Mecz
Nowości w serwisie
Niedziela, 29 sierpnia 2010 08:55; autor: Dev
img

W niedzielę 29 października Orlęta podejmą na własnym stadionie Roztocze Szczebrzeszyn. Według terminarza spotkanie powinno się odbyć w Szczebrzeszynie, ale miejscowi zrównali swój stadion z ziemią i budują nowy. Kiedy my doczekamy się takiego wydarzenia? Wracając do meczu to w pierwszych dwóch kolejkach Roztocze wygrało z Dwernickim i zremisowało z Lewartem Lubartów. W rozwinięciu statystyki i ciekawostki.


Mecz w niedzielę o 17:00 w Łukowie. Na naszej stronie przeprowadzimy relację livę. Zapraszamy do odwiedzenia twittera w czasie meczu. Twitter wymaga odświeżania.

http://twitter.com/orletalukowpl

[Czytaj całość]
Niedziela, 29 sierpnia 2010 07:42; autor: Dev
img

I WLJS, 28 sierpnia 2010 - Łuków
Orlęta Łuków - Wisła Puławy 4:2

Orlęta: Bojanek, Bulak, Rybka (46 Wysokiński), Gula (46 Przeździak), Łukasik, Kudlak, Konieczny, Kędziora (75 Soćko), Poniatowski (46 Mróz), Kachniarz, Tchórzewski (85 Ruciński)

II WLJM, 28 sierpnia 2010 - Łuków
Orlęta Łuków - Janowianka Janów Lubelski 0:1

 

[Czytaj całość]
Czwartek, 26 sierpnia 2010 08:17; autor: Dev
img

Przed ostatnim meczem mieliśmy sympatyczną uroczystość. Klub postanowił uhonorować Wojtka Szczęśniaka – wiernego kibica Orląt, który jest obecny na prawie każdym spotkaniu żółto-czerwonych. Wojtek jest nie tylko fanem ale od roku pomaga nam również współtworzyć stronę orleta.lukow.pl dla której wykonuje zdjęcia podczas meczów Orląt. Po meczu z Dwernickim poprosiliśmy Wojtka o mały wywiad. Więcej w rozwinięciu.

[Czytaj całość]
Środa, 25 sierpnia 2010 21:11; autor: Dev
img

II WLJM, 26 sierpnia 2010 - Stoczek Łukowski
Dwernicki Stoczek Łukowski - Orlęta Łuków 1:3 (1:0)
Szczygieł, Jurek, Jamborski

Orlęta: Strachota - Jurek, Chruściel, Osiak, Sobiech (55 Rybka), Cizio, Buczek, Wysokiński, Kozłowski, Wałachowski (36 Wróbel), Szczygieł (65 Jamborski)

WLTS, 26 sierpnia 2010 - Radzyń Podlaski
Orlęta Radzyń Podlaski - Orlęta Łuków 3:7 (3:2)

WLTM, 26 sierpnia 2010 - Radzyń Podlaski
Orlęta Radzyń Podlaski - Orlęta Łuków 6:2

[Czytaj całość]
Wtorek, 24 sierpnia 2010 22:49; autor: Dev
img

Robert Różański (trener Orląt): - W przekroju całego meczu byliśmy zdecydowanie lepsi. Goście nie mieli najmniejszych szans na zwycięstwo. Nie wiem dlaczego sędzia nie odgwizdał ewidentnego fauli na Grześku Orzyłowskim. Cztery gole to i tak najmniejszy wymiar kary.
Zbigniew Drosio (trener Dwernickiego) - Byliśmy gorsi, nie stwarzaliśmy sobie okazji strzeleckich. Jak można myśleć o wygraniu, skoro nasze akcje kończą się daleko od bramki rywala. Mam nadzieję, że kolejny mecz będzie lepszy w naszym wykonaniu.

[Czytaj całość]
Wtorek, 24 sierpnia 2010 07:48; autor: Dev
img

W meczu z Dwernickim Stoczek Łukowski w barwach gości nie mogło zagrać dwóch nowo pozyskanych zawodników. Kamil Lasota i Paweł Sudowski latem przeszli z Orląt do Dwernickiego, ale zapisy w umowach zakazywały im gry przeciwko Orlętom. Na boisku zobaczyliśmy za to dwóch byłych zawodników Orląt Krzysztofa Skrzymowskiego i Waldemara Matyjaska. Ten pierwszy jest nawet kapitanem drużyny ze Stoczka. Gdy schodził z boiska żegnany brawami, wielu kibiców wspomniało iż szkoda że Skrzynia już nie gra w Łukowie. W Stoczku oprócz w/w gra także Jarosław Pieńkus (zmaga się z kontuzją aktualnie) i Włodzimierz Lisiewicz, a trenerem jest Zbigniew Drosio. O innych zmianach personalnych czytaj w rozwinięciu newsa.

[Czytaj całość]
Wtorek, 24 sierpnia 2010 07:15; autor: Dev
img

W meczu z Dwernickim w barwach Orląt zadebiutował Patryk Romaniuk. 20-letni zawodnik ostatecznie rundę jesienną spędzi w Łukowie, chociaż próbował swoich sił także w Dolcanie Ząbki i Góniku II Łęczna. W niedzielę przebywał na boisku około 30 minut, kiedy to w 62 minucie zmienił Michała Purzyckiego. W poprzednim sezonie Romaniuk grał w III lidze w Orlęta Radzyń Podlaski, gdzie strzelił 4 gole. Wcześniej reprezentował zespoły juniorskie Deportivo Murcia (Hiszpania), Wisły Kraków i TOP54 Biała Podlaska. Tego ostatniego zespołu jest wychowankiem. Jak poradzi sobie w Orlętach pokażą już najbliższe mecze.

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 23 sierpnia 2010 19:36; autor: Dev
img

Juniorzy starsi Orląt Łuków zainaugurowali w weekend rozgrywki. Ostatecznie podopieczni Andrzeja Suchodolskiego występować będą w I lidze juniorów starszych. Zamieszanie wynikło z błędnego terminarza zamieszczonego przez LZPN, w którym pomylono drużyny Orląt i Stali Kraśnik (zamieniono je ligami). W swoim pierwszym meczu Orlęta zremisowały z beniaminkiem Sygnałem Lublin 3:3. Juniorzy młodsi sezon w II lidze rozpoczną w środę wyjazdowym meczem z Dwernickim Stoczek Łukowski.
Andrzej Suchodolski: - Zagraliśmy słabo, bo prowadziliśmy w drugiej połowie 3:1, ale daliśmy sobie w końcówce wbić dwa gole. Powód? Po prostu nie mamy sił na całe spotkania. Czeka nas jeszcze sporo pracy, żeby dojść do pełnej formy

I WLJS, 21 sierpnia 2010 – Lublin
Sygnał Lublin – Orlęta Łuków 3:3
Tchórzewski (dwie), Kachniarz

Orlęta: Bojanek - Wysokiński (46 Mróz), Rybka, Bulak, Ruciński( 46 Izdebski) - Kędziora (46 Głuchowski), Przeździak, Gula (46 Kudlak), Poniatowski (46 Konieczny) - Kachniarz ,Tchórzewski (70 Soćko)

Wyniki I kolejki na www.tabela.orleta.lukow.pl

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 23 sierpnia 2010 08:58; autor: Dev
img

Dzisiaj 24 lata kończy Sylwester Buga - pomocnik Orląt Łuków. Sylwester przybył od Łukowa przed rundą wiosenną sezonu 2009/2010 i z miejsca stał się czołowym zawodnikiem. Podobnie jest w obecnych rozgrywkach. Buga to najbardziej kreatywny zawodnik Orląt i to od jego dyspozycji zależy postawa zespołu w ataku. Bardzo dobrze wykonuje także rzuty rożne i wolne. Wcześniej reprezntował barwy Jutrzenki Cegłów, Znicza Pruszków i Pogoni Siedlce.

[Czytaj całość]
Niedziela, 22 sierpnia 2010 22:18; autor: Sk8ter
img

Orlęta Łuków rozgromiły Dwernickiego Stoczek Łukowski 4:0. Bramki dla naszego zespołu strzelali Artur Gaj, Paweł Szlaski, Piotr Ozygała i Grzegorz Orzyłowski. W barwach rywali oglądaliśmy Krzysztofa Skrzymowskiego, który jest nawet kapitanem jedenastki ze Stoczka i Waldemara Matyjaska. Relacja w rozwinięciu.

IV liga, 22 sierpnia 2010, 17:00 - Łuków
Orlęta Łuków - Dwernicki Stoczek Łukowski 4:0 (2:0)
Gaj 24, Szlaski 38, Ozygała 85, Orzyłowski 88

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał