Mecz
Nowości w serwisie
Sobota, 18 września 2010 09:21; autor: Dev
img

Niedzielne spotkanie Orląt Łuków z Lublinianką będzie szczególne ważne dla Roberta Różańskiego, szkoleniowca gospodarzy. Po sześciu spotkaniach "żółto-czerwoni” mają na koncie 7 punktów, o 9 mniej niż lider z Radzynia Podlaskiego. – W naszym klubie nikt nie wykonuje nerwowych ruchów. Nie bierzemy pod uwagę porażki z Lublinianką i nie zastanawiamy się już teraz, co by było gdyby – twierdzi Waldemar Bącik, dyrektor Orląt. – Wyniki na razie są niezadowalające, ale w sporcie bywa różnie. Czy postawiliśmy jakieś ultimatum trenerowi? Tak i ono dotyczy wszystkich: trenera, piłkarzy, dyrektora i zarządu. To ultimatum wygrywania spotkań. Jeżeli nie pokonamy Lublinianki, wówczas zastanowimy się, co dalej robić – powiedział Jarosław Sych, prezes Orląt.

[Czytaj całość]
Piątek, 17 września 2010 09:28; autor: Dev
img

W meczu z Włodawianką Włodawa w barwach Orląt zagrał już trzeci bramkarz w tym sezonie. Tym razem jest to Włodzimierz Lisiewicz, który w przeszłości reprezentował już barwy Orląt. Lisiewicz pochodzi ze Stoczka Łukowskiego i tam zaczynał swoją przygodę z piłką, w międzyczasie trafił także do juniorów Orląt Łuków i Górnika Łęczna. Następnie rundę spędził w Orlętach Radzyń gdzie był trzecim bramkarzem, gdyż wyżej w hierarchii byli Artur Dadasiewicz i Łukasz Gieresz. Od 2005 roku przez kolejne 1,5 był golkiperem Orląt. Najpierw musiał rywalizować z Bartłomiejem Pawłowskim, a później z Krzysztofem Stężałą. Więcej w rozwinięciu newsa.

[Czytaj całość]
Czwartek, 16 września 2010 15:54; autor: Dev
img

Burmistrz Zbigniew Zemło i Miasto Łuków otrzymali wyróżnienie w konkursie "Budowniczy Polskiego Sportu". Nagroda została przyznana w kategorii Inwestor obiektów sportowych i rekreacyjnych za "wyjątkowe zaangażowanie, aktywność i dbałość o infrastrukturę sportową i rekreacyjną, realizację nowej hali sportowej oraz za całokształt działalności na rzecz rozwoju sportu i rekreacji wśród dzieci i młodzieży oraz społeczności lokalnej". Organizatorem konkursu jest Polski Klub Infrastruktury Sportowej. Więcej w rozwinięciu.

[Czytaj całość]
Czwartek, 16 września 2010 15:41; autor: Dev
img

W minioną sobotę w Puławach odbyły się Mistrzostwa Województwa Juniorek i Juniorów do lat 17 w Podnoszeniu Ciężarów. Z dobrej strony na tych zawodach pokazał się wychowanek Roberta Dołęgi i ŁKS Orlęta Łuków, Jarek Daniluk. W kategorii do 94 kg zawodnik osiągnął 89 kg w rwaniu i 116 w podrzucie. Co w dwuboju dało 205 kg i drugie miejsce w swojej kategorii wagowej i IV w kategorii OPEN. Robert Dołęga: - Jarek, mimo swoich tylko 14 lat walczył jak równy z równym ze swoimi 3 lata starszymi kolegami. Pobił 3 rekordy życiowe i prawdopodobnie zakwalifikował się do finałów Mistrzostw Polski Juniorów do lat 17, które odbędą się w Ciechanowie w dniach 15-17.10.2010r.

[Czytaj całość]
Środa, 15 września 2010 17:14; autor: Redakcja
img

Obiecaliśmy, że opiszemy temat organizacji meczu derbowego Orlęta Łuków – Orlęta Radzyń. Impulsem do tego była sytuacja z około 30. minuty meczu, kiedy to jeden z dopingujących naszą drużynę kibiców wymagał niezwłocznej pomocy medycznej. Gdyby nie to zdarzenie, na pewno ten, jak i inne przykłady niedbalstwa puścilibyśmy mimo uszu. Wszakże niczym nowym jest taka, a nie inna organizacja meczów na stadionie przy ul. Warszawskiej. Cały tekst w rozwinięciu newsa.

[Czytaj całość]
Środa, 15 września 2010 13:49; autor: Dev
img

Zamieszczamy na stronie dwie relacje filmowe z ubiegłotygodniowych derbów między Orlętami Łuków i Orlętami Radzyń. Materiały pochodzą ze strony orleta-spomlek.pl oraz telewizji Master TV. Obok skrótów spotkania możemy obejrzeć wywyiady z trenerami i zawodnikami obu drużyn.


Master TV: http://orleta.lukow.pl/Video/Play/ID/39/

Orleta-Spomlek.pl: http://orleta.lukow.pl/Video/Play/ID/38/

[Czytaj całość]
Środa, 15 września 2010 09:07; autor: Dev
img

BOZPN przełożył na wiosnę II rundę okręgowego Pucharu Polski. W ramach tej rundy Orlęta Łuków miały się zmierzyć na wyjeździe z Sokołem Adamów. W ten sposób wracamy do corocznej sytuacji z przepełnionym kalendarzem rundy wiosennej. Znowu na wiosnę będzie trzeba grać co środę, a gdy przytrafią się nieprzewidywalne okoliczności (pogoda, zdarzenia losowe) to będziemy mieli powtórkę z minionego sezonu, gdy zwyczajnie brakowało terminów.

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 13 września 2010 19:49; autor: Dev
img

Przed sezonem w gronie zespołów, które mogą powalczyć o zwycięstwo w czwartoligowych rozgrywkach wymieniano Orlęta Radzyń Podlaski, Stal Kraśnik i Orlęta Łuków. Pierwsza z drużyn od samego początku rozgrywek spisuje się zgodnie z oczekiwaniami i lideruje rozgrywkom. Niedawno do czołówki doszlusowała Stal Kraśnik, która zajmuje już czwartą pozycję. I tylko piłkarze z Łukowa cały czas zawodzą.

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 13 września 2010 09:05; autor: Dev
img

I WLJS, 11 września 2010 - Łuków
Orlęta Łuków - Tomasovia 2:3
Fotyga, Przeździak

Orlęta: Adamiak, Bulak, Łukasik, Mróz, Konieczny, Kudlak, Soćko (60 Gula), Głuchowski (46 Przeździak), Kachniarz, Fotyga (75 Tchórzewski), Kędziora

II WLJM, 11 września 2010 - Łuków
Orlęta Łuków - Unia Hrubieszów 3:0 (1:0)

Świderski, Szczygieł, Jamborski

Orlęta: Strachota - Jurek, Sobiech, Osiak, Zielant, Cizio, Świderski (55 Jamborski), Szczygieł, Kozłowski, Buczek (68 Talarek), Wróbel (50 Wałachowski)

WLTS, 11 września 2010 - Łuków
Orlęta Łuków - Unia Bełżyce 3:0
Szymanek, samobójcza, Kmieć

WLTM, 11 września 2010 - Łuków
Orlęta Łuków - Widok Lublin 1:1

[Czytaj całość]
Niedziela, 12 września 2010 23:26; autor: Dev
img

Przed sezonem Orlęta Łuków znalazły się obok Stali Kraśnik i Orląt Radzyń Podlaski w gronie zespołów najczęściej wymienianych wśród kandydatów do awansu. Niestety, początek sezonu zweryfikował ambitne plany "żółto-czerwonych”. Podopieczni Roberta Różańskiego w niedzielę stracili dwa kolejne punkty i w tej chwili równie blisko, jak pozycji lidera są.. strefy spadkowej.

We Włodawie do zwycięstwa zabrakło Orlętom niewiele. W 87 min rzut karny, podyktowany za faul na Łukasze Kiryło wykorzystał Piotr Ozygała. Przed zakończeniem meczu, gospodarze zdołali jednak wyrównać.

– To była taka bramka, jaką na mistrzostwach świata Ekwador strzelił Polsce. Marcin Wereszczyński daleko wyrzucił piłkę z autu, dopadł do niej Paweł Kruk i pokonał bramkarza Orląt – relacjonował Marek Drob, szkoleniowiec Włodawianki.

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał