Mecz
Nowości w serwisie
Środa, 29 lipca 2009 23:11; autor: Bartlomeo
img

Orlęta pokonały w sparingowym meczu w Ząbrowie miejscową drużynę występująca w drugiej mazursko-warmińskiej lidze okręgowej aż 0:8. Bramki dla Orląt zdobywali: Szlaski (dwie), Gryczka, Mróz, Kiryło, Matuszewski, Gaj, zawodnik testowany. Jest to kolejny sparing naszej drużyny podczas pobytu na zgrupowaniu w Iławie. Warto dodać, że nasza drużyna podczas obozu trenuje na boisku miejscowej Osy.

[Czytaj całość]
Środa, 29 lipca 2009 12:03; autor: Dev
img

Kamil Marciniak prawie na sto procent będzie w przyszłym sezonie występował w Wiśle Puławy. Wiślacy inaugurują rozgrywki dzisiaj, meczu Pucharu Polski z Wigrami Suwałki. Działacze z Puław pragną zatwierdzić zawodnika, tak aby mógł wystąpić już w dzisiejszym spotkaniu.

Wtorek, 28 lipca 2009 16:00; autor: Dev
img

W niedzielę Orlęta Łuków zremisowały z Rodłem Kwidzyn (spadkowiczem z III ligi pomorsko-zachodniopomorskiej) 1:1. Był to drugi mecz sparingowy podczas obozu Orląt w Iławie. W barwach Orląt wystąpił tajemniczy napastnik rodem z Łotwy. Więcej o meczu w rozwinięciu newsa.

Wtorek, 28 lipca 2009 11:09; autor: Dev
img

Znamy już terminarze na nadchodzący sezon dla juniorów starszych i juniorów młodszych. Rozpiska spotkań Orląt w rozwinięciu newsa:

Niedziela, 26 lipca 2009 11:04; autor: Dev
img

28 lat kończy dzisiaj Paweł Koryciński - wychowanek i były zawodnik Orląt Łuków. Paweł jeszcze na początku minionego sezonu zagrał dwa mecze w ŁKS-ie. Kory reprezentował Orlęta przez prawie całą karierę z półroczną przerwą na występy w Podlasiu Sokołów Podlaski. Z okazji urodzin życzymy zawodnikowi wszystkiego najlepszego!

Piątek, 24 lipca 2009 16:19; autor: Dev
img

Siergiej Janicki, który dwa poprzednie sezony spędził w Orlętach Łuków jest bardzo blisko angażu w Huraganie Międzyrzec Podlaski. Białorusin wyjechał z ekipą Huraganu na obóz przygotowawczy. W rundzie jesiennej IV ligi lubelskiej dołączy zapewne do Rafała Weja, który reprezentuje barwy Huraganu od zimy. Siergiej to kolejny zawodnik, który odejdzie z Orląt po spadku z III ligi. Poniżej prezentujemy kadrę jaka przebywa na obozie w Iławie oraz zawodników, którzy zamierzają bądź już odeszli z Orląt.

Czwartek, 23 lipca 2009 20:41; autor: Czubek
img

W swoim pierwszym sparingu na obozie w Iławie Orlęta zremisowały 3:3 z Motorem Lubawa, beniaminkiem III ligi podlasko-warmińsko-mazurskiej. Wynik otworzył na początku spotkania Artur Gaj, lecz niedługo po tym zawodnicy Motoru egzekwowali rzut wolny, który obronił Paweł Sych, jednak dobitka była już skuteczna. Do przerwy gracze z Lubawy dołożyli jeszcze 2 bramki. W drugiej połowie Orlęta zdołały wyrównać, po golach Ozygały (z karnego) oraz Karolkiewicza, który uderzał piłkę sprzed pola karnego.

Sobota, 18 lipca 2009 23:39; autor: Bartlomeo
img

Dariusz Dziewulski został piłkarzem Pogoni Siedlce. Po sparingu siedleckiej drużyny z Orlętami Radzyń Paczka podpisał z nią konktrakt. 31-letni napastnik strzelił w poprzednim sezonie najwięcej bramek dla łukowskiego zespołu (8 trafień). Jest to trzeci zawodnik po Radosławie Liczewskim i Przemysławie Rodaku, który przed zbliżającym się sezonem wzmocnił szeregi biało-niebieskich.

Sobota, 18 lipca 2009 12:40; autor: Bartlomeo
img

W dzisiejszym sparingu nasza drużyna przegrała z zespołem KS Piaseczno (III liga łódzko - mazowiecka) 0:4, bedąc zdecydowanie słabszą od rywala.

Sparing, 18 lipca 2009, 11:00 - Łuków
Orlęta Łuków - KS Piaseczno 0:4 (0:1)

Orlęta: Sych - Oponowicz (25 Szlaski), Fortuna, Izdebski, Gryczka - Lasota, Grula, Marciniak, S.Matuszewski - Gaj, Mróz
Po przerwie grali: Ozygała, Wryk, Kiryło, Purzycki, Sudowski

Złożona w większości z juniorów drużyna Orląt nie sprostała beniaminkowi III ligi KS Piaseczno. Pierwsza połowa była...

Piątek, 17 lipca 2009 20:47; autor: Czubek
img

Lubelski Związek Piłki Nożnej podał dziś terminarz na rundę jesienną. Na początku Orlęta podejmą u siebie Spartę Rejowiec, a następny mecz to wyjazd do Piotrowic. Rundę zakończymy spotkaniem w Chełmie.
W rozwinięciu newsa pełny terminarz Orląt.