Mecz
Nowości w serwisie
Wtorek, 25 stycznia 2011 19:38; autor: Dev
img

Poniżej wszystkie informacje związane z Walnym Zebraniem Sprawozdawczo-Wyborczym w Orlętach Łuków. Najnowszy materiał dotyczy relacji telewizyjnej z Master TV. A w nim min. ciekawe wywiady ze Zbigniewem Biaduniem, Dariuszem Szustkiem, Arkadiuszem Kasznią i Waldemarem Bącikiem. Kliknij na wybrany link. Hotnews będzie na bieżąco aktualizowany.

Wywiad Wspólnoty Łukowskiej z Z.Biaduniem

Oświadczenie władz TPO

Relacja Wspólnoty Łukowskiej z WZSW w Orlętach

Relacja telewizyjna Master TV z  WZSW w Orlętach. Wywiady

Relacja Słowa Podlasia z WZSW w Orlętach

Sekcja bokserska powołana na WZSW

Relacja portalu Podlasie24 z WZSW w Orlętach. Wywiad z Z.Biaduniem

Relacja portalu orleta.lukow.pl z WZSW w Orlętach

 

[Czytaj całość]
Wtorek, 25 stycznia 2011 15:32; autor: Dev
img

Zapraszamy do obejrzenia relacji telewizyjnej w Master TV z Walnego Zebrania Członków Orląt Łuków. W relacji możemy wysłuchać wypowiedzi uczestników zebrania. O zarzutach wobec poprzednich władz mówią Zbigniew Biaduń, Dariusz Szustek, Robert Dołęga. Odpowiada na nie były dyrektor klubu Waldemar Bącik, utrzymując, że rozliczenia klubu są w porządku, a długi były od zawsze. Usłyszeliśmy też opinię Arkadiusza Kaszni, który wyjaśnia min sytuację Towarzystwa Przyjaciół Orląt.

Relacja tutaj (kliknij) 

[Czytaj całość]
Wtorek, 25 stycznia 2011 15:08; autor: Dev
img

Relacja z Walnego Zebrania w Orlętach ze Słowa Podlasia. – Dzisiaj rano główna księgowa poinformowała mnie, że wszystkie dane dotyczące lat 2009 i 2010 skasowały się– tymi słowami Zbigniew Biaduń zaskoczył wszystkich uczestników walnego zebrania sprawozdawczo-wyborczego ŁKS Orlęta Łuków. Sprawę zniknięcia dokumentacji przekazano policji, a ustępującym władzom zebrani nie udzielili absolutorium. 

 

[Czytaj całość]
Piątek, 21 stycznia 2011 21:02; autor: Dev
img

Od poniedziałku Orlęta Łuków rozpoczną zgrupowanie pobytowe nad Zalewem Zimna Woda. W okresie przygotowawczym przewidziano 7 spotkań sparingowych. 

Plan sparingów:

29.01 Wisła Puławy
05.02 Lewart Lubartów
12.02 Czarni Węgrów
19.02 MKS Ryki
26/27.02 Pilica Białobrzegi
05.03 Start Krasnystaw
12.03 TOP54 Biała Podlaska (juniorzy)

[Czytaj całość]
Środa, 19 stycznia 2011 22:04; autor: Dev
img

Zapraszamy do przeczytania zapisu rozmowy z Włodzimierzem Lisiewiczem, bramkarzem Orląt Łuków w rundzie jesiennej. Jak zapewne wszyscy kibice Orląt wiedzą, jesienią nasz golkiper sprawował się bardzo dobrze i to między innymi dzięki niemu zdobyliśmy dużo punktów. Lisiewicz występował w bramce ŁKS-u od 6 kolejki i w 10 meczach tylko dwukrotnie został pokonany przez rywali. W pięciu ostatnich meczach rundy zachował czyste konto, co daje mu bardzo dobrą passę 473 minut bez straty gola. Wraz z końcem rundy skończyła się umowa bramkarza Orląt i o tym czy zostanie przedłużona zadecyduje już nowy prezes i zarząd klubu. Zawodnik ma też inne oferty. Wywiad w rozwinięciu.

[Czytaj całość]
Wtorek, 18 stycznia 2011 21:24; autor: Dev
img

Robert RóżańskiWszystko wskazuje na to, że będę dalej pracował z Orlętami. Jeszcze w tym tygodniu powinienem podpisać nową umowę.  To Zarząd Klubu będzie decydował o tym czy stać nas będzie na grę w wyższej lidze. Ja ze swojej strony zapewniam, że w każdym meczu będziemy chcieli odnieść zwycięstwo. Z zespołu odejdzie Patryk Romaniuk. 

Więcej w rozwinięciu.

[Czytaj całość]
Wtorek, 18 stycznia 2011 21:19; autor: Dev
img

Obiecaliśmy, że wrócimy jeszcze do wydarzeń z piątkowego Walnego Zebrania w Orlętach. Pod sam koniec obrad o głos poprosił Zenon Pawlikowski. Zgłosił on wniosek o utworzenie sekcji bokserskiej w Orlętach. Przypomnijmy, że Zenon Pawlikowski jest trenerem i zawodnikiem sekcji kickbokserskiej w PTS Łukplast Łuków. Jest również członkiem stowarzyszenia Orląt. Więcej w rozwinięciu newsa.

[Czytaj całość]
Sobota, 15 stycznia 2011 12:48; autor: Dev
img

Zbigniew Biaduń: - Najpilniejsze zadania to przymiarka do restrukturyzacji, do tego żeby obiekty administrowane przez klub Orlęta zostały przejęte przez jednostkę miejską, którą jest Ośrodek Sportu i Rekreacji. Myślę, że w znacznym stopniu obniżyłoby to koszty, a stowarzyszenie Orlęta prowadziłoby tą część, która dotyczy głównie rozgrywek, bo to stowarzyszenie głównie zgłasza. Natomiast szkolenie młodzieżowe, drużyn młodzieżowych, zatrudnianie trenerów, prace administracyjne, organizacyjne, to byłoby zlokalizowane w biurze obsługi sportu przy OSiR w Łukowie.

Więcej w rozwinięciu.
 

[Czytaj całość]
Sobota, 15 stycznia 2011 00:34; autor: Dev
img

W piątek 14 stycznia odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo Wyborcze Członków ŁKS Orlęta Łuków. O najważniejszych rozstrzygnięciach już informowaliśmy, teraz przybliżmy przebieg samego zebrania. Oprócz członków klubu na zebranie przebył burmistrz miasta Dariusz Szustek, zastępca burmistrza Marcin Mateńko, przewodnicząca Rady Miasta Urszula Bancerz oraz wicestarosta Krzysztof Tymoszuk. Obecni byli też przedstawiciele mediów i kibiców.

[Czytaj całość]
Piątek, 14 stycznia 2011 20:29; autor: Dev
img

Zbigniew Biaduń został prezesem Orląt. Wybrano nowy, 12 osobowy Zarząd Klubu oraz nie udzielono absolutorium poprzedniemu. Komisja Rewizyjna nie przedstawiła sprawozdania finansowego z mijającej kadencji Zarządu, gdyż... skasowaniu uległy dane z komputera księgowej klubu. Sprawą interesuje się policja. To najważniejsze wydarzenia zakończonego przed kilkudziesięcioma minutami Walnego Zebrania Sprawozdawczo Wyborczego ŁKS Orlęta Łuków. Więcej w rozwinięciu.

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał