Mecz
Nowości w serwisie
Sobota, 17 lipca 2010 18:57; autor: Dev
img

We wtorkowym wydaniu Słowa Podlasie możemy przeczytać wywiad z byłym już trenerem Orląt Łuków Andrzejem Suchodolskim. Szkoleniowiec zwraca uwagę na błędy jakie zostały w minionym sezonie oraz brak jasno określonej polityki klubu.

W tabeli wiosny i uwzględniającej jedynie mecze u siebie Orlęta zajęły pierwsze miejsce. Cieszy to pana, czy też nie?
- Odczuwam jedynie małą satysfakcję, gdyż prowadzony przeze mnie zespół nadal występować będzie w czwartej lidze. O braku sukcesu zadecydowała runda jesienna.

Trudno było dobrze rozpocząć sezon, kiedy kadra zespołu tworzyła się w zasadzie z dnia na dzień...
- Ano właśnie. Na przełomie lipca i sierpnia pojechaliśmy na obóz w całkiem innym składzie, niż później występowaliśmy w lidze. Przed sezonem dołączyło do nas aż czterech piłkarzy zza wschodniej granicy. Dwóch z nich umiało dobrze grać w piłkę, ale za Orlęta nie daliby się pokroić. Zresztą stworzyli czteroosobową grupę, będącą w separacji z pozostałymi zawodnikami.

[Czytaj całość]
Sobota, 17 lipca 2010 09:55; autor: Dev
img

Dwernicki Stoczek Łukowski będzie ostatnim beniaminkiem IV ligi. Wicemistrz bialskopodlaskiej klasy okręgowej przystąpi do rywalizacji w wyższej klasie rozgrywkowej. Wcześniej z prawa do awansu z okręgówki zrezygnował zwycięzca GLKS Rokitno. Na kolejkę przed końcem sezonu zespół ze Stoczka był murowanym faworytem do zajęcia pierwszego miejsca w tabeli. Na zakończenie rozgrywek podopieczni Zbigniewa Drosio nieoczekiwanie przegrali w Serokomli i wobec wygranej GLKS Rokitno spadli na drugą pozycję. Działacze z Rokitna podziękowali jednak za awans i GLKS w nadchodzących rozgrywkach nadal będzie występował na boiskach bialskiej okręgówki.

[Czytaj całość]
Piątek, 16 lipca 2010 11:45; autor: Dev
img

Były zawodnik Orląt Łuków Aleksandrs Abramenko wystąpił w Lidze Europejskiej. Reprezentujący od wiosny estoński zespół FC Narva Trans pomocnik zagrał po 90 minut w obu meczach I rundy kwalifikacyjnej. Jego zespół przegrał rywalizację (0:2 i 0:5) i fińskim Myllykosken Pallo-47 (w skrócie MYPA).  Aleks w rundzie jesiennej występował w Orlętach Łuków. Liga estońska gra systemem wiosna-jesień, a zespół Trans w 2009 roku zajął w niej 3 miejce, dzięki czemu zagrał w eliminacjach LE. W obecnych rozgrywkach po 20 kolejkach też zajmuje 3 pozycję.

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 12 lipca 2010 22:41; autor: Dev
img

Doszliśmy do porozumienia z Panem Robertem Różańskim – informuje dyrektor klubu Waldemar Bącik. Różański zajmie miejsce Andrzeja Suchodolskiego, pod wodzą którego Orlęta uplasowały się na 3. miejscu w minionym sezonie IV ligi. Na dzisiejszym posiedzeniu kandydaturę nowego trenera zaakceptował zarząd klubu. Powody zmiany szkoleniowca nie są znane.

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 12 lipca 2010 14:11; autor: Dev
img

Dzisiaj znany będzie nowy szkoleniowiec Orląt Łuków. – Rozważamy wiele kandydatur i podczas poniedziałkowego zarządu podejmiemy ostateczną decyzję – zapewnia Waldemar Bącik, dyrektor klubu.
– Na pewno będzie to osoba, która zagwarantuje walkę o awans do wyższej klasy rozgrywkowej, bo taki będzie nasz cel na przyszły sezon.

Źródło: Dziennik Wschodni

Jak udało się natomiast nam nieoficjalnie dowiedzieć, jednym z zainteresowanych posadą w Orlętach jest Krzysztof Wierzbicki. Trener z województwa śląskiego, który w przeszłości prowadził regionalne zespoły IV i III ligowe oraz RKP Rybnik - zespół I ligi kobiet.

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 12 lipca 2010 13:41; autor: Dev
img

Telewizja Master TV wyemitowała reportaż na temat odwołanego meczu Orląt z Chełmianką. W materiale możemy wysłuhać opini kibiców, rzecznika policji oraz dyrektora Bącika. Rzecznik prasowy policji zapewnił po raz kolejny, że służby poicyjne były w stanie zabezpieczyć mecz. Natomiast dyrektor Bącik opowiada jak to chciał na stadion zaprosić zaledwie 200 kibiców, w tym tylko 150 miejscowych. Ciekawe którzy byliby to wybrańcy? Zapraszamy do zapoznania się z materiałem.

Odwołany mecz Orląt - Master TV (kliknij)

[Czytaj całość]
Niedziela, 4 lipca 2010 20:19; autor: Bartlomeo
img

Nasi zawodnicy znaleźli się wśród nominowanych do najlepszych piłkarzy IV ligi sezonu 2009/2010. Gala rozdania nagród odbędzie się 10 lipca w Krzywdzie.

 

 

Nominowani do nagrody na najlepszego piłkarza IV ligi:
1. Artur Gaj - Orlęta Łuków
2. Paweł Grula - Orlęta Łuków
3. Radosław Klujewski - Huragan Międzyrzec Podlaski
4. Piotr  Ozygała - Orlęta Łuków
5. Arkadiusz Szczepaniuk - Huragan Międzyrzec Podlaski

Wśród nominowanych do najlepszego działacza znalazł się Waldemar Bącik - dyrektor Orląt i kierownik ds bezpieczeństwa na stadionie przy ul. Warszawskiej. Natomiast wśrod trenerów w gronie kandydatów jest Andrzej Suchodolski, trener Orląt. W innych kategoriach nominowani są piłkarze i osoby wcześniej związane z Orlętami: Krzysztof Stężała, Edmund Koperwas, Jarosław Pieńkus, Tomasz Tryboń, Zbigniew Drosio.

[Czytaj całość]
Piątek, 2 lipca 2010 00:38; autor: Dev
img

Mateusz Oszust po okresie wypożyczenia wrócił do Motoru Lublin. Obecnie trenuje w Motorze kierowanym przez nową powstałą spółkę akcyjną Motor Lublin. W Lublinie doszło do kuriozalnej sytuacji gdyż obecnie istnieją dwa "Motory". Stary spod szyldy LKP, który spadł z I ligi, i nowy z dopiskiem SA, ktory przejmie licencję Spartakusa Szarowola. Oba podmioty nadal negocjują porozumienie i prawodpobnie stowarzyszenie dogada się z nową spółką. Zawodnicy z Lublina zagrają na licencji Spartakusa w II lidze. Czy angaż znajdzie tam Oszust dowiemy się wkrótce. Kandydatów do występów w bramce może być więcej, w grę wchodza byi bramkarze Motoru oraz zawodnicy Spartakusa.

[Czytaj całość]
Środa, 30 czerwca 2010 16:27; autor: Sk8ter
img

Publikujemy artykuł Dziennika Wschodniego, w którym dyrektor Waldemar Bącik opowiada o planach na nowy sezon i po raz kolejny opowiada o odwołanym meczu z Chełmianką, który ostatecznie zakończył się walkowerem dla drużyny gości.

[Czytaj całość]
Wtorek, 29 czerwca 2010 19:28; autor: Dev
img

Słowo Podlasia również na swoich łamach porusza sprawę odwołanego meczu Orląt Łuków z Chełmianką Chełm. Gazeta cytuje min kolejną katastroficzną wizję dyrektora klubu Waldemara Bącika, który wspomina o wojnie do jakiej miało dojść w miejskim parku. Były trzy wojny światowe, była wojna futbolowa, tą pewnie by nazwano parkową... Zapraszamy do przeczytania całego artykułu w rozwinięciu newsa.

 

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał