Mecz
Nowości w serwisie
Sobota, 29 stycznia 2011 20:25; autor: Dev
img

Dzisiaj 27 lat kończy Maciej Wryk - wychowanek Orląt Łuków. Maciek gra na pozycji pomocnika i od początku swojej kariery jest związany z Orlętami. Z okazji urodzin życzymy zawodnikowi wszystkiego najlepszego!

 

[Czytaj całość]
Sobota, 29 stycznia 2011 20:23; autor: Dev
img

W pierwszym sparingu Orlęta Łuków wysoko przegrały na wyjeździe z Wisła Puławy 3:0. Mecz rozegrano na boisku ze sztuczną nawierzchnią. Z nowych twarzy zaprezentowało się 3 piłkarzy. Jakub BulakMaciej Kachniarz to juniorzy Orląt, a Michał Botwina występował jesienią w A-klasowym Bizonie Jeleniec. W 11 ligowych spotkaniach strzelił 15 bramek. W Jeleńcu trenerem był Przemysław Tryboń, a grali min. Karol Zabłocki i Paweł Biaduń - wychowankowie Orląt.

Sparing, 29 stycznia 2011 - Puławy
Wisła Puławy - Orlęta Łuków 3:0 (2:0)
Gawidziel 15, Giza 19, Nowak 55

Orlęta Łuków: Adamiak - Szewczak, Ozygala, Szlaski, Izdebski (45 Bulak) - Grula (45 Kmieć), Wryk (45 Przeździak), Matuszewski (45 Wróbel), Purzycki (45 Kirylo), Botwina (45 Markowski) - Gaj (45 Kachniarz) 

Wisła Puławy: Stachurski (46 Chojak) - Orłowski, Kowalski, Kozieł, Chodakowski, Śliwiński, Gawidziel, Gawrysiak, Giziński, Giza, Kamola. W drugiej części grali Kursa, Nowak, Abramowicz, Sitko. 

 

[Czytaj całość]
Czwartek, 27 stycznia 2011 17:29; autor: Dev
img

W związku z wypowiedzią pana Arkadiusza Kaszni dla Telewizji Master w sprawie funkcjonowania Towarzystwa Przyjaciół Orląt w roku 2008 oświadczamy, że przestawione przez pana Kasznię dane są niepełne i wybiórcze. Zarząd TPO posiada pełne sprawozdanie z realizacji budżetu za 2008 rok, z którego wynika, iż po stronie wydatków są następujące pozycje z kwotami: 
- przekazane środki do ŁKS Orlęta Łuków - 163 553 zł
- rozliczenia wzajemne (przekazy bezgotówkowe) - 32 245 zł
- pozostałe koszty (księgowość, plakaty, itp.) -15 749 zł
- prowizje za przelewy - 71 zł

Łącznie przychód w roku 2008 wyniósł 212 664 zł, a rozchód 211619zł.

Prezes TPO Sylwester Kur
Wiceprezes TPO Walerian Grochowski

[Czytaj całość]
Wtorek, 25 stycznia 2011 19:38; autor: Dev
img

Poniżej wszystkie informacje związane z Walnym Zebraniem Sprawozdawczo-Wyborczym w Orlętach Łuków. Najnowszy materiał dotyczy relacji telewizyjnej z Master TV. A w nim min. ciekawe wywiady ze Zbigniewem Biaduniem, Dariuszem Szustkiem, Arkadiuszem Kasznią i Waldemarem Bącikiem. Kliknij na wybrany link. Hotnews będzie na bieżąco aktualizowany.

Wywiad Wspólnoty Łukowskiej z Z.Biaduniem

Oświadczenie władz TPO

Relacja Wspólnoty Łukowskiej z WZSW w Orlętach

Relacja telewizyjna Master TV z  WZSW w Orlętach. Wywiady

Relacja Słowa Podlasia z WZSW w Orlętach

Sekcja bokserska powołana na WZSW

Relacja portalu Podlasie24 z WZSW w Orlętach. Wywiad z Z.Biaduniem

Relacja portalu orleta.lukow.pl z WZSW w Orlętach

 

[Czytaj całość]
Wtorek, 25 stycznia 2011 15:32; autor: Dev
img

Zapraszamy do obejrzenia relacji telewizyjnej w Master TV z Walnego Zebrania Członków Orląt Łuków. W relacji możemy wysłuchać wypowiedzi uczestników zebrania. O zarzutach wobec poprzednich władz mówią Zbigniew Biaduń, Dariusz Szustek, Robert Dołęga. Odpowiada na nie były dyrektor klubu Waldemar Bącik, utrzymując, że rozliczenia klubu są w porządku, a długi były od zawsze. Usłyszeliśmy też opinię Arkadiusza Kaszni, który wyjaśnia min sytuację Towarzystwa Przyjaciół Orląt.

Relacja tutaj (kliknij) 

[Czytaj całość]
Wtorek, 25 stycznia 2011 15:08; autor: Dev
img

Relacja z Walnego Zebrania w Orlętach ze Słowa Podlasia. – Dzisiaj rano główna księgowa poinformowała mnie, że wszystkie dane dotyczące lat 2009 i 2010 skasowały się– tymi słowami Zbigniew Biaduń zaskoczył wszystkich uczestników walnego zebrania sprawozdawczo-wyborczego ŁKS Orlęta Łuków. Sprawę zniknięcia dokumentacji przekazano policji, a ustępującym władzom zebrani nie udzielili absolutorium. 

 

[Czytaj całość]
Piątek, 21 stycznia 2011 21:02; autor: Dev
img

Od poniedziałku Orlęta Łuków rozpoczną zgrupowanie pobytowe nad Zalewem Zimna Woda. W okresie przygotowawczym przewidziano 7 spotkań sparingowych. 

Plan sparingów:

29.01 Wisła Puławy
05.02 Lewart Lubartów
12.02 Czarni Węgrów
19.02 MKS Ryki
26/27.02 Pilica Białobrzegi
05.03 Start Krasnystaw
12.03 TOP54 Biała Podlaska (juniorzy)

[Czytaj całość]
Środa, 19 stycznia 2011 22:04; autor: Dev
img

Zapraszamy do przeczytania zapisu rozmowy z Włodzimierzem Lisiewiczem, bramkarzem Orląt Łuków w rundzie jesiennej. Jak zapewne wszyscy kibice Orląt wiedzą, jesienią nasz golkiper sprawował się bardzo dobrze i to między innymi dzięki niemu zdobyliśmy dużo punktów. Lisiewicz występował w bramce ŁKS-u od 6 kolejki i w 10 meczach tylko dwukrotnie został pokonany przez rywali. W pięciu ostatnich meczach rundy zachował czyste konto, co daje mu bardzo dobrą passę 473 minut bez straty gola. Wraz z końcem rundy skończyła się umowa bramkarza Orląt i o tym czy zostanie przedłużona zadecyduje już nowy prezes i zarząd klubu. Zawodnik ma też inne oferty. Wywiad w rozwinięciu.

[Czytaj całość]
Wtorek, 18 stycznia 2011 21:24; autor: Dev
img

Robert RóżańskiWszystko wskazuje na to, że będę dalej pracował z Orlętami. Jeszcze w tym tygodniu powinienem podpisać nową umowę.  To Zarząd Klubu będzie decydował o tym czy stać nas będzie na grę w wyższej lidze. Ja ze swojej strony zapewniam, że w każdym meczu będziemy chcieli odnieść zwycięstwo. Z zespołu odejdzie Patryk Romaniuk. 

Więcej w rozwinięciu.

[Czytaj całość]
Wtorek, 18 stycznia 2011 21:19; autor: Dev
img

Obiecaliśmy, że wrócimy jeszcze do wydarzeń z piątkowego Walnego Zebrania w Orlętach. Pod sam koniec obrad o głos poprosił Zenon Pawlikowski. Zgłosił on wniosek o utworzenie sekcji bokserskiej w Orlętach. Przypomnijmy, że Zenon Pawlikowski jest trenerem i zawodnikiem sekcji kickbokserskiej w PTS Łukplast Łuków. Jest również członkiem stowarzyszenia Orląt. Więcej w rozwinięciu newsa.

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał