Mecz
Nowości w serwisie
Piątek, 5 marca 2010 22:54; autor: Dev
img

Orlęta Łuków pokonały juniorów starszych TOP54 Biała Podlaska 2:1. Bramki dla łukowskiego zespołu strzelali Paweł Grula i Artur Gaj. Mecz rozegrano na sztucznej murawie w Miętnem. TOP54 to lider po rundzie jesiennej (komplet zwycięstw) Wojewódzkiej Ligi Juniorów Starszych .

Sparing, 5 marca 2010, 16:00 - Miętne (sztuczna murawa)
TOP54 Biała Podlaska - Orlęta Łuków 1:2
Grula, Gaj

Orlęta: Sych - Izdebski, M.Szewczak, Fortuna, Przemysław Ozygała, Szlaski, Wryk, Grula, Kiryło, Gaj, Orzyłowski
Po przerwie zagrali: Wysokiński, Przeździak, Sudowski

[Czytaj całość]
Wtorek, 2 marca 2010 17:01; autor: Dev
img

Zarząd Łukowskiego Klubu Sportowego "Orlęta Łuków" stanowczo zaprzeczył informacjom zamieszczonym na stronie internetowej www.orleta.lukow.pl pt. "Klub obcina wynagrodzenia". Sprawa dotyczyła młodych piłkarzy, którzy otrzymali stypendia sportowe przyznawane przez burmistrza Łukowa.

 

[Czytaj całość]
Niedziela, 28 lutego 2010 08:53; autor: Dev
img

We wczorajszym sparingu Orlęta Łuków zremisowały z PKS Radość Warszawa 1:1. Mecz rozegrano na sztucznym boisku w Miętnem. PKS Radość to reprezentant z jednej z warszawskich grup A-klasy. Trenerem tego zespołu jest Grzegorz Sitnicki, a obrońcą Sebastian Żółkowski - byli piłkarze Orląt.

27 lutego 2009, 12:00 - Miętne (sztuczna murawa)
PKS Radość - Orlęta Łuków 1:1
Gaj

Orlęta: Sych - Izdebski, Przeździak, Ozygała, Fortuna - Wróbel, Matuszewski, Purzycki, Grula - Orzyłowski, Kiryło
Grali także: Szlaski, Gaj, Wysokiński, M.Szewczak, Lasota, Sudowski, Gryczka

 

[Czytaj całość]
Środa, 24 lutego 2010 20:22; autor: Dev
img

W niedzielę odbyły się w Terespolu Halowe Mistrzostwa Okręgu Bialskopodlaskiego w piłce nożnej. Orlęta Łuków (roczniki 91-92) zajęły na tym turnieju trzecie miejsce. Naszą drużynę wyprzedziły Granica Terespol i Victoria Parczew.

Orlęta grały w składzie: Fortuna, Wysokiński, Przybysz, Przeździak, Ozygała, Łukasik, Kmieć, Purzycki, Kiryło.

[Czytaj całość]
Niedziela, 21 lutego 2010 21:44; autor: Dev
img

Piłkarze z Łukowa mają już za sobą cztery mecze sparingowe. Kolejnym rywalem Orląt miał być w sobotę PKS Radość Warszawa, ale mecz został przełożony na 27 lutego (godz. 12, boisko w Miętnem).
Z kolei w minioną środę łukowianie pokonali grającego w bialskopodlaskiej okręgówce Sokoła Adamów 2:1.

Jak już informowaliśmy klub interesuje się pozyskaniem pomocnika Jakuba Krzyżanowskiego z Pogoni Siedlce. – Właściwie to my o niego nie zabiegamy, sam się do nas zgłosił. Nawet nie widziałem co prezentuje. Rozmawialiśmy tylko przez telefon. Chciałbym żeby zagrał w najbliższym sparingu wtedy możemy pomyśleć co dalej – zaznacza Andrzej Suchodolski.

[Czytaj całość]
Sobota, 20 lutego 2010 17:06; autor: Dev
img

Niedawno informowaliśmy, że część zawodników Orląt otrzymało stypendia z miasta w wysokości 200 zł miesięcznie. Tą swoistą nagrodę dostali za odniesiony sukces w zeszłym roku w postaci zwycięstwa w Wojewódzkiej Lidze Juniorów Starszych. Jak udało nam się dowiedzieć władze klubu zawodnikom, którzy dostali stypendia miejskie obcięły comiesięczne stałe kwoty (również w wysokości 200zł) otrzymywane za grę w Orlętach. Tym samym gracze Ci pobierają co miesiąc takie same pieniądze, jak przed przyznaniem miejskich nagród czyli jakby de facto ich nie dostali.

[Czytaj całość]
Piątek, 19 lutego 2010 10:13; autor: Dev
img

W czwartym meczu sparingowym Orlęta Łuków pokonały Sokoła Adamów (okręgówka) 2:1. Bramki strzelali Paweł Szlaski i Przemysław Ozygała. Wiele do życzenia pozostawiało boisko. Wprawdzie śnieg został odgarnięty ale grą i tak rządził przypadek. Kolejny sparing w sobotę za tydzień na sztucznym boisku w Miętnem z PKS Radość.


Sparing, 17 lutego 2010 - Adamów
Sokół Adamów - Orlęta Łuków 1:2
Szlaski, Przemysław Ozygała

Orlęta: Sych - Izdebski (5 Wysokiński), Piotr Ozygała, Fortuna, Gryczka - Wróbel, Szlaski, Grula, Matuszewski - Kiryło, Gaj
Po przerwie grali: Przemysław Ozygała, Łukasik, Kmieć, Przeździak

[Czytaj całość]
Wtorek, 16 lutego 2010 14:04; autor: Dev
img

13. lutego podczas Karnawałowego Balu Mistrzów Sportu poznaliśmy laureatów w kategorii na najlepszych i najpopularniejszych sporowców i trenerów oraz na imprezę roku w 2009 roku w Plebiscycie zorganizowanym przez Tygodnik Siedlecki. W klasyfikacji na najlepszego sportowca, trzecie miejsce zajął Robert Dołęga. II Międzynarodowy Turniej w podnoszeniu ciężarów "Bracia Dołęgowie zapraszają" zwyciężyło w klasyfikacji na imprezę roku.

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 15 lutego 2010 21:11; autor: Dev
img

Jak informuje oficjalny serwis Pogoni Siedlce Orlęta Łuków zainteresowane są Jakubem Krzyżanowskim, który rozwiązał kontrakt z Pogonią. Środkowy pomocnik (obrońca) na jesienii doznał kontuzji i teraz chce odbudować się w klubie z niższej ligi. Z Pogonią umowę rozwiązał też Radosław Liczewski, były zawodnik Orląt, który od dłuższego czasu uskarża się na uraz pleców. . Niebawem ma mieć operację i dlatego postanowił zawiesić buty na kołku, ale możliwe jest że będzie nadal współpracował z Pogonią jako trener bramkarzy drużyn młodzieżowych.

[Czytaj całość]
Niedziela, 14 lutego 2010 10:24; autor: Dev
img

Dzisiaj 18 urodziny obchodzi Mateusz Wysokiński - obrońca zespołu Orląt Łuków. Popularny Wysek w ubiegłym sezonie był członkiem mistrzowskiej drużyny juniorów starszych, a przed obecnymi rozgrywkami dołączył do zespołu seniorów. W rundzie jesiennej w IV lidze rozegrał 6 spotkań, a debiut zaliczył 5 września 2009 roku w spotkaniu z Lublinianką (1:1). Z tej okazji życzymy zawodnikowi wszystkiego najlepszego i powodzenia w dalszej karierze.

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał