Mecz
Nowości w serwisie
Piątek, 20 sierpnia 2010 12:20; autor: Sk8ter
img

Nowy sezon i nowe aspiracje – tak pokrótce można przedstawić nastroje wśród kibiców Orląt. Po majowym pojedynku z Orlętami Radzyń Podlaski w ramach Pucharu Polski tym razem nasza drużyna powalczy o prymat w powiecie w „małych derbach” z Dwernickim Stoczek Łukowski. A każdy bywalec trybun wie, że derby to mecz inny niż wszystkie…

[Czytaj całość]
Wtorek, 17 sierpnia 2010 15:55; autor: Sk8ter
img

W II rundzie Pucharu Polski na szczeblu BOZPN Orlęta Łuków zmierzą się w Adamowie z tamtejszym Sokołem. Spotkanie odbędzie się 1 września o godzinie 17:00.

 

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 16 sierpnia 2010 20:05; autor: Dev
img

Dwaj piłkarze Orląt wzmocnili Dwernickiego Stoczek Łukowski. Jeszcze w ubiegłym sezonie Kamil Lasota i Paweł Sudowski pojawiali się na boisku w barwach Orląt, a w sobotę zagrali w Stoczku. Obaj rok temu zostali mistrzami województwa lubelskiego w barwach juniorów Orląt, ale w seniorach odgrywali marginalne role. W sobotę Dwernicki przegrał u siebie z Roztoczem Szczebrzeszyn 0:2. Paweł Sudowski zagrał całę spotkanie, a Kamil Lasota wszedł w 55 minucie. W Dwernickim zagrali także Krzysztof Skrzymowski i Waldemar Matyjasek.

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 16 sierpnia 2010 08:53; autor: Dev
img

Kiedy w 91 minucie Łukasz Dziedzic pokonał z rzutu karnego Piotra Łuszczyka, na miejscowym stadionie zapanowała euforia. Wcześniej kibice musieli oglądać, jak ich pupile przez 90 minut nie potrafili sforsować zasieków obronnych Orląt Łuków.

Jedyną groźną sytuację goście mieli w 12 min, kiedy Paweł Grula trafił piłką w mur z rzutu wolnego pośredniego z 11 m. Później do głosu doszli miejscowi. Jednak atakom ekipy Jerzego Rota brakowało tempa, przez co ich akcje zatrzymywały się na 30 m przed bramką Łuszczyka.

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 16 sierpnia 2010 08:50; autor: Dev
img

Wczoraj rozegrano I rundę Pucharu Polski na szczeblu BOZPN. Spośród drużyn z naszego powiatu do dalszej gry awansowali: Łukowiacy Łuków, ŁKS Łazy i Sokół Adamów. Kilka meczów zostało odwołanych bądź przełożonych. Kolejna runda 1 września. Wyniki w rozwinięciu newsa.

 

[Czytaj całość]
Niedziela, 15 sierpnia 2010 09:44; autor: Dev
img

W sobotnim meczu ze Stalą Kraśnik debiuty w Orlętach zaliczyli dwaj nowi zawodnicy. Przez 90 minut bramki ŁKS-u strzegł Piotr Łuszczyk, który przybył do Łukowa z IV-ligowego Mazowsza Grójec. W meczu w Kraśniku zaprezentował kilka niebezpiecznych wybić przed siebie oraz niebywałe szczęście. Bo jak inaczej można skomentować fakt, iż rywala trafiają w słupek i dwukrotnie w poprzeczkę. Przy strzale Rafała Szczawińskiego nowy bramkarz zdążył...

[Czytaj całość]
Sobota, 14 sierpnia 2010 23:57; autor: Dev
img

Orlęta przegrały w meczu I kolejki IV ligi ze Stalą Kraśnik 1:0. Bramkę na wagę zwycięstwa strzelił z rzutu karnego Łukasz Dziedzic. Jest to zasłużona porażka łukowskiej drużyny. Gospodarze nie wykorzystali wielu dogodnych sytuacji i mogli znacznie wcześniej rozstrzygnąć losy meczu. W rozwinięciu newsa szersza relacja z meczu.

IV liga, 14 sierpnia 2010, 17:00 - Kraśnik
Stal Kraśnik - Orlęta Łuków 1:0 (0:0)
Dziedzic 90

Orlęta - Łuszczyk - Wysokiński, Izdebski, Ozygała, Szlaski - Matuszewski (46 Markowski), Wryk, Grula, Purzycki - Buga (78 Orzyłowski) - Gaj

[Czytaj całość]
Sobota, 14 sierpnia 2010 17:00; autor: Sk8ter
img

Zapraszamy do śledzenia relacji LIVE z meczu Stal Kraśnik - Orlęta Łuków. Informacje będą się pojawiały na Twitterze Orląt (box w prawym menu lub bezpośrednio na naszym profilu).

Twitter Orląt

 

[Czytaj całość]
Sobota, 14 sierpnia 2010 08:33; autor: Dev
img

Serwis Lubgol ujawnia nazwiska trzech tajemniczych zawodników, którzy mają zagrać w Orlętach. Są to: Mateusz Markowski (napastnik, 19 lat, juniorzy Polonii Warszawa), Marcin Cieśla (obrońca, 25 lat, Zryw Sobolew) oraz Piotr Łuszczyk (bramkarz, 23 lata, Mazowsze Grójec). Nowi gracze zapewne wystąpią już w dzisiejszym meczu ze Stalą Kraśnik. Spotkanie w Kraśniku o 17:00.

 

[Czytaj całość]
Sobota, 14 sierpnia 2010 00:38; autor: Dev
img

Kilku trenerów i piłkarzy drużyn czwartej ligi  Dziennik Wschodni zaprosił do krótkiej sondy dotyczącej nadchodzącego sezonu. Ankietowani odpowiadają na pytania kto wywalczy awans, i kto będzie rywalizował o utrzymanie. Więcej w rozwinięciu newsa.

 

 

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał