Mecz
Nowości w serwisie
Środa, 15 lipca 2009 22:04; autor: Bartlomeo
img

Nie sprawdził się czarny scenariusz przewidujący wycofanie z rozgrywek drużyny Olendra Sól. Wbrew wcześniejszym zapowiedziom klubowi udało się nakłonić strategicznego sponsora, firmę Zartmet, do wspierania zespołu przez kolejny sezon.

W związku z pomyślnym biegiem zdarzeń wczoraj wysłano zgłoszenie do rozgrywek IV ligi do Lubelskiego Związki Piłki Nożnej. W środę też o godzinie 18 drużyna wznowiła treningi, zawieszone w minioną sobotę.
Gdyby Olenderowi nie udało się pomyślnie zakończyć negocjacji z przedstawicielami sponsora strategicznego, wówczas od nowego sezonu zespół występowałby w A klasie. Wydarzenia poszły jednak pomyślną dla klubu drogą. Rozmowy toczyły się we wtorek i środę.

Dlaczego firma Zartmet, producent pokryć dachowych, zamierzał wycofać się ze sponsorowania ekipy z Soli? – Ostatnie mecze zakończonego sezonu nie były dla nas najlepsze, a my nie lubimy przegrywać – tłumaczy Artur Ziemiński, właściciel firmy. – Po rozmowach z przedstawicielami klubu, doszliśmy do wniosku, że trzeba pomóc tej drużynie. Niech chłopcy grają, jeśli my im nie pomożemy, to nie zrobi tego nikt inny. Przez kolejny sezon będziemy wspierali Olendra. Czego oczekujemy? Chcemy by drużyna grała o wyższe cele, o miejsca drugie, trzecie, a może i awans.

[Czytaj całość]
Środa, 15 lipca 2009 20:26; autor: Bartlomeo
img

Orlęta zremisowały w dzisiejszym sparingu z Pogonią Siedlce 1:1. Bramkę dla naszego zespołu zdobył Piotr Krawczyk. W drużynie gości wystąpili byli piłkarze Orląt - Radosław Liczewski i Przemysław Rodak, którzy są już oficjalnie piłkarzami Pogoni. Więcej w rozwinięciu newsa.

 

 

[Czytaj całość]
Wtorek, 14 lipca 2009 16:52; autor: Czubek
img

Jak się można było spodziewać Radosław Liczewski opuścił Orlęta. Będzie teraz reprezentował barwy Pogoni Siedlce, czyli swojego macierzystego klubu, którego jest wychowankiem.
Jednak być może już jutro Radek będzie mógł jeszcze raz zaprezentować się przed łukowską publiczością, gdyż biało-niebiescy przyjeżdzają do Łukowa rozegrać sparing z naszym zespołem.

[Czytaj całość]
Wtorek, 14 lipca 2009 15:50; autor: Czubek
img

Już jutro (środa) na łukowskim stadionie Orlęta rozegrają drugi mecz kontrolny w tym okresie przygotowawczym. Przeciwnikiem będzie beniaminek III ligi łódzko - mazowieckiej, Pogoń Siedlce. W zeszłym sezonie siedlczanie wygrali IV ligę pod wodzą byłego trenera łukowskiej drużyny - Andrzeja Zarzyckiego. Obecnie zespół biało-niebieskich jest prowadzony przez Jana Niedźwieckiego i Dariusza Blachę.

Spotkanie zaplanowano na godzinę 18:00 Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy.

[Czytaj całość]
Wtorek, 14 lipca 2009 12:00; autor: Dev
img

Andrzej Zarzycki został trenerem Naprzodu Skórzec - drużyny z siedleckiej klasy okręgowej. Naprzód uchodzi za faworyta najbliższego sezonu i celem Zarzyckiego będzie zapewne wywalczenie awansu do IV ligi mazowieckiej. Powoli można trenrea Zarzyckiego nazywać specjalistą od awansów. Udało mu się wywalczyć promocję do III ligi z Orlętami Łuków i Pogonią Siedlce oraz do IV ligi z Sokołem Adamów. Szkoleniowcowi w nowym klubie życzymy sukcesów i awansu do wyższej ligi.
W ubiegłej rundzie w drużynie ze Skórca grał min Piotr Ogórek - znany z występów w Orlętach Łuków.

[Czytaj całość]
Wtorek, 14 lipca 2009 11:50; autor: Dev
img

14 lipca do dobra dla data dla Orląt Łuków. Tego dnia obchodzą urodziny Andrzej Zarzycki, Paweł Grula i Tomasz Lipiec.

42 lata kończy Andrzej Zarzycki – wychowanek, piłkarz i były trener Orląt. W ostatnich dniach Zarzycki został trenerem Naprzodu Skórzec, a wcześniej wywalczył awanse do III ligi z Orlętami Łuków i Pogonią Siedlce oraz do IV ligi z Sokołem Adamów.

26 urodziny kończy Tomasz Lipiec – bramkarz Orląt w poprzednim sezonie. W III lidze reprezentował nasz klub w sześciu spotkaniach. Wcześniej grał także w ŁKS Łazy i Sokole Adamów.

25 lat temu urodził się natomiast najmłodszy z tego grona Paweł Grula. Paweł to wychowanek Orląt, który z roczną przerwą na występy w AZS Podlasie Biała Podlaska gra w ŁKSie do dziś.

Wszystkim dzisiejszym jubilatom życzymy wszystkiego najlepszego i wielu sukcesów na niwie sportowej i osobistej.

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 13 lipca 2009 11:38; autor: Dev
img

Czy Olender wycofa się z czwartej ligi? Decyzja zapadnie jutro wieczorem. – Jeśli nie otrzymamy pieniędzy od dotychczasowego sponsora, to zagramy w klasie A – potwierdza prezes klubu Lucjan Kupczak.

W internecie już pojawiły się informacje, że zarząd Olendra zdecydował o wycofaniu się z czwartej ligi. – To tylko pogłoski – uważa Lucjan Kupczak. – Są takie przymiarki, jednak ostatecznych postanowień jeszcze nie ma. Wszystko wyjaśni się we wtorek. My poruszamy się w realiach ekonomicznych.

I jeśli nie będziemy mieli zapewnionego budżetu, to nie będziemy oszukiwać siebie i kibiców. Firmie Zartmet, będącej naszym sponsorem strategicznym przedstawiliśmy preliminarz i wciąż nie możemy doczekać się odpowiedzi. I o to mam żal. Bo im szybciej zapadnie decyzja, tylko lepiej. Albo tak, albo nie. Gminy, która i tak dużo robi dla klubu, po prostu nie stać na utrzymanie zespołu w czwartej lidze.

[Czytaj całość]
Niedziela, 12 lipca 2009 17:58; autor: Dev
img

W sobotnim meczu z Orlętami Radzyń w ekipie Orląt Łuków zgodnie z zapowiedziami pokazał się Sebastian Izdebski, napastnik Skry Konstancin Piotr Krawczyk (jutro ma przyjechać na decydujące rozmowy), a także wielu zawodników, którzy w minionym sezonie grali w rozgrywkach juniorów starszych. Z dobrej strony pokazał się zwłaszcza Łukasz Kiryło, strzelec jednej z bramek.

– Jesteśmy zadowoleni z wyniku i z gry, bo w końcu graliśmy z zespołem z wyższej ligi. Z drugiej strony pojawiło się u nas sporo młodzieży, która będzie potrzebowała nieco czasu, żeby zadomowić się w seniorskiej piłce – mówi Piotr Ozygała, który w przyszłym sezonie na pewno nadal reprezentować będzie barwy ekipy z Łukowa.

[Czytaj całość]
Sobota, 11 lipca 2009 13:29; autor: Dev
img

Orlęta Łuków zremisowały na wyjeździe z trzecioligowymii Orlętami Radzyń 2:2. Prowadzenie dla naszego zespołu zdobył Artur Gaj. Gospodarze wyrównali jeszcze w pierwszej połowie, by w drugiej części gry objąć prowadzenie. W końcówce wynik wyrównał Łukasz Kiryło. W zespole Orląt Łuków wystąpiło aż 9 juniorów, którzy zdobyli mistrzostwo województwa juniorów straszych (Sych, Wysokiński, Gryczka, Fortuna, Lasota, Sudowski, Ł.Matuszewski, Kiryło, Karolkiewicz). Wystąpili też byli gracze Orląt Sebastian Izdebski (Broń Radom) i Sebastian Matuszewski (Sokół Adamów) oraz całkiem nowy napastnik Piotr Krawczyk. W poprzednim sezonie w barwach Skry Konstancin strzelił 19 bramek w IV lidze mazowieckiej (grupa południe). Z gwardii z poprzedniego sezonu można było zobaczyć tylko Szlaskiego, Ozygałę, Grulę, Wryka i Gaja.W barwach Radzynian wystąpił testowany Ireneusz Gajewski, w przeszłości zawodnik Orląt. W rozwnięciu newsa relacja.

[Czytaj całość]
Sobota, 11 lipca 2009 13:15; autor: Bartlomeo
img

Kamil Marciniak, pomocnik łukowskiego klubu pojawił się w składzie Wisły Puławy w dzisiejszym sparingu rozegranym z Siarką Tarnobrzeg. W meczu padł remis 2:2, a nasz piłkarz rozegrał całe spotkanie. Możliwe jest, że zawodnik Orląt będzie grał w przyszłym sezonie w Puławach, które awansowały do III ligi.

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał