Mecz
Nowości w serwisie
Środa, 30 grudnia 2009 10:33; autor: Dev
img

Łukowskie Stowarzyszenie Rozwoju w ramach Konkursu „KAROL” organizowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Ludowe Związki Sportowe zostało laureatem  na najlepszą inicjatywę z zakresu upowszechniania kultury fizycznej  i sportu wśród dzieci i młodzieży w środowisku wiejskim na Lubelszczyźnie w 2009 r. Marszałek Województwa oraz Ludowe Związki Sportowe wyróżniły 10 imprez organizowanych na Lubelszczyźnie.

[Czytaj całość]
Czwartek, 24 grudnia 2009 00:10; autor: Dev
img

Radosnych, ciepłych i wyjątkowych Świąt Bożego Narodzenia, zdrowia, spełnienia marzeń, sukcesów osobistych i zawodowych w nadchodzącym 2010 roku życzą

Kibice Orląt oraz Redakcja portalu orleta.lukow.pl


P.S Dziękujemy również za wszystkie życzenia przesyłane pocztą elektroniczną :)

[Czytaj całość]
Środa, 23 grudnia 2009 10:21; autor: Dev
img

Lubelski Związek Piłki Nożnej kilka tygodni temu ogłosił wstępny terminarz rundy wiosennej IV ligi. Po raz kolejny znalazły się w nim terminy środowe. Po tym fakcie na łamach Dziennika Wschodniego rozpoczęto kampanie nawołującą do zmiany takiego stanowiska LZPN. Kolejne apubikacje prasowe i wypowiedzi przyniosły efekt. Jeżeli jakiś klub IV ligi nie będzie chciał grać w środy, może to zrobić. Po w/w artykułach Lubelski Związek Piłki Nożnej dokonał korekt w terminarzu rozgrywek rundy wiosennej.

[Czytaj całość]
Wtorek, 22 grudnia 2009 11:06; autor: Dev
img

W listopadzie pracę trenerską postanowił zakończyć wybitny zawodnik a potem szkoleniowiec zapasów Władysław Świętochowski, w przeszłości postać nierozłącznie związana z Orlętami Łuków i sekcją zapasów. Z trenerem rozmawia Andrzej Materski.

Kończysz z pracą na macie zapaśniczej?


- Tak, ale jako pierwszy trener. Przepracowałem 40 lat, zdrowie już nie to, co dawniej, struny głosowe zdarte, wrzody na żołądku… Czas pomyśleć o sobie...

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 21 grudnia 2009 10:24; autor: Dev
img

Wywiad z trenerem Orląt Łuków Andrzejem Suchodolskim. Szkoleniowiec opowiada o przyczynach słabego występu Orląt w rundzie jesiennej IV ligi lubelskiej. Pokazuje też najpilniejsze plany jakie trzeba zrealizować przed kolejną rundą. Wywiad w rozwinięciu newsa.

 

[Czytaj całość]
Sobota, 19 grudnia 2009 12:54; autor: Dev
img

Miesiąc temu zakończyła się runda jesienna IV ligi. Przedstawiamy podsumowanie rozgrywek w wykonaniu Orląt i statystyki poszczególnych zawodników.
Zwykle po takim upadku jakiego doświadczyliśmy w minionym sezonie, nowe rozgrywki rozpoczyna się z postanowieniem poprawy. I hasła takie - zaczynamy od nowa, stawiamy na swoich, odbudowujemy się, wracamy do III ligi – słyszeliśmy przed startem rozgrywek w Łukowie. Szkoda tylko, że jak to zwykle ostatnio bywa w Orlęta, wszystko robione było na wariackich papierach...

[Czytaj całość]
Niedziela, 13 grudnia 2009 10:37; autor: Dev
img

Wczoraj w Łukowie odbył się II Międzynarodowy Turniej Podnoszenia Ciężarów „Bracia Dołęgowie zapraszają”, w którym wzięło udział 11 zawodników z Francji, Gruzji i Polski.
Jak przystało na aktualnego mistrza świata z Goyang City,  Marcin Dołęga - na zdjęciu (EKOPAK-Jatne Otwock) okazał się najlepszym zawodnikiem uzyskując w dwuboju 390 kg (180+210) i gromadząc 426,1 pkt. Tuż za nim uplasował się Gruzin Arsen Kasabiev - 370 kg (165+205) - 414,8 pkt., a trzeci był Adrian Zieliński (Tarpan Mrocza) - 340 kg (155+185).

[Czytaj całość]
Sobota, 12 grudnia 2009 13:07; autor: Dev
img

W przerwie zimowej jest czas na porządki. Dotknęły one także naszej strony. Zgodnie z sugestiami uzupełniliśmy kadrę zespołu Orląt. Dzięki pomocy internauty Dix\'a czeka też tam mała niespodzianka w postaci zdjęć zawodników. Uaktualiniliśmy również inne działy strony. Ich pełna lista w rozwinięciu newsa. W niedalekiej przyszłości postaramy się to samo zrobić z kolejnymi.

[Czytaj całość]
Środa, 9 grudnia 2009 22:22; autor: Dev
img

Pójść do pracy, do szkoły, na uczelnię czy na mecz – przed takim dylematem po kilka razy w roku stają piłkarze z niskich lig naszego regionu. Związek narzuca amatorom grę w dni robocze i twierdzi, że nie może postąpić inaczej. Po naszym ostatnim artykule, na temat ustalenia przez Lubelski Związek Piłki Nożnej terminów spotkań w rundzie wiosennej dla III i IV ligi, zawrzało. Niestety związek po raz kolejny nie uwzględnił próśb ze strony klubów, aby uniknąć grania w środy.

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 7 grudnia 2009 20:48; autor: Dev
img

Daniel Syta postanowił zakończyć karierę piłkarską. Syta w przeszłości dwukrotnie występował w Orlętach Łuków, ostatni raz w sezonie 2003-2004. Jesienią 2009 Daniel grał w swoim macierzystym klubie Orlętach Radzyń. Teraz postanowił zakończyć karierę i zostać trenerem występującego w A-klasie Tornado Branica Suchowolska.

 

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał