Mecz
Nowości w serwisie
Poniedziałek, 4 stycznia 2010 09:17; autor: Dev
img

W dniach 29-30. grudnia 2009 roku w Biłgoraju rozegrano Wojewódzki Turniej Nadziei Olimpijskich, w którym wystąpili młodzi adepci podnoszenia ciężarów z klubów Lubelskiego OZPC.W kategorii 94kg drugie miejsce zajął reprezentant Orląt Łuków Jarosław Daniluk. Jarek był jednocześnie najmłodszym zawodnikiem na turnieju w Biłgoraju.

[Czytaj całość]
Czwartek, 31 grudnia 2009 00:00; autor: Dev
img

Rok temu dokonując podobnego podsumowania życzyliśmy sobie żeby było lepiej. Niestety ostatnie dwanaście miesięcy przyniosły więcej złych niż tych dobrych dni. Na szczęście miłe chwile też się zdarzały. Zapraszamy do zapoznania się ze skrótowym podsumowaniem roku 2009 w Orlętach, bo za 24h będziemy mieli już nowy 2010 - oby bardziej udany.

 

[Czytaj całość]
Środa, 30 grudnia 2009 15:41; autor: Dev
img

W najnowszym wydaniu Dzennika Wschodniego pojawił się artykuł na temat czołowych strzelców IV ligi i ich ewentualnych odejściach z klubów. Pojawia się też wzmianka o Orlętach.
Pod znakiem zapytania stoi dalsza gra w Orlętach Łuków Rusłana Agafonovsa (siedem trafień). Decyzja zapadnie w połowie stycznia. – Mamy zostawić tylko jednego obcokrajowca. I jeśli mam wybierać, to zamiast niego wolałbym jednak obrońcę Aleksandra Abramenko – przyznaje Andrzej Suchodolski, trener Orląt.

Dla fanów z Łukowa mamy jednak dobrą wiadomość. Treningi wznowił Dariusz Solnica. – Jeżeli zdrowie mu pozwoli to wiosną zagra u nas – informuje Suchodolski.

[Czytaj całość]
Środa, 30 grudnia 2009 10:33; autor: Dev
img

Łukowskie Stowarzyszenie Rozwoju w ramach Konkursu „KAROL” organizowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Ludowe Związki Sportowe zostało laureatem  na najlepszą inicjatywę z zakresu upowszechniania kultury fizycznej  i sportu wśród dzieci i młodzieży w środowisku wiejskim na Lubelszczyźnie w 2009 r. Marszałek Województwa oraz Ludowe Związki Sportowe wyróżniły 10 imprez organizowanych na Lubelszczyźnie.

[Czytaj całość]
Czwartek, 24 grudnia 2009 00:10; autor: Dev
img

Radosnych, ciepłych i wyjątkowych Świąt Bożego Narodzenia, zdrowia, spełnienia marzeń, sukcesów osobistych i zawodowych w nadchodzącym 2010 roku życzą

Kibice Orląt oraz Redakcja portalu orleta.lukow.pl


P.S Dziękujemy również za wszystkie życzenia przesyłane pocztą elektroniczną :)

[Czytaj całość]
Środa, 23 grudnia 2009 10:21; autor: Dev
img

Lubelski Związek Piłki Nożnej kilka tygodni temu ogłosił wstępny terminarz rundy wiosennej IV ligi. Po raz kolejny znalazły się w nim terminy środowe. Po tym fakcie na łamach Dziennika Wschodniego rozpoczęto kampanie nawołującą do zmiany takiego stanowiska LZPN. Kolejne apubikacje prasowe i wypowiedzi przyniosły efekt. Jeżeli jakiś klub IV ligi nie będzie chciał grać w środy, może to zrobić. Po w/w artykułach Lubelski Związek Piłki Nożnej dokonał korekt w terminarzu rozgrywek rundy wiosennej.

[Czytaj całość]
Wtorek, 22 grudnia 2009 11:06; autor: Dev
img

W listopadzie pracę trenerską postanowił zakończyć wybitny zawodnik a potem szkoleniowiec zapasów Władysław Świętochowski, w przeszłości postać nierozłącznie związana z Orlętami Łuków i sekcją zapasów. Z trenerem rozmawia Andrzej Materski.

Kończysz z pracą na macie zapaśniczej?


- Tak, ale jako pierwszy trener. Przepracowałem 40 lat, zdrowie już nie to, co dawniej, struny głosowe zdarte, wrzody na żołądku… Czas pomyśleć o sobie...

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 21 grudnia 2009 10:24; autor: Dev
img

Wywiad z trenerem Orląt Łuków Andrzejem Suchodolskim. Szkoleniowiec opowiada o przyczynach słabego występu Orląt w rundzie jesiennej IV ligi lubelskiej. Pokazuje też najpilniejsze plany jakie trzeba zrealizować przed kolejną rundą. Wywiad w rozwinięciu newsa.

 

[Czytaj całość]
Sobota, 19 grudnia 2009 12:54; autor: Dev
img

Miesiąc temu zakończyła się runda jesienna IV ligi. Przedstawiamy podsumowanie rozgrywek w wykonaniu Orląt i statystyki poszczególnych zawodników.
Zwykle po takim upadku jakiego doświadczyliśmy w minionym sezonie, nowe rozgrywki rozpoczyna się z postanowieniem poprawy. I hasła takie - zaczynamy od nowa, stawiamy na swoich, odbudowujemy się, wracamy do III ligi – słyszeliśmy przed startem rozgrywek w Łukowie. Szkoda tylko, że jak to zwykle ostatnio bywa w Orlęta, wszystko robione było na wariackich papierach...

[Czytaj całość]
Niedziela, 13 grudnia 2009 10:37; autor: Dev
img

Wczoraj w Łukowie odbył się II Międzynarodowy Turniej Podnoszenia Ciężarów „Bracia Dołęgowie zapraszają”, w którym wzięło udział 11 zawodników z Francji, Gruzji i Polski.
Jak przystało na aktualnego mistrza świata z Goyang City,  Marcin Dołęga - na zdjęciu (EKOPAK-Jatne Otwock) okazał się najlepszym zawodnikiem uzyskując w dwuboju 390 kg (180+210) i gromadząc 426,1 pkt. Tuż za nim uplasował się Gruzin Arsen Kasabiev - 370 kg (165+205) - 414,8 pkt., a trzeci był Adrian Zieliński (Tarpan Mrocza) - 340 kg (155+185).

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał