Mecz
Nowości w serwisie
Poniedziałek, 16 sierpnia 2010 08:53; autor: Dev
img

Kiedy w 91 minucie Łukasz Dziedzic pokonał z rzutu karnego Piotra Łuszczyka, na miejscowym stadionie zapanowała euforia. Wcześniej kibice musieli oglądać, jak ich pupile przez 90 minut nie potrafili sforsować zasieków obronnych Orląt Łuków.

Jedyną groźną sytuację goście mieli w 12 min, kiedy Paweł Grula trafił piłką w mur z rzutu wolnego pośredniego z 11 m. Później do głosu doszli miejscowi. Jednak atakom ekipy Jerzego Rota brakowało tempa, przez co ich akcje zatrzymywały się na 30 m przed bramką Łuszczyka.

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 16 sierpnia 2010 08:50; autor: Dev
img

Wczoraj rozegrano I rundę Pucharu Polski na szczeblu BOZPN. Spośród drużyn z naszego powiatu do dalszej gry awansowali: Łukowiacy Łuków, ŁKS Łazy i Sokół Adamów. Kilka meczów zostało odwołanych bądź przełożonych. Kolejna runda 1 września. Wyniki w rozwinięciu newsa.

 

[Czytaj całość]
Niedziela, 15 sierpnia 2010 09:44; autor: Dev
img

W sobotnim meczu ze Stalą Kraśnik debiuty w Orlętach zaliczyli dwaj nowi zawodnicy. Przez 90 minut bramki ŁKS-u strzegł Piotr Łuszczyk, który przybył do Łukowa z IV-ligowego Mazowsza Grójec. W meczu w Kraśniku zaprezentował kilka niebezpiecznych wybić przed siebie oraz niebywałe szczęście. Bo jak inaczej można skomentować fakt, iż rywala trafiają w słupek i dwukrotnie w poprzeczkę. Przy strzale Rafała Szczawińskiego nowy bramkarz zdążył...

[Czytaj całość]
Sobota, 14 sierpnia 2010 23:57; autor: Dev
img

Orlęta przegrały w meczu I kolejki IV ligi ze Stalą Kraśnik 1:0. Bramkę na wagę zwycięstwa strzelił z rzutu karnego Łukasz Dziedzic. Jest to zasłużona porażka łukowskiej drużyny. Gospodarze nie wykorzystali wielu dogodnych sytuacji i mogli znacznie wcześniej rozstrzygnąć losy meczu. W rozwinięciu newsa szersza relacja z meczu.

IV liga, 14 sierpnia 2010, 17:00 - Kraśnik
Stal Kraśnik - Orlęta Łuków 1:0 (0:0)
Dziedzic 90

Orlęta - Łuszczyk - Wysokiński, Izdebski, Ozygała, Szlaski - Matuszewski (46 Markowski), Wryk, Grula, Purzycki - Buga (78 Orzyłowski) - Gaj

[Czytaj całość]
Sobota, 14 sierpnia 2010 17:00; autor: Sk8ter
img

Zapraszamy do śledzenia relacji LIVE z meczu Stal Kraśnik - Orlęta Łuków. Informacje będą się pojawiały na Twitterze Orląt (box w prawym menu lub bezpośrednio na naszym profilu).

Twitter Orląt

 

[Czytaj całość]
Sobota, 14 sierpnia 2010 08:33; autor: Dev
img

Serwis Lubgol ujawnia nazwiska trzech tajemniczych zawodników, którzy mają zagrać w Orlętach. Są to: Mateusz Markowski (napastnik, 19 lat, juniorzy Polonii Warszawa), Marcin Cieśla (obrońca, 25 lat, Zryw Sobolew) oraz Piotr Łuszczyk (bramkarz, 23 lata, Mazowsze Grójec). Nowi gracze zapewne wystąpią już w dzisiejszym meczu ze Stalą Kraśnik. Spotkanie w Kraśniku o 17:00.

 

[Czytaj całość]
Sobota, 14 sierpnia 2010 00:38; autor: Dev
img

Kilku trenerów i piłkarzy drużyn czwartej ligi  Dziennik Wschodni zaprosił do krótkiej sondy dotyczącej nadchodzącego sezonu. Ankietowani odpowiadają na pytania kto wywalczy awans, i kto będzie rywalizował o utrzymanie. Więcej w rozwinięciu newsa.

 

 

[Czytaj całość]
Piątek, 13 sierpnia 2010 00:14; autor: Dev
img

W ostatnich dniach wśród kibiców Orląt pojawiła się informacja, że nowym bramkarzem zespołu z Łukowa ma zostać Daniel Iwanowski, golkiper drugoligowego OKS Olsztyn.

– To tylko plotka. W ogóle nie było takiego tematu – jednoznacznie rozstrzygnął Robert Różański, trener Orląt, który w ostatnim czasie szukał lekarstwa na nieskuteczność swoich podopiecznych. – Sparingi pokazały, że mamy z tym mały problem. Chciałem jednak zaznaczyć, że graliśmy z silnymi ekipami. Wierzę, że w sobotę pokażemy naprawdę dobrą piłkę – dodał szkoleniowiec łukowian.

[Czytaj całość]
Środa, 11 sierpnia 2010 16:15; autor: Dev
img

W ostatnich dwóch sparingach Orlęta testowały nowych zawodników. Ich nazwiska trzymane są w tajemnicy. Jak udało nam się dowiedzieć jednym z nowych zawodników może być bramkarz Daniel Iwanowski, który przez ostatnie dwa lata grał w OKS-ie Olsztyn w II lidze wschodniej. Ten niespełna 30latek jest wychowankiem Olimpii Zambrów, a grał jeszcze w rezerwach Amici Wronki, MZKS Kozienice i Ruchu Wysokie Mazowieckie. Pozostali piłkarze to niewiadoma, ale nie ma w wśród nich napastnika. A skuteczność jest największą bolączką Orląt, co widać było w sparingach. Robert Różański: - Nie było tajemnicą, że Avia będzie trudnym rywalem do pokonania...

[Czytaj całość]
Wtorek, 10 sierpnia 2010 18:46; autor: Dev
img

Juniorzy Młodsi z roczników 1994 i 1995 rozpoczęli treningi ponad tydzień temu. Grupa ta prowadzona przez Dariusza Solnicę odbywa zajęcia cztery razy w ciągu tygodnia. Na treningach pojawia się 18-20 zawodników. Równolegle trenują piłkarze prowadzeni przez Andrzeja Suchodolskiego. Nie wiadomo jeszcze która grupa będzie uczestniczyła w której lidze.

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał