Mecz
Nowości w serwisie
Wtorek, 24 sierpnia 2010 22:49; autor: Dev
img

Robert Różański (trener Orląt): - W przekroju całego meczu byliśmy zdecydowanie lepsi. Goście nie mieli najmniejszych szans na zwycięstwo. Nie wiem dlaczego sędzia nie odgwizdał ewidentnego fauli na Grześku Orzyłowskim. Cztery gole to i tak najmniejszy wymiar kary.
Zbigniew Drosio (trener Dwernickiego) - Byliśmy gorsi, nie stwarzaliśmy sobie okazji strzeleckich. Jak można myśleć o wygraniu, skoro nasze akcje kończą się daleko od bramki rywala. Mam nadzieję, że kolejny mecz będzie lepszy w naszym wykonaniu.

[Czytaj całość]
Wtorek, 24 sierpnia 2010 07:48; autor: Dev
img

W meczu z Dwernickim Stoczek Łukowski w barwach gości nie mogło zagrać dwóch nowo pozyskanych zawodników. Kamil Lasota i Paweł Sudowski latem przeszli z Orląt do Dwernickiego, ale zapisy w umowach zakazywały im gry przeciwko Orlętom. Na boisku zobaczyliśmy za to dwóch byłych zawodników Orląt Krzysztofa Skrzymowskiego i Waldemara Matyjaska. Ten pierwszy jest nawet kapitanem drużyny ze Stoczka. Gdy schodził z boiska żegnany brawami, wielu kibiców wspomniało iż szkoda że Skrzynia już nie gra w Łukowie. W Stoczku oprócz w/w gra także Jarosław Pieńkus (zmaga się z kontuzją aktualnie) i Włodzimierz Lisiewicz, a trenerem jest Zbigniew Drosio. O innych zmianach personalnych czytaj w rozwinięciu newsa.

Wtorek, 24 sierpnia 2010 07:15; autor: Dev
img

W meczu z Dwernickim w barwach Orląt zadebiutował Patryk Romaniuk. 20-letni zawodnik ostatecznie rundę jesienną spędzi w Łukowie, chociaż próbował swoich sił także w Dolcanie Ząbki i Góniku II Łęczna. W niedzielę przebywał na boisku około 30 minut, kiedy to w 62 minucie zmienił Michała Purzyckiego. W poprzednim sezonie Romaniuk grał w III lidze w Orlęta Radzyń Podlaski, gdzie strzelił 4 gole. Wcześniej reprezentował zespoły juniorskie Deportivo Murcia (Hiszpania), Wisły Kraków i TOP54 Biała Podlaska. Tego ostatniego zespołu jest wychowankiem. Jak poradzi sobie w Orlętach pokażą już najbliższe mecze.

Poniedziałek, 23 sierpnia 2010 19:36; autor: Dev
img

Juniorzy starsi Orląt Łuków zainaugurowali w weekend rozgrywki. Ostatecznie podopieczni Andrzeja Suchodolskiego występować będą w I lidze juniorów starszych. Zamieszanie wynikło z błędnego terminarza zamieszczonego przez LZPN, w którym pomylono drużyny Orląt i Stali Kraśnik (zamieniono je ligami). W swoim pierwszym meczu Orlęta zremisowały z beniaminkiem Sygnałem Lublin 3:3. Juniorzy młodsi sezon w II lidze rozpoczną w środę wyjazdowym meczem z Dwernickim Stoczek Łukowski.
Andrzej Suchodolski: - Zagraliśmy słabo, bo prowadziliśmy w drugiej połowie 3:1, ale daliśmy sobie w końcówce wbić dwa gole. Powód? Po prostu nie mamy sił na całe spotkania. Czeka nas jeszcze sporo pracy, żeby dojść do pełnej formy

I WLJS, 21 sierpnia 2010 – Lublin
Sygnał Lublin – Orlęta Łuków 3:3
Tchórzewski (dwie), Kachniarz

Orlęta: Bojanek - Wysokiński (46 Mróz), Rybka, Bulak, Ruciński( 46 Izdebski) - Kędziora (46 Głuchowski), Przeździak, Gula (46 Kudlak), Poniatowski (46 Konieczny) - Kachniarz ,Tchórzewski (70 Soćko)

Poniedziałek, 23 sierpnia 2010 08:58; autor: Dev
img

Dzisiaj 24 lata kończy Sylwester Buga - pomocnik Orląt Łuków. Sylwester przybył od Łukowa przed rundą wiosenną sezonu 2009/2010 i z miejsca stał się czołowym zawodnikiem. Podobnie jest w obecnych rozgrywkach. Buga to najbardziej kreatywny zawodnik Orląt i to od jego dyspozycji zależy postawa zespołu w ataku. Bardzo dobrze wykonuje także rzuty rożne i wolne. Wcześniej reprezntował barwy Jutrzenki Cegłów, Znicza Pruszków i Pogoni Siedlce.

Niedziela, 22 sierpnia 2010 22:18; autor: Sk8ter
img

Orlęta Łuków rozgromiły Dwernickiego Stoczek Łukowski 4:0. Bramki dla naszego zespołu strzelali Artur Gaj, Paweł Szlaski, Piotr Ozygała i Grzegorz Orzyłowski. W barwach rywali oglądaliśmy Krzysztofa Skrzymowskiego, który jest nawet kapitanem jedenastki ze Stoczka i Waldemara Matyjaska. Relacja w rozwinięciu.

IV liga, 22 sierpnia 2010, 17:00 - Łuków
Orlęta Łuków - Dwernicki Stoczek Łukowski 4:0 (2:0)
Gaj 24, Szlaski 38, Ozygała 85, Orzyłowski 88

Piątek, 20 sierpnia 2010 12:20; autor: Sk8ter
img

Nowy sezon i nowe aspiracje – tak pokrótce można przedstawić nastroje wśród kibiców Orląt. Po majowym pojedynku z Orlętami Radzyń Podlaski w ramach Pucharu Polski tym razem nasza drużyna powalczy o prymat w powiecie w „małych derbach” z Dwernickim Stoczek Łukowski. A każdy bywalec trybun wie, że derby to mecz inny niż wszystkie…

Wtorek, 17 sierpnia 2010 15:55; autor: Sk8ter
img

W II rundzie Pucharu Polski na szczeblu BOZPN Orlęta Łuków zmierzą się w Adamowie z tamtejszym Sokołem. Spotkanie odbędzie się 1 września o godzinie 17:00.

Poniedziałek, 16 sierpnia 2010 20:05; autor: Dev
img

Dwaj piłkarze Orląt wzmocnili Dwernickiego Stoczek Łukowski. Jeszcze w ubiegłym sezonie Kamil Lasota i Paweł Sudowski pojawiali się na boisku w barwach Orląt, a w sobotę zagrali w Stoczku. Obaj rok temu zostali mistrzami województwa lubelskiego w barwach juniorów Orląt, ale w seniorach odgrywali marginalne role. W sobotę Dwernicki przegrał u siebie z Roztoczem Szczebrzeszyn 0:2. Paweł Sudowski zagrał całę spotkanie, a Kamil Lasota wszedł w 55 minucie. W Dwernickim zagrali także Krzysztof Skrzymowski i Waldemar Matyjasek.

Poniedziałek, 16 sierpnia 2010 08:53; autor: Dev
img

Kiedy w 91 minucie Łukasz Dziedzic pokonał z rzutu karnego Piotra Łuszczyka, na miejscowym stadionie zapanowała euforia. Wcześniej kibice musieli oglądać, jak ich pupile przez 90 minut nie potrafili sforsować zasieków obronnych Orląt Łuków.

Jedyną groźną sytuację goście mieli w 12 min, kiedy Paweł Grula trafił piłką w mur z rzutu wolnego pośredniego z 11 m. Później do głosu doszli miejscowi. Jednak atakom ekipy Jerzego Rota brakowało tempa, przez co ich akcje zatrzymywały się na 30 m przed bramką Łuszczyka.