Mecz
Nowości w serwisie
Wtorek, 11 maja 2010 19:27; autor: Dev
img

Dość nieoczekiwanie awansowaliśmy na 2 miejsce w tabeli. LZPN zweryfikował wynik meczu Olender Sól - Lewart Lubartów (no boisku 2:0) na walkower 0:3 na korzyść Lewartu. W barwach gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik. Tym samym w tabeli odejmujemy 3 punkty Olendrowi, przez co Orlęta Łuków awansowały na 2 miejsce w tabeli, z przewagą 1 pkt nad Olendrem i stratą 5pkt do Chełmianki.

[Czytaj całość]
Wtorek, 11 maja 2010 11:09; autor: Sk8ter
img

Prezentujemy wywiad z bramkarzem Orląt, Mateuszem Oszustem. Zawodnik wypożyczony z Morotu Lublin opowiada o pierwszych miesiącach w klubie, szansach Orląt na wysoką pozycję w lidze oraz niedawnych derbach z Orlętami Radzyń Podlaski.

 

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 10 maja 2010 23:00; autor: Dev
img

WLJS, 9 maja 2010, 11:00 - Puławy
Wisła Puławy - Orlęta Łuków 11:0

WLJM, 9 maja 2010, 13:00 - Puławy
Wisła Puławy - Orlęta Łuków 4:1

WLTS, 8 maja 2010, 11:00 - Lublin
Motor Lublin - Orlęta Łuków 3:1

WLTM, 8 maja 2010, 13:00 - Lublin
Motor Lublin - Orlęta Łuków 1:2
Kmieć, Chruściel

[Czytaj całość]
Niedziela, 9 maja 2010 23:11; autor: Dev
img

Sześć zwycięstw i remis – to dorobek rewelacyjnie spisujących się w rundzie wiosennej piłkarzy Orląt Łuków. Przy takiej postawie zespół trenera Andrzeja Suchodolskiego ma olbrzymie szanse na awans do III ligi.
Lewart był jednym z trudniejszych przeciwników, z jakimi przyszło się tej wiosny zmierzyć łukowianom. Mimo to gospodarze, którzy nie zwykli przecież przegrywać na swoim boisku, poradzili sobie z drużyną z Lubartowa.

[Czytaj całość]
Sobota, 8 maja 2010 23:52; autor: Dev
img

Passa trwa. Być może niektórzy przecierają oczy ale Orlęta wygrały kolejny pojedynek, tym razem z Lewartem Lubartów 2:1. Bramki dla Łukowa zdobyli Sylwester Buga i Artur Gaj. Goście przycisnęli w II połowie czego efektem był gol Pawła Pszczoły oraz kilka gorących momentów pod bramką Pawła Sycha. Co najmniej do niedzieli do 19.00 Orlęta będą zajmowały drugą pozycję w tabeli, premiującą awansem do III ligi. Mniej więcej wtedy zakończy się pojedynek Olendra Sól i Cisów Nałęczów. Aby Orlęta pozostały na drugiej lokacie Cisy musiałyby sprawić niespodziankę i wygrać na wyjeździe, co jest oczywiście mało prawdopodobne. Niemniej każdy urwany punkt Olendrowi będzie na rękę żółto-czerwonym. Więcej o meczu sobotnim w rozwinięciu newsa

[Czytaj całość]
Sobota, 8 maja 2010 16:14; autor: Bartlomeo
img

ORLĘTA ŁUKÓW - LEWART LUBARTÓW 2:1
koniec meczu

Bramki: Buga 20, Gaj 48 - Pszczoła 63

 

Orlęta: Sych - Szewczak, Ozygała, Grula, Izdebski - Szlaski, Buga, Wryk (75 Przeździak), Matuszewski (82 Zalewski) - Kiryło (85 Lasota), Gaj (64 Orzyłowski)

Relacja w rozwinięciu newsa
. Strona wymaga odświeżania

[Czytaj całość]
Piątek, 7 maja 2010 16:48; autor: Dev
img

Czas biegnie nieubłagalnie. Jeszcze w środę emocjonowaliśmy się derbami w Pucharze Polski, a już jutro czas na IV ligę. Do Łukowa przyjeżdża Lewart Lubartów. Drużyna, która wiosnę rozpoczęła nadspodziewanie dobrze, ale ostatnie dwa mecze przegrała. W odróżnieniu od naszych zawodników piłkarze z Lubartowa mieli tydzień wolnego i mogli specjalnie przygotować się do meczu z ŁKS-em.
Mecz z Lewartem w sobotę o 17:00. Dla kibiców gości oraz tych, którzy nie mogą przybyć przeprowadzimy relację live. Szersza zapowiedź w rozwinięciu newsa

[Czytaj całość]
Piątek, 7 maja 2010 12:15; autor: Dev
img

Władze Bialskopodlaskiego Związku Piłki Nożnej oficjalnie potwierdziły, że finałowy mecz Pucharu Polski na szczeblu okręgu BOZPN odbędzie się w Łukowie 19 maja o godzinie 17:00. W finale zmierzą się IV ligowe Orlęta Łuków i III ligowe Podlasie Biała Podlaska. W rozwnięciu wyniki spotkań pucharowych także z innych okręgów.

 

[Czytaj całość]
Środa, 5 maja 2010 20:00; autor: Dev
img

Orlęta Łuków pokonały Orlęta Radzyń 1:0 i awansowały do finału Pucharu Polski BOZPN. Jedyną bramkę strzelił Piotr Ozygała z rzutu wolnego w drugiej połowie. Chwilę później ten sam zawodnik dostał czerwoną kartkę i Orlęta do końca już grały w dziesiątkę. W finale spotkamy się z Podlasiem Biała Podlaska, które pokonało Huragan Międzyrzec Podlaski 4:1 na wyjeździe.
Więcej o meczu w rozwinięciu newsa.

[Czytaj całość]
Wtorek, 4 maja 2010 16:31; autor: Dev
img

No i mamy derby. Nie powiemy, że nie czekaliśmy na to, i że się nie cieszymy. Dla każdego kibica to największe święto w sezonie. W środę o 17:00 nie może nikogo zabraknąć na Warszawskiej 15. Tego dnia odbędzie się mecz Orlęta Łuków – Orlęta Radzyń w ramach Pucharu Polski BOZPN. Nie ma wymówek, że praca, że szkoła, że matura. Nic to! To są derby! Atmosfera musi być niepowtarzalna i taka będzie. Rok to przeżywaliśmy i każdy chce znowu. Mieliśmy wtedy rekordową frekwencję z ostatnich lat. Trudno ten wynik będzie jutro pobić, ze względu na termin w środku tygodnia ale dla chcącego nic trudnego. A więc jeszcze raz za kibicami:
WSZYSCY NA DERBY!

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał