Mecz
Nowości w serwisie
Środa, 5 sierpnia 2009 18:50; autor: Bartlomeo
img

W dzisiejszym sparingu nasza drużyna wygrała z Radomiakiem Radom 3:2 (III liga łódzko - mazowiecka). W zespole Orląt wystąpiło pięciu nowych zawodników  - obcokrajowców zza wschodniej granicy (bramkarz, obrońca, dwaj pomocnicy i napastnik). Dwóch z nich wpisało się na liste strzelców, jedna bramka była samobójcza.

Sparing, 5 sierpnia 2009, 17:00 - Łuków
Orlęta Łuków - Radomiak Radom 3:2 (3:0)

Orlęta: zawodnik testowany - Szlaski, zawodnik testowany, Izdebski, Ozygała, zawodnik testowany, Wryk, Grula, zawodnik testowany - Gaj, zawodnik testowany
Po przerwie zagrali: Gryczka, S.Matuszewski, Sudowski, Oponowicz, Kiryło, Fortuna, Mróz, Lasota, Sych

[Czytaj całość]
Wtorek, 4 sierpnia 2009 14:24; autor: Czubek
img

Jutro w Łukowie o 17:00 Orlęta po raz trzeci zagrają z beniaminkiem III ligi łódzko-mazowieckiej. Tym razem zagości u nas zespół Radomiaka Radom. Będzie to pierwsza gra kontrolna po powrocie z obozu w Iławie.

[Czytaj całość]
Wtorek, 4 sierpnia 2009 10:21; autor: Dev
img

22 sierpnia ruszają Wojewódzkie Ligi Trampkarzy Starszych i Młodszych. W grupach północnych występować będą drużyny Orląt. W rozwinięciu newsa przedstawiamy terminarze naszych zespołów.

 

 

[Czytaj całość]
Sobota, 1 sierpnia 2009 15:15; autor: Czubek
img

W ostatnim sparingu na obozie w Iławie Orlęta zremisowały z Unią Susz 5:5, przegrywając już 1:5. Bramki strzelali Łukasz Kiryło (dwie), Artur Gaj (dwie) oraz Michał Gryczka (z karnego). Unia to reprezentant warmińsko-mazurskiej ligi okręgowej. W piątek Orlęta powróciły z obozu w Iławie. Najbliższy sparing w środę z Radomiakiem Radom w Łukowie.

 

[Czytaj całość]
Czwartek, 30 lipca 2009 21:13; autor: Dev
img

Uwzględniając propozycję klubów ligowych, Komisja ds. Nagłych PZPN określiła limit wieku piłkarza młodzieżowego w nowym sezonie do lat 23 (urodzeni w roku 1987 i młodsi). Dotychczas obowiązujące przepisy, mówiące, że piłkarzem młodzieżowym może być zawodnik, który nie ukończył 21 lat, będą obowiązywały nadal w rozgrywkach Młodej Ekstraklasy.


W rozgrywkach IV ligi na boisku jednocześnie musi występować 2 młodzieżowców. W tym sezonie w Orlętach nie będzie z tym problemu, gdyż kadrę tworzą w większości juniorzy.

 

[Czytaj całość]
Środa, 29 lipca 2009 23:11; autor: Bartlomeo
img

Orlęta pokonały w sparingowym meczu w Ząbrowie miejscową drużynę występująca w drugiej mazursko-warmińskiej lidze okręgowej aż 0:8. Bramki dla Orląt zdobywali: Szlaski (dwie), Gryczka, Mróz, Kiryło, Matuszewski, Gaj, zawodnik testowany. Jest to kolejny sparing naszej drużyny podczas pobytu na zgrupowaniu w Iławie. Warto dodać, że nasza drużyna podczas obozu trenuje na boisku miejscowej Osy.

Galeria zdjęć z meczu (kliknij)

[Czytaj całość]
Środa, 29 lipca 2009 12:03; autor: Dev
img

Kamil Marciniak prawie na sto procent będzie w przyszłym sezonie występował w Wiśle Puławy. Wiślacy inaugurują rozgrywki dzisiaj, meczu Pucharu Polski z Wigrami Suwałki. Działacze z Puław pragną zatwierdzić zawodnika, tak aby mógł wystąpić już w dzisiejszym spotkaniu.

 

[Czytaj całość]
Wtorek, 28 lipca 2009 16:00; autor: Dev
img

W niedzielę Orlęta Łuków zremisowały z Rodłem Kwidzyn (spadkowiczem z III ligi pomorsko-zachodniopomorskiej) 1:1. Był to drugi mecz sparingowy podczas obozu Orląt w Iławie. W barwach Orląt wystąpił tajemniczy napastnik rodem z Łotwy. Więcej o meczu w rozwinięciu newsa.

 

[Czytaj całość]
Wtorek, 28 lipca 2009 11:09; autor: Dev
img

Znamy już terminarze na nadchodzący sezon dla juniorów starszych i juniorów młodszych. Rozpiska spotkań Orląt w rozwinięciu newsa:

 

 

[Czytaj całość]
Niedziela, 26 lipca 2009 11:04; autor: Dev
img

28 lat kończy dzisiaj Paweł Koryciński - wychowanek i były zawodnik Orląt Łuków. Paweł jeszcze na początku minionego sezonu zagrał dwa mecze w ŁKS-ie. Kory reprezentował Orlęta przez prawie całą karierę z półroczną przerwą na występy w Podlasiu Sokołów Podlaski. Z okazji urodzin życzymy zawodnikowi wszystkiego najlepszego!

 

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Ł-meat
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał