Mecz
Nowości w serwisie
Środa, 21 lipca 2010 11:37; autor: Dev
img

Tak jak zrezygnowano z zimowych obozów przygotowawczych poza Łukowem, tak teraz uczyniono z letnimi. Klub planuje zorganizować tzw. zgrupowanie dochodzeniowe na własnych obiektach. Rywalami w sparingach mają być: Górnik II Łęczna, Avia Świdnik, Naprzód Skórzec i PKS Radość.

 

[Czytaj całość]
Wtorek, 20 lipca 2010 10:11; autor: Dev
img

10 lipca w Krzywdzie odbyła się I Letnia Gala BOZPN. Na gali uhonorowano najlepszych sportowców, trenerów i działaczy z regionu w piętnastu kategoriach. Najlepszym piłkarzem IV ligi został Piotr Ozygała z Orląt Łuków. W rozwinięciu newsa wyniki pozostałych kategorii.

 

[Czytaj całość]
Niedziela, 18 lipca 2010 13:44; autor: Dev
img

Orlęta zainaugurują sezon IV ligi 2010/11 wyjazdowym meczem ze Stalą Kraśnik 14 lub 15 sierpnia. Pierwszy mecz u siebie tydzień później w 2 kolejce z Dwernickim Stoczek Łukowski. Derby powiatu odbędą się jeżeli Dwernicki sprosta wymogom licencji. Jeżeli nie, zastąpi go POM Iskra Piotrowice. W 5 kolejce czekają nas derby w Łukowie z Orlętami Radzyń. 8 września to jedyny termin środowy. Oczywiście nikogo to już nie dziwi. 6 lub 7 listopada kolejny lokalny pojedynek z Huraganem Międzyrzec na wyjeździe. Huragan pozostał w lidze gdyż wycofała się łada Biłgoraj. Ligę zakończymy w Święto Niepodległości czwartek 11 listopada meczem u siebie z Unią Bełżyce.

1 kolejka - 14/15.08
Stal Kraśnik - Orlęta Łuków

2 kolejka - 21/22.08
Orlęta Łuków - Dwernicki Stoczek Łukowski

3 kolejka - 28/29.08
Roztocze Szczebrzeszyn - Orlęta Łuków

4 kolejka - 04/05.09
Lewart Lubartów - Orlęta Łuków

5 kolejka - 08.09
Orlęta Łuków - Orlęta Radzyń Podlaski

6 kolejka - 11/12.09
Włodawianka Włodawa - Orlęta Łuków

7 kolejka - 18/19.09
Orlęta Łuków - Lublinianka Lublin

8 kolejka - 25/26.09
Sparta Rejowiec Fabryczny - Orlęta Łuków

9 kolejka - 02/03.10
Orlęta Łuków - Orion Niedrzwica

10 kolejka - 09/10.10
Janowianka Janów Lubelski - Orlęta Łuków

11 kolejka - 16/17.10
Orlęta Łuków - Huczwa Tyszowce

12 kolejka - 23/24.10
Start Krasnystaw - Orlęta Łuków

13 kolejka - 30/31.10
Orlęta  Łuków - Wieniawa Lublin

14 kolejka - 06/07.11
Huragan Międzyrzec Podlaski - Orlęta Łuków

15 kolejka - 11.11
Orlęta Łuków - Unia Bełżyce

[Czytaj całość]
Sobota, 17 lipca 2010 18:57; autor: Dev
img

We wtorkowym wydaniu Słowa Podlasie możemy przeczytać wywiad z byłym już trenerem Orląt Łuków Andrzejem Suchodolskim. Szkoleniowiec zwraca uwagę na błędy jakie zostały w minionym sezonie oraz brak jasno określonej polityki klubu.

W tabeli wiosny i uwzględniającej jedynie mecze u siebie Orlęta zajęły pierwsze miejsce. Cieszy to pana, czy też nie?
- Odczuwam jedynie małą satysfakcję, gdyż prowadzony przeze mnie zespół nadal występować będzie w czwartej lidze. O braku sukcesu zadecydowała runda jesienna.

Trudno było dobrze rozpocząć sezon, kiedy kadra zespołu tworzyła się w zasadzie z dnia na dzień...
- Ano właśnie. Na przełomie lipca i sierpnia pojechaliśmy na obóz w całkiem innym składzie, niż później występowaliśmy w lidze. Przed sezonem dołączyło do nas aż czterech piłkarzy zza wschodniej granicy. Dwóch z nich umiało dobrze grać w piłkę, ale za Orlęta nie daliby się pokroić. Zresztą stworzyli czteroosobową grupę, będącą w separacji z pozostałymi zawodnikami.

[Czytaj całość]
Sobota, 17 lipca 2010 09:55; autor: Dev
img

Dwernicki Stoczek Łukowski będzie ostatnim beniaminkiem IV ligi. Wicemistrz bialskopodlaskiej klasy okręgowej przystąpi do rywalizacji w wyższej klasie rozgrywkowej. Wcześniej z prawa do awansu z okręgówki zrezygnował zwycięzca GLKS Rokitno. Na kolejkę przed końcem sezonu zespół ze Stoczka był murowanym faworytem do zajęcia pierwszego miejsca w tabeli. Na zakończenie rozgrywek podopieczni Zbigniewa Drosio nieoczekiwanie przegrali w Serokomli i wobec wygranej GLKS Rokitno spadli na drugą pozycję. Działacze z Rokitna podziękowali jednak za awans i GLKS w nadchodzących rozgrywkach nadal będzie występował na boiskach bialskiej okręgówki.

[Czytaj całość]
Piątek, 16 lipca 2010 11:45; autor: Dev
img

Były zawodnik Orląt Łuków Aleksandrs Abramenko wystąpił w Lidze Europejskiej. Reprezentujący od wiosny estoński zespół FC Narva Trans pomocnik zagrał po 90 minut w obu meczach I rundy kwalifikacyjnej. Jego zespół przegrał rywalizację (0:2 i 0:5) i fińskim Myllykosken Pallo-47 (w skrócie MYPA).  Aleks w rundzie jesiennej występował w Orlętach Łuków. Liga estońska gra systemem wiosna-jesień, a zespół Trans w 2009 roku zajął w niej 3 miejce, dzięki czemu zagrał w eliminacjach LE. W obecnych rozgrywkach po 20 kolejkach też zajmuje 3 pozycję.

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 12 lipca 2010 22:41; autor: Dev
img

Doszliśmy do porozumienia z Panem Robertem Różańskim – informuje dyrektor klubu Waldemar Bącik. Różański zajmie miejsce Andrzeja Suchodolskiego, pod wodzą którego Orlęta uplasowały się na 3. miejscu w minionym sezonie IV ligi. Na dzisiejszym posiedzeniu kandydaturę nowego trenera zaakceptował zarząd klubu. Powody zmiany szkoleniowca nie są znane.

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 12 lipca 2010 14:11; autor: Dev
img

Dzisiaj znany będzie nowy szkoleniowiec Orląt Łuków. – Rozważamy wiele kandydatur i podczas poniedziałkowego zarządu podejmiemy ostateczną decyzję – zapewnia Waldemar Bącik, dyrektor klubu.
– Na pewno będzie to osoba, która zagwarantuje walkę o awans do wyższej klasy rozgrywkowej, bo taki będzie nasz cel na przyszły sezon.

Źródło: Dziennik Wschodni

Jak udało się natomiast nam nieoficjalnie dowiedzieć, jednym z zainteresowanych posadą w Orlętach jest Krzysztof Wierzbicki. Trener z województwa śląskiego, który w przeszłości prowadził regionalne zespoły IV i III ligowe oraz RKP Rybnik - zespół I ligi kobiet.

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 12 lipca 2010 13:41; autor: Dev
img

Telewizja Master TV wyemitowała reportaż na temat odwołanego meczu Orląt z Chełmianką. W materiale możemy wysłuhać opini kibiców, rzecznika policji oraz dyrektora Bącika. Rzecznik prasowy policji zapewnił po raz kolejny, że służby poicyjne były w stanie zabezpieczyć mecz. Natomiast dyrektor Bącik opowiada jak to chciał na stadion zaprosić zaledwie 200 kibiców, w tym tylko 150 miejscowych. Ciekawe którzy byliby to wybrańcy? Zapraszamy do zapoznania się z materiałem.

Odwołany mecz Orląt - Master TV (kliknij)

[Czytaj całość]
Niedziela, 4 lipca 2010 20:19; autor: Bartlomeo
img

Nasi zawodnicy znaleźli się wśród nominowanych do najlepszych piłkarzy IV ligi sezonu 2009/2010. Gala rozdania nagród odbędzie się 10 lipca w Krzywdzie.

 

 

Nominowani do nagrody na najlepszego piłkarza IV ligi:
1. Artur Gaj - Orlęta Łuków
2. Paweł Grula - Orlęta Łuków
3. Radosław Klujewski - Huragan Międzyrzec Podlaski
4. Piotr  Ozygała - Orlęta Łuków
5. Arkadiusz Szczepaniuk - Huragan Międzyrzec Podlaski

Wśród nominowanych do najlepszego działacza znalazł się Waldemar Bącik - dyrektor Orląt i kierownik ds bezpieczeństwa na stadionie przy ul. Warszawskiej. Natomiast wśrod trenerów w gronie kandydatów jest Andrzej Suchodolski, trener Orląt. W innych kategoriach nominowani są piłkarze i osoby wcześniej związane z Orlętami: Krzysztof Stężała, Edmund Koperwas, Jarosław Pieńkus, Tomasz Tryboń, Zbigniew Drosio.

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał