Mecz
Nowości w serwisie
Niedziela, 27 lutego 2011 14:32; autor: Dev
img

Jak informuje strona internetowa Dwernickiego Stoczek Łukowski prawdopodobnie nie dojdzie do przejścia Macieja Kachniarza do tego klubu. Trener juniorów starszych Orląt Łuków Andrzej Suchodolski zdecydował, że potrzebuje zawodnika na wiosnę i tym samym nie zezwolił na jego wypożyczenie do Dwernickiego. Maciej Kachniarz przed tygodniem wystąpił w sparingu Dwernickiego i zdobył nawet bramkę.

 

[Czytaj całość]
Sobota, 26 lutego 2011 19:39; autor: Dev
img

Orlęta zremisowały z Pilicą Białobrzegi 1:1. Gola zdobył Artur Gaj. Mecz odbył się na sztucznej murawie w Puławach.

Sparing, 26 lutego 2011, 17:00 - Puławy
Pilica Białobrzegi - Orlęta Łuków 1:1
Gaj 

Orlęta: Lisiewicz - Wróbel, Izdebski, Ozygała, Szlaski, Kiryło, Matuszewski, Skrzymowski, Buga, Botwina, Markowski.
Po przerwie zagrali: Purzycki, Kmieć, Gaj, Orzyłowski, Przeździak, Adamiak 

[Czytaj całość]
Sobota, 26 lutego 2011 12:15; autor: Dev
img

O 17:00 w Puławach na sztucznej murawie rozegrany zostanie kolejny sparing Orląt Łuków. Tym razem nasi piłkarze zmierzą się z czwartoligową (grupa mazowiecka) Pilicą Białobrzegi. Będzie to już szósty mecz tej zimy ŁKS-u. Zawodnicy z Białobrzegów przebywają obecnie na zgrupowaniu w Puławach, w środę zmierzyli się z Lewartem Lubartów i przegrali 4:1. Zawodnikiem Pilicy jest Piotr Krawczyk - napastnik testowany przez Orlęta latem 2009. Wówczas był on bramkostrzelnym zawodnikiem Skry Konstancin. Ostatecznie działaczom nie udało się wtedy namówić tego piłkarza do gry w Orlętach.

[Czytaj całość]
Czwartek, 24 lutego 2011 21:01; autor: Bartlomeo
img

W rozegranym dziś sparingu Orlęta pokonały drużynę Podlasie Biała Podlaska 1:0. Bramkę dla naszego zespołu strzelił Paweł Szlaski w 85 minucie. Podczas tego meczu łukowska drużyna testowała zawodnika ŁKS Łazy Krzysztofa Kierycha. Kilku zawodników nie mogło rozegrać dzisiejszego spotkania. Mowa tu m.in. o Macieju Wryku, Krzysztofie Skrzymowskim czy Michale Szewczaku.

[Czytaj całość]
Środa, 23 lutego 2011 18:49; autor: Bartlomeo
img

Nasza drużyna zagra kolejny sparing w okresie przygotowywawczym do rundy wiosennej. Tym razem rywalem będzie Podlasie Biała Podlaska. Spotkanie odbędzie sie w czwartek o 17:30 w Puławach.

 

 

[Czytaj całość]
Środa, 23 lutego 2011 18:40; autor: Bartlomeo
img

Włodzimierz Lisiewicz jest testowany w II-ligowej drużynie GLKS Nadarzyn. Dotychczasowy bramkarz Orląt wystąpi w dzisiejszym spotkaniu pomiędzy GLKS-em a Legionovią, który odbędzie się o 18:00 w Legionowie.

 

[Czytaj całość]
Niedziela, 20 lutego 2011 13:14; autor: Dev
img

Bialskopodlaski Okręgowy Związek Piłki Nożnej ustalił nowe terminy zaległych spotkań Pucharu Polski. Być może za trzecim razem w końcu uda się rozegrać spotkanie Sokół Adamów – Orlęta Łuków. Aktualną datą jest 13 kwietnia 2011 o godzinie 16:30. Na zwycięzcę pojedynku Sokół – Orlęta Łuków, czekają Orlęta Radzyń. Więcej w rozwinięciu newsa.

[Czytaj całość]
Niedziela, 20 lutego 2011 09:02; autor: Dev
img

Do Dwernickiego Stoczek Łukowski powędruje najprawdopodobniej Maciej Kachniarz. Młody zawodnik zagrał już nawet w sparingu Dwernickiego z Mazowią Mińsk Mazowiecki i strzelił jedną z bramek. - Trener Różański chciałby, aby ten chłopak więcej grał, a w Orlętach nie miałby na razie na to szans. U nas będzie inaczej. Po tym, co pokazał w sobotnim meczu, widzę dla niego miejsce w zespole - zapewnia Tomasz Barej, szkoleniowiec Dwernickiego Stoczek Łukowski.

Maciek jest zawodnikiem juniorów Orląt, w seniorach jeszcze nie zadebiutował, ale brał udział w zimowych przygotowaniach i sparingach zespołu Roberta Różańskiego. Do Stoczka zimą definitywnie został wytransferowany już Paweł Sudowski (na jesieni grał tam na wypożyczeniu). Do Orląt powróci natomiast Krzysztof Skrzymowski.

[Czytaj całość]
Sobota, 19 lutego 2011 13:50; autor: Dev
img

W rozegranym dzisiaj sparingu w Sobolewie Orlęta rozgromiły zespół Czarnych Węgrów aż 12:2. Czarni po rundzie jesiennej zajmują 2 miejsce w siedleckiej okręgówce, dające prawo do gry w barażach o IV ligę. Kolejny mecz w najbliższą środę z Podlasiem Biała Podlaska w Puławach. Więcej o meczu w rozwinięciu.

Sparing, 19 lutego 2011, 9:00 - Sobolew
Czarni Węgrów - Orlęta Łuków 2:12
Skrzymowski 6, 58, Gaj 27, Buga 25, 41, 67 Ozygała 45, Wróbel 49, Kmieć 75, Orzyłowski 76, 90, Szlaski 87

[Czytaj całość]
Piątek, 18 lutego 2011 21:30; autor: Dev
img

Zajmujący 15 miejsce w IV lidze Huragan Międzyrzec Podlaski jest bardzo bliski wycofania się z rozgrywek ligowych. Władze miejskie nie udzieliły wsparcia finansowego i klubu nie stać na utrzymanie drużyny w IV lidze. Na spotkaniu władz postanowiono o rozwiązaniu zarządu klubu. To kolejny już przypadek na Lubelszczyźnie klubu z problemami finansowymi. Huragan w poprzednich sezonach dwukrotnie utrzymywał się w lidze dzięki problemom innych (rezygnacja z gry Victorii Parczew, bankructwo Łady Biłgoraj). Wydaje się, że tym razem ta przykra sytuacja spotka Międzyrzeczan. 

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał