Mecz
Nowości w serwisie
Środa, 17 marca 2010 23:41; autor: Dev
img

Dzisiaj 32 lata kończy Artur Gaj - napastnik Orląt. Artur już od wielu lat odpowiada za zdobywanie bramek w łukowskiej drużynie do której przybył z ŁKS Łazy. Z obecnej kadry jest jednym z najbardziej doświadczonych zawodników. W rundzie jesiennej pięciokrotnie pokonywał bramkarzy rywali, Z okazji urodzin życzymy Arturowi wszystkiego najlepszego!

[Czytaj całość]
Środa, 17 marca 2010 21:20; autor: Dev
img

Lubelski Związek Piłki Nożnej przełożył wszystkie mecze pierwszej wiosennej kolejki IV ligi na 21 kwietnia 2010. W sobotę Orlęta Łuków miały grać wyjazdowy mecz szesnastej serii ligowej w Rejowcu Fabrycznym ze Spartą. W związku z zimowymi warunkami pogodowymi i problemami z przygotowaniem boisk, związek postanowił odwołać spotkania. Zgodnie z tym pierwszym oficjalnym meczem Orląt będzie mecz z POM-em Iskrą Piotrowice w niedzielę 28 marca o 16:00 w Łukowie.

[Czytaj całość]
Wtorek, 16 marca 2010 19:54; autor: Dev
img

Wszystko wskazuje na to, że w najbliższy weekend piłkarze z trzeciej i czwartej ligi, a także klas okręgowych nie rozpoczną rundy wiosennej zgodnie z terminarzem. LZPN podtrzymuje jednak, że kluby będą miały wolną rękę i jeżeli uznają, że chcą grać, a ich boiska będą do tego się nadawały, to związek nie zrobi im żadnych problemów.
W czwartej lidze w najgorszym stanie są boiska Sparty Rejowiec Fabryczny i Janowianki Janów Lubelski. Ta pierwsza drużyna miała zagrać z Orlętami Łuków, a ekipa Jarosława Góry z Cisami Nałęczów.

– Oba zespoły zgłosiły się do nas, że na ich płytach leży gruba warstwa śniegu i do najbliższego weekendu ciężko będzie się go pozbyć. Wszystko wskazuje, więc na to, że te mecze zostaną odwołane. Czy mieliśmy już jakieś sygnały z lubelskiej okręgówki? Z tej ligi jeszcze ani jednego, jednak wszystko zależy od klubów. Chcemy im pójść na rękę, aby nie narażać nikogo na niepotrzebne koszty – dodaje Marian Urbański, przewodniczący Wydziału Gier LZPN.

[Czytaj całość]
Niedziela, 14 marca 2010 23:28; autor: Dev
img

Ostatni sparing piłkarzy Orląt Łuków wypadł fatalnie. Podopieczni trenera Andrzeja Suchodolskiego zostali rozgromieni przez puławską Wisłę 5:0 (3:0). To nie wróży niczego dobrego przez ligowym meczem w Rejowcu Fabrycznym ze Spartą. Orlęta zagrały w tym sparingu w składzie: Sych – Szewczak, Piotr Ozygała, Fortuna, Izdebski, Grula, Purzycki, Matuszewski, Przeździak, Buga, Gaj oraz Gryczka, Lasota, Sudowski, Wysokiński, Kiryło, Wryk. W wyjściowej jedenastce, partnerem w ataku Artura Gaja był Sylwester Buga. 24-letni napastnik przywdziewał jesienią barwy czwartoligowej Jutrzenki Cegłów (Mazowieckie). Wcześniej grał w I lidze, w Zniczu Pruszków. Tej zimy Buga był jeszcze na testach w Pogoni Siedlce, ale nie dogadał się z tamtejszymi działaczami w sprawie warunków umowy.

[Czytaj całość]
Niedziela, 14 marca 2010 22:38; autor: Dev
img

Dzisiaj 20 lat kończy Arkadiusz Wróbel - wychowanek Orląt. Wróbel latem 2009 po spadku Orląt do IV ligi odszedł do trzecioligowego MKS Mielnik. Obecnie jednak ponownie trenuje w Łukowie i wszystko wskazuje, że będzie reprezentował żółto-czerwonych w najbliższej rundzie. Z okazji urodzin życzmy zawodnikowi wszystkiego najlepszego.


Arkadiusz Wróbel

Data urodzenia: 14.03.1990
Mecze w Orlętach: 40
Debiut w Orlętach: 16.09.2007 (Spartakus Szarowola - Orlęta Łuków 3:3)
Bramki w Orlętach: 1
Pierwsza bramka: 30.09.2007 (Huragan Międzyrzec - Orlęta Łuków 1:3)


/stan na 14.03.2010/

[Czytaj całość]
Sobota, 13 marca 2010 12:27; autor: Dev
img

Trzecioligowa Wisła Puławy nie dała żadnych szans Orlętom Łuków i rozgromiła naszą drużynę aż 5:0!. Był to ostatni sparing rozegrany przed rundą wiosenną przez żółto-czerwonych i co zrozumiałe nastroje nie są optymistyczne. Spotkanie odbyło się na boisku ze sztuczną nawierzchnią. W sparingu wystąpił Sylwester Buga o którym informowaliśmy wczoraj. Za tydzień o ile aura pozwoli pierwszy mecz ligowy - na wyjeździe ze Spartą Rejowiec Fabryczny.

Sparing, 13 marca 2010, 10:00 - Puławy
Wisła Pu ławy - Orlęta Łuków 5:0 (3:0)

Orlęta: Sych - Szewczak, Piotr Ozygała, Fortuna, Izdebski - Grula, Purzycki, Matuszewski, Przeździak - Buga, Gaj
Po przerwie grali: Gryczka, Lasota, Sudowski, Wysokiński, Kiryło, Wryk

[Czytaj całość]
Piątek, 12 marca 2010 17:02; autor: Dev
img

Jak informuje oficjalna strona Pogoni Siedlce w kręgu zainteresowań Orląt Łuków jest Sylwester Buga. 23-letni pomocnik był ostatnio testowany przez Pogoń ale nie przystał na zaproponowane warunki finansowe. W rundzie jesiennej Buga występował w Jutrzence Cegłów (IV liga mazowiecka), a wcześniej w pierwszoligowym Zniczu Pruszków (sześć meczów w I lidze) i Pogoni.

[Czytaj całość]
Wtorek, 9 marca 2010 21:50; autor: Dev
img

Lubelski Związek Piłki Nożnej podał dokładny terminarz rundy wiosennej IV ligi. Orlęta ligę zaczną 20 marca o 15:00 w Rejowcu Fabrycznym ze Spartą. Tydzień później zmierzymy się z POMem Piotrowice w Łukowie w niedzielę o 16:00. W terminarzu wypada też jeden środowy termin (Olender Sól, wyjazd, 2 czerwca 17:00). Derby z Huraganem Międzyrzec Podlaski odbędą się w sobotę 29 maja o 16:00. Sezon zakończymy w sobotę 19 czerwca z Chełmianką Chełm w Łukowie. W rozwinięciu newsa terminarz spotkań Orląt.

[Czytaj całość]
Niedziela, 7 marca 2010 20:29; autor: Dev
img

W dzisiejszym meczu sparingowym Orlęta Łuków pokonały Sępa Żelechów 1:0 po bramce Rafała Przeździaka. Sęp to 14 drużyna siedleckiej ligi okręgowej. W piątek Orlęta grały z juniorami TOP54 Biała Podlaska wygrywając 2:1
Kolejnym rywalem Orląt będzie Wisła Puławy, spotkanie w przyszłą sobotę. Lokalizacja nie została jeszcze ustalona i zależy od pogody. Trenerzy chcieliby rozegrać mecz na naturalnej murawie (w grę wchodzą Łuków, Adamów, Krzywda), lecz gdy aura nie będzie sprzyjać spotkanie odbędzie się na sztucznej nawierzchni w Puławach.

Sparing, 7 marca 2010
Sęp Żelechów - Orlęta Łuków 0:1
Przeździak

Orlęta: Lipiec - Piotr Ozygała, Łukasik, Wysokiński, Sudowski, Przemysław Ozygała, Kmieć, Purzycki, Wróbel, Lasota, Matuszewski
Po przerwie zagrali: Przeździak, Wryk, Gaj, Kiryło, M.Szewczak, Izdebski

[Czytaj całość]
Niedziela, 7 marca 2010 09:08; autor: Dev
img

Dzisiaj 19 lat kończy Paweł Sudowski - lewy pomocnik Orląt Łuków. Paweł przybył do Orląt przed sezonem 2007/2008 z Hutnika Huta Dąbrowa. W pierwszym zespole dotąd rozegrał 16 spotkań. Przez dwa lata był też ważnym członkiem drużyny juniorów starszych, z którą w minonych rozgrywkach zdobył Mistrzostwo WLJS. Z okazji urodzin życzymy Pawłowi wszystkiego najlepszego.

Paweł Sudowski


Data urodzenia: 07.03.1991
Debiut w Orlętach: 04.11.2007 (Orlęta - Stal Kraśnik 0:0)
Mecze w Orlętach: 16 (stan na 08.03.2010)

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał