Mecz
Nowości w serwisie
Czwartek, 24 lutego 2011 21:01; autor: Bartlomeo
img

W rozegranym dziś sparingu Orlęta pokonały drużynę Podlasie Biała Podlaska 1:0. Bramkę dla naszego zespołu strzelił Paweł Szlaski w 85 minucie. Podczas tego meczu łukowska drużyna testowała zawodnika ŁKS Łazy Krzysztofa Kierycha. Kilku zawodników nie mogło rozegrać dzisiejszego spotkania. Mowa tu m.in. o Macieju Wryku, Krzysztofie Skrzymowskim czy Michale Szewczaku.

[Czytaj całość]
Środa, 23 lutego 2011 18:49; autor: Bartlomeo
img

Nasza drużyna zagra kolejny sparing w okresie przygotowywawczym do rundy wiosennej. Tym razem rywalem będzie Podlasie Biała Podlaska. Spotkanie odbędzie sie w czwartek o 17:30 w Puławach.

 

 

[Czytaj całość]
Środa, 23 lutego 2011 18:40; autor: Bartlomeo
img

Włodzimierz Lisiewicz jest testowany w II-ligowej drużynie GLKS Nadarzyn. Dotychczasowy bramkarz Orląt wystąpi w dzisiejszym spotkaniu pomiędzy GLKS-em a Legionovią, który odbędzie się o 18:00 w Legionowie.

 

[Czytaj całość]
Niedziela, 20 lutego 2011 13:14; autor: Dev
img

Bialskopodlaski Okręgowy Związek Piłki Nożnej ustalił nowe terminy zaległych spotkań Pucharu Polski. Być może za trzecim razem w końcu uda się rozegrać spotkanie Sokół Adamów – Orlęta Łuków. Aktualną datą jest 13 kwietnia 2011 o godzinie 16:30. Na zwycięzcę pojedynku Sokół – Orlęta Łuków, czekają Orlęta Radzyń. Więcej w rozwinięciu newsa.

[Czytaj całość]
Niedziela, 20 lutego 2011 09:02; autor: Dev
img

Do Dwernickiego Stoczek Łukowski powędruje najprawdopodobniej Maciej Kachniarz. Młody zawodnik zagrał już nawet w sparingu Dwernickiego z Mazowią Mińsk Mazowiecki i strzelił jedną z bramek. - Trener Różański chciałby, aby ten chłopak więcej grał, a w Orlętach nie miałby na razie na to szans. U nas będzie inaczej. Po tym, co pokazał w sobotnim meczu, widzę dla niego miejsce w zespole - zapewnia Tomasz Barej, szkoleniowiec Dwernickiego Stoczek Łukowski.

Maciek jest zawodnikiem juniorów Orląt, w seniorach jeszcze nie zadebiutował, ale brał udział w zimowych przygotowaniach i sparingach zespołu Roberta Różańskiego. Do Stoczka zimą definitywnie został wytransferowany już Paweł Sudowski (na jesieni grał tam na wypożyczeniu). Do Orląt powróci natomiast Krzysztof Skrzymowski.

[Czytaj całość]
Sobota, 19 lutego 2011 13:50; autor: Dev
img

W rozegranym dzisiaj sparingu w Sobolewie Orlęta rozgromiły zespół Czarnych Węgrów aż 12:2. Czarni po rundzie jesiennej zajmują 2 miejsce w siedleckiej okręgówce, dające prawo do gry w barażach o IV ligę. Kolejny mecz w najbliższą środę z Podlasiem Biała Podlaska w Puławach. Więcej o meczu w rozwinięciu.

Sparing, 19 lutego 2011, 9:00 - Sobolew
Czarni Węgrów - Orlęta Łuków 2:12
Skrzymowski 6, 58, Gaj 27, Buga 25, 41, 67 Ozygała 45, Wróbel 49, Kmieć 75, Orzyłowski 76, 90, Szlaski 87

[Czytaj całość]
Piątek, 18 lutego 2011 21:30; autor: Dev
img

Zajmujący 15 miejsce w IV lidze Huragan Międzyrzec Podlaski jest bardzo bliski wycofania się z rozgrywek ligowych. Władze miejskie nie udzieliły wsparcia finansowego i klubu nie stać na utrzymanie drużyny w IV lidze. Na spotkaniu władz postanowiono o rozwiązaniu zarządu klubu. To kolejny już przypadek na Lubelszczyźnie klubu z problemami finansowymi. Huragan w poprzednich sezonach dwukrotnie utrzymywał się w lidze dzięki problemom innych (rezygnacja z gry Victorii Parczew, bankructwo Łady Biłgoraj). Wydaje się, że tym razem ta przykra sytuacja spotka Międzyrzeczan. 

[Czytaj całość]
Piątek, 18 lutego 2011 13:34; autor: Dev
img

W czwartek odbyło się spotkanie prezydium Zarządu Orląt Łuków oraz burmistrza Dariusza Szustka z przedstawicielami drużyny seniorów. Piłkarze wracają dzisiaj do treningów, a jutro rozegrają mecz sparingowy z Czarnymi Węgrów. Gra odbędzie się w sobotę w Sobolowie o 9.00

 

[Czytaj całość]
Czwartek, 17 lutego 2011 09:18; autor: Dev
img

W tygodniku Piłka Nożna w numerze z 8 lutego 2011 ukazał się artykuł Piotra Wojciechowskiego pod tytułem „Gruby portfel” traktujący o finansach w IV lidze. Tygodnik raz do roku przygląda się futbolowi na znacznie niższym poziomie niż Ekstraklasa czy Liga Mistrzów. Tym razem pod lupę wzięto budżet typowego czwartoligowca. Wyliczenia są nieco ogólne, a i spojrzenie na sprawę raczej z odległej Warszawy, ale mimo to warto przeczytać ten artykuł. Zwłaszcza gdy temat w Łukowie jest bardzo aktualny. Zapraszamy do rozwinięcia.

[Czytaj całość]
Wtorek, 15 lutego 2011 16:47; autor: Dev
img

Po latach pracy w Łukowie, zespół opuszcza kierownik Tadeusz Kurek. – Żal odchodzić, bo spędziłem tutaj bardzo fajny okres, który będę miło wspominał. Niestety, nie było żadnych szans, abym dogadał się z nowym prezesem. Nasze spojrzenia na piłkę są diametralnie inne, dlatego podjęliśmy wspólnie decyzję o rozstaniu – wyjaśnił Kurek. W rozwinięciu newsa o najwoszych wieściach na temat strajku w Orlętach.

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał