Mecz
Nowości w serwisie
Piątek, 2 lipca 2010 00:38; autor: Dev
img

Mateusz Oszust po okresie wypożyczenia wrócił do Motoru Lublin. Obecnie trenuje w Motorze kierowanym przez nową powstałą spółkę akcyjną Motor Lublin. W Lublinie doszło do kuriozalnej sytuacji gdyż obecnie istnieją dwa "Motory". Stary spod szyldy LKP, który spadł z I ligi, i nowy z dopiskiem SA, ktory przejmie licencję Spartakusa Szarowola. Oba podmioty nadal negocjują porozumienie i prawodpobnie stowarzyszenie dogada się z nową spółką. Zawodnicy z Lublina zagrają na licencji Spartakusa w II lidze. Czy angaż znajdzie tam Oszust dowiemy się wkrótce. Kandydatów do występów w bramce może być więcej, w grę wchodza byi bramkarze Motoru oraz zawodnicy Spartakusa.

[Czytaj całość]
Środa, 30 czerwca 2010 16:27; autor: Sk8ter
img

Publikujemy artykuł Dziennika Wschodniego, w którym dyrektor Waldemar Bącik opowiada o planach na nowy sezon i po raz kolejny opowiada o odwołanym meczu z Chełmianką, który ostatecznie zakończył się walkowerem dla drużyny gości.

[Czytaj całość]
Wtorek, 29 czerwca 2010 19:28; autor: Dev
img

Słowo Podlasia również na swoich łamach porusza sprawę odwołanego meczu Orląt Łuków z Chełmianką Chełm. Gazeta cytuje min kolejną katastroficzną wizję dyrektora klubu Waldemara Bącika, który wspomina o wojnie do jakiej miało dojść w miejskim parku. Były trzy wojny światowe, była wojna futbolowa, tą pewnie by nazwano parkową... Zapraszamy do przeczytania całego artykułu w rozwinięciu newsa.

 

[Czytaj całość]
Wtorek, 29 czerwca 2010 00:05; autor: Dev
img

Dzisiaj 38 urodziny obchodzi Piotr Ozygała - kapitan i najbardziej doświadczony zawodnik Orląt. Ciężko już cokolwiek nowego napisać o postawie Ozego. Od lat jest filarem defensywy Orląt. Ponadto słynie na całe województwo ze znakomicie wykonywanych stałych fragmentów gry. Jego atomowe strzały z rzutów wolnych z kilkudziesięciu metrów, nie raz zaskakiwały rywali. W minionym sezonie Ozygała strzelił dla Orląt 6 bramek w lidze oraz 1 w derbach w Pucharze Polski. Wychowanek ŁKS-u grał także w Avii Świdnik, Hetmanie Zamość, Orlęta Radzyń i Sokole Adamów. Z okazji urodzin życzymy mu wszystkiego najlepszego i liczymy na kontynuacje kariery w barwach żółto-czerwonych.
W niedzelę natomiast 33 lata skończył inny weteran Orląt Grzegorz Orzyłowski. Waleczny napastnik w minionej rundzie wznowił przygode z piłką i zdobył 2 bramki dla Orląt w IV lidze. W przeszłości grał także w Orlętach Radzyń i Sokole Adamów. Temu graczowi również życzymy wszystkiego dobrego.

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 28 czerwca 2010 12:14; autor: Dev
img

Kolejne media informują o skandalicznym zachowaniu łukowskich działaczy i odwołaniu meczu z Chełmianką. We Wspolnocie Łukowskiej z ubiegłego tygodnia znajduje się duży artykuł o całej sytuacji. Lokalny tygodnik infomuje o tym już na pierwszej stronie tytułując: Kibice Orląt wściekli.
W rozwinięciu newsa cały artykuł.

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 28 czerwca 2010 00:01; autor: Dev
img

V ligę bialskopodlaską wygrał GLKS Rokitno. Awansować chciał Dwernicki Stoczek Łukowski, ale w ostatniej kolejce przegrał z outsiderem. Rokitno a pewno nie podoła wymaganiom wyższej ligi. Stoczek już kiedyś grał w IV lidze. Jest też trzeci chęty do gry. To Huraga Międzyrzec Podlaski, który zajął ostatnie spadkowe miejsce w IV lidze. Zespół Huraganu własnie w taki sam sposób utrzymał się rok temu. Jak będzie teraz przekonamy się niedługo. W rozwinięciu newsa losy ostatniej kolejki w bialskopodlaskiej okręgówce.

[Czytaj całość]
Piątek, 25 czerwca 2010 09:29; autor: Sk8ter
img

Zgodnie z przypuszczeniami Lubelski Związek Piłki Nożnej zweryfikował spotkanie Orlęta Łuków - Chełmianka Chełm jako walkower dla drużyny gości. Przypomnijmy, iż łukowscy działacze w porozumieniu z policją i władzami miasta odwołali spotkanie w obawie przed kibicami z Chełma.

[Czytaj całość]
Niedziela, 20 czerwca 2010 10:22; autor: Dev
img

Wstyd, hańba, zażenowanie. Ponownie działacze ośmieszają miasto i klub. Smród po odwołaniu spotkania z Chełmianką będzie się jeszcze za nami długo ciągnął. Poniżej najświeższe informacje w związku z tym niechlubnym wydarzeniem. Hotnews będzie na bieżąco aktualizowany. Zapraszamy też do śledzenia notek na Twitterze

- W.Bącik: Kibice nie z kółka różańcowego

- Artykuł na temat sytuacji z Wspólnoty Łukowskiej

- Kurek: na pewno się trochę boimy

- Policja była gotowa zabezpieczyć mecz

- Mecz z Chełmianką odwołany

- Mecz z Chełmianką o 15:00

[Czytaj całość]
Niedziela, 20 czerwca 2010 10:06; autor: Dev
img

Wydarzenia z Łukowa przesłoniły nam inne wydarzenia. A w sobotę inne drużyny zakończyły sezon. Emocji nie brakowało na dole tabeli. Do V ligi spadły Cisy Nałęczów, Hetman Żółkiewka, POM Piotrowice i Huragan Międzyrzec. Zespołom z Międzyrzeca i Piotrowic nie pomogły nawet wygrane w ostatniej serii. Ligowy byt uratowały zdobywając punkty: Łada, Janowianka i Roztocze. Po raz kolejny przy tej okazji należy podkreślić, że Orlęta Łuków jako jedyne w całej lidze przegrały dwa mecze z ostatnimi Cisami Nałęczów.

[Czytaj całość]
Sobota, 19 czerwca 2010 11:02; autor: Dev
img

Co prawda ostatni, szlagierowy pojedynek Orląt Łuków z Chełmianką o niczym już nie decyduje, jednak i tak starcie to wzbudziło duże zainteresowanie wśród kibiców. - Dostałem informacje, że ma do nas przyjechać 15 autokarów - mówi Tadeusz Kurek, kierownik Orląt. Ta liczba przeraziła władze miasta oraz policję, która poprosiła LZPN o przełożenie meczu.

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał