Mecz
Nowości w serwisie
Sobota, 8 sierpnia 2009 13:59; autor: Dev
img

Sezon 2008/2009 to już historia. Za pasem już kolejny. My jednak postanowiliśmy nadrobić zaległości i zaprezentować statystyki ubiegłych rozgrywek.
Cały miniony sezon należy kategorycznie uznać za porażkę. Nie może być inaczej skoro zakończył on się spadkiem do IV ligi. Przed inauguracją mówiono o spokojnym utrzymaniu czyli środkowych okolicach tabeli. Tak też było przez rundę jesienną i początek wiosennej. Niestety później Orlęta systematycznie osuwały się w tabeli, a sezon zakończyły na przedostatniej pozycji. Podsumowanie i statystyki w rozwinięciu newsa.

 

[Czytaj całość]
Piątek, 7 sierpnia 2009 23:19; autor: Bartlomeo
img

Znamy już dokładny terminarz meczów, jakie Orlęta rozegrają w rundzie jesiennej w IV lidze. Rozkład w rozwinięciu newsa.

 

 

[Czytaj całość]
Piątek, 7 sierpnia 2009 16:33; autor: Dev
img

W ostatnim meczu sparingowym z Radomiakiem Radom trener Andrzej Suchodolski testował pięciu zawodników z Łotwy. Jak się dowiedzieliśmy, prawdopodobnie trzech będzie grało w łukowskim klubie.
Na obozie w Iławie z Orlętami trenował również Maksim Daniłow. Ten Łotysz okazał się jednak za dobry jak na realia polskiej IV ligi i wylądował na treningach w Górniku Zabrze.

[Czytaj całość]
Czwartek, 6 sierpnia 2009 08:37; autor: Bartlomeo
img

Kamil Marciniak, wychowanek Orląt został oficjalnie piłkarzem Wisły Puławy. Związał się z tym klubem na 4 lata. Piłkarz był już od jakiegoś czasu przymierzany do tego transferu, lecz na drodze stanęły studia w Warszawie, jednak udało mu przenieść się na lubelską uczelnię i dzięki temu będzie miał krótszą drogę na dojazd na treningi Wisły.

Do Orląt Radzyń przeniósł się natomiast Rafał Wej, były zawodnik łukowskiej drużyny. Wcześniej występował między innymi w Huraganie Międzyrzec Podlaski i Podlasiu Biała Podlaska.

[Czytaj całość]
Środa, 5 sierpnia 2009 18:50; autor: Bartlomeo
img

W dzisiejszym sparingu nasza drużyna wygrała z Radomiakiem Radom 3:2 (III liga łódzko - mazowiecka). W zespole Orląt wystąpiło pięciu nowych zawodników  - obcokrajowców zza wschodniej granicy (bramkarz, obrońca, dwaj pomocnicy i napastnik). Dwóch z nich wpisało się na liste strzelców, jedna bramka była samobójcza.

Sparing, 5 sierpnia 2009, 17:00 - Łuków
Orlęta Łuków - Radomiak Radom 3:2 (3:0)

Orlęta: zawodnik testowany - Szlaski, zawodnik testowany, Izdebski, Ozygała, zawodnik testowany, Wryk, Grula, zawodnik testowany - Gaj, zawodnik testowany
Po przerwie zagrali: Gryczka, S.Matuszewski, Sudowski, Oponowicz, Kiryło, Fortuna, Mróz, Lasota, Sych

[Czytaj całość]
Wtorek, 4 sierpnia 2009 14:24; autor: Czubek
img

Jutro w Łukowie o 17:00 Orlęta po raz trzeci zagrają z beniaminkiem III ligi łódzko-mazowieckiej. Tym razem zagości u nas zespół Radomiaka Radom. Będzie to pierwsza gra kontrolna po powrocie z obozu w Iławie.

[Czytaj całość]
Wtorek, 4 sierpnia 2009 10:21; autor: Dev
img

22 sierpnia ruszają Wojewódzkie Ligi Trampkarzy Starszych i Młodszych. W grupach północnych występować będą drużyny Orląt. W rozwinięciu newsa przedstawiamy terminarze naszych zespołów.

 

 

[Czytaj całość]
Sobota, 1 sierpnia 2009 15:15; autor: Czubek
img

W ostatnim sparingu na obozie w Iławie Orlęta zremisowały z Unią Susz 5:5, przegrywając już 1:5. Bramki strzelali Łukasz Kiryło (dwie), Artur Gaj (dwie) oraz Michał Gryczka (z karnego). Unia to reprezentant warmińsko-mazurskiej ligi okręgowej. W piątek Orlęta powróciły z obozu w Iławie. Najbliższy sparing w środę z Radomiakiem Radom w Łukowie.

 

[Czytaj całość]
Czwartek, 30 lipca 2009 21:13; autor: Dev
img

Uwzględniając propozycję klubów ligowych, Komisja ds. Nagłych PZPN określiła limit wieku piłkarza młodzieżowego w nowym sezonie do lat 23 (urodzeni w roku 1987 i młodsi). Dotychczas obowiązujące przepisy, mówiące, że piłkarzem młodzieżowym może być zawodnik, który nie ukończył 21 lat, będą obowiązywały nadal w rozgrywkach Młodej Ekstraklasy.


W rozgrywkach IV ligi na boisku jednocześnie musi występować 2 młodzieżowców. W tym sezonie w Orlętach nie będzie z tym problemu, gdyż kadrę tworzą w większości juniorzy.

 

[Czytaj całość]
Środa, 29 lipca 2009 23:11; autor: Bartlomeo
img

Orlęta pokonały w sparingowym meczu w Ząbrowie miejscową drużynę występująca w drugiej mazursko-warmińskiej lidze okręgowej aż 0:8. Bramki dla Orląt zdobywali: Szlaski (dwie), Gryczka, Mróz, Kiryło, Matuszewski, Gaj, zawodnik testowany. Jest to kolejny sparing naszej drużyny podczas pobytu na zgrupowaniu w Iławie. Warto dodać, że nasza drużyna podczas obozu trenuje na boisku miejscowej Osy.

Galeria zdjęć z meczu (kliknij)

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał