Mecz
Nowości w serwisie
Środa, 1 lipca 2009 11:08; autor: Dev
img

Prawdopodobnie upadł pomysł sprowadzenia Radka Liczewskiego przez Radomiaka. Drużyna z Radomia znalazła już sobie bramkarza. Nadal Radkiem zainteresowana jest Pogoń Siedlce. Zarówno Pogoń jak i Radomiak mają na oku kolejnego piłkarza Orląt, któryw minionym sezonie nie schodził poniżej pewnego poziomu. Mowa o Przymysławie Rodaku.
Nieoficjalnie mówi się też, że niektórych zawodników z Łukowa przygarneliby również sąsiedzi zza miedzy czyli Orlęta Radzyń.

[Czytaj całość]
Wtorek, 30 czerwca 2009 08:22; autor: Dev
img

Piłkarze Dwernickiego Stoczek Łukowski mają nowego trenera. Dotychczasowego szkoleniowca, Przemysława Trybonia, zastąpił Zbigniew Drosio. Nowy trener przez wiele lat był bramkarzem stoczkowskiej drużyny. Prowadził też, swego czasu, juniorów Dwernickiego. Grał również w Orlętach Łuków, Sokole Adamów i Zrywie Sobolew.
Drosio zastąpił Trybonia, który również wielkrotnie zwiazany był z Orlętami.

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 29 czerwca 2009 09:55; autor: Dev
img

Dzisiaj 37 lat kończy Piotr Ozygała - kapitan i najbardziej doswiadczony zawodnik Orląt Łuków. Popularny Ozy jest wychowankiem Orląt, występuje na obronie, a jego specjalnością są atomowe uderzenia z rzutów wolnych. W ten sposób strzelił już wiele bramek, nawet z kilkudziesięciu metrów. W przeszłości oprócz Orląt reprezentował również Hetmana Zamość, Avię Świdnik, AZS Podlasie Biała Podlaska, Orlęta Radzyń oraz Sokoła Adamów. w ubiegłym sezonie większość spotkań w III lidze pauzował ze względu na kontuzję.
Zawodnikowi życzymy wszystkiego najlepszego!

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 29 czerwca 2009 09:42; autor: Dev
img

Znamy już skład IV ligi w nadchodzącym sezonie. Jako ostatnia do ligi dołączyła Victoria Parczew, która w niedzielę wygrała z Niwą Łomazy i zapewniła sobie pierwsze miejsce w bialskopodlaskiej okręgówce. Sezon rusza 15/16 sierpnia 2009. W rozwinięciu newsa pełna lista drużyn, które wystartują.

 

[Czytaj całość]
Czwartek, 25 czerwca 2009 16:45; autor: Dev
img

Przed tygodniem Wiesław Grula został przedstawiony jako nowy szkoleniowiec łukowskich Orląt. Jak się okazuje ta decyzja zapadła jednak przedwcześnie. W środę obie strony nadal prowadziły rozmowy, ale ostatecznie do podpisania umowy nie doszło. - Niestety, musiałem odmówić działaczom. Ze względu na sprawy rodzinne nie mogę podjąć się pracy w Orlętach. Mam chorą mamę, a praca w IV lidze zabierałaby mi zbyt dużo czasu. Przeprosiłem działaczy i mam nadzieję, że w przyszłości jeszcze wrócimy do tego tematu - mówi Grula, który już dwukrotnie trenował Orlęta. O potencjalnym kandydacie na trenera czytaj w rozwinięciu newsa.

[Czytaj całość]
Czwartek, 25 czerwca 2009 16:16; autor: Czubek
img

Piłkarze Łukowskiego Klubu Sportowego „Orleta-Łuków”, po odejściu Dariusza Solnicy z funkcji trenera, nadal pozostają osieroceni. Próba zatrudnienia jako trenera doświadczonego szkoleniowca, Wiesława Gruli, nie powiodła się. Trener Grula zrezygnował wczoraj z posady. O przyczynach czutaj w rozwinięciu newsa.

 

[Czytaj całość]
Czwartek, 25 czerwca 2009 13:26; autor: Redakcja
img

W dniu wczorajszym informowaliśmy o kontrowersyjnym wywiadzie udzielonym telewizji Master TV przez prezesa Orląt Jarosława Sycha. Dzisiaj do Redakcji portalu dotarło oświadczenie Kibiców Orląt na temat w/w rozmowy.

 

OŚWIADCZENIE

W związku z wypowiedzią p. Jarosława Sycha dla łukowskiej telewizji Master, my - kibice Orląt Łuków - stanowczo protestujemy przeciwko tezom wypowiedzianym w wywiadzie.
Prezes klubu stwierdził, że transparent zaprezentowany przez nas na meczu z Unią Nowa Sarzyna (ostatnim meczu Orląt w III lidze) został wykonany lub wymyślony przez kogoś innego. P. Jarosław Sych podważa tym samym naszą niezależność i zarzuca nam mieszanie się w politykę, zresztą bardzo niskich lotów. Stwierdza dalej, że odbył rozmowę z kibicami, którzy przyznali, że to nie oni byli pomysłodawcami akcji. To perfidne kłamstwo! Zrobiono z nas marionetki, oczerniono przed telewidzami, czujemy się oszukani i żądamy przeprosin! Kibice Orląt to nie bezmyślne osiłki, ale młodzi, aktywni i ambitni ludzie, lokalni patrioci i pasjonaci swojego klubu. Już raz zasugerowano nam, że jesteśmy "sterowani" - stwierdził tak, również w wywiadzie dla Master TV, p. Waldemar Bącik. Widać nasza reakcja była wtedy zbyt łagodna, bo teraz powtórzono to samo oszczerstwo. Panowie Sych i Bącik jako osoby publiczne powinny być przygotowane na krytykę i nauczyć się odpowiadać na nią prawdziwymi i rzeczowymi argumentami, a nie atakować, obrażać i kłamać.
Oświadczamy, że jesteśmy grupą apolityczną i niezależną, a naszym jedynym celem jest wspieranie drużyny Orląt. Podkreślamy, że nigdy nie inspirowała nas żadna osoba trzecia. Każda przygotowana oprawa, czy transparent to tylko i wyłącznie nasz pomysł, poświęcony czas i fundusze. Nie działamy pod wpływem, jak zasugerował p. Sych "piątej kolumny", nie wspierają nas osoby spoza naszej grupy. To my tworzymy niezapomnianą atmosferę meczu, a p. Jarosław Sych zdaje się o tym zapomniał, skoro odważył się na takie kłamstwa i obelgi rzucone w nasza stronę.
Orlęta Łuków pożegnały III ligę. Było to spowodowane działaniami zarządu, a właściwie ich brakiem. Pozwolono odejść czołowym zawodnikom, a w zamian dokonano nieprzemyślanych i spóźnionych transferów, zaniechano obozu i przygotowania zimowego, mimo wysokiego budżetu i przedsezonowych obietnic dyrektora klubu, piłkarze nie mieli zapewnionego noclegu przed meczami. Zarzutów można postawić jeszcze wiele. Ale ani spadek, ani kłamliwe wypowiedzi członków zarządu, nie spowodują, że przestaniemy kibicować. Wyrażamy gotowość do rozmów z zarządem, ale nie za pośrednictwem mediów, lecz osobiście. Zaistniałą sytuację trzeba wyjaśnić. Orły to my!

Kibice Orląt Łuków
Wywiad Master TV z Jarosławem Sychem (kliknij)

Skomentuj newsa na forum (kliknij)

 

[Czytaj całość]
Środa, 24 czerwca 2009 21:44; autor: Redakcja
img

Master TV opublikowała na swojej stronie internetowej materiał filmowy (wyemitowany w lokalnej telewizji w ubiegły weekend) dotyczący aktualności w Orlętach Łuków. Możemy min posłuchać wywiadu z prezesem Orląt panem Jarosławem Sychem. Prezes podsumowuje ubiegły sezon i tłumaczy się ze spadku Orląt do IV ligi, wyjaśnia też politykę klubu. Na komentarz do tej rozmowy przyjdzie jeszcze czas. W wypowiedzi prezesa pojawiają się także kontrowersyjne tezy odnośnie kibiców zespołu Orląt.
Fani zapowiedzieli, że ustosunkują się do słów wypowiedzianych przez prezesa Orląt.

Zapraszamy do oglądania materiału (kliknij)

Skomentuj newsa na forum (kliknij)

 

[Czytaj całość]
Środa, 24 czerwca 2009 18:28; autor: Dev
img

W rewanżowym meczu 1/4 Mistrzostw Polski Orlęta Łuków przegrały z Gwarkiem Zabrze u siebie 1:0 i odpadły z rywalizacji. Pierwszy mecz wygrał również Gwarek 4:0. Dla łukowskiego zespołu ten sezon i tak był wyśmienity. Orlęta po raz pierwszy w historii zdobyły Mistrzostwo Województwa w kategorii juniorów starszych.

Orlęta Łuków - Gwarek Zabrze 0:1 (0:0)
55\' Malicki

W 24 minucie sędzia nie uznał strzelonej przez Orlęta bramki.

 Orlęta: Sych - Wróbel (76 Staniak), Baka (79 Kmieć), Fortuna, Gryczka, Sudowski (68 Przybysz), Matuszewski, Kiryło (72 Szczygielski), Purzycki (72 Lipka), Lasota, Karolkiewicz

Fotogaleria ze spotkania (kliknij)


Skomentuj newsa na forum (kliknij)

[Czytaj całość]
Wtorek, 23 czerwca 2009 21:43; autor: Dev
img

Jak informuje serwis Radomiak.com.pl drużyna Radomiaka Radom zainteresowana jest pozyskaniem Radosława Liczewskiego - bramkarza Orląt Łuków. Radomiak w tym roku awansował do III ligi łódzko - mazowieckiej, a poważnej kontuzji doznał pierwszy bramkarz tego zespołu. Liczewski nie mógł pomóc Orlętom w końcowej walce o utrzymanie w III lidze. Wyeliminowała go kontuzja. Skutecznie zastąpił go sprowadzony awaryjnie Andrzej Olszewski, który jednak został zakontraktowany tylko do końca rundy. Bardzo możliwe, że Orlęta w tej sytuacji zostaną nie tylko bez Olszewskiego, ale również bez Liczewskiego.

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał