową oraz akredytację, która wystawi im klub. Ze względów bezpieczeństwa i porządku dziennikarze i fotoreporterzy zobowiązani są również posiadać kamizelki, które wyróżniać by ich miały spośród kibiców i obsługi.

[Czytaj całość]
Środa, 16 marca 2011 18:38; autor: Dev
img

Reforma rozgrywek przeprowadzona przez PZPN przed rozpoczęciem sezonu 2008/09 zbiera kolejne ofiary. Wszystko wskazuje na to, że do rundy wiosennej czwartoligowych rozgrywek nie przystąpią aż trzy zespoły. Oprócz Huraganu Międzyrzec Podlaski także Lublinianka Lublin i Orion Niedrzwica. Powód? Brak pieniędzy.

Przez kilka ostatnich tygodni trwały rozmowy pomiędzy prezesem Orionu Markiem Wójcikiem, a wójtem Niedrzwicy Adamem Kuną. Na początku marca wydawało się, że obie strony osiągnęły porozumienie i zespół przystąpi do rozgrywek.

 

[Czytaj całość]
Środa, 16 marca 2011 14:16; autor: Dev
img

Stal Kraśnik to kolejny w województwie klub, który boryka się z kłopotami natury finansowej. Kraśniczanie to najbliższy rywal Orląt Łuków.
Na tydzień przed inauguracją czwartoligowych rozgrywek, światło dzienne ujrzały problemy Stali Kraśnik. "Niebiesko-żółci” nie płacą piłkarzom od czterech miesięcy, zawodnicy odmówili wyjścia na boisko w sparingu ze Stalą Poniatowa, a miasto zamierza zmniejszyć dotację dla klubu. W poprzednim roku konto Stali zasiliło 265 tys. zł. Teraz ta kwota może być nawet pięciokrotnie mniejsza. 

[Czytaj całość]
Wtorek, 15 marca 2011 22:23; autor: Dev
img

Szymon Osiński - trzykrotny Mistrz Polski w pływaniu i Wiesław Wysiński - biegacz - to najlepsi łukowscy sportowcy 2010 roku. Tytuły Najlepszych Sportowców Miasta Łuków przyznano 15 marca, podczas uroczystej gali. Szymon Osiński to nastolatek, uczeń drugiej klasy liceum, zawodnik MKS Delfinek Łuków. Zwyciężył w kategorii dzieci i młodzież do lat 18. Wiesław Wysiński zwyciężył w kategorii dorosłych sportowców. Jest członkiem MKS Delfinek Łuków. W ubiegłym roku startował w 23 biegach, a 20 razy stawał na podium.

Drugie miejsce w kategorii młodzieżowej zajął Jarosław Daniluk z Orląt Łuków, uprawiającego podnoszenie ciężarów. Wśród seniorów trzeci był Piotr Ozygała, piłkarz czwartoligowych Orląt. Wśród trenerów wyróżniono Roberta Dołęgę i Roberta Różańskiego z Orląt oraz Przemysława Trybonia z AMPLUSA.

[Czytaj całość]
Wtorek, 15 marca 2011 22:14; autor: Dev
img

Prognozy pogody na najbliższe dni dla naszego województwa nie prezentują się optymistycznie. Temperatura z dnia na dzień będzie się obniżała, a w weekend może nawet popadać śnieg. Czy w tej sytuacji pierwsza wiosenna kolejka czwartej ligi zostanie rozegrana zgodnie z planem?

Już wiadomo, że na boisko na pewno nie wybiegną piłkarze Roztocza Szczebrzeszyn i Dwernickiego Stoczek Łukowski. Gospodarze złożyli do Lubelskiego Związku Piłki Nożnej wniosek o przełożenie meczu, a działacze przychylili się do tej prośby. Nowy termin spotkania to 23 kwietnia. Jak wygląda murawa stadionu w Łukowie pisaliśmy w niedzielę.

[Czytaj całość]
Wtorek, 15 marca 2011 10:19; autor: Dev
img

Według terminarza w niedzielę 20 marca Orlęta Łuków powinny zainaugurować rundę wiosenną IV ligi. Jako, że mamy marzec dopóki piłkarze nie wyjdą na boisko, dopóty nie ma sensu nic wyrokować. Podobnie o tym jak będą wyglądały sprawy kadrowe Orląt. Na tą chwilę wiemy, że nowymi zawodnikami są Michał Botwina i Kamil Marciniak. Na pewno odszedł też Patryk Romaniuk, reszta powinna wyjaśnić się w ciągu kilku najbliższych dni. Więcej w rozwinięciu.

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 14 marca 2011 22:11; autor: Dev
img

W piątek odbyło się spotkanie klubów partnerskich Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa. Na zaproszenie AP przybyli przedstawiciele ośmiu klubów z którymi klub z Łazienkowskiej ma podpisane umowy. Orlęta dołączyły do tego grona dwa lata temu. Na piątkowym spotkaniu nasz klub reprezentował kierownik sekcji piłki nożnej Adam Kulik.

- Spotkanie miało luźny charakter. W AP Legii zmienił się koordynator ds. klubów partnerskich. Zaproszono nas by porozmawiać na temat zmian w tej współpracy...

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 14 marca 2011 22:09; autor: Dev
img

Dzisiaj 21 lat kończy Arkadiusz Wróbel - zawodnik Orląt Łuków. Arek jest wychowankiem Orląt, w których występuje do dziś z kilkumiesięczną przerwą na grę w MKS Mielnik. Wróbel gra na boku pomocy lub obrony. W barwach Orląt rozegrał 57 ligowych spotkań, w których strzelił 1 bramkę. Z okazji urodzin życzymy zawodnikowi wszystkiego najlepszego oraz powodzenia w życiu osobistym i karierze sportowej.

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał