Mecz
Nowości w serwisie
Niedziela, 2 maja 2010 18:04; autor: Dev
img

Orlęta nie zwalniają tempa. Dzisiaj rozgromiły na wyjeździe zawsze niewygodny Start Krasnsystaw 3:0. Bramki zdobywali Paweł Szlaski, Łukasz Kiryło i Sylwester Buga. W 70 minucie kontuzji doznał Arkadiusz Wróbel (prawdopodobnie złamanie nogi). Po tej kolejce Orlęta zajmują nadal trzecią pozycję, ze stratą 8 pkt do Chełmianki  i 2 pkt do Olendra Sól. Więcej o meczu wkrótce.

IV liga, 2 maja 2010, 16:00 -  Krasnystaw
Start Krasnystaw - Orlęta Łuków 0:3 (0:1)
Szlaski 14, Kiryło 55, Buga 79

Orlęta: Oszust - Izdebski, Ozygała, Grula, Szewczak - Szlaski, Przeździak (85 Fortuna), Buga, Wróbel (70 Matuszewski), - Gaj (80 Purzycki), Kiryło (90 Lasota)

[Czytaj całość]
Sobota, 1 maja 2010 13:01; autor: Dev
img

Zapraszamy do przeczytania zapisu wywiadu z dyrketorem Orląt Łuków Waldemarem Bącikiem, przeprowadzonego przez redakcję orleta.lukow.pl na początku rundy rewanżowej. Dyrektor klubu opowiada o sytuacji sportowej, finansowej klubu. Wyjaśnia jak działa klub i jakie ma najbliższe plany. Wywiad w rozwnięciu newsa.

 

[Czytaj całość]
Środa, 28 kwietnia 2010 20:46; autor: Dev
img

W pięciu rozegranych wiosennych spotkaniach Orlęta Łuków zdobyły 13 punktów i jest to najlepszy wynik w lidze. Tym samym można określić naszą drużynę Rycerzami Wiosny. Dzisiaj pokonaliśmy rewelację jesieni – Orion Niedrzwica 3:2 i awansowaliśmy na trzecie miejsce w tabeli. Pierwsze dwie bramki po błędach obrońców zdobyli Artur Gaj i Łukasz Kiryło. Ostatniego gola dla ŁKS-u po szybkiej wymianie strzelił Paweł Szlaski, który tego dnia świętował 27 urodziny. Orion odpowiedział dwoma golami rutynowanego Andrzeja Gutka. W rozwinięciu newsa link do relacji.

[Czytaj całość]
Środa, 28 kwietnia 2010 15:32; autor: Bartlomeo
img

ORLĘTA ŁUKÓW - ORION NIEDRZWICA 3:2
koniec meczu

Bramki: Gaj 5, Kiryło 50, Szlaski 60 - Gutek 36, 79

Orlęta: Sych - Ozygała, Szewczak, Grula (84 Fortuna), Izdebski - Szlaski, Buga,  Wryk (78 Przeździak), Matuszewski - Gaj ((33 Purzycki) 71 Wróbel), Kiryło

Relacja w rozwinięciu newsa.

[Czytaj całość]
Środa, 28 kwietnia 2010 07:36; autor: Dev
img

Dzisiaj urodziny ma kolejny w tym tygodniu po Sebastianie Izdebskim przedstawiciel rocznika 1983 w Orlętach. Jubileusz 27 urodzin obchodzi Paweł Szlaski. Paweł to wychowanek Orląt. Gra w ŁKSie jako pomocnik bądź obrońca od początku swojej kariery z roczną przerwą w 2007 roku. Z okazji urodzin życzymy zawodnikowi wszystkiego najlepszego w życiu osoboistym i sportowym.

[Czytaj całość]
Wtorek, 27 kwietnia 2010 23:43; autor: Dev
img

W środę kolejny mecz Orląt w ramach maratonu ligowo-pucharowego, tym razem z Orionem Niedrzwica. Jeszcze niedawno Orion był wiceliderem i rewelacją sezonu. Po dwóch wysokich ostatnich porażkach z unią Bełżyce (1:4) i Hetmanem Żółkiewka (0:5), Orion spadł na trzecią pozycję i zrównał się punktami z Orlętami. Tym ważniejsze to spotkanie. Oprócz tego, ze mamy tyle samo punktów to jeszcze rachunki do wyrównania za jesienną porażkę 2:1 w Niedrzwicy. Wtedy to Orlęta prowadziły na wyjeździe 0:1 po pięknym golu nieobecnego już Rusłana Agafonovsa, ale gospodarze strzelili dwie bramki i utarli nosa żółto-czerwonym. Ewentualne środowe zwycięstwo którejś z ekip będzie o przysłowiowe sześć punktów. Wszystkich zapraszamy na stadion w Łukowie o 16:00. Pozostałych zapraszamy do śledzenia relacji live, którą przeprowadzimy na portalu (w przypadku braku problemów technicznych).

[Czytaj całość]
Wtorek, 27 kwietnia 2010 23:22; autor: Dev
img

Relacja kibicowska z meczu z Ładą: Spotkanie z Ładą Biłgoraj poprzedzone jest minutą ciszy ku pamięci ofiar katastrofy samolotu pod Smoleńskiem. Z tego powodu nie prowadzimy tego dnia dopingu. Pojawiamy się na na sektorze w barwach narodowych. Na płocie z obu stron boiska wywieszamy transparenty: "Non omnis morientur 10 IV 2010" oraz "Łuków żegna Ryszarda Kaczorowskiego 1919-2010". Ostatni Prezydent Polski na uchodźstwie - Ryszard Kaczorowski, tragicznie zmarły w tym wypadku, był honorowym obywatelem Łukowa. Piłkarze występują z czarnymi opaskami na rękawach.

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 26 kwietnia 2010 12:20; autor: Dev
img

W niedzielę Orlęta pokonały Ładę Biłgoraj 2:1. Jeszcze kilka dni i zapomnimy o nerwowej końcówce i kontrowersyjnej decyzji sędziego o nie przyznaniu rzutu karnego gościom w doliczonym czasie gry. Zapmiętamy, że dopisaliśmy kolejne trzy punkty oraz piękną bramkę Piotra Ozygały. Doświadczony defensor przyzwyczaił nas do bombowych uderzeń ze stojącej piłki, a tym razem fantastycznie uderzył w inny sposób. W innych spotkaniach wielką niespodziankę sprawił Hetma Żółkiewka pokonując, aż 5:0 dotychczasowego lidera - Orion Niedrzwica. Orion spadł na trzecią pozycję i ma tyle samo punktów (33) co czwarte Orlęta, ale lepszy bezpośredni bilans spotkań (na jesieni 2:1). To się może zmienić już w środę, kiedy zostanie rozegrane zaległe spotkanie Orlęta - Orion. Relacja z meczu z Ładą w rozwinięciu.

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 26 kwietnia 2010 12:19; autor: Dev
img

Dzisiaj 27 lat kończy Sebastian Izdebski - obrońca Orląt. Seba to wychowanek łukowskiej drużyny i piłkarz słynący z dużej waleczności i bezkompromisowej gry. W swojej karierze występował także w Orlęta Radzyń, Zrywie Sobolew, Sokole Adamów i Wulkanie Zakrzew. Od sezonu 2009/2010 ponownie broni dostępu do łukowskiej bramki. W obecnych rozgrywkach wystąpił w 16 meczach żółto-czerwonych. Z okazji urodzin życzymy zawodnikowi wszystkiego najlepszego

[Czytaj całość]
Niedziela, 25 kwietnia 2010 14:32; autor: Dev
img

 

ORLĘTA ŁUKÓW - ŁADA BIŁGORAJ 2:1
koniecz meczu

Bramki: Buga 36\' Ozygała 54\' - Góra 79\'

Relacja w rozwinięciu newsa. Strona wymaga odświeżania

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał