Mecz
Nowości w serwisie
Wtorek, 9 marca 2010 21:50; autor: Dev
img

Lubelski Związek Piłki Nożnej podał dokładny terminarz rundy wiosennej IV ligi. Orlęta ligę zaczną 20 marca o 15:00 w Rejowcu Fabrycznym ze Spartą. Tydzień później zmierzymy się z POMem Piotrowice w Łukowie w niedzielę o 16:00. W terminarzu wypada też jeden środowy termin (Olender Sól, wyjazd, 2 czerwca 17:00). Derby z Huraganem Międzyrzec Podlaski odbędą się w sobotę 29 maja o 16:00. Sezon zakończymy w sobotę 19 czerwca z Chełmianką Chełm w Łukowie. W rozwinięciu newsa terminarz spotkań Orląt.

[Czytaj całość]
Niedziela, 7 marca 2010 20:29; autor: Dev
img

W dzisiejszym meczu sparingowym Orlęta Łuków pokonały Sępa Żelechów 1:0 po bramce Rafała Przeździaka. Sęp to 14 drużyna siedleckiej ligi okręgowej. W piątek Orlęta grały z juniorami TOP54 Biała Podlaska wygrywając 2:1
Kolejnym rywalem Orląt będzie Wisła Puławy, spotkanie w przyszłą sobotę. Lokalizacja nie została jeszcze ustalona i zależy od pogody. Trenerzy chcieliby rozegrać mecz na naturalnej murawie (w grę wchodzą Łuków, Adamów, Krzywda), lecz gdy aura nie będzie sprzyjać spotkanie odbędzie się na sztucznej nawierzchni w Puławach.

Sparing, 7 marca 2010
Sęp Żelechów - Orlęta Łuków 0:1
Przeździak

Orlęta: Lipiec - Piotr Ozygała, Łukasik, Wysokiński, Sudowski, Przemysław Ozygała, Kmieć, Purzycki, Wróbel, Lasota, Matuszewski
Po przerwie zagrali: Przeździak, Wryk, Gaj, Kiryło, M.Szewczak, Izdebski

[Czytaj całość]
Niedziela, 7 marca 2010 09:08; autor: Dev
img

Dzisiaj 19 lat kończy Paweł Sudowski - lewy pomocnik Orląt Łuków. Paweł przybył do Orląt przed sezonem 2007/2008 z Hutnika Huta Dąbrowa. W pierwszym zespole dotąd rozegrał 16 spotkań. Przez dwa lata był też ważnym członkiem drużyny juniorów starszych, z którą w minonych rozgrywkach zdobył Mistrzostwo WLJS. Z okazji urodzin życzymy Pawłowi wszystkiego najlepszego.

Paweł Sudowski


Data urodzenia: 07.03.1991
Debiut w Orlętach: 04.11.2007 (Orlęta - Stal Kraśnik 0:0)
Mecze w Orlętach: 16 (stan na 08.03.2010)

[Czytaj całość]
Piątek, 5 marca 2010 22:54; autor: Dev
img

Orlęta Łuków pokonały juniorów starszych TOP54 Biała Podlaska 2:1. Bramki dla łukowskiego zespołu strzelali Paweł Grula i Artur Gaj. Mecz rozegrano na sztucznej murawie w Miętnem. TOP54 to lider po rundzie jesiennej (komplet zwycięstw) Wojewódzkiej Ligi Juniorów Starszych .

Sparing, 5 marca 2010, 16:00 - Miętne (sztuczna murawa)
TOP54 Biała Podlaska - Orlęta Łuków 1:2
Grula, Gaj

Orlęta: Sych - Izdebski, M.Szewczak, Fortuna, Przemysław Ozygała, Szlaski, Wryk, Grula, Kiryło, Gaj, Orzyłowski
Po przerwie zagrali: Wysokiński, Przeździak, Sudowski

[Czytaj całość]
Wtorek, 2 marca 2010 17:01; autor: Dev
img

Zarząd Łukowskiego Klubu Sportowego "Orlęta Łuków" stanowczo zaprzeczył informacjom zamieszczonym na stronie internetowej www.orleta.lukow.pl pt. "Klub obcina wynagrodzenia". Sprawa dotyczyła młodych piłkarzy, którzy otrzymali stypendia sportowe przyznawane przez burmistrza Łukowa.

 

[Czytaj całość]
Niedziela, 28 lutego 2010 08:53; autor: Dev
img

We wczorajszym sparingu Orlęta Łuków zremisowały z PKS Radość Warszawa 1:1. Mecz rozegrano na sztucznym boisku w Miętnem. PKS Radość to reprezentant z jednej z warszawskich grup A-klasy. Trenerem tego zespołu jest Grzegorz Sitnicki, a obrońcą Sebastian Żółkowski - byli piłkarze Orląt.

27 lutego 2009, 12:00 - Miętne (sztuczna murawa)
PKS Radość - Orlęta Łuków 1:1
Gaj

Orlęta: Sych - Izdebski, Przeździak, Ozygała, Fortuna - Wróbel, Matuszewski, Purzycki, Grula - Orzyłowski, Kiryło
Grali także: Szlaski, Gaj, Wysokiński, M.Szewczak, Lasota, Sudowski, Gryczka

 

[Czytaj całość]
Środa, 24 lutego 2010 20:22; autor: Dev
img

W niedzielę odbyły się w Terespolu Halowe Mistrzostwa Okręgu Bialskopodlaskiego w piłce nożnej. Orlęta Łuków (roczniki 91-92) zajęły na tym turnieju trzecie miejsce. Naszą drużynę wyprzedziły Granica Terespol i Victoria Parczew.

Orlęta grały w składzie: Fortuna, Wysokiński, Przybysz, Przeździak, Ozygała, Łukasik, Kmieć, Purzycki, Kiryło.

[Czytaj całość]
Niedziela, 21 lutego 2010 21:44; autor: Dev
img

Piłkarze z Łukowa mają już za sobą cztery mecze sparingowe. Kolejnym rywalem Orląt miał być w sobotę PKS Radość Warszawa, ale mecz został przełożony na 27 lutego (godz. 12, boisko w Miętnem).
Z kolei w minioną środę łukowianie pokonali grającego w bialskopodlaskiej okręgówce Sokoła Adamów 2:1.

Jak już informowaliśmy klub interesuje się pozyskaniem pomocnika Jakuba Krzyżanowskiego z Pogoni Siedlce. – Właściwie to my o niego nie zabiegamy, sam się do nas zgłosił. Nawet nie widziałem co prezentuje. Rozmawialiśmy tylko przez telefon. Chciałbym żeby zagrał w najbliższym sparingu wtedy możemy pomyśleć co dalej – zaznacza Andrzej Suchodolski.

[Czytaj całość]
Sobota, 20 lutego 2010 17:06; autor: Dev
img

Niedawno informowaliśmy, że część zawodników Orląt otrzymało stypendia z miasta w wysokości 200 zł miesięcznie. Tą swoistą nagrodę dostali za odniesiony sukces w zeszłym roku w postaci zwycięstwa w Wojewódzkiej Lidze Juniorów Starszych. Jak udało nam się dowiedzieć władze klubu zawodnikom, którzy dostali stypendia miejskie obcięły comiesięczne stałe kwoty (również w wysokości 200zł) otrzymywane za grę w Orlętach. Tym samym gracze Ci pobierają co miesiąc takie same pieniądze, jak przed przyznaniem miejskich nagród czyli jakby de facto ich nie dostali.

[Czytaj całość]
Piątek, 19 lutego 2010 10:13; autor: Dev
img

W czwartym meczu sparingowym Orlęta Łuków pokonały Sokoła Adamów (okręgówka) 2:1. Bramki strzelali Paweł Szlaski i Przemysław Ozygała. Wiele do życzenia pozostawiało boisko. Wprawdzie śnieg został odgarnięty ale grą i tak rządził przypadek. Kolejny sparing w sobotę za tydzień na sztucznym boisku w Miętnem z PKS Radość.


Sparing, 17 lutego 2010 - Adamów
Sokół Adamów - Orlęta Łuków 1:2
Szlaski, Przemysław Ozygała

Orlęta: Sych - Izdebski (5 Wysokiński), Piotr Ozygała, Fortuna, Gryczka - Wróbel, Szlaski, Grula, Matuszewski - Kiryło, Gaj
Po przerwie grali: Przemysław Ozygała, Łukasik, Kmieć, Przeździak

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał