Mecz
Nowości w serwisie
Środa, 12 sierpnia 2009 23:15; autor: Bartlomeo
img

Rozgrywki IV-ligowe zaczynają się już w sobotę, a wraz z nimi rusza kolejna edycja Ligi Typerów. W poprzednim sezonie zwyciężył Łukcio-Łuków, tuż za nim znalazł się MitQ, a na ostatnim stopniu podium uplasował się SaqieV. Typować mogą wszyscy użytkownicy zarejstrowani na naszym forum.

[Czytaj całość]
Wtorek, 11 sierpnia 2009 19:20; autor: Bartlomeo
img

W dzisiejszym sparingu Orlęta tylko zremisowały z reprezentantem warszawskiej A klasy PKS Radość Warszawa 0:0. Ten mecz całkowicie różnił się od ostatniego, rozegranego z Radomiakiem, w którym łukowscy zawodnicy zaprezentowali całkiem inny poziom gry. To spotkanie nieco pogorszyło humory, bo z taką grą nasz zespół nie będzie w stanie dużo osiągnąć w IV lidze. W naszej drużynie wystąpiło czterech testowanych zawodników zza wschodniej granicy (bramkarz, obrońca, pomocnik i napastnik)

[Czytaj całość]
Wtorek, 11 sierpnia 2009 12:59; autor: Bartlomeo
img

Dzisiaj o 17:00 Orlęta zmierzą się z drużyną warszawskiej A klasy  PKS Radość Warszawa. W klubie tym występuje Sebastian Żółkowski, były piłkarz Orląt (odszedł przed rundą wiosenną minionego sezonu). Trenerem PKSu jest Grzegorz Sitnicki, który swoje pierwsze kroki jako piłkarz stawiał w Orlętach. Po tym sparingu być może okaże się, który z pięciu testowanych zawodników zostanie w ŁKSie i będzie reprezentował nasz klub w rozgrywkach IV ligowych. Będzie to ostatni sparing, jaki nasza drużyna rozegra przed zbliżajacym się sezonem. Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 17:00, a odbyć się ma na stadionie łukowskich Orląt.

[Czytaj całość]
Niedziela, 9 sierpnia 2009 21:27; autor: Bartlomeo
img

Na tydzień przed ligą w Łukowie trwa jeszcze wielkie testowanie. W kręgu zainteresowań trenera Andrzeja Suchodolskiego jest aż pięciu graczy. Co ciekawe wszyscy pochodzą zza wschodniej granicy. Trzej z nich to Łotysze, dwaj Białorusini.

Wspomniani piłkarze zagrali już w ostatnim sparingu łukowian z Radomiakiem Radom. Orlęta zwyciężyły ten mecz 3:2 (3:0) zaś dwie bramki padły właśnie po uderzeniach testowanych graczy. Wcześniej, na obozie zespołu w Iławie ćwiczył także inny Łotysz Maksim Daniłow. Po krótkim czasie przeniósl się jednak na treningi... Górnika Zabrze.

[Czytaj całość]
Sobota, 8 sierpnia 2009 14:56; autor: Dev
img

Sezon 2009/2010 już za tydzień. My jeszcze wracamy do minionych rozgrywek i podsumujemy je w wykonaniu najważniejszy łukowskich drużyn. Można rzec: Lepiej późno niż wcale. Poniżej przedstawiamy linki do podsumowań i statystyk snioró, juniorów starszych i młodszych.

[Czytaj całość]
Sobota, 8 sierpnia 2009 14:23; autor: Dev
img

Sezon juniorów młodszych także zakończył się sukcesem. Drużyna Roberta Filipa zrealizowała zakładany cel czyli powrót do I ligi Wojewódzkiej Juniorów Młodszych. Orlęta od samego początku znajdowały się w czołówce, ostatecznie zajmując trzecie miejsce. Awansowały dwie pierwsze drużyny, ale druga Wisła Puławy ma już drużynę w I lidze, stąd promocję wywalczyły Orlęta. Podsumowanie i statystyki w rozwinięciu newsa.

[Czytaj całość]
Sobota, 8 sierpnia 2009 14:08; autor: Dev
img

To był znakomity sezon w wykonaniu juniorów starszych. Młode Orły tym samym osłodziły nam gorycz spadku seniorskiej drużyny do III ligi. Podopieczni Andrzeja Suchodolskiego zdobyli Mistrzostwo Województwa Lubelskiego Juniorów Starszych, okazując się tym samym najlepszą młodzieżową drużyną w naszym regionie.
Podsumowanie i statystyka w rozwinięciu newsa.

 

[Czytaj całość]
Sobota, 8 sierpnia 2009 13:59; autor: Dev
img

Sezon 2008/2009 to już historia. Za pasem już kolejny. My jednak postanowiliśmy nadrobić zaległości i zaprezentować statystyki ubiegłych rozgrywek.
Cały miniony sezon należy kategorycznie uznać za porażkę. Nie może być inaczej skoro zakończył on się spadkiem do IV ligi. Przed inauguracją mówiono o spokojnym utrzymaniu czyli środkowych okolicach tabeli. Tak też było przez rundę jesienną i początek wiosennej. Niestety później Orlęta systematycznie osuwały się w tabeli, a sezon zakończyły na przedostatniej pozycji. Podsumowanie i statystyki w rozwinięciu newsa.

 

[Czytaj całość]
Piątek, 7 sierpnia 2009 23:19; autor: Bartlomeo
img

Znamy już dokładny terminarz meczów, jakie Orlęta rozegrają w rundzie jesiennej w IV lidze. Rozkład w rozwinięciu newsa.

 

 

[Czytaj całość]
Piątek, 7 sierpnia 2009 16:33; autor: Dev
img

W ostatnim meczu sparingowym z Radomiakiem Radom trener Andrzej Suchodolski testował pięciu zawodników z Łotwy. Jak się dowiedzieliśmy, prawdopodobnie trzech będzie grało w łukowskim klubie.
Na obozie w Iławie z Orlętami trenował również Maksim Daniłow. Ten Łotysz okazał się jednak za dobry jak na realia polskiej IV ligi i wylądował na treningach w Górniku Zabrze.

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał