Mecz
Nowości w serwisie
Sobota, 8 stycznia 2011 14:25; autor: Dev
img

Jak co roku Bialskopodlaski Okręgowy Związek Piłki Nożnej organizuje Halowe Mistrzostwa Okręgu w Piłce Nożnej. Orlęta Łuków zostały zgłoszone do rywalizacji w turniejach roczników: 1992, 1994, 1996 i 1998. Inny zespół z Łukowa AMPLUS Łuków wystąpi w zawodach dla chłopców urodzonych w roku: 1998, 2000 i 2002 (dwie drużyny). W turnieju rocznika 2000 wystąpi też ekipa UKS 4 Łuków.

Niestety żadna z rywalizacji nie odbędzie się w naszym mieście. W rozwinięciu newsa terminy i obsada zawodów.

[Czytaj całość]
Środa, 5 stycznia 2011 13:19; autor: Dev
img

Na nowy kontrakt cały czas czeka trener Orląt Łuków Robert Różański. – Ustaliłem plany przygotowawcze, sparingi, ale ciągle nie wiem, na czym stoję – martwi się szkoleniowiec.

– Nie podpisałem jeszcze nowej umowy, a stara wygasła 31 grudnia. Rozmawiałem jednak z tymczasowym prezesem Zbigniewem Biaduniem i umówiliśmy się, że normalnie będę przygotowywał zespół do czasu walnego zebrania w klubie, które zaplanowano na 14 stycznia. Wtedy okaże się, kto ostatecznie zostanie prezesem i czy nadal będę prowadził Orlęta – kończy Różański.

[Czytaj całość]
Piątek, 31 grudnia 2010 00:00; autor: Dev
img

Jak co roku 31 grudnia staramy się podsumować mijający rok. Jaki on był dla Orląt Łuków. W tym roku z ocenami się wstrzymujemy i pozostawiamy je czytelnikom. Ograniczamy się tylko do przedstawienia w skrócie jaki był 2010 rok. Życzymy sobie by następny był lepszy od poprzednika. Zapraszamy do rozwinięcia newsa.

 

[Czytaj całość]
Czwartek, 30 grudnia 2010 11:10; autor: Dev
img

Zbigniew Biaduń został prezesem Łukowskiego Klubu Sportowego „Orlęta Łuków”. Wyboru takiego dokonał Zarząd Klubu w dniu 29 grudnia. Nowym członkiem Zarządu ŁKS Orlęta Łuków został również Jakub Chruściel.

Z. Biaduń będzie pełnił funkcję prezesa do 14 stycznia 2011 roku, kiedy to odbędzie się Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia ŁKS Orlęta Łuków. Wtedy to odbędą się wybory prezesa i zarządu.

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy nastąpi również zmiana dyrektora klubu, gdyż nie zostanie przedłużona umowa z dotychczasowym dyrektorem Waldemarem Bącikiem. Przypomnijmy, że z funkcji prezesa Orląt kilka tygodni temu zrezygnował Jarosław Sych.

[Czytaj całość]
Czwartek, 23 grudnia 2010 16:23; autor: Dev
img

Już ponad miesiąc temu zakończyła się runda jesienna IV ligi lubelskiej sezonu 2010/2011. Dzisiaj z poślizgiem prezentujemy podsumowanie rozgrywek oraz trochę statystyki z minionej rundy. Jako bonus dołączamy także podsumowanie sezonu 2009/2010. Zwykle czyniliśmy po zakończonych rozgrywkach, ale wydarzenia z czerwca 2010 zupełnie odebrały nam ochotę na takie rzeczy. Z upływem czasu uznaliśmy jednak, że kronikarski obowiązek nakazuje uzupełnić te braki.

Zapraszamy do rozwinięcia newsa

[Czytaj całość]
Czwartek, 23 grudnia 2010 15:09; autor: Redakcja
img

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia ,
zdrowia, szczęścia i miłości
w gronie rodziny i przyjaciół

życzy Redakcja portalu
www.orleta.lukow.pl

[Czytaj całość]
Czwartek, 16 grudnia 2010 23:31; autor: Czubek
img

Jarosław Sych nie jest już prezesem ŁKS Orlęta Łuków. Podczas ostatniego posiedzenia Zarządu Klubu złożył pisemną rezygnację z pełnienia tej funkcji. Dymisja została przyjęta. Teraz pracami Zarządu kieruje wiceprezes Walerian Grochowski. 

Jarosław Sych był prezesem klubu od lutego 2003 roku. lat. - Dymisja ta spowodowana jest uzyskaniem mandatu radnego powiatowego oraz zmianą miejsca pracy – powiedział Telewizji Master Jarosław Sych.

[Czytaj całość]
Środa, 15 grudnia 2010 00:16; autor: Dev
img

Jeżeli Orlęta Łuków pokonają w zaległym meczu Pucharu Polski Sokół Adamów to w ćwierćfinale zmierzą się u siebie z Orlętami Radzyń. W niedzielę odbyło się losowanie ćwierćfinałów. Mecz z Sokołem oraz ewentualne kolejne gry dopiero na wiosnę.

Pary 1/4 finału Pucharu Polski na szczeblu okręgu bialskopodlaskiego:

Łukowiacy Łuków / Orkan Wojcieszków - Podlasie II Biała Podlaska
LKS Milanów - Unia Krzywda
GLKS Rokitno - Podlasie Biała Podlaska
Sokół Adamów / Orlęta Łuków - Orlęta Radzyń Podlaski

[Czytaj całość]
Środa, 15 grudnia 2010 00:09; autor: Dev
img

11 grudnia w hali im. R. Szajdziuka przy SP nr 1 w Łukowie odbył się IX Ogólnopolski Turniej Halowej Piłki Nożnej chłopców rocznik 1998 i młodszych pod patronatem Cezarego Kucharskiego. W zawodach uczestniczyło 8 ekip. Najlepszą drużyną turnieju została drużyna UKS TOP 54 Biała Podlaska, która w finale pokonała po rzutach karnych ekipę UKS Jagiellończyk Biała Podlaska 6:5 (w meczu 2:2). Trzecie miejsce wywalczyła drużyna AMPLUS Łuków pokonując również w karnych zespół UKS Kangur Siemiatycze 2:1 (w meczu 0:0). Kolejne miejsca zajęły: MOSIR Bielsk Podlaski, Pogoń Siedlce, UKS Jedynka Łuków i UKS Piątka Łuków.

[Czytaj całość]
Środa, 8 grudnia 2010 12:30; autor: Dev
img

Rozmowa z trenerem Orląt Łuków Robertem Różańskim. (Wywiad przeprowadzony przez II turą wyborów samorządowych).

Sukcesem czy porażką nazwałby pan czwarte miejsce łukowskich Orląt na półmetku lubelskiej czwartej ligi?
- Mogło być odrobinę lepiej, lecz patrząc na nasze przedsezonowe przygotowania i personalne problemy, ta lokata jest adekwatna do tego co prowadzona przeze mnie drużyna prezentowała jesienią. Oczywiście, byliśmy postrzegani przed sezonem jako jedni z faworytów, ale porównując nasz do radzyńskich Orląt oraz kraśnickiej Stali, w których doszło do znaczących wzmocnień, to z lokaty i punktowego dorobku należy się tylko cieszyć.

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał