Mecz
Nowości w serwisie
Sobota, 12 grudnia 2009 13:07; autor: Dev
img

W przerwie zimowej jest czas na porządki. Dotknęły one także naszej strony. Zgodnie z sugestiami uzupełniliśmy kadrę zespołu Orląt. Dzięki pomocy internauty Dix\'a czeka też tam mała niespodzianka w postaci zdjęć zawodników. Uaktualiniliśmy również inne działy strony. Ich pełna lista w rozwinięciu newsa. W niedalekiej przyszłości postaramy się to samo zrobić z kolejnymi.

[Czytaj całość]
Środa, 9 grudnia 2009 22:22; autor: Dev
img

Pójść do pracy, do szkoły, na uczelnię czy na mecz – przed takim dylematem po kilka razy w roku stają piłkarze z niskich lig naszego regionu. Związek narzuca amatorom grę w dni robocze i twierdzi, że nie może postąpić inaczej. Po naszym ostatnim artykule, na temat ustalenia przez Lubelski Związek Piłki Nożnej terminów spotkań w rundzie wiosennej dla III i IV ligi, zawrzało. Niestety związek po raz kolejny nie uwzględnił próśb ze strony klubów, aby uniknąć grania w środy.

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 7 grudnia 2009 20:48; autor: Dev
img

Daniel Syta postanowił zakończyć karierę piłkarską. Syta w przeszłości dwukrotnie występował w Orlętach Łuków, ostatni raz w sezonie 2003-2004. Jesienią 2009 Daniel grał w swoim macierzystym klubie Orlętach Radzyń. Teraz postanowił zakończyć karierę i zostać trenerem występującego w A-klasie Tornado Branica Suchowolska.

 

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 7 grudnia 2009 11:29; autor: Dev
img

Zwycięstwem TOP 54 Biała Podlaska zakończył się VIII Ogólnopolski Turniej Halowej Piłki Nożnej chłopców rocznik 1998 i młodsi pod patronatem Cezarego Kucharskiego. UKS Jedynka Łuków zajął IV lokatę, przegrywając decydujący mecz w rzutach karnych. Słabo wypadł AMPlus Łuków, który zajął przedostatnie VII miejsce. Podczas turnieju odbył się mecz pokazowy pomiędzy drużyną Przyjaciół Cezarego Kucharskiego a Przyjaciółmi Telewizji Master. Spotkanie zakończyło się sprawiedliwym remisem 3:3. W rozwinięcu newsa wyniki.

[Czytaj całość]
Niedziela, 6 grudnia 2009 11:29; autor: Dev
img

Decyzją Komisji Plebiscytowej w dniu 4 grudnia 2009 roku do listy 20 nominowanych sportowców został dodany Marcin Dołęga. Marcin Dołęga jest kandydatem numer dwadzieścia jeden. W gronie nominowanych nie mogło go zabraknąć, bo pod koniec listopada zdobył złoty medal mistrzostw świata w podnoszeniu ciężarów!

W rozwinięciu newsa zasady głosowania!

[Czytaj całość]
Czwartek, 3 grudnia 2009 22:50; autor: Dev
img

Lubelski Związek Piłki Nożnej podał daty wiosennych kolejek IV ligi. Runda rozpocznie się w weekend 20/21 marca, kiedy to Orlęta Łuków wyjadą na mecz ze Spartą Rejowiec. Sezon zakończymy 20 czerwca, meczem u siebie z Chełmianką. W rundzie wiosennej przewidziano dwa terminy środowe. Derby z Huraganem Międzyrzec Podlaski przewidziano na ostatni weekend maja. W rozwinięciu newsa terminy meczów Orląt.

[Czytaj całość]
Wtorek, 1 grudnia 2009 09:30; autor: Dev
img

Znany jest już dokładny plan VIII Ogólnopolskiego Turnieju Halowej Piłki Nożnej pod patronatem Cezarego Kucharskiego. Turniej ten odbędzie się 5 grudnia w hali sportowej im. R. Szajdziuka przy Szkole Podstawowej nr 1. Program w rozwinięciu newsa.

 

[Czytaj całość]
Niedziela, 29 listopada 2009 11:12; autor: Dev
img

Marcin Dołęga (Ekopak Jatne Otwock), wychowanek Orląt Łuków z wynikiem 421 kg w dwuboju zdobył tytuł mistrza świata w kategorii 105 kg w mistrzostwach świata w podnoszeniu ciężarów, które odbywają się w południowokoreańskim Goyang City. To jedyny jaki polskim ciężarowcom udało się zdobyć na odbywających się w Korei Południowej mistrzostwach. Brat nowokreowanego mistrza Robert (Orlęta Łuków) z wynikiem 391 kg został sklasyfikowany na 7. pozycji.

[Czytaj całość]
Sobota, 28 listopada 2009 14:27; autor: LigaTyperow
img

Za nami runda jesienna IV ligi lubelskiej. Zakończyła się także I runda naszej cyklicznej zabawy – Liga Typerów. Po 15 kolejkach prowadzi Mitq, który zgromadził 102 punkty. Drugi jest Basler, a trzec Dev. Na jesieni typowało wyniki 41 graczy. Trzy kolejki wygrali Basler i Dev. Co ciekawe w przeszłości obecny lider już raz wygrał edycję Ligi Typerów, a dwukrotnie zajmował drugie miejsce. Czy utrzyma pozycję dowiemy się w czerwcu. Szczegółowe wyniki wszystkich graczy oraz statystyki znajdują się na forum Orląt. Zapraszamy ponownie do zabawy na wiosnę

Liga Typerów

[Czytaj całość]
Czwartek, 26 listopada 2009 16:23; autor: Dev
img

Znani sportowcy, wychowankowie łukowskich Orląt, ciągle starają się rozsławiać nasze miasto organizując turnieje i zawody sportowe. Na imprezy pod swoim patronatem zapraszają znanych sportowców, dziennikarzy i artystów.

Cezary Kucharski już po raz ósmy jest organizatorem Ogólnopolskiego Turnieju Halowej Piłki Nożnej.

 

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał