Mecz
Nowości w serwisie
Niedziela, 8 sierpnia 2010 15:07; autor: Dev
img

Patryk Romaniuk, któy występował w sparingach Orląt Łuków wczoraj zagrał w barwach Górnika II Łęczna. Romaniuk grajacy w poprzednim sezonie w Orlętach Radzyń najchętniej zakotwiczyłby zapewne w klubie z wyższej ligi niż nasze Orlęta. Przed rezerwami Górnika, próbował swoich sił w Dolcanie Ząbki.

 

[Czytaj całość]
Sobota, 7 sierpnia 2010 19:37; autor: Sk8ter
img

W dzisiejszym sparingu łukowskie Orlęta pokonały w Adamowie miejscowy Sokół 2:0. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Maciej Wryk i Mateusz Wysokiński. Więcej o meczu jutro.

[Czytaj całość]
Sobota, 7 sierpnia 2010 09:46; autor: Dev
img

Dzisiaj o 17:00 Orlęta Łuków zmierzą się w ostatnim sparingu z występującym w okręgówce Sokołem Adamów. Mecz odbędzie się w Adamowie.

 

 

[Czytaj całość]
Piątek, 6 sierpnia 2010 14:08; autor: Dev
img

BOZPN rozlosował pary I rundy Pucharu Polski. Do gry przystępują drużyny grające w ligach do okręgówki włącznie, a także te, które nie uczestniczą w rozgrywkach ligowych. Wśród dwudziestu dwóch uczestników I rundy jest aż 9 zespołów z powiatu łukowskiego, w tym miejscy Łukowiacy Łuków. BOZPN podaje, że swoje mecze będą oni rozgrywali na boisku przy ulicy Warszawskiej. Zapewne chodzi o płytę nad Krzną.  Łukowiacy to drużyna złożona min z byłych zawodników Orląt oraz piłkarzy związanych z Łukowem. Zwycięzcy tej fazy awansują do II rundy, która przewidziana została na 1 września (środa). Pary w rozwinięciu newsa. Zespoły z III i IV ligi (Podlasie, Orlęta Łuków, Orlęta Radzyń, Huragan, Dwernicki) do rywalizacji przystąpią dopiero w kolejnych rundach. Pary w rozwinięciu newsa.

[Czytaj całość]
Piątek, 6 sierpnia 2010 13:32; autor: Dev
img

Na stronie zamieściliśmy ankietę, w której internauci mogą oceniać zasadność zmiany na stanowisku trenera Orląt. Przypomnijmy, że z początkiem lipca szkoleniowcem Orląt został Robert Różański. W czerwcu wygasła umowa z dotychczasowym trenerem Andrzejem Suchodolskim. Sonda znajduje się w prawej kolumnie strony, pod buttonem Twittera. Głosowanie do czwartku.

[Czytaj całość]
Środa, 4 sierpnia 2010 22:53; autor: Dev
img

Jak już informowaliśmy na koncie na Twitterze Orlęta Łuków przegrały z trzecioligową Avią 2:0 w kolejnym meczu sparingowym. Spotkanie odbyło się w Świdniku. Więcej jutro.

 

 

[Czytaj całość]
Sobota, 31 lipca 2010 17:53; autor: Dev
img

Andrzej Suchodolski na nowo obejmie zespół juniorów starszych Orląt Łuków. Suchodolski w tamtym sezonie prowadził seniorów, a w rozgrywkach 2008/2009 z juniorami starszymi zdobył mistrzostwo województwa. Zespół juniorów młodyszych trenować natomiast będzie Dariusz Solnica. Jego doświadczenie to kilka meczów na trenerskiej ławce Orląt w III lidze. Nie wiemy jeszcze które zespoły będą grały w jakich ligach. Z informacji podanych przez LZPN Orlęta Łuków mają zarówno drużynę w I Wojewódzkiej Lidzie Juniorów Młodszych jak i w II Wojewódzkiej Lidze Juniorów Młodszych, a nie mają żadnej w I lub II Wojewódzkiej Lidze Juniorów Starszych.

[Czytaj całość]
Piątek, 30 lipca 2010 19:54; autor: Dev
img

Orlęta pokonały występującą w Młodej Ekstraklasie Jagiellonię Białystok 2:1. Bramki dla Orląt strzelili Michał Purzycki i Artur Gaj. Więce później.

Sparing, 30 lipca 2010 - Białystok
Jagiellonia (ME) Białystok - Orlęta Łuków 1:2
Purzycki, Gaj

Orlęta: Adamiak - Szlaski, Ozygała, Izdebski (60 Fortuna), Wysokiński (46 Purzycki) - Matuszewski, Grula, Wryk, Romaniuk (60 Przeździak) - Buga (60 Kmieć) - Orzyłowski (46 Gaj)

[Czytaj całość]
Piątek, 30 lipca 2010 01:43; autor: Dev
img

Po dzisiejszym treningu poprosiliśmy o kilka słów nowego szkoleniowca Orląt Łuków - Roberta Różańskiego. Trener opowiada o aktualnej sytuacji w drużynie, jej potrzebach i aspiracjach na zbliżajacy się sezon. Zapraszamy do przeczytania wywiadu w rozwinięciu newsa.

 

[Czytaj całość]
Środa, 28 lipca 2010 19:47; autor: Dev
img

Orlęta Łuków przegrały w sparingu z PKS Radość 1:2. Gola na naszej drużyny strzelił Piotr Ozygała z rzutu karnego. W meczu wystąpił nowy zawodnik - Patryk Romaniuk. Jest to 20 letni napastnik, wychowanek TOP54 Biała Podlaska, który dwa sezony spędził w juniorach Wisły Kraków, a przez ostatnik rok występował w Orlętach Radzyń Podlaski (III liga, spadek, 28 meczów, 4 gole). PKS Radość przebywa na obozie nad Zalewem Zimna Woda. Drużynę trenuje wychowanek Orląt Grzegorz Sitnicki. W dzisiejszym meczu obroną PKS dyrygował Sebastian Żółkowski - przez rundę zawodnik ŁKS-u.

Skład, zdjęcia i więcej o meczu w rozwinięciu newsa.

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Ł-meat
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał