Mecz
Nowości w serwisie
Poniedziałek, 16 czerwca 2014 17:03; autor: Dev
img

Wbrew wcześniejszym informacjom mecz 29 kolejki IV ligi lubelskiej Górnik II Łęczna - Orlęta Łuków odbędzie się w Łęcznej. Spotkanie przeniesiono do Łukowa ze względu na remont stadionu w Łęcznej. Ostatecznie jednak piłkarze zagrają na boisku ze sztuczną murawą w Łęcznej zgodnie z terminarzem.

P.S Ze względu na braki w aktualizacji strony zapraszamy na nasz profil na Facebooku po najświeższe informacje: https://www.facebook.com/orletalukowpl

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 2 czerwca 2014 21:48; autor: Dev
img

Orlęta pokonały Unię Krzywda 2:0 Istotne momenty spotkania miały miejsce wyłącznie w I połowie. Dla Orląt gole strzelili - Piotr Wałachowski w 39 minucie i Daniel Miler, który ładnym strzałem pokonał Dadasiewicza 2 minuty później. Pierwsza część spotkania była z obu stron bardzo agresywna. W doliczonym czasie pierwszej połowy bezsensowne zachowanie Damiana Soćki, sędzia \'nagrodził\' czerwoną kartką. W 31 minucie z boiska musiał zejść Michał Botwina, który doznał kontuzji. 
W drugiej części meczu niewiele się działo. Orlęta broniły wyniku, a Unia Krzywda starała się choćby o kontaktowego gola. Najbliżej byli w 60 minucie, kiedy to wydawało się że padnie bramka. Na drodze napastników Unii stanął jednak Paweł Matłacz

[Czytaj całość]
Środa, 28 maja 2014 21:33; autor: Dev
img

W dniach 23-25 maja w Hali sportowej im. J. Kowalczyka przy Gimnazjum nr 2 w Łukowie odbył się zapaśniczy turniej poświęcony pamięci Grzegorza Miszty i Edyty Smolińskiej. Zawody były jednocześnie eliminacjami do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w zapasach kobiet i zapasach w stylu wolnym. 
W turnieju swoje umiejętności zaprezentowało stu siedemdziesięciu sześciu zawodników z 64 klubów z całej Polski oraz dziewięćdziesiąt zawodniczek reprezentujących 35 organizacji sportowych. Powiat łukowski reprezentowali zawodnicy z łukowskich Orląt i stoczkowskich Armat i UKS Zalesia. Sędzią głównym zawodów był Andrzej Sitnik. 

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 26 maja 2014 08:32; autor: Dev
img

Orlęta bezkonkurencyjne podczas II rundy II ligi DMP w podnoszeniu ciężarów, która odbyła się w Łukowie. Podopieczni Roberta Dołęgi i Jana Dmowskiego wygrali turniej i są liderami II ligi. W pokonanym boju pozostawili: KS Raszyn i Legię Warszawa. Najlepsze wyniki uzyskali Robert Dołęga i Kamil Przybysz.

Więcej w rowinięciu. Zdjęcia wkrótce

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 26 maja 2014 08:26; autor: Dev
img

Orlęta Łuków zremisowały z Roztoczem Szczebrzeszyn 0:0 w meczu 25 kolejki IV ligi lubelskiej. Strata punktów i wygrane innych zespołów spowodowały spadek drużyny Pawła Gruli w tabeli na 7 miejsce. Do końca sezonu pozostało nam 5 kolejek plus jeden mecz zaległy.

IV liga lubelska, 25 maja 2014, 17:00 - Szczebrzeszyn
Roztocze Szczebrzeszyn - Orlęta Łuków 0:0

Orlęta: Matłacz – Ebert, Dziewulski, Bulak, Ozygała, Matuszewski, Soćko (31 Jamborski), Wołoszka, Wałachowski, Miler, Botwina

[Czytaj całość]
Niedziela, 25 maja 2014 11:39; autor: Dev
img

Jednym z punktów Dni Łukowa było wręczenie tytułów dla najlepszych sportowców ubiegłego roku, przyznanych przez miejską kapitułę. Trenerem Roku 2013 został Zenon Pawlikowski, trener boksu i kickboxingu w Orlętach Łuków i PTS Łukplast Łuków, którego podopieczni odnoszą sukcesy sportowe na arenie ogólnopolskiej oraz międzynarodowej. Tytuł Sportowca Roku 2013 w Łukowie otrzymał Jarosław Daniluk - zawodnik sekcji podnoszenia ciężarów Orląt Łuków. Młody ciężarowiec ma na koncie wiele sukcesów, m.in. V miejsce na Mistrzostwach Europy Juniorów, Wicemistrzostwo Polski Juniorów.  

[Czytaj całość]
Niedziela, 25 maja 2014 11:32; autor: Dev
img

Siatkarze Orląt w ostatnią niedzielę zagrali w turnieju finałowym Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim. Drużyna z Łukowa broniła tytułu. Piotr Pierzchalski mówił, że nie będzie łatwo obronić tytułu. Z zawodach finałowych brały udział cztery drużyny, w tym. LKPS Lublin, który ma swoim składzie zawodników, którzy niegdyś grali w II lidze.

Oprócz Orląt i LKPS-u, w zawodach wzięły udział MKS Kraśnik i Tajfun Lublin. Mecze rozgrywano w hali sportowej ZS 1 w Łukowie. Ostatecznie Orlęta zajęły trzecie miejsce. Puchar zdobyła drużyna MKS Kraśnik

[Czytaj całość]
Sobota, 24 maja 2014 15:02; autor: Dev
img

IV liga lubelska 25 maja 2014, 17:00 - Szczebrzeszyn
Roztocze Szczebzreszyn - Orlęta Łuków 

I WLJS, 24 maja 2014, 13:30 - Kraśnik
Stal Kraśnik - Orlęta Łuków

I WLJM, 24 maja 2014, 11:00 - Lublin
BKS Lublin - Orlęta Łuków 

WLTS, 24 maja 2014, 11:00 - Lublin
Widok Lublin - Orlęta Łuków 

WLTM, 24 maja 2014, 13:00 - Lublin
Widok Lublin - Orlęta Łuków 

23-25 maja 2014 - Łuków, Gimnazjum nr 2
II Centalne Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży
/Mistrzostwa Polski Kadetów/
w stylu wolnym oraz w zapasach kobiet z udziałem Orląt Łuków

24 maja 2014, 15:00 - Łuków, Gimnazjum nr 2
II runda Drużynowych Mistrzostw Polski w podnoszeniu ciężarów II ligi z udziałem Orląt Łuków

[Czytaj całość]
Wtorek, 20 maja 2014 21:22; autor: Dev
img

W miniony weekend w Siedlcach odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych. W imprezie wystartowało dwóch zawodników "Orląt". Srebrny medal i tytuł wicemistrza Polski wywalczył Patryk Czerwonogrodzki w kategorii wagowej 62 kg. Swój drugi z rzędu tytuł mistrza Polski LZS wywalczył Jarosław Daniluk, który zwyciężył o zaledwie 1 kg z zawodnikiem z Polwicy Wierzbno, Mieczysławem Dereniem. 

[Czytaj całość]
Sobota, 17 maja 2014 14:47; autor: Dev
img

Niedzielny mecz Orlęta Łuków - Lewart Lubartów w ramach 24 kolejki IV ligi lubelskiej został odwołany z powodu warunków atmoserycznych. Intensywne opady deszczu doprowadziły już do przełożenia wielu meczów na terenie województwa lubelskiego. Nowy term in tego spotkania to środa 4 czerwca 2014 roku o godzinie 18:00. Odwołano również dzisiejsze mecze juniorów i trampkarzy.

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał