Mecz
Nowości w serwisie
Niedziela, 9 maja 2010 23:11; autor: Dev
img

Sześć zwycięstw i remis – to dorobek rewelacyjnie spisujących się w rundzie wiosennej piłkarzy Orląt Łuków. Przy takiej postawie zespół trenera Andrzeja Suchodolskiego ma olbrzymie szanse na awans do III ligi.
Lewart był jednym z trudniejszych przeciwników, z jakimi przyszło się tej wiosny zmierzyć łukowianom. Mimo to gospodarze, którzy nie zwykli przecież przegrywać na swoim boisku, poradzili sobie z drużyną z Lubartowa.

[Czytaj całość]
Sobota, 8 maja 2010 23:52; autor: Dev
img

Passa trwa. Być może niektórzy przecierają oczy ale Orlęta wygrały kolejny pojedynek, tym razem z Lewartem Lubartów 2:1. Bramki dla Łukowa zdobyli Sylwester Buga i Artur Gaj. Goście przycisnęli w II połowie czego efektem był gol Pawła Pszczoły oraz kilka gorących momentów pod bramką Pawła Sycha. Co najmniej do niedzieli do 19.00 Orlęta będą zajmowały drugą pozycję w tabeli, premiującą awansem do III ligi. Mniej więcej wtedy zakończy się pojedynek Olendra Sól i Cisów Nałęczów. Aby Orlęta pozostały na drugiej lokacie Cisy musiałyby sprawić niespodziankę i wygrać na wyjeździe, co jest oczywiście mało prawdopodobne. Niemniej każdy urwany punkt Olendrowi będzie na rękę żółto-czerwonym. Więcej o meczu sobotnim w rozwinięciu newsa

[Czytaj całość]
Sobota, 8 maja 2010 16:14; autor: Bartlomeo
img

ORLĘTA ŁUKÓW - LEWART LUBARTÓW 2:1
koniec meczu

Bramki: Buga 20, Gaj 48 - Pszczoła 63

 

Orlęta: Sych - Szewczak, Ozygała, Grula, Izdebski - Szlaski, Buga, Wryk (75 Przeździak), Matuszewski (82 Zalewski) - Kiryło (85 Lasota), Gaj (64 Orzyłowski)

Relacja w rozwinięciu newsa
. Strona wymaga odświeżania

[Czytaj całość]
Piątek, 7 maja 2010 16:48; autor: Dev
img

Czas biegnie nieubłagalnie. Jeszcze w środę emocjonowaliśmy się derbami w Pucharze Polski, a już jutro czas na IV ligę. Do Łukowa przyjeżdża Lewart Lubartów. Drużyna, która wiosnę rozpoczęła nadspodziewanie dobrze, ale ostatnie dwa mecze przegrała. W odróżnieniu od naszych zawodników piłkarze z Lubartowa mieli tydzień wolnego i mogli specjalnie przygotować się do meczu z ŁKS-em.
Mecz z Lewartem w sobotę o 17:00. Dla kibiców gości oraz tych, którzy nie mogą przybyć przeprowadzimy relację live. Szersza zapowiedź w rozwinięciu newsa

[Czytaj całość]
Piątek, 7 maja 2010 12:15; autor: Dev
img

Władze Bialskopodlaskiego Związku Piłki Nożnej oficjalnie potwierdziły, że finałowy mecz Pucharu Polski na szczeblu okręgu BOZPN odbędzie się w Łukowie 19 maja o godzinie 17:00. W finale zmierzą się IV ligowe Orlęta Łuków i III ligowe Podlasie Biała Podlaska. W rozwnięciu wyniki spotkań pucharowych także z innych okręgów.

 

[Czytaj całość]
Środa, 5 maja 2010 20:00; autor: Dev
img

Orlęta Łuków pokonały Orlęta Radzyń 1:0 i awansowały do finału Pucharu Polski BOZPN. Jedyną bramkę strzelił Piotr Ozygała z rzutu wolnego w drugiej połowie. Chwilę później ten sam zawodnik dostał czerwoną kartkę i Orlęta do końca już grały w dziesiątkę. W finale spotkamy się z Podlasiem Biała Podlaska, które pokonało Huragan Międzyrzec Podlaski 4:1 na wyjeździe.
Więcej o meczu w rozwinięciu newsa.

[Czytaj całość]
Wtorek, 4 maja 2010 16:31; autor: Dev
img

No i mamy derby. Nie powiemy, że nie czekaliśmy na to, i że się nie cieszymy. Dla każdego kibica to największe święto w sezonie. W środę o 17:00 nie może nikogo zabraknąć na Warszawskiej 15. Tego dnia odbędzie się mecz Orlęta Łuków – Orlęta Radzyń w ramach Pucharu Polski BOZPN. Nie ma wymówek, że praca, że szkoła, że matura. Nic to! To są derby! Atmosfera musi być niepowtarzalna i taka będzie. Rok to przeżywaliśmy i każdy chce znowu. Mieliśmy wtedy rekordową frekwencję z ostatnich lat. Trudno ten wynik będzie jutro pobić, ze względu na termin w środku tygodnia ale dla chcącego nic trudnego. A więc jeszcze raz za kibicami:
WSZYSCY NA DERBY!

[Czytaj całość]
Wtorek, 4 maja 2010 08:32; autor: Dev
img

W sześciu wiosennych meczach zawodnicy łukowskich Orląt zdobyli już szesnaście punktów. W niedzielę bez większych problemów pokonali na wyjeździe Start Krasnystaw. Dzięki tak dobrej passie podopieczni trenera Andrzeja Suchodolskiego zajmują trzecie miejsce w tabeli i do drugiej, także premiowanej awansem lokaty tracą jedynie dwa "oczka”. Kibice z Łukowa śmiało mogą mówić już o swoich piłkarzach jako "Rycerzach wiosny”.
– To solidny zespół, grający mądrze taktycznie i myślę, że ma spore szanse na awans do III ligi – chwali Orlęta Tomasz Pomian, drugi trener Startu.

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 3 maja 2010 13:26; autor: Dev
img

W Galerii na stronie zamieściliśmy zdjęcia z trzech ostatnich meczów Orląt Łuków, 25 kwietnia z Ładą Biłoraj 2:1, 28 kwietnia z Orionem Niedrzwica 3:2 i wyjazdowego z 2 maja ze Startem Krasnystaw 3:0. Autrem zdjęć jest Wojtek Szczęśniak, który od tego sezonu wykonuje zdjęcia, które publikujemy na stronie. Zapraszamy dla galerii.

Galerie zdjęć z meczów z Ładą, Orionem i Startem (kliknij)

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 3 maja 2010 13:21; autor: Dev
img

Juniorzy młodsi w ważnym meczu poknali u siebie Jedynkę Krasnystaw 2:1. Juniorzy Starsi pauzowali w tej kolejce. Trampkarze Starsi pojechali na mecz z Vikingiem Lublin ale gospodarze nie wyszli na mecz i sędzia odgwizdał walkowera. Tabele rozgrywkowe w dziale na stronie.

WLJM, 1 maja 2010, 12:00 - Łuków
Orlęta Łuków - Jedynka Krasnystaw 2:1
Kachniarz (dwie)

WLTS, 1 maja 2010 - Lublin
Viking Lublin - Orlęta Łuków 0:3 walkower

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał