Mecz
Nowości w serwisie
Wtorek, 16 lutego 2010 14:04; autor: Dev
img

13. lutego podczas Karnawałowego Balu Mistrzów Sportu poznaliśmy laureatów w kategorii na najlepszych i najpopularniejszych sporowców i trenerów oraz na imprezę roku w 2009 roku w Plebiscycie zorganizowanym przez Tygodnik Siedlecki. W klasyfikacji na najlepszego sportowca, trzecie miejsce zajął Robert Dołęga. II Międzynarodowy Turniej w podnoszeniu ciężarów "Bracia Dołęgowie zapraszają" zwyciężyło w klasyfikacji na imprezę roku.

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 15 lutego 2010 21:11; autor: Dev
img

Jak informuje oficjalny serwis Pogoni Siedlce Orlęta Łuków zainteresowane są Jakubem Krzyżanowskim, który rozwiązał kontrakt z Pogonią. Środkowy pomocnik (obrońca) na jesienii doznał kontuzji i teraz chce odbudować się w klubie z niższej ligi. Z Pogonią umowę rozwiązał też Radosław Liczewski, były zawodnik Orląt, który od dłuższego czasu uskarża się na uraz pleców. . Niebawem ma mieć operację i dlatego postanowił zawiesić buty na kołku, ale możliwe jest że będzie nadal współpracował z Pogonią jako trener bramkarzy drużyn młodzieżowych.

[Czytaj całość]
Niedziela, 14 lutego 2010 10:24; autor: Dev
img

Dzisiaj 18 urodziny obchodzi Mateusz Wysokiński - obrońca zespołu Orląt Łuków. Popularny Wysek w ubiegłym sezonie był członkiem mistrzowskiej drużyny juniorów starszych, a przed obecnymi rozgrywkami dołączył do zespołu seniorów. W rundzie jesiennej w IV lidze rozegrał 6 spotkań, a debiut zaliczył 5 września 2009 roku w spotkaniu z Lublinianką (1:1). Z tej okazji życzymy zawodnikowi wszystkiego najlepszego i powodzenia w dalszej karierze.

[Czytaj całość]
Niedziela, 14 lutego 2010 09:21; autor: Dev
img

Orlęta Łuków w swoim trzecim sparingu  przygotowawczym przed rundą wiosenną przegrały zdecydowanie z Górnikiem II Łęczna 4:1. Rezerwy Górnika są liderem III ligi lubelsko-podkarpackiej.

Sparing, 13 lutego 2010, 14:45 - Łęczna
Górnik II Łęczna - Orlęta Łuków 4:1 (3:0)
Kiryło

Orlęta: Sych - Izdebski, Fortuna, Piotr Ozygała, Wróbel - Szlaski, Wryk, Grula, Purzycki - Orzyłowski, Gaj
W drugiej połowie grali: Kiryło, Matuszewski, Łukasik, Kmieć, Wysokiński, Przemysław Ozygała

W dniu meczu, w sobotę 13 lutego urodziny obchodził Tadeusz Kurek - kierownik drużyny, a w przeszłości jej wieloletni zawodnik i kapitan. Z okazji urodzin życzymy wszystkiego najlepszego.

[Czytaj całość]
Sobota, 13 lutego 2010 09:35; autor: Dev
img

Przedstawiamy garść aktualności związanych z Orlętami z mijającego tygodnia. Robert Dołęga został wybrany najlepszym sportowcem Łukowa, miasto rozdało stypendia sportowe, a klub odwołał Bal z Gwiazdami Sportu. Szczegóły tych wiadomości w rozwinięciu newsa. Zapraszamy do zapoznania się.

 

[Czytaj całość]
Niedziela, 7 lutego 2010 20:24; autor: Dev
img

Orlęta Łuków zostały Halowym Mistrzem BOZPN Juniorów Młodszych. Prowadzona przez Roberta Filipa ekipa wygrała turniej w Staninie. W finale młodzi piłkarze pokonali po rzutach karnych Orlęta Radzyń. Łukowski golkiper Łukasz Kaczor został wybrany najlepszym bramkarzem turnieju. W zawodach brało udział 12 zespołów. Wyniki i skład Orląt w rozwinięciu newsa.

[Czytaj całość]
Sobota, 6 lutego 2010 14:18; autor: Bartlomeo
img

W rozegranym dziś sparingu Orlęta Łuków przegrały 0:3 (0:2) z Radomiakiem Radom. Mecz odbył się w Miętnem. Przypomnijmy, że latem Orły wygrały z tą drużyną 3:2. Następny sparing nasza drużyna rozegra 13 lutego z Górnikiem II Łęczna.

Sparing, 6 lutego 2010, 11:00 - Miętne
Radomiak Radom - Orlęta Łuków 3:0 (2:0)

Orlęta: Sych - Izdebski, Fortuna, Ozygała Piotr, Gryczka - Szlaski, Wryk, Grula, Matuszewski - Gaj, Kiryło
Po przerwie grali: Purzycki, Orzyłowski, Wysokiński, Przeździak, Kmieć, Ozygała Przemysław, Łukasik, Momot

[Czytaj całość]
Czwartek, 4 lutego 2010 10:50; autor: Dev
img

W niedzielę w Międzyrzecu Podlaskim odbyły się Halowe Mistrzostwa BOZPN rocznika 1995. Brała w nich udział drużyna Orląt Łuków, trenowana przez Andrzeja Czubaszka. Ekipa Orląt zajęła trzecie miejsce, ustępując na podium TOP54 Biała Podlaska i Orlętom Radzyń. Orlęta wystąpiły w składzie: Bartosz Jamborski, Jakub Jurek, Maksymilian Wysokińsi, Piotr Wałachowski, Maciej Tryboń, Dorian Buczek, Damian Talarek, Damian Osiak, Arkadiusz Sobiech, Daniel Cizio, Mariusz Nurzyński, Jakub Chruściel.

[Czytaj całość]
Wtorek, 2 lutego 2010 10:41; autor: Dev
img

Jak informuje serwis internetowy Pogoni Siedlce Radosław Liczewski nie pojedzie z drużyną na obóz przygotowawczy. 27-letni zawodnik zmaga się z przewlekłą kontuzją pleców i prawdopodobni będzie musiał zakończyć karierę piłkarską. Radek przez dwa sezony bronił bramki Orląt. Łącznie w żółto-czerwonych barwach rozegrał 46 spotkań awansując z zespołem z IV do III ligi. Sympatycznem piłkarzowi życzymy poworotu do zdrowia oraz na boisko.

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 1 lutego 2010 12:54; autor: Dev
img

Przedstawiamy zaległe podsumowanie statystyczne juniorów młodszych Orląt Łuków. W drużynie prowadzonej przez Roberta Filipa mogli grać chłopcy urodzeni w 1993 i młodsi. Przypomnijmy także, że Orlęta w ubiegłym sezonie awansowały z II ligi Wojewódzkiej Ligi Juniorów Młodszych i w obecnym są beniaminkiem. Ostatecznie po rundzie jesiennej i 12 spotkaniach (jeden mecz zaległy) Orlęta zgromadziły 13 punktów i z dwoma innymi ekipami plasują się na miejscach 10-12. W rozwinięciu newsa podsumowanie i statystyka.

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał