Mecz
Nowości w serwisie
Niedziela, 19 września 2010 18:44; autor: Dev
img

WLJS, 18 września 2010 - Lublin
Wieniawa Lublin - Orlęta Łuków 2:0

Orlęta: Bojanek - Bulak, Przeździak, Łukasik, Mróz , Konieczny, Głuchowski, Soćko (Rybka), Kędziora (Ruciński), Kachniarz, Trwoga (Tchórzewski)

2WLJM, 19 września 2010 - Lublin
Widok Lublin - Orlęta Łuków 2:6
Buczek (dwie), Wałachowski (trzy), Cizio

Orlęta: Strachota - Jurek, Zielant, Sobiech, Osiak, Świderski (55 Talarek), Jamborski (55 Rybka), Kozłowski, Cizio, Wałachowski, Buczek

WLTS, 18 września 2010 - Lubartów
Lewart Lubartów - Orlęta Łuków 2:5
Chruściel (trzy), Grzechnik, Janaszek

WLTM, 18 września 2010 - Lubartów
Lewart Lubartów - Orlęta Łuków 0:0

[Czytaj całość]
Niedziela, 19 września 2010 18:09; autor: Dev
img

Orlęta Łuków pokonały Lublinankę Lublin 1:0. Niestety gra żółto-czerwonych nie była ani jotę lepsza niż w poprzednich spotkaniach. O zwycięstwie przesądził Paweł Grula i jego piękny strzał z dystansu w okienko. W drugiej połowie czerwone kartki otrzymali Igor Grzesiak z Lublinianki i Paweł Szlaski z Orląt. Więcej o meczu wieczorem.

IV liga, 19 września 2010, 16:00 - Łuków
Orlęta Łuków - Lublinianka Lublin 1:0 (0:0)
Grula 80

Orlęta: Lisiewicz - Szewczak, Izdebski, Ozygala, Szlaski - Kiryło (89 Wróbel), Buga (46 Matuszewski), Grula, Wryk - Gaj (90 Orzyłowski), Markowski (69 Romaniuk)

Czerwone kartki: Szlaski 75 (Orlęta, za drugą żółtą) - Grzesiak 66 (Lublinianka)

[Czytaj całość]
Sobota, 18 września 2010 12:09; autor: Dev
img

Rok wstecz. Wrzesień 2009. Kończy się 6 kolejka IV ligi lubelskiej. Orlęta przegrywają z Ładą Biłgoraj 1:0 i po sześciu seriach mają zaledwie 7 punktów i aż 3 porażki. Rok później. Wrzesień 2010. Kończy się 6 kolejka IV ligi lubelskiej. Orlęta remisują z Włodawianką i po sześciu seriach mają zaledwie 7 punktów i aż 3 porażki. Minął rok i jesteśmy dokładnie w tym samym momencie. W poprzednim sezonie zajmowaliśmy wprawdzie gorszą pozycję bo 11 (obecnie 9), ale za to strata punktowa do wicelidera wynosiła 6 punktów (a obecnie aż 8). Więcej w rozwinięciu.

Najważniejsze wydarzenia z meczu Orlęta - Lublinianka na bieżąco na Twitterze

http://twitter.com/orletalukowpl

[Czytaj całość]
Sobota, 18 września 2010 09:21; autor: Dev
img

Niedzielne spotkanie Orląt Łuków z Lublinianką będzie szczególne ważne dla Roberta Różańskiego, szkoleniowca gospodarzy. Po sześciu spotkaniach "żółto-czerwoni” mają na koncie 7 punktów, o 9 mniej niż lider z Radzynia Podlaskiego. – W naszym klubie nikt nie wykonuje nerwowych ruchów. Nie bierzemy pod uwagę porażki z Lublinianką i nie zastanawiamy się już teraz, co by było gdyby – twierdzi Waldemar Bącik, dyrektor Orląt. – Wyniki na razie są niezadowalające, ale w sporcie bywa różnie. Czy postawiliśmy jakieś ultimatum trenerowi? Tak i ono dotyczy wszystkich: trenera, piłkarzy, dyrektora i zarządu. To ultimatum wygrywania spotkań. Jeżeli nie pokonamy Lublinianki, wówczas zastanowimy się, co dalej robić – powiedział Jarosław Sych, prezes Orląt.

[Czytaj całość]
Piątek, 17 września 2010 09:28; autor: Dev
img

W meczu z Włodawianką Włodawa w barwach Orląt zagrał już trzeci bramkarz w tym sezonie. Tym razem jest to Włodzimierz Lisiewicz, który w przeszłości reprezentował już barwy Orląt. Lisiewicz pochodzi ze Stoczka Łukowskiego i tam zaczynał swoją przygodę z piłką, w międzyczasie trafił także do juniorów Orląt Łuków i Górnika Łęczna. Następnie rundę spędził w Orlętach Radzyń gdzie był trzecim bramkarzem, gdyż wyżej w hierarchii byli Artur Dadasiewicz i Łukasz Gieresz. Od 2005 roku przez kolejne 1,5 był golkiperem Orląt. Najpierw musiał rywalizować z Bartłomiejem Pawłowskim, a później z Krzysztofem Stężałą. Więcej w rozwinięciu newsa.

[Czytaj całość]
Czwartek, 16 września 2010 15:54; autor: Dev
img

Burmistrz Zbigniew Zemło i Miasto Łuków otrzymali wyróżnienie w konkursie "Budowniczy Polskiego Sportu". Nagroda została przyznana w kategorii Inwestor obiektów sportowych i rekreacyjnych za "wyjątkowe zaangażowanie, aktywność i dbałość o infrastrukturę sportową i rekreacyjną, realizację nowej hali sportowej oraz za całokształt działalności na rzecz rozwoju sportu i rekreacji wśród dzieci i młodzieży oraz społeczności lokalnej". Organizatorem konkursu jest Polski Klub Infrastruktury Sportowej. Więcej w rozwinięciu.

[Czytaj całość]
Czwartek, 16 września 2010 15:41; autor: Dev
img

W minioną sobotę w Puławach odbyły się Mistrzostwa Województwa Juniorek i Juniorów do lat 17 w Podnoszeniu Ciężarów. Z dobrej strony na tych zawodach pokazał się wychowanek Roberta Dołęgi i ŁKS Orlęta Łuków, Jarek Daniluk. W kategorii do 94 kg zawodnik osiągnął 89 kg w rwaniu i 116 w podrzucie. Co w dwuboju dało 205 kg i drugie miejsce w swojej kategorii wagowej i IV w kategorii OPEN. Robert Dołęga: - Jarek, mimo swoich tylko 14 lat walczył jak równy z równym ze swoimi 3 lata starszymi kolegami. Pobił 3 rekordy życiowe i prawdopodobnie zakwalifikował się do finałów Mistrzostw Polski Juniorów do lat 17, które odbędą się w Ciechanowie w dniach 15-17.10.2010r.

[Czytaj całość]
Środa, 15 września 2010 17:14; autor: Redakcja
img

Obiecaliśmy, że opiszemy temat organizacji meczu derbowego Orlęta Łuków – Orlęta Radzyń. Impulsem do tego była sytuacja z około 30. minuty meczu, kiedy to jeden z dopingujących naszą drużynę kibiców wymagał niezwłocznej pomocy medycznej. Gdyby nie to zdarzenie, na pewno ten, jak i inne przykłady niedbalstwa puścilibyśmy mimo uszu. Wszakże niczym nowym jest taka, a nie inna organizacja meczów na stadionie przy ul. Warszawskiej. Cały tekst w rozwinięciu newsa.

[Czytaj całość]
Środa, 15 września 2010 13:49; autor: Dev
img

Zamieszczamy na stronie dwie relacje filmowe z ubiegłotygodniowych derbów między Orlętami Łuków i Orlętami Radzyń. Materiały pochodzą ze strony orleta-spomlek.pl oraz telewizji Master TV. Obok skrótów spotkania możemy obejrzeć wywyiady z trenerami i zawodnikami obu drużyn.


Master TV: http://orleta.lukow.pl/Video/Play/ID/39/

Orleta-Spomlek.pl: http://orleta.lukow.pl/Video/Play/ID/38/

[Czytaj całość]
Środa, 15 września 2010 09:07; autor: Dev
img

BOZPN przełożył na wiosnę II rundę okręgowego Pucharu Polski. W ramach tej rundy Orlęta Łuków miały się zmierzyć na wyjeździe z Sokołem Adamów. W ten sposób wracamy do corocznej sytuacji z przepełnionym kalendarzem rundy wiosennej. Znowu na wiosnę będzie trzeba grać co środę, a gdy przytrafią się nieprzewidywalne okoliczności (pogoda, zdarzenia losowe) to będziemy mieli powtórkę z minionego sezonu, gdy zwyczajnie brakowało terminów.

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał