Mecz
Nowości w serwisie
Środa, 9 lutego 2011 22:30; autor: Bartlomeo
img

Telewizja Master przeprowadziła z burmistrzem naszego miasta wywiad, w którym padły również pytania dotyczące Orląt. Dariusz Szustek mówił m.in. o przyszłości Orląt oraz o budowie nowego stadionu. Program zostanie wyemitowany w piątek 11 lutego o godzinie 20:00.

 

[Czytaj całość]
Niedziela, 6 lutego 2011 11:27; autor: Dev
img

Dzisiaj 19 urodziny obchodzi Marcin Adamiak - bramkarz Orląt Łuków. W rundzie jesiennej Marcin wystąpił w trzech meczach naszego zespołu. Wcześniej był bramkarzem Podlasia Sokołów Podlaski, Jagiellonii Białystok (juniorzy), Jagiellonii Białystok (ME), Korony Kielce (juniorzy), Pogoni Siedlce (juniorzy). Z okazji urodzin życzymy zawodnikowi wszystkiego najlepszego.

[Czytaj całość]
Sobota, 5 lutego 2011 11:26; autor: Dev
img

W drugim meczu sparingowym Orlęta wysoko pokonały Lewart Lubartów. Nasza drużyna wygrała 4:0, a bramki zdobywali: Gaj (trzy), Ozygała. Mecz rozegrano na sztucznym boisku w Łęcznej. 

Sparing, 5 lutego 2011 - Łęczna
Orlęta Łuków - Lewart Lubartów 4:0 (1:0)
Ozygała, Gaj (trzy) 

Orlęta: Lisiewicz - Szewczak, Ozygała, Izdebski, Szlaski, Botwina, Buga, Matuszewski, Grula, Kiryło, Gaj. 
Po przerwie grali: Adamiak, Kmieć, Bulak, Wróbel, Przeździak, Purzycki 

[Czytaj całość]
Piątek, 4 lutego 2011 13:01; autor: Dev
img

W dniu 3 lutego 2011 roku odbyło się posiedzenie Zarządu ŁKS Orlęta Łuków w którym udział wzięli także członkowie Komisji Rewizyjnej. Po spotkaniu Zarząd wydał komunikat o przebiegu zebrania. 

W trakcie posiedzenia Zarząd zapoznał się  z aktualną sytuacją organizacyjną oraz  bardzo trudną obecnie dla klubu sytuacją finansową. Władze zatwierdziły nową strukturę organizacyjną. Powołano nowe sekcje. Więcej w rozwinięciu.

[Czytaj całość]
Piątek, 4 lutego 2011 10:19; autor: Dev
img

W końcu łukowscy sportowcy będą mogli otrzymywać z budżetu miasta sportowe stypendia. Chociaż dotychczasowy burmistrz Łukowa Zbigniew Zemło takie stypendia do 2010 r. przyznawał, jego następca, Dariusz Szustek, nie mógł. Uchwała zawierająca regulamin tego stypendium wygasła z końcem ub. r., a nowej nie udało się Radzie Miasta w styczniu uchwalić. Więcej w rozwinięciu.

[Czytaj całość]
Czwartek, 3 lutego 2011 12:56; autor: Dev
img

Wywiad z Robertem Dołęgą - nowym radnym Łukowa. Nasz mistrz opowiada o swoich planach działania w Radzie Miasta oraz próbie naprawy sytuacji w Orlętach Łuków.
Jak Pan widzi swoją rolę w Radzie Miasta Łuków?
-Do Rady Miasta startowałem z listy Platformy Obywatelskiej, której jestem sympatykiem. Tworzymy z PiS-em koalicję rządzącą w mieście. W związku z tym mamy pełne pole manewru i zmieniania Łukowa dla łukowian. Burmistrz Dariusz Szustek wyznaczył ludzi do odpowiednich zadań. Mnie przypadła rola, chyba nieprzypadkowo, zajęcia się łukowskim sportem.

Cały wywiad w rozwinięciu. 

[Czytaj całość]
Wtorek, 1 lutego 2011 15:09; autor: Dev
img

Jak informuje Tygodnik Siedlecki zachodzi podejrzenie, że dane które miały zniknąć z komputera Orląt Łuków nie były wcześniej w ogóle do niego wprowadzone. Tym samym afera z księgowością i finansami Orląt ma swój dalszy ciąg. Więcej w rozwinięciu newsa.

 

[Czytaj całość]
Wtorek, 1 lutego 2011 09:30; autor: Dev
img

Bardzo słabo spisali się młodzi zawodnicy Orląt uczestniczący w turniejach Halowych Mistrzostw Okręgu organizowanych przez BOZPN. Jedynie trampkarze z rocznika 1996 zdołali zająć trzecie miejsce w swoich zawodach i nie wiele zabrakło im do zwycięstwa. Pozostałe trzy zespoły nie załapały się na podium. Mistrzostwa zdominował TOP54 Biała Podlaska, który wygrał aż 5 z 6 turniejów. Inna drużyna z Łukowa AMPLUS Łuków dwukrotnie zajęła drugie miejsca w kategoriach Żak i Młodzik Starszy. Wyniki zespołów Orląt w rozwinięciu newsa.

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 31 stycznia 2011 17:37; autor: Dev
img

W rozwinięciu newsa kolejny wywiad ze Zbigniewem Biaduniem, tym razem autorstwa Wspólnoty Łukowskiej. Po raz kolejny możemy w nim przeczytać historię ostatniego miesiąca 2010 roku w Orlętach. Nowy prezes opowiada także o sprawach, które należy uporządkować. Unika jasnych deklaracji odnośnie celów sportowych oraz przyszłości stadionu. Więcej w rozwinięciu.

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 31 stycznia 2011 08:53; autor: Dev
img

Kolejna relacja prasowa z Walnego Zebrania w Orlętach. Tym razem autorstwa tygodnika Wspólnota Łukowska.
Piątkowe popołudnie 14. stycznia było bardzo ważnym momentem w funkcjonowaniu klubu ŁKS Orlęta Łuków. Właśnie tego dnia odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo Wyborcze Członków Klubu. W sali konferencyjnej w Urzędzie Miasta nie zabrakło najważniejszych postaci Łukowa - nowego burmistrza miasta - Dariusza Szustka, zastępcy - Marcina Mateńki, przewodniczącej Rady Miasta - Urszuli Bancerzoraz wicestarosty Krzysztofa Tymoszuka.  

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał