Mecz
Nowości w serwisie
Poniedziałek, 23 listopada 2009 20:35; autor: Dev
img

Orion Niedrzwica, mimo że jest wiceliderem, nie zamierza wiosną bić się o awans. Zgromadzone punkty mają pomóc w spokojnym utrzymaniu. W tej sytuacji najgroźniejszym konkurentem Chełmianki wydają się być Orlęta Łuków.
Z tego co słyszałem to oni rzeczywiście zapowiadają wzmocnienia składu w przerwie zimowej i walkę o awans – potwierdza Grzegorz Gardziński, prezes Chełmianki. Czy jest to realne? – Mają sześć punktów straty do drugiego miejsca. A przed nami jeszcze piętnaście meczów, więc wszystko jest możliwie – dodaje.

Co na to Łuków? – Oczywiście, że ...

[Czytaj całość]
Niedziela, 22 listopada 2009 20:53; autor: Dev
img

Obcokrajowcy występujący w rundzie jesiennej w Orlętach Łuków nie zagrają już na wiosnę w naszym klubie. W ostatnich dniach Anton Fadiejew powrócił na Białoruś, a Ilja Kuśnierenko i Rusłan Agafonovs na Łotwę. Trzeci z Łotyszy Aleks Abramenko spróbuje jeszcze sił w naszym kraju. Sprawdzany będzie na testach w polskich klubach z wyższych lig. Dziękujemy zawodnikom ze wschodu za grę w barwach Orląt i życzymy powodzenia w dalszej karierze. W rozwinięciu newsa statystyki ich występów

Niedziela, 22 listopada 2009 15:53; autor: Dev
img

W sparingowym meczu Orlęta Łuków pokonały A-klasowy Bizon Jeleniec 10:1. Bramki dla zespołu Orląt strzelali: Artur Gaj (cztery), Łukasz Kiryło (dwie), Michał Purzycki, Pawel Grula, Piotr Ozygała i Grzegorz Orzyłowski.

Sparing, 21 listopada 2009, 12:30 - Jeleniec
Bizon Jeleniec - Orlęta Łuków 1:10
Gaj (cztery), Kiryło (dwie), Purzycki, Grula, Ozygała, Orzyłowski

Orlęta:
Sych - Kmieć, Ozygała, Purzycki, Wysokiński - Przeździak, Wryk, Grula, Matuszewski - Kiryło, Gaj

W drugiej połowie grał także Grzegorz Orzyłowski.

Spoza zawodników, którzy występowali w rundzie jesiennej w sobotę zagrali także Michał Kmieć (juniorzy starsi, mistrz województwa 2009) oraz Grzegorz Orzyłowski - wychowanek i były piłkarz Orląt, gościnnie trenujący z zespołem.

Poniedziałek, 16 listopada 2009 15:05; autor: Czubek
img

Dziś 34 lata kończy Dariusz Solnica - wychowanek Orląt, były piłkarz, w rundzie wiosennej ubiegłego sezonu trener łukowskiego zespołu. Jego sylwetki nie trzeba nikomu przedstawiać. Możemy jedynie życzyć wszystkiego najlepszego oraz powrotu do zdrowia! A kto wie, może jeszcze Darek kiedyś zagra w naszych barwach. Sto lat!

Niedziela, 15 listopada 2009 21:38; autor: Dev
img

Orlęta Łuków przegrały w ostatnim meczu rundy z mistrzem jesieni Chełmianką Chełm 2:0. Gospodarze udowodnili, że są najlepszą drużyną w IV lidze. Już do przerwy powinni prowadzić dwiema bramkami. Co się jednak odwlecze to nie uciecze. Po zmianie stron dwa ładne uderzania znalazły miejsce w siatce Pawła Sycha. Orlęta przebudziły się wprawdzie po pierwszym golu, ale sytuacje seryjnie marnował Rusłan Agafonovs. Tej drużynie potrzebne są gruntowne zmiany w przerwie zimowej, ale to temat na inną okazję. W rozwinięciu newsa relacja i statystyki.

img

Na mecz kolejki zapowiada się spotkanie Chełmianki z Orlętami Łuków. Oby tylko nie zostało odwołane z powodu złego stanu murawy.

– Przez kilka ostatnich dni trenowaliśmy na bocznym boisku. Główna płyta jest w tej chwili w fatalnym stanie, nie da się na nią nawet wejść. Myślę, że mimo wszystko mecz powinien się odbyć. Obawiam się jedynie, żeby nikomu nic się nie stało, bo w takich warunkach łatwo o kontuzje – dodaje trener Chełmianki...

Poniedziałek, 9 listopada 2009 21:53; autor: Dev
img

Gdyby Artur Gaj wykazał się lepszą skutecznością pod bramką Hetmana to beniaminek wyjechałby z Łukowa z większym bagażem goli. A tak skończyło się na skromnym zwycięstwie Orląt. Wynik został ustalony już w pierwszej połowie, kiedy do bramki gości trafili Sebastian Matuszewski i Łukasz Kiryło.

Między słupkami gospodarzy stanął tym razem Paweł Sych...

Niedziela, 8 listopada 2009 15:11; autor: Bartlomeo
img

Orlęta pokonały dziś na własnym terenie ostatnią drużynę w tabeli Hetmana Żółkiewkę 2:0. Bramki dla naszego zespołu strzelili Sebastian Matuszewski i Łukasz Kiryło. Goście od 61 minuty grali w osłabieniu po czerwonej kartce Palicy. W rozwinięciu relacja, galeria zdjęć i statystyki meczowe.

Sobota, 7 listopada 2009 22:52; autor: Dev