Mecz
Nowości w serwisie
Sobota, 8 sierpnia 2009 14:08; autor: Dev
img

To był znakomity sezon w wykonaniu juniorów starszych. Młode Orły tym samym osłodziły nam gorycz spadku seniorskiej drużyny do III ligi. Podopieczni Andrzeja Suchodolskiego zdobyli Mistrzostwo Województwa Lubelskiego Juniorów Starszych, okazując się tym samym najlepszą młodzieżową drużyną w naszym regionie.
Podsumowanie i statystyka w rozwinięciu newsa.

 

[Czytaj całość]
Sobota, 8 sierpnia 2009 13:59; autor: Dev
img

Sezon 2008/2009 to już historia. Za pasem już kolejny. My jednak postanowiliśmy nadrobić zaległości i zaprezentować statystyki ubiegłych rozgrywek.
Cały miniony sezon należy kategorycznie uznać za porażkę. Nie może być inaczej skoro zakończył on się spadkiem do IV ligi. Przed inauguracją mówiono o spokojnym utrzymaniu czyli środkowych okolicach tabeli. Tak też było przez rundę jesienną i początek wiosennej. Niestety później Orlęta systematycznie osuwały się w tabeli, a sezon zakończyły na przedostatniej pozycji. Podsumowanie i statystyki w rozwinięciu newsa.

 

[Czytaj całość]
Piątek, 7 sierpnia 2009 23:19; autor: Bartlomeo
img

Znamy już dokładny terminarz meczów, jakie Orlęta rozegrają w rundzie jesiennej w IV lidze. Rozkład w rozwinięciu newsa.

 

 

[Czytaj całość]
Piątek, 7 sierpnia 2009 16:33; autor: Dev
img

W ostatnim meczu sparingowym z Radomiakiem Radom trener Andrzej Suchodolski testował pięciu zawodników z Łotwy. Jak się dowiedzieliśmy, prawdopodobnie trzech będzie grało w łukowskim klubie.
Na obozie w Iławie z Orlętami trenował również Maksim Daniłow. Ten Łotysz okazał się jednak za dobry jak na realia polskiej IV ligi i wylądował na treningach w Górniku Zabrze.

[Czytaj całość]
Czwartek, 6 sierpnia 2009 08:37; autor: Bartlomeo
img

Kamil Marciniak, wychowanek Orląt został oficjalnie piłkarzem Wisły Puławy. Związał się z tym klubem na 4 lata. Piłkarz był już od jakiegoś czasu przymierzany do tego transferu, lecz na drodze stanęły studia w Warszawie, jednak udało mu przenieść się na lubelską uczelnię i dzięki temu będzie miał krótszą drogę na dojazd na treningi Wisły.

Do Orląt Radzyń przeniósł się natomiast Rafał Wej, były zawodnik łukowskiej drużyny. Wcześniej występował między innymi w Huraganie Międzyrzec Podlaski i Podlasiu Biała Podlaska.

[Czytaj całość]
Środa, 5 sierpnia 2009 18:50; autor: Bartlomeo
img

W dzisiejszym sparingu nasza drużyna wygrała z Radomiakiem Radom 3:2 (III liga łódzko - mazowiecka). W zespole Orląt wystąpiło pięciu nowych zawodników  - obcokrajowców zza wschodniej granicy (bramkarz, obrońca, dwaj pomocnicy i napastnik). Dwóch z nich wpisało się na liste strzelców, jedna bramka była samobójcza.

Sparing, 5 sierpnia 2009, 17:00 - Łuków
Orlęta Łuków - Radomiak Radom 3:2 (3:0)

Orlęta: zawodnik testowany - Szlaski, zawodnik testowany, Izdebski, Ozygała, zawodnik testowany, Wryk, Grula, zawodnik testowany - Gaj, zawodnik testowany
Po przerwie zagrali: Gryczka, S.Matuszewski, Sudowski, Oponowicz, Kiryło, Fortuna, Mróz, Lasota, Sych

[Czytaj całość]
Wtorek, 4 sierpnia 2009 14:24; autor: Czubek
img

Jutro w Łukowie o 17:00 Orlęta po raz trzeci zagrają z beniaminkiem III ligi łódzko-mazowieckiej. Tym razem zagości u nas zespół Radomiaka Radom. Będzie to pierwsza gra kontrolna po powrocie z obozu w Iławie.

[Czytaj całość]
Wtorek, 4 sierpnia 2009 10:21; autor: Dev
img

22 sierpnia ruszają Wojewódzkie Ligi Trampkarzy Starszych i Młodszych. W grupach północnych występować będą drużyny Orląt. W rozwinięciu newsa przedstawiamy terminarze naszych zespołów.

 

 

[Czytaj całość]
Sobota, 1 sierpnia 2009 15:15; autor: Czubek
img

W ostatnim sparingu na obozie w Iławie Orlęta zremisowały z Unią Susz 5:5, przegrywając już 1:5. Bramki strzelali Łukasz Kiryło (dwie), Artur Gaj (dwie) oraz Michał Gryczka (z karnego). Unia to reprezentant warmińsko-mazurskiej ligi okręgowej. W piątek Orlęta powróciły z obozu w Iławie. Najbliższy sparing w środę z Radomiakiem Radom w Łukowie.

 

[Czytaj całość]
Czwartek, 30 lipca 2009 21:13; autor: Dev
img

Uwzględniając propozycję klubów ligowych, Komisja ds. Nagłych PZPN określiła limit wieku piłkarza młodzieżowego w nowym sezonie do lat 23 (urodzeni w roku 1987 i młodsi). Dotychczas obowiązujące przepisy, mówiące, że piłkarzem młodzieżowym może być zawodnik, który nie ukończył 21 lat, będą obowiązywały nadal w rozgrywkach Młodej Ekstraklasy.


W rozgrywkach IV ligi na boisku jednocześnie musi występować 2 młodzieżowców. W tym sezonie w Orlętach nie będzie z tym problemu, gdyż kadrę tworzą w większości juniorzy.

 

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Ł-meat
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał