Mecz
Nowości w serwisie
Wtorek, 30 marca 2010 09:45; autor: Dev
img

Jednym z bohaterów niedzielnego meczu z POM Iskrą Piotrowice był napastnik Orląt, Łukasz Kiryło. Poniżej kilka pytań do strzelca ostatniej bramki w niedzielę.

Udana inauguracja rundy. Ciężki to był dla Was mecz? Jak skomentujesz spotkanie?

- Mecz jak każdy, liga jest dosyć wyrównana i tu z każdym można stracić punkty. Spotkanie zaczęło się dla nas nie tak jak planowaliśmy, ale ważne że się podnieśliśmy i dość szybko strzeliliśmy bramkę wyrównującą. Potem już poszło trochę z górki, dorzuciliśmy jeszcze dwie bramki, wynik 3:1 nie jest zły...

[Czytaj całość]
Niedziela, 28 marca 2010 20:11; autor: Bartlomeo
img

W rozpoczynającym rundę wiosenną meczu Orlęta pokonały przyjezdną drużynę POM Iskrę Piotrowice 3:1. Bramki dla naszego zespołu strzelali Paweł Grula, Artur Gaj i Łukasz Kiryło. Debiut zaliczyli nowi zawodnicy - Sylwester Buga i Arkadiusz Zalewski. Mateusz Oszust cały mecz spędził na ławce rezerwowej.

 

IV liga, 28 marca 2010, 13:00 - Łuków
Orlęta Łuków - POM Iska Piotrowice 3:1 (1:1)
Grula 22, Gaj 59, Kiryło 75 - Lis 7

Orlęta: Sych - Ozygała, Szewczak, Izdebski - Fortuna (46 Gaj), Wróbel, Matuszewski (71 Zalewski), Wryk, Grula -  Kiryło (79 Orzyłowski), Buga (86 Lasota)

[Czytaj całość]
Niedziela, 28 marca 2010 11:52; autor: Dev
img

 

ORLĘTA ŁUKÓW - POM ISKRA PIOTROWICE 3:1
Koniec meczu

Bramki: Grula 22, Gaj 59, Kiryło 75 - Lis 7

Orlęta: Sych - Ozygała, Szewczak, Izdebski - Fortuna (46 Gaj), Wróbel, Matuszewski (71 Zalewski), Wryk, Grula -  Kiryło (79 Orzyłowski), Buga (86 Lasota)

Rezerwa: Oszust,  Lasota, Gaj, Orzyłowski, Zalewski

Sędzia: Śledź (Biała Podlaska)

Strona wymaga odświeżania

Relacja w rozwinięciu

[Czytaj całość]
Niedziela, 28 marca 2010 00:47; autor: Dev
img

W niedzielę o 13:00 Orlęta zainagurują rozgrywki IV ligi lubelskiej meczem u siebie z POMem Iskrą Piotrowice. Drużyna gości po połowie sezonu zajmuje 11 pozycję i w pierwszym meczu pokonała Orlęta 2:0. Mecz rozpocznie się o 13:00, a nie jak wcześniej planowano trzy godziny później, ze względu na Drogę Krzyżową, która przejdzie ulicami miasta. We wszystkich sobotnich meczach padały remisy.

Ze spotkania Orlęta Łuków - POM Iskra Piotrowice przeprowadzimy relację Live na łamach serwisu.

[Czytaj całość]
Niedziela, 28 marca 2010 00:46; autor: Dev
img

Porażkami zakończyły się wyjazdowe mecze Orląt Łuków z juniorami TOP-54 Biała Podlaska. Juniorzy starsi przegrali 4:0, a juniorzy młodsi 3:0.

 

 

[Czytaj całość]
Czwartek, 25 marca 2010 19:54; autor: Dev
img

Po rundzie jesiennej z kadry pierwszego zespołu odeszło aż czterech podstawowych zawodników. Byli to w komplecie obcokrajowcy (Abramenko, Kuśnierenko, Fadejew, Agafonovs). Z jednej strony sprawiali oni kłopoty wychowawcze (spóźnienia, bójki), a z drugiej stanowili dużą część jesiennej wartości Orląt. Kuśnierenko przez większość rundy był pierwszym bramkarzem drużyny, Abramenko jej czołowym zawodnikiem, a Agafonovs najlepszym strzelcem (7 goli). Kimś ich jednak należało zastąpić. Pierwszym transferowym kierunkiem okazały się własne posiłki i powroty. Do zespołu dołączyli kolejni juniorzy, a także piłkarze powracający po krótszej lub dłuższej przerwie do ŁKS-u...

[Czytaj całość]
Czwartek, 25 marca 2010 16:56; autor: Dev
img

Kolejnym nowym zawodnikiem jak wzmocnił Orlęta przed kilkoma dniami jest Arkadiusz Zalewski - zawodnik Hutnika Huta Czechy. Poprosiliśmy tego zawodnika o odpowiedź na kilka pytań. Zapraszamy do zapoznania się co nowy piłkarz Orląt miał do powiedzenia.

Czy już na 100% jest postanowione że będziesz grał w Łukowie? Jakie są warunki na których przechodzisz do Orląt?
- Tak, już na pewno będę reprezentował barwy Orląt. Na razie jestem wypożyczony na tę rundę z możliwością wykupienia...

[Czytaj całość]
Środa, 24 marca 2010 13:58; autor: Dev
img

20 marca  w Terespolu zostały rozegrane Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Juniorek i Juniorów do lat 20. Na tych zawodach z dobrej strony pokazał się wychowanek łukowskich Orląt Dawid Żółtański. Podopieczny Roberta Dołęgi i Jana Dmowskiego uzyskał 97 kg w rwaniu i 128 kg w podrzucie, co w dwuboju dało wynik 225 kg. Wyniki te są aż o 15 kg lepsze od dotychczasowych rekordów życiowych. W swojej kategorii wagowej, do 94 kg Dawid zajął 3 miejsce.

Zawody te były eliminacją do Mistrzostw Polski Juniorów, które w dniach 17-18 kwietnia rozegrane zostaną w Sędziszowie Małopolskim. W przeciągu kilku dni dowiemy się czy Dawid zakwalifikuje się do tych zawodów. Decyzja zostanie podjęta po wpłynięciu do Polskiego Związku Podnoszenia Ciężarów wyników z innych województw.

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 22 marca 2010 21:58; autor: Dev
img

Jak już informowaliśmy Orlęta Łuków zasilił bramkarz Motoru Lublin 18-letni Mateusz Oszust. Zawodnik ten jest wychowankiem BKS Lulbin, po czym trenował w juniorach Motoru. W obecnym sezonie został włączony do kadry pierwszego zespołu i rozegrał cztery spotkania w I lidze. Obecnie został przez szkoleniowca Motoru Bogusława Baniaka oddelegowany do zespołu z niższej ligi, aby się ogrywał i nabrał doświadczenia. A tak o swojej sytuacji opowiada sam zawodnik:
- Przeszedłem do Orląt na zasadzie wypożyczenia do końca rundy wiosennej tzn. 30 czerwca.

Mieszkasz w Lublinie. Jak będzie rozwiazana kwestia treningów i meczów?
- Będzie wyglądało to mniej więcej tak, że będę starał pojawiać się...

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 22 marca 2010 16:01; autor: Dev
img

18-letni bramkarz Motoru Lublin Mateusz Oszust był prawdopodobnie ostatnim tej zimy nabytkiem Orląt Łuków. Golkiper dogadał się z działaczami czwartoligowca, podobnie jak Sylwester Buga ze Znicza Pruszków, który jesienią był wypożyczony do Jutrzenki Cegłów i Arkadiusz Zalewski z Hutnika Huta Czechy.

- To były nasze ostatnie transfery w tym okienku – powiedział Waldemar Bącik, dyrektor sportowy. – Nie przewiduję już więcej wzmocnień. No chyba, że trafi się nam jakiś „rodzynek” – dodał.

Oprócz wspomnianej trójki do kadry zespołu trenera Andrzeja Suchodolskiego dołączyli jeszcze Michał Szewczak i Grzegorz Orzyłowski, którzy wznowili treningi w klubie oraz Arkadiusz Wróbel z MKS Mielnik.
Wszyscy będą mieli okazję zaprezentować się łukowskim kibicom 28 marca podczas meczu z POM Iskrą Piotrowice.

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał