Mecz
Nowości w serwisie
Piątek, 4 lutego 2011 13:01; autor: Dev
img

W dniu 3 lutego 2011 roku odbyło się posiedzenie Zarządu ŁKS Orlęta Łuków w którym udział wzięli także członkowie Komisji Rewizyjnej. Po spotkaniu Zarząd wydał komunikat o przebiegu zebrania. 

W trakcie posiedzenia Zarząd zapoznał się  z aktualną sytuacją organizacyjną oraz  bardzo trudną obecnie dla klubu sytuacją finansową. Władze zatwierdziły nową strukturę organizacyjną. Powołano nowe sekcje. Więcej w rozwinięciu.

[Czytaj całość]
Piątek, 4 lutego 2011 10:19; autor: Dev
img

W końcu łukowscy sportowcy będą mogli otrzymywać z budżetu miasta sportowe stypendia. Chociaż dotychczasowy burmistrz Łukowa Zbigniew Zemło takie stypendia do 2010 r. przyznawał, jego następca, Dariusz Szustek, nie mógł. Uchwała zawierająca regulamin tego stypendium wygasła z końcem ub. r., a nowej nie udało się Radzie Miasta w styczniu uchwalić. Więcej w rozwinięciu.

[Czytaj całość]
Czwartek, 3 lutego 2011 12:56; autor: Dev
img

Wywiad z Robertem Dołęgą - nowym radnym Łukowa. Nasz mistrz opowiada o swoich planach działania w Radzie Miasta oraz próbie naprawy sytuacji w Orlętach Łuków.
Jak Pan widzi swoją rolę w Radzie Miasta Łuków?
-Do Rady Miasta startowałem z listy Platformy Obywatelskiej, której jestem sympatykiem. Tworzymy z PiS-em koalicję rządzącą w mieście. W związku z tym mamy pełne pole manewru i zmieniania Łukowa dla łukowian. Burmistrz Dariusz Szustek wyznaczył ludzi do odpowiednich zadań. Mnie przypadła rola, chyba nieprzypadkowo, zajęcia się łukowskim sportem.

Cały wywiad w rozwinięciu. 

[Czytaj całość]
Wtorek, 1 lutego 2011 15:09; autor: Dev
img

Jak informuje Tygodnik Siedlecki zachodzi podejrzenie, że dane które miały zniknąć z komputera Orląt Łuków nie były wcześniej w ogóle do niego wprowadzone. Tym samym afera z księgowością i finansami Orląt ma swój dalszy ciąg. Więcej w rozwinięciu newsa.

 

[Czytaj całość]
Wtorek, 1 lutego 2011 09:30; autor: Dev
img

Bardzo słabo spisali się młodzi zawodnicy Orląt uczestniczący w turniejach Halowych Mistrzostw Okręgu organizowanych przez BOZPN. Jedynie trampkarze z rocznika 1996 zdołali zająć trzecie miejsce w swoich zawodach i nie wiele zabrakło im do zwycięstwa. Pozostałe trzy zespoły nie załapały się na podium. Mistrzostwa zdominował TOP54 Biała Podlaska, który wygrał aż 5 z 6 turniejów. Inna drużyna z Łukowa AMPLUS Łuków dwukrotnie zajęła drugie miejsca w kategoriach Żak i Młodzik Starszy. Wyniki zespołów Orląt w rozwinięciu newsa.

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 31 stycznia 2011 17:37; autor: Dev
img

W rozwinięciu newsa kolejny wywiad ze Zbigniewem Biaduniem, tym razem autorstwa Wspólnoty Łukowskiej. Po raz kolejny możemy w nim przeczytać historię ostatniego miesiąca 2010 roku w Orlętach. Nowy prezes opowiada także o sprawach, które należy uporządkować. Unika jasnych deklaracji odnośnie celów sportowych oraz przyszłości stadionu. Więcej w rozwinięciu.

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 31 stycznia 2011 08:53; autor: Dev
img

Kolejna relacja prasowa z Walnego Zebrania w Orlętach. Tym razem autorstwa tygodnika Wspólnota Łukowska.
Piątkowe popołudnie 14. stycznia było bardzo ważnym momentem w funkcjonowaniu klubu ŁKS Orlęta Łuków. Właśnie tego dnia odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo Wyborcze Członków Klubu. W sali konferencyjnej w Urzędzie Miasta nie zabrakło najważniejszych postaci Łukowa - nowego burmistrza miasta - Dariusza Szustka, zastępcy - Marcina Mateńki, przewodniczącej Rady Miasta - Urszuli Bancerzoraz wicestarosty Krzysztofa Tymoszuka.  

[Czytaj całość]
Sobota, 29 stycznia 2011 20:25; autor: Dev
img

Dzisiaj 27 lat kończy Maciej Wryk - wychowanek Orląt Łuków. Maciek gra na pozycji pomocnika i od początku swojej kariery jest związany z Orlętami. Z okazji urodzin życzymy zawodnikowi wszystkiego najlepszego!

 

[Czytaj całość]
Sobota, 29 stycznia 2011 20:23; autor: Dev
img

W pierwszym sparingu Orlęta Łuków wysoko przegrały na wyjeździe z Wisła Puławy 3:0. Mecz rozegrano na boisku ze sztuczną nawierzchnią. Z nowych twarzy zaprezentowało się 3 piłkarzy. Jakub BulakMaciej Kachniarz to juniorzy Orląt, a Michał Botwina występował jesienią w A-klasowym Bizonie Jeleniec. W 11 ligowych spotkaniach strzelił 15 bramek. W Jeleńcu trenerem był Przemysław Tryboń, a grali min. Karol Zabłocki i Paweł Biaduń - wychowankowie Orląt.

Sparing, 29 stycznia 2011 - Puławy
Wisła Puławy - Orlęta Łuków 3:0 (2:0)
Gawidziel 15, Giza 19, Nowak 55

Orlęta Łuków: Adamiak - Szewczak, Ozygala, Szlaski, Izdebski (45 Bulak) - Grula (45 Kmieć), Wryk (45 Przeździak), Matuszewski (45 Wróbel), Purzycki (45 Kirylo), Botwina (45 Markowski) - Gaj (45 Kachniarz) 

Wisła Puławy: Stachurski (46 Chojak) - Orłowski, Kowalski, Kozieł, Chodakowski, Śliwiński, Gawidziel, Gawrysiak, Giziński, Giza, Kamola. W drugiej części grali Kursa, Nowak, Abramowicz, Sitko. 

 

[Czytaj całość]
Czwartek, 27 stycznia 2011 17:29; autor: Dev
img

W związku z wypowiedzią pana Arkadiusza Kaszni dla Telewizji Master w sprawie funkcjonowania Towarzystwa Przyjaciół Orląt w roku 2008 oświadczamy, że przestawione przez pana Kasznię dane są niepełne i wybiórcze. Zarząd TPO posiada pełne sprawozdanie z realizacji budżetu za 2008 rok, z którego wynika, iż po stronie wydatków są następujące pozycje z kwotami: 
- przekazane środki do ŁKS Orlęta Łuków - 163 553 zł
- rozliczenia wzajemne (przekazy bezgotówkowe) - 32 245 zł
- pozostałe koszty (księgowość, plakaty, itp.) -15 749 zł
- prowizje za przelewy - 71 zł

Łącznie przychód w roku 2008 wyniósł 212 664 zł, a rozchód 211619zł.

Prezes TPO Sylwester Kur
Wiceprezes TPO Walerian Grochowski

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał