Mecz
Nowości w serwisie
Środa, 15 grudnia 2010 00:16; autor: Dev
img

Jeżeli Orlęta Łuków pokonają w zaległym meczu Pucharu Polski Sokół Adamów to w ćwierćfinale zmierzą się u siebie z Orlętami Radzyń. W niedzielę odbyło się losowanie ćwierćfinałów. Mecz z Sokołem oraz ewentualne kolejne gry dopiero na wiosnę.

Pary 1/4 finału Pucharu Polski na szczeblu okręgu bialskopodlaskiego:

Łukowiacy Łuków / Orkan Wojcieszków - Podlasie II Biała Podlaska
LKS Milanów - Unia Krzywda
GLKS Rokitno - Podlasie Biała Podlaska
Sokół Adamów / Orlęta Łuków - Orlęta Radzyń Podlaski

[Czytaj całość]
Środa, 15 grudnia 2010 00:09; autor: Dev
img

11 grudnia w hali im. R. Szajdziuka przy SP nr 1 w Łukowie odbył się IX Ogólnopolski Turniej Halowej Piłki Nożnej chłopców rocznik 1998 i młodszych pod patronatem Cezarego Kucharskiego. W zawodach uczestniczyło 8 ekip. Najlepszą drużyną turnieju została drużyna UKS TOP 54 Biała Podlaska, która w finale pokonała po rzutach karnych ekipę UKS Jagiellończyk Biała Podlaska 6:5 (w meczu 2:2). Trzecie miejsce wywalczyła drużyna AMPLUS Łuków pokonując również w karnych zespół UKS Kangur Siemiatycze 2:1 (w meczu 0:0). Kolejne miejsca zajęły: MOSIR Bielsk Podlaski, Pogoń Siedlce, UKS Jedynka Łuków i UKS Piątka Łuków.

[Czytaj całość]
Środa, 8 grudnia 2010 12:30; autor: Dev
img

Rozmowa z trenerem Orląt Łuków Robertem Różańskim. (Wywiad przeprowadzony przez II turą wyborów samorządowych).

Sukcesem czy porażką nazwałby pan czwarte miejsce łukowskich Orląt na półmetku lubelskiej czwartej ligi?
- Mogło być odrobinę lepiej, lecz patrząc na nasze przedsezonowe przygotowania i personalne problemy, ta lokata jest adekwatna do tego co prowadzona przeze mnie drużyna prezentowała jesienią. Oczywiście, byliśmy postrzegani przed sezonem jako jedni z faworytów, ale porównując nasz do radzyńskich Orląt oraz kraśnickiej Stali, w których doszło do znaczących wzmocnień, to z lokaty i punktowego dorobku należy się tylko cieszyć.

[Czytaj całość]
Wtorek, 7 grudnia 2010 15:01; autor: Dev
img

11 grudnia w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Łukowie odbędzie się IX Turniej Halowej Piłki Nożnej pod patronatem Cezarego Kucharskiego. Udział w turnieju potwierdziło 8 drużyn reprezentujących kluby: Pogoń Siedlce, TOP 54 Biała Podlaska, Jagiellończyk Biała Podlaska, Kangur Siemiatycze, MOSiR Bielsk Podlaski, Piątka Łuków, AMPLUS Łuków i Jedynka Łuków. W sumie w turnieju zagra około 100 chłopców urodzonych w 1998 roku i młodszych. Rozgrywki rozpoczną się o godzinie 9.00 i trwać będą do godziny 17.45, po czym następnie odbędzie sie wręczenie pucharów, medali i nagród.

[Czytaj całość]
Wtorek, 7 grudnia 2010 14:59; autor: Dev
img

W sobotę, 4 grudnia b.r. w czeskim Havirovie odbył się międzynarodowy turniej w podnoszeniu ciężarów - TOP 12 im. Milana Romana. Impreza rozgrywana była już po raz kolejny i jak co roku zgromadziła wielu znakomitych zawodników w tej dyscyplinie sportu. Zawodnicy rywalizowali tylko w samym podrzucie, a dodamy, iż w podnoszeniu ciężarów zazwyczaj sportowcy rywalizują w dwóch konkurencjach - rwanie i podrzut. Zawody wygrał Korovka Oleksandr z Ukrainy, który podrzucił 210 kg, co po przeliczeniu na punkty dało 232,5 pkt. Na IV i V lokacie uplasowali się bracia Dołęgowie, a tym razem lepszy okazał się starszy Robert, który podrzucił 202,5 kg.

[Czytaj całość]
Wtorek, 30 listopada 2010 18:52; autor: Dev
img

Pod koniec listopada do członków Towarzystwa Przyjaciół Orląt dotarły pisma o zwołaniu Nadzwyczajnego Walnego Zebrania. Jednym z najważniejszych punktów zebrania będzie zgłoszenie do Sądu Rejonowego wniosku o ogłoszenie upadłości Towarzystwa Przyjaciół Orląt w Łukowie.

 

[Czytaj całość]
Środa, 24 listopada 2010 17:37; autor: Dev
img

Patryk Romaniuk, który ostatnią rundę spędził w Orlętach Łuków zagrał w sparingu I - ligowego Dolcanu Ząbki. Romaniuk zagrał 90 minut w zremisowanym 1:1 przez Dolcan spotkaniu z GLKS Nadarzyn. Wychowanek TOP54 Biała Podlaska już latem próbował sił w Ząbkach ale ostatecznie trafił do Łukowa. Po rundzie jesiennej Dolcan zajmuje ostatnie miejsce w tabeli I ligi.

 

[Czytaj całość]
Niedziela, 21 listopada 2010 22:39; autor: Dev
img

Tabela czwartej ligi po rundzie wiosennej jest dosyć klarowna. Gołym okiem widać, że największe szanse na awans do wyższej klasy rozgrywkowej mają Orlęta Radzyń Podlaski, Stal Kraśnik, Huczwa Tyszowce oraz Orlęta Łuków. O tym, kto z tego kwartetu wywalczy promocję, zadecydują w dużej mierze finanse. Bo w niskich klasach rozgrywkowych nie jest inaczej, niż w ekstraklasie czy na jej zapleczu. Tutaj także bez pieniędzy ani rusz. Awans z czwartej do trzeciej ligi to nie tylko splendor i szansa na rozwój, ale również znacznie wyższe wydatki.

[Czytaj całość]
Niedziela, 21 listopada 2010 12:06; autor: Dev
img

Mateusz Markowski wystąpił w sparingu Pogoni Siedlce z Naprzodem Skórzec zremisowanym 2:2. Markowski jest formalnie zawodnikiem Pogoni, z której był wypożyczony na rundę jesienną do Orląt Łuków. Do Pogoni trafił latem ale od razu nastąpiło wypożyczenie do Łukowa. We wczorajszym sparingu zagrał od 56 minuty.

 

[Czytaj całość]
Sobota, 20 listopada 2010 14:16; autor: Dev
img

Orlęta Łuków w sparingu przegrały na wyjeździe z Wilgą Garwolin 2:1. Bramkę dla Łukowian strzelił Sylwester Buga. W zespole Orląt zagrało dwóch testowanych zawodników - na prawej obronie i w ataku. Mecz ten był jednym z elementów roztrenowania po rundzie. Orlęta nie wykorzystały wielu dogodnych sytuacji na strzelenie gola.

Sparing, 20 listopada 2010 - Garwolin
Wilga Garwolin - Orlęta Łuków 2:1
Buga

Orlęta: Adamiak - zawdodnik testowany, Izdebski, Szewczak, Wysokiński (35 Kmieć) - Kiryło, Przeździak, Buga, Matuszewski - zawodnik testowany, Orzyłowski (46 Gaj)

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał