Mecz
Nowości w serwisie
Sobota, 15 stycznia 2011 12:48; autor: Dev
img

Zbigniew Biaduń: - Najpilniejsze zadania to przymiarka do restrukturyzacji, do tego żeby obiekty administrowane przez klub Orlęta zostały przejęte przez jednostkę miejską, którą jest Ośrodek Sportu i Rekreacji. Myślę, że w znacznym stopniu obniżyłoby to koszty, a stowarzyszenie Orlęta prowadziłoby tą część, która dotyczy głównie rozgrywek, bo to stowarzyszenie głównie zgłasza. Natomiast szkolenie młodzieżowe, drużyn młodzieżowych, zatrudnianie trenerów, prace administracyjne, organizacyjne, to byłoby zlokalizowane w biurze obsługi sportu przy OSiR w Łukowie.

Więcej w rozwinięciu.
 

[Czytaj całość]
Sobota, 15 stycznia 2011 00:34; autor: Dev
img

W piątek 14 stycznia odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo Wyborcze Członków ŁKS Orlęta Łuków. O najważniejszych rozstrzygnięciach już informowaliśmy, teraz przybliżmy przebieg samego zebrania. Oprócz członków klubu na zebranie przebył burmistrz miasta Dariusz Szustek, zastępca burmistrza Marcin Mateńko, przewodnicząca Rady Miasta Urszula Bancerz oraz wicestarosta Krzysztof Tymoszuk. Obecni byli też przedstawiciele mediów i kibiców.

[Czytaj całość]
Piątek, 14 stycznia 2011 20:29; autor: Dev
img

Zbigniew Biaduń został prezesem Orląt. Wybrano nowy, 12 osobowy Zarząd Klubu oraz nie udzielono absolutorium poprzedniemu. Komisja Rewizyjna nie przedstawiła sprawozdania finansowego z mijającej kadencji Zarządu, gdyż... skasowaniu uległy dane z komputera księgowej klubu. Sprawą interesuje się policja. To najważniejsze wydarzenia zakończonego przed kilkudziesięcioma minutami Walnego Zebrania Sprawozdawczo Wyborczego ŁKS Orlęta Łuków. Więcej w rozwinięciu.

[Czytaj całość]
Sobota, 8 stycznia 2011 14:25; autor: Dev
img

Jak co roku Bialskopodlaski Okręgowy Związek Piłki Nożnej organizuje Halowe Mistrzostwa Okręgu w Piłce Nożnej. Orlęta Łuków zostały zgłoszone do rywalizacji w turniejach roczników: 1992, 1994, 1996 i 1998. Inny zespół z Łukowa AMPLUS Łuków wystąpi w zawodach dla chłopców urodzonych w roku: 1998, 2000 i 2002 (dwie drużyny). W turnieju rocznika 2000 wystąpi też ekipa UKS 4 Łuków.

Niestety żadna z rywalizacji nie odbędzie się w naszym mieście. W rozwinięciu newsa terminy i obsada zawodów.

[Czytaj całość]
Środa, 5 stycznia 2011 13:19; autor: Dev
img

Na nowy kontrakt cały czas czeka trener Orląt Łuków Robert Różański. – Ustaliłem plany przygotowawcze, sparingi, ale ciągle nie wiem, na czym stoję – martwi się szkoleniowiec.

– Nie podpisałem jeszcze nowej umowy, a stara wygasła 31 grudnia. Rozmawiałem jednak z tymczasowym prezesem Zbigniewem Biaduniem i umówiliśmy się, że normalnie będę przygotowywał zespół do czasu walnego zebrania w klubie, które zaplanowano na 14 stycznia. Wtedy okaże się, kto ostatecznie zostanie prezesem i czy nadal będę prowadził Orlęta – kończy Różański.

[Czytaj całość]
Piątek, 31 grudnia 2010 00:00; autor: Dev
img

Jak co roku 31 grudnia staramy się podsumować mijający rok. Jaki on był dla Orląt Łuków. W tym roku z ocenami się wstrzymujemy i pozostawiamy je czytelnikom. Ograniczamy się tylko do przedstawienia w skrócie jaki był 2010 rok. Życzymy sobie by następny był lepszy od poprzednika. Zapraszamy do rozwinięcia newsa.

 

[Czytaj całość]
Czwartek, 30 grudnia 2010 11:10; autor: Dev
img

Zbigniew Biaduń został prezesem Łukowskiego Klubu Sportowego „Orlęta Łuków”. Wyboru takiego dokonał Zarząd Klubu w dniu 29 grudnia. Nowym członkiem Zarządu ŁKS Orlęta Łuków został również Jakub Chruściel.

Z. Biaduń będzie pełnił funkcję prezesa do 14 stycznia 2011 roku, kiedy to odbędzie się Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia ŁKS Orlęta Łuków. Wtedy to odbędą się wybory prezesa i zarządu.

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy nastąpi również zmiana dyrektora klubu, gdyż nie zostanie przedłużona umowa z dotychczasowym dyrektorem Waldemarem Bącikiem. Przypomnijmy, że z funkcji prezesa Orląt kilka tygodni temu zrezygnował Jarosław Sych.

[Czytaj całość]
Czwartek, 23 grudnia 2010 16:23; autor: Dev
img

Już ponad miesiąc temu zakończyła się runda jesienna IV ligi lubelskiej sezonu 2010/2011. Dzisiaj z poślizgiem prezentujemy podsumowanie rozgrywek oraz trochę statystyki z minionej rundy. Jako bonus dołączamy także podsumowanie sezonu 2009/2010. Zwykle czyniliśmy po zakończonych rozgrywkach, ale wydarzenia z czerwca 2010 zupełnie odebrały nam ochotę na takie rzeczy. Z upływem czasu uznaliśmy jednak, że kronikarski obowiązek nakazuje uzupełnić te braki.

Zapraszamy do rozwinięcia newsa

[Czytaj całość]
Czwartek, 23 grudnia 2010 15:09; autor: Redakcja
img

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia ,
zdrowia, szczęścia i miłości
w gronie rodziny i przyjaciół

życzy Redakcja portalu
www.orleta.lukow.pl

[Czytaj całość]
Czwartek, 16 grudnia 2010 23:31; autor: Czubek
img

Jarosław Sych nie jest już prezesem ŁKS Orlęta Łuków. Podczas ostatniego posiedzenia Zarządu Klubu złożył pisemną rezygnację z pełnienia tej funkcji. Dymisja została przyjęta. Teraz pracami Zarządu kieruje wiceprezes Walerian Grochowski. 

Jarosław Sych był prezesem klubu od lutego 2003 roku. lat. - Dymisja ta spowodowana jest uzyskaniem mandatu radnego powiatowego oraz zmianą miejsca pracy – powiedział Telewizji Master Jarosław Sych.

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał