Mecz
Nowości w serwisie
Niedziela, 26 lipca 2009 11:04; autor: Dev
img

28 lat kończy dzisiaj Paweł Koryciński - wychowanek i były zawodnik Orląt Łuków. Paweł jeszcze na początku minionego sezonu zagrał dwa mecze w ŁKS-ie. Kory reprezentował Orlęta przez prawie całą karierę z półroczną przerwą na występy w Podlasiu Sokołów Podlaski. Z okazji urodzin życzymy zawodnikowi wszystkiego najlepszego!

 

[Czytaj całość]
Piątek, 24 lipca 2009 16:19; autor: Dev
img

Siergiej Janicki, który dwa poprzednie sezony spędził w Orlętach Łuków jest bardzo blisko angażu w Huraganie Międzyrzec Podlaski. Białorusin wyjechał z ekipą Huraganu na obóz przygotowawczy. W rundzie jesiennej IV ligi lubelskiej dołączy zapewne do Rafała Weja, który reprezentuje barwy Huraganu od zimy. Siergiej to kolejny zawodnik, który odejdzie z Orląt po spadku z III ligi. Poniżej prezentujemy kadrę jaka przebywa na obozie w Iławie oraz zawodników, którzy zamierzają bądź już odeszli z Orląt.

[Czytaj całość]
Czwartek, 23 lipca 2009 20:41; autor: Czubek
img

W swoim pierwszym sparingu na obozie w Iławie Orlęta zremisowały 3:3 z Motorem Lubawa, beniaminkiem III ligi podlasko-warmińsko-mazurskiej. Wynik otworzył na początku spotkania Artur Gaj, lecz niedługo po tym zawodnicy Motoru egzekwowali rzut wolny, który obronił Paweł Sych, jednak dobitka była już skuteczna. Do przerwy gracze z Lubawy dołożyli jeszcze 2 bramki. W drugiej połowie Orlęta zdołały wyrównać, po golach Ozygały (z karnego) oraz Karolkiewicza, który uderzał piłkę sprzed pola karnego.

[Czytaj całość]
Sobota, 18 lipca 2009 23:39; autor: Bartlomeo
img

Dariusz Dziewulski został piłkarzem Pogoni Siedlce. Po sparingu siedleckiej drużyny z Orlętami Radzyń Paczka podpisał z nią konktrakt. 31-letni napastnik strzelił w poprzednim sezonie najwięcej bramek dla łukowskiego zespołu (8 trafień). Jest to trzeci zawodnik po Radosławie Liczewskim i Przemysławie Rodaku, który przed zbliżającym się sezonem wzmocnił szeregi biało-niebieskich.

[Czytaj całość]
Sobota, 18 lipca 2009 12:40; autor: Bartlomeo
img

W dzisiejszym sparingu nasza drużyna przegrała z zespołem KS Piaseczno (III liga łódzko - mazowiecka) 0:4, bedąc zdecydowanie słabszą od rywala.

Sparing, 18 lipca 2009, 11:00 - Łuków
Orlęta Łuków - KS Piaseczno 0:4 (0:1)

Orlęta: Sych - Oponowicz (25 Szlaski), Fortuna, Izdebski, Gryczka - Lasota, Grula, Marciniak, S.Matuszewski - Gaj, Mróz
Po przerwie grali: Ozygała, Wryk, Kiryło, Purzycki, Sudowski

Złożona w większości z juniorów drużyna Orląt nie sprostała beniaminkowi III ligi KS Piaseczno. Pierwsza połowa była...

[Czytaj całość]
Piątek, 17 lipca 2009 20:47; autor: Czubek
img

Lubelski Związek Piłki Nożnej podał dziś terminarz na rundę jesienną. Na początku Orlęta podejmą u siebie Spartę Rejowiec, a następny mecz to wyjazd do Piotrowic. Rundę zakończymy spotkaniem w Chełmie.
W rozwinięciu newsa pełny terminarz Orląt.

 

[Czytaj całość]
Piątek, 17 lipca 2009 13:12; autor: Czubek
img

Na jutro na godzinę 11:00 zaplanowany jest w Łukowie sparing Orląt z kolejnym zespołem III ligi łódzko-mazowieckiej, KS Piaseczno. Będzie to ostatni sprawdzian naszej drużyny przed wyjazdem na obóz do Iławy.

 

 

[Czytaj całość]
Środa, 15 lipca 2009 22:04; autor: Bartlomeo
img

Nie sprawdził się czarny scenariusz przewidujący wycofanie z rozgrywek drużyny Olendra Sól. Wbrew wcześniejszym zapowiedziom klubowi udało się nakłonić strategicznego sponsora, firmę Zartmet, do wspierania zespołu przez kolejny sezon.

W związku z pomyślnym biegiem zdarzeń wczoraj wysłano zgłoszenie do rozgrywek IV ligi do Lubelskiego Związki Piłki Nożnej. W środę też o godzinie 18 drużyna wznowiła treningi, zawieszone w minioną sobotę.
Gdyby Olenderowi nie udało się pomyślnie zakończyć negocjacji z przedstawicielami sponsora strategicznego, wówczas od nowego sezonu zespół występowałby w A klasie. Wydarzenia poszły jednak pomyślną dla klubu drogą. Rozmowy toczyły się we wtorek i środę.

Dlaczego firma Zartmet, producent pokryć dachowych, zamierzał wycofać się ze sponsorowania ekipy z Soli? – Ostatnie mecze zakończonego sezonu nie były dla nas najlepsze, a my nie lubimy przegrywać – tłumaczy Artur Ziemiński, właściciel firmy. – Po rozmowach z przedstawicielami klubu, doszliśmy do wniosku, że trzeba pomóc tej drużynie. Niech chłopcy grają, jeśli my im nie pomożemy, to nie zrobi tego nikt inny. Przez kolejny sezon będziemy wspierali Olendra. Czego oczekujemy? Chcemy by drużyna grała o wyższe cele, o miejsca drugie, trzecie, a może i awans.

[Czytaj całość]
Środa, 15 lipca 2009 20:26; autor: Bartlomeo
img

Orlęta zremisowały w dzisiejszym sparingu z Pogonią Siedlce 1:1. Bramkę dla naszego zespołu zdobył Piotr Krawczyk. W drużynie gości wystąpili byli piłkarze Orląt - Radosław Liczewski i Przemysław Rodak, którzy są już oficjalnie piłkarzami Pogoni. Więcej w rozwinięciu newsa.

 

 

[Czytaj całość]
Wtorek, 14 lipca 2009 16:52; autor: Czubek
img

Jak się można było spodziewać Radosław Liczewski opuścił Orlęta. Będzie teraz reprezentował barwy Pogoni Siedlce, czyli swojego macierzystego klubu, którego jest wychowankiem.
Jednak być może już jutro Radek będzie mógł jeszcze raz zaprezentować się przed łukowską publiczością, gdyż biało-niebiescy przyjeżdzają do Łukowa rozegrać sparing z naszym zespołem.

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał