Mecz
Nowości w serwisie
Sobota, 15 sierpnia 2009 19:39; autor: Dev
img

W sobotę 15 sierpnia wystartowała IV liga lubelska. Na inaugurację wygrali swoje mecze faworyci: Unia Bełżyce (z Orionem) i Chełmianka Chełm (z Roztoczem). Lublinianka Lublin pokonała na wyjeździe Lewart Lubartów. Najcenniejszy wynik zanotował chyba Huragan Międzyrzec Podlaski, który wygrał z trzecią drużyną ubiegłego sezonu Iskrą Piotrowice. Tym samym team z Międzyrzeca potwierdził dobrą dyspozycję z końcówki rundy wiosennej oraz to, że w obecnych rozgrywkach nie będzie już dostarczycielem punktów. Wyniki w górnym menu. Pozostałe mecze w tym Orlęta Łuków - Sparta Rejowiec Fabryczny (Łuków, 17:00) w niedzielę.

[Czytaj całość]
Sobota, 15 sierpnia 2009 10:52; autor: Dev
img

Bialskopodlaski Okręgowy Związek Piłki Nożnej podał zestaw par I rundy Pucharu Polski. Wszystkie mecze rozpoczną się w najbliższą niedzielę, 16 sierpnia o godzinie 17:00. Drużyny trzecio i czwartoligowe (w tym Orlęta) zagrają od II rundy. W rozwinięciu pary pierwszej serii.

 

[Czytaj całość]
Czwartek, 13 sierpnia 2009 10:35; autor: Bartlomeo
img

W środę Orlęta pozyskały trzech testowanych ostatnio obcokrajowców. To bramkarz Ilja Kuśnierenko grający ostatnio w II lidze irlandzkiej, obrońca Aleksander Abramenko z II ligi czeskiej i napastnik Rusłan Agafonovs z Dołgawy Ryga. A to jeszcze nie koniec.

Weźmiemy jeszcze jednego z testowanych przez nas zawodników zagranicznych – mówi Waldemar Bącik, dyrektor Orląt. Jego nazwisko ma być znane w czwartek.

[Czytaj całość]
Środa, 12 sierpnia 2009 23:15; autor: Bartlomeo
img

Rozgrywki IV-ligowe zaczynają się już w sobotę, a wraz z nimi rusza kolejna edycja Ligi Typerów. W poprzednim sezonie zwyciężył Łukcio-Łuków, tuż za nim znalazł się MitQ, a na ostatnim stopniu podium uplasował się SaqieV. Typować mogą wszyscy użytkownicy zarejstrowani na naszym forum.

[Czytaj całość]
Wtorek, 11 sierpnia 2009 19:20; autor: Bartlomeo
img

W dzisiejszym sparingu Orlęta tylko zremisowały z reprezentantem warszawskiej A klasy PKS Radość Warszawa 0:0. Ten mecz całkowicie różnił się od ostatniego, rozegranego z Radomiakiem, w którym łukowscy zawodnicy zaprezentowali całkiem inny poziom gry. To spotkanie nieco pogorszyło humory, bo z taką grą nasz zespół nie będzie w stanie dużo osiągnąć w IV lidze. W naszej drużynie wystąpiło czterech testowanych zawodników zza wschodniej granicy (bramkarz, obrońca, pomocnik i napastnik)

[Czytaj całość]
Wtorek, 11 sierpnia 2009 12:59; autor: Bartlomeo
img

Dzisiaj o 17:00 Orlęta zmierzą się z drużyną warszawskiej A klasy  PKS Radość Warszawa. W klubie tym występuje Sebastian Żółkowski, były piłkarz Orląt (odszedł przed rundą wiosenną minionego sezonu). Trenerem PKSu jest Grzegorz Sitnicki, który swoje pierwsze kroki jako piłkarz stawiał w Orlętach. Po tym sparingu być może okaże się, który z pięciu testowanych zawodników zostanie w ŁKSie i będzie reprezentował nasz klub w rozgrywkach IV ligowych. Będzie to ostatni sparing, jaki nasza drużyna rozegra przed zbliżajacym się sezonem. Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 17:00, a odbyć się ma na stadionie łukowskich Orląt.

[Czytaj całość]
Niedziela, 9 sierpnia 2009 21:27; autor: Bartlomeo
img

Na tydzień przed ligą w Łukowie trwa jeszcze wielkie testowanie. W kręgu zainteresowań trenera Andrzeja Suchodolskiego jest aż pięciu graczy. Co ciekawe wszyscy pochodzą zza wschodniej granicy. Trzej z nich to Łotysze, dwaj Białorusini.

Wspomniani piłkarze zagrali już w ostatnim sparingu łukowian z Radomiakiem Radom. Orlęta zwyciężyły ten mecz 3:2 (3:0) zaś dwie bramki padły właśnie po uderzeniach testowanych graczy. Wcześniej, na obozie zespołu w Iławie ćwiczył także inny Łotysz Maksim Daniłow. Po krótkim czasie przeniósl się jednak na treningi... Górnika Zabrze.

[Czytaj całość]
Sobota, 8 sierpnia 2009 14:56; autor: Dev
img

Sezon 2009/2010 już za tydzień. My jeszcze wracamy do minionych rozgrywek i podsumujemy je w wykonaniu najważniejszy łukowskich drużyn. Można rzec: Lepiej późno niż wcale. Poniżej przedstawiamy linki do podsumowań i statystyk snioró, juniorów starszych i młodszych.

[Czytaj całość]
Sobota, 8 sierpnia 2009 14:23; autor: Dev
img

Sezon juniorów młodszych także zakończył się sukcesem. Drużyna Roberta Filipa zrealizowała zakładany cel czyli powrót do I ligi Wojewódzkiej Juniorów Młodszych. Orlęta od samego początku znajdowały się w czołówce, ostatecznie zajmując trzecie miejsce. Awansowały dwie pierwsze drużyny, ale druga Wisła Puławy ma już drużynę w I lidze, stąd promocję wywalczyły Orlęta. Podsumowanie i statystyki w rozwinięciu newsa.

[Czytaj całość]
Sobota, 8 sierpnia 2009 14:08; autor: Dev
img

To był znakomity sezon w wykonaniu juniorów starszych. Młode Orły tym samym osłodziły nam gorycz spadku seniorskiej drużyny do III ligi. Podopieczni Andrzeja Suchodolskiego zdobyli Mistrzostwo Województwa Lubelskiego Juniorów Starszych, okazując się tym samym najlepszą młodzieżową drużyną w naszym regionie.
Podsumowanie i statystyka w rozwinięciu newsa.

 

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał