Mecz
Nowości w serwisie
Niedziela, 14 lutego 2010 09:21; autor: Dev
img

Orlęta Łuków w swoim trzecim sparingu  przygotowawczym przed rundą wiosenną przegrały zdecydowanie z Górnikiem II Łęczna 4:1. Rezerwy Górnika są liderem III ligi lubelsko-podkarpackiej.

Sparing, 13 lutego 2010, 14:45 - Łęczna
Górnik II Łęczna - Orlęta Łuków 4:1 (3:0)
Kiryło

Orlęta: Sych - Izdebski, Fortuna, Piotr Ozygała, Wróbel - Szlaski, Wryk, Grula, Purzycki - Orzyłowski, Gaj
W drugiej połowie grali: Kiryło, Matuszewski, Łukasik, Kmieć, Wysokiński, Przemysław Ozygała

W dniu meczu, w sobotę 13 lutego urodziny obchodził Tadeusz Kurek - kierownik drużyny, a w przeszłości jej wieloletni zawodnik i kapitan. Z okazji urodzin życzymy wszystkiego najlepszego.

[Czytaj całość]
Sobota, 13 lutego 2010 09:35; autor: Dev
img

Przedstawiamy garść aktualności związanych z Orlętami z mijającego tygodnia. Robert Dołęga został wybrany najlepszym sportowcem Łukowa, miasto rozdało stypendia sportowe, a klub odwołał Bal z Gwiazdami Sportu. Szczegóły tych wiadomości w rozwinięciu newsa. Zapraszamy do zapoznania się.

 

[Czytaj całość]
Niedziela, 7 lutego 2010 20:24; autor: Dev
img

Orlęta Łuków zostały Halowym Mistrzem BOZPN Juniorów Młodszych. Prowadzona przez Roberta Filipa ekipa wygrała turniej w Staninie. W finale młodzi piłkarze pokonali po rzutach karnych Orlęta Radzyń. Łukowski golkiper Łukasz Kaczor został wybrany najlepszym bramkarzem turnieju. W zawodach brało udział 12 zespołów. Wyniki i skład Orląt w rozwinięciu newsa.

[Czytaj całość]
Sobota, 6 lutego 2010 14:18; autor: Bartlomeo
img

W rozegranym dziś sparingu Orlęta Łuków przegrały 0:3 (0:2) z Radomiakiem Radom. Mecz odbył się w Miętnem. Przypomnijmy, że latem Orły wygrały z tą drużyną 3:2. Następny sparing nasza drużyna rozegra 13 lutego z Górnikiem II Łęczna.

Sparing, 6 lutego 2010, 11:00 - Miętne
Radomiak Radom - Orlęta Łuków 3:0 (2:0)

Orlęta: Sych - Izdebski, Fortuna, Ozygała Piotr, Gryczka - Szlaski, Wryk, Grula, Matuszewski - Gaj, Kiryło
Po przerwie grali: Purzycki, Orzyłowski, Wysokiński, Przeździak, Kmieć, Ozygała Przemysław, Łukasik, Momot

[Czytaj całość]
Czwartek, 4 lutego 2010 10:50; autor: Dev
img

W niedzielę w Międzyrzecu Podlaskim odbyły się Halowe Mistrzostwa BOZPN rocznika 1995. Brała w nich udział drużyna Orląt Łuków, trenowana przez Andrzeja Czubaszka. Ekipa Orląt zajęła trzecie miejsce, ustępując na podium TOP54 Biała Podlaska i Orlętom Radzyń. Orlęta wystąpiły w składzie: Bartosz Jamborski, Jakub Jurek, Maksymilian Wysokińsi, Piotr Wałachowski, Maciej Tryboń, Dorian Buczek, Damian Talarek, Damian Osiak, Arkadiusz Sobiech, Daniel Cizio, Mariusz Nurzyński, Jakub Chruściel.

[Czytaj całość]
Wtorek, 2 lutego 2010 10:41; autor: Dev
img

Jak informuje serwis internetowy Pogoni Siedlce Radosław Liczewski nie pojedzie z drużyną na obóz przygotowawczy. 27-letni zawodnik zmaga się z przewlekłą kontuzją pleców i prawdopodobni będzie musiał zakończyć karierę piłkarską. Radek przez dwa sezony bronił bramki Orląt. Łącznie w żółto-czerwonych barwach rozegrał 46 spotkań awansując z zespołem z IV do III ligi. Sympatycznem piłkarzowi życzymy poworotu do zdrowia oraz na boisko.

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 1 lutego 2010 12:54; autor: Dev
img

Przedstawiamy zaległe podsumowanie statystyczne juniorów młodszych Orląt Łuków. W drużynie prowadzonej przez Roberta Filipa mogli grać chłopcy urodzeni w 1993 i młodsi. Przypomnijmy także, że Orlęta w ubiegłym sezonie awansowały z II ligi Wojewódzkiej Ligi Juniorów Młodszych i w obecnym są beniaminkiem. Ostatecznie po rundzie jesiennej i 12 spotkaniach (jeden mecz zaległy) Orlęta zgromadziły 13 punktów i z dwoma innymi ekipami plasują się na miejscach 10-12. W rozwinięciu newsa podsumowanie i statystyka.

[Czytaj całość]
Sobota, 30 stycznia 2010 19:28; autor: Dev
img

W pierwszym sparingu w przerwie zimowej Orlęta Łuków zremisowały z Orlętami Radzyń 1:1. Mecz odbył się na sztucznej murawie w Puławach, a gola dla naszej drużyny strzelił z rzutu wolnego Piotr Ozygała. Zespół z Łukowa składał się w dużej mierze z juniorów. Poza zawodnikami reprezentującymi Orlęta w rundzie jesiennej zagrali Daniel Baka, Michał Kmieć, Hubert Łukasik (juniorzy starsi), Robert Momot (wychowanek Orląt, były junior, ostatnio ŁKS Łazy) i Arkadiusz Wróbel (wychowanek, latem przeszedł do MKS Mielnik). W barwach rywali wystąpił reprezentujący do czerwca żółto-czerwonych Siergiej Janickij. Następny mecz za tydzień z Radomiakiem Radom w Miętnem.

[Czytaj całość]
Środa, 27 stycznia 2010 11:37; autor: Dev
img

Robert Dołęga podpisał ze Starostwem Powiatowym w Łukowie umowę partnerską dotyczącą wykorzystania wizerunku łukowskiego sztangisty przez Starostwo, co przyczyni się do promocji powiatu. Umowa zobowiązuje Roberta Dołęgę do noszenia na zawodach ubrań z herbem powiatu i występowania w nich na zawodach. Podobną umowę Zarząd Powiatu stara się podpisać również z Marcinem i Danielem Dołęgami, wychowankami łukowskich Orląt.

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 25 stycznia 2010 13:22; autor: Dev
img

11 stycznia Orlęta rozpoczęły przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2009/2010. Jak już informowaliśmy zrezygnowano z organizacji wyjazdowego obozu przygotowawczego. Zamiast tego od 15 do 21 lutego, w okresie ferii szkolnych zostanie przeprowadzony obóz dochodzeniowy na własnych obiektach. Działacze nie przewidują wzmocnień zespołu. Wyjątkiem może być pozycja bramkarza. Z drużyną trenuje Dariusz Solnica, ale nadal odczuwa bóle w kolanie, więc jego występy na wiosnę są pod znakiem zapytania. W rozwinięciu newsa plan sparingów.

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał