Mecz
Nowości w serwisie
Poniedziałek, 14 lutego 2011 18:53; autor: Dev
img

W dniu dzisiejszym drużyna seniorów Orląt Łuków zawiesiła treningi. 

Sytuacja ma miejsce w związku z brakiem uregulowanych spraw finansowych piłkarzy pierwszego zespołu. Zawodnicy podjęcie takiego kroku argumentują tym, iż klub nadal nie uzgodnił warunków finansowych dotyczących ich gry na wiosnę. Nieuregulowane też są zaległości wobec piłkarzy za rundę jesienną. Zawodnicy oczekują reakcji władz klubu. O rozwoju sytuacji oraz stanowisku władz będziemy informować na bieżąco. Do startu rundy wiosennej pozostało nieco ponad miesiąc, a w Orlętach problemów nie ubywa.

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 14 lutego 2011 18:23; autor: Sk8ter
img

Wraz z przyjściem do klubu nowego prezesa oraz zarządu obserwujemy kolejne zmiany w klubie Orlęta Łuków.

Jak informuje prezes Orląt Zbigniew Biaduń, zarządzanie obiektami klubowymi, które są własnością miasta przejął na siebie Ośrodek Sportu i Rekreacji. Przy stadionie powstanie także Biuro Obsługi Sportu, które będzie odpowiedzialne za sprawną organizację miejskich imprez sportowych oraz koordynację pracy klubów sportowych z Łukowa.

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 14 lutego 2011 17:49; autor: Dev
img

Dzisiaj 19 lat kończy Mateusz Wysokiński - obrońca Orląt Łuków. W barwach senioró Orląt rozegrał jak dotąd 20 spotkań. Z juniorami starszymi w sezonie 2008/2009 zdobył mistrzostwo województwa lubelskiego. Z okazji urodzin życzymy zawodnikowi wszystkiego najlepszego.

 

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 14 lutego 2011 17:38; autor: Dev
img

Burmistrz miasta Łuków Dariusz Szustek ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację zadań miasta o charakterze pożytku publicznego w 2011 roku. Wśród zadań określonych przez miasto jest kategoria o nazwie „W zakresie upowszechniania kultury fizycznej i sportu” z której to środki co roku trafiają do Orląt Łuków. W tegorocznym konkursie łączna kwota na to zadanie wynosi 424 000 , podczas gdy w tamtym roku przewidziano 504 400 zł, a zrealizowano 494 400 zł. W zadaniach o których realizację mogą ubiegać się Orlęta także doszło do sporych cięć. W ubiegłym roku Orlęta mogły się ubiegać o kwotę 410 000 złotych (pisaliśmy o tym 4 stycznia 2010) i taką dotację otrzymały. Obecnie na tak samo zdefiniowane zadania przeznaczona jest kwota 300 000 złotych. Dodatkowo po utworzeniu nowych sekcji w Orlętach klub może zgłosić ofertę na kolejne 11 000 złotych. Wyszczególnienie kwot w rozwinięciu newsa.

[Czytaj całość]
Niedziela, 13 lutego 2011 09:51; autor: Dev
img

Dzisiaj 42 urodziny obchodzi Tadeusz Kurek – wieloletni zawodnik i pracownik Orląt Łuków. Karierę zawodniczą zakończył w 2007 roku i od tego czasu jest kierownikiem drużyny piłkarskiej. Od zawsze związany z Orlętami, których jest wychowankiem. Podczas swojej kariery występował jako obrońca ale nie obca mu była gra w pomocy, a nawet ataku i na bramce. Z okazji urodzin życzymy Tadeuszowi Kurkowi wszystkiego najlepszego w życiu osobistym, a także sukcesów z Orlętami.

[Czytaj całość]
Sobota, 12 lutego 2011 15:47; autor: Dev
img

Orlęta Łuków pokonały w sparingowym meczu Ruch Ryki 2:1. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Sebastian Matuszewski i Piotr Ozygała. Do przerwy utrzymywał się remis. Na gola Matuszewskiego zawodnicy z Ryk odpowiedzieli trafieniem Tomasza Sikory z rzutu karnego. W drugiej części gry wynik ustalił Piotr Ozygała, w swoim stylu uderzeniem z rzutu wolnego. Mecz odbył się na bardzo dobrze przygotowanym boisku w Puławach. Grę zawodnikom utrudniał porywisty i mroźny wiatr. W zespole ŁKS-u wystąpił powracający do gry w Orlętach Krzysztof Skrzymowski. Ruch Ryki to aktualny lider lubelskiej klasy okręgowej, w którego kadrze widnieje Wojciech Kępka - doskonale znany z 3 i 4 ligowych boisk snajper, były król strzelców 4 ligi.

Sparing, 12 lutego 2011, 14:00 - Puławy
Ruch Ryki - Orlęta Łuków 1:2 (1:1)
Sikora 39 (karny) - Matuszewski 16, Ozygała 64

Orlęta: Adamiak - Szewczak, Ozygała, Izdebski, Bulak, Matuszewski, Skrzymowski, Buga, Kiryło, Gaj, Botwina 
Po przerwie grali: Orzyłowski, Wryk, Purzycki, Kmieć 

[Czytaj całość]
Piątek, 11 lutego 2011 10:04; autor: Dev
img

Idąc z duchem czasu założyliśmy oficjalne konto portalu orlęta.lukow.pl na serwisie społecznościowym Facebook. To kolejny po stronie, forum i Twitterze kanał komunikacji z naszymi czytelnikami. Facebookowe konto pozwoli nam na jeszcze szybsze informowanie o wszystkich wydarzeniach związanych z Orlętami. Więcej w rozwinięciu.

 

[Czytaj całość]
Środa, 9 lutego 2011 22:30; autor: Bartlomeo
img

Telewizja Master przeprowadziła z burmistrzem naszego miasta wywiad, w którym padły również pytania dotyczące Orląt. Dariusz Szustek mówił m.in. o przyszłości Orląt oraz o budowie nowego stadionu. Program zostanie wyemitowany w piątek 11 lutego o godzinie 20:00.

 

[Czytaj całość]
Niedziela, 6 lutego 2011 11:27; autor: Dev
img

Dzisiaj 19 urodziny obchodzi Marcin Adamiak - bramkarz Orląt Łuków. W rundzie jesiennej Marcin wystąpił w trzech meczach naszego zespołu. Wcześniej był bramkarzem Podlasia Sokołów Podlaski, Jagiellonii Białystok (juniorzy), Jagiellonii Białystok (ME), Korony Kielce (juniorzy), Pogoni Siedlce (juniorzy). Z okazji urodzin życzymy zawodnikowi wszystkiego najlepszego.

[Czytaj całość]
Sobota, 5 lutego 2011 11:26; autor: Dev
img

W drugim meczu sparingowym Orlęta wysoko pokonały Lewart Lubartów. Nasza drużyna wygrała 4:0, a bramki zdobywali: Gaj (trzy), Ozygała. Mecz rozegrano na sztucznym boisku w Łęcznej. 

Sparing, 5 lutego 2011 - Łęczna
Orlęta Łuków - Lewart Lubartów 4:0 (1:0)
Ozygała, Gaj (trzy) 

Orlęta: Lisiewicz - Szewczak, Ozygała, Izdebski, Szlaski, Botwina, Buga, Matuszewski, Grula, Kiryło, Gaj. 
Po przerwie grali: Adamiak, Kmieć, Bulak, Wróbel, Przeździak, Purzycki 

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał