Mecz
Nowości w serwisie
Środa, 8 lipca 2009 01:06; autor: Bartlomeo
img

Przemysław Rodak, pomocnik łukowskiego zespołu uczestniczył w treningu siedleckiego klubu. Był testowany wraz z innymi zawodnikami. Możliwe więc jest, że w przyszłym sezonie będzie piłkarzem Pogoni, która będzie występować w III lidze łódzko-mazowieckiej.

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 6 lipca 2009 23:10; autor: Bartlomeo
img

Przed planowanym wyjazdem do Iławy na obóz przygotowawczy Orlęta rozegrają kilka gier kontrolnych. Będzie to sprawdzian naszej drużyny, jak i nowego szkoleniowca Andrzeja Suchodolskiego przed zbliżającą sie rundą jesienną.

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 6 lipca 2009 22:06; autor: Dev
img

Zarząd Victorii Parczew podjął dezycje o rezygnacji z gry w IV lidze w przyszłym sezonie. Przypomnijmy, że Victoria wygrała bialskopodlaską ligę okręgową. Trudno oczekiwać aby jakikolwiek inny zespół z tej ligi podjął wyzwanie gry w IV lidze, więc utrzymanie w prezencie może otrzymać Huragan Międzyrzec Podlaski - najwyżej sklasyfikowany spadkowicz.

[Czytaj całość]
Niedziela, 5 lipca 2009 18:30; autor: Dev
img

Andrzej Suchodolski prawdopodobnie poprowadzi w najbliższym sezonie Orlęta Łuków w IV lidze. Władze klubu twierdzą, że ostateczna decyzja w tej sprawie zapadnie dopiero w środę, natomiast w czwartek nowy trener poprowadzi pierwszy trening z drużyną.

Na razie jednak nabierają wody w usta. - Prowadzimy rozmowy z kilkoma kandydatami - mówi Waldemar Bącik, dyrektor Orląt. - Wśród nich jest Andrzej Suchodolski. Nie mogę podać innych nazwisk, bo mogą sobie tego nie życzyć - dodaje.

[Czytaj całość]
Czwartek, 2 lipca 2009 09:25; autor: Dev
img

W dniach 18 - 22 czerwca 2009 r. drużyna młodzików ŁKS Orlęta Łuków rocznik 1997 przebywała we Francji na Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej. Ekipę z Łukowa stanowił zespół 13 zawodników w wieku 11 i 12 lat oraz 2 opiekunów.
Turniej dostarczył nie tylko wskazówek do dalszej pracy treningowej, ale również wiele pozytywnych emocji zawodnikom, trenerom oraz licznie zgromadzonym kibicom. Uczestnicy turnieju chwalili sprawną organizację, świetne warunki i wspaniałą atmosferę. Bardzo cennym doświadczeniem dla młodych piłkarzy było spotkanie i zawiązanie przyjaźni z rówieśnikami z innych krajów. Łukowska drużyna otrzymała okolicznościowy puchar, wszystkich zawodników udekorowano medalami.

[Czytaj całość]
Środa, 1 lipca 2009 13:23; autor: Dev
img

Wywiad z Dariuszem Solnicą, byłym trenerem Orląt Łuków.

Nie żałuje pan, że zgodził się prowadzić Orlęta w nieciekawym okresie?

- W żadnym wypadku. Podjąłem trudne wyzwanie, które było dla mnie pierwszym tego typu, ale mam nadzieję, że nie ostatnim.

Jak się pan czuł nie na boisku, a tuż za boczną linią? W debiucie z radzyńskim Spomlekiem mało brakowało, a wbiegłby pan na murawę.
- Odczuwałem całkiem inną presję i odpowiedzialność. A w meczu z Radzyniem...

[Czytaj całość]
Środa, 1 lipca 2009 12:26; autor: Dev
img

Wywiad z Waldemarem Bącikiem, dyrektorem Orląt Łuków.

Czy w najczarniejszych scenariuszach dopuszczał pan możliwość spadku Orląt do czwartej ligi?

- Nigdy, choć kłopoty zaczęły się już w okresie przygotowawczym. Wskutek kontuzji i chorób praktycznie ani jeden z zawodników nie przepracował zimy jak należy. Doszło nawet do tego, że nie pojechaliśmy na planowany obóz w Miętnem. Nie ominęły nas również kłopoty ze skompletowaniem składu na kolejne sparingi.

[Czytaj całość]
Środa, 1 lipca 2009 11:08; autor: Dev
img

Prawdopodobnie upadł pomysł sprowadzenia Radka Liczewskiego przez Radomiaka. Drużyna z Radomia znalazła już sobie bramkarza. Nadal Radkiem zainteresowana jest Pogoń Siedlce. Zarówno Pogoń jak i Radomiak mają na oku kolejnego piłkarza Orląt, któryw minionym sezonie nie schodził poniżej pewnego poziomu. Mowa o Przymysławie Rodaku.
Nieoficjalnie mówi się też, że niektórych zawodników z Łukowa przygarneliby również sąsiedzi zza miedzy czyli Orlęta Radzyń.

[Czytaj całość]
Wtorek, 30 czerwca 2009 08:22; autor: Dev
img

Piłkarze Dwernickiego Stoczek Łukowski mają nowego trenera. Dotychczasowego szkoleniowca, Przemysława Trybonia, zastąpił Zbigniew Drosio. Nowy trener przez wiele lat był bramkarzem stoczkowskiej drużyny. Prowadził też, swego czasu, juniorów Dwernickiego. Grał również w Orlętach Łuków, Sokole Adamów i Zrywie Sobolew.
Drosio zastąpił Trybonia, który również wielkrotnie zwiazany był z Orlętami.

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 29 czerwca 2009 09:55; autor: Dev
img

Dzisiaj 37 lat kończy Piotr Ozygała - kapitan i najbardziej doswiadczony zawodnik Orląt Łuków. Popularny Ozy jest wychowankiem Orląt, występuje na obronie, a jego specjalnością są atomowe uderzenia z rzutów wolnych. W ten sposób strzelił już wiele bramek, nawet z kilkudziesięciu metrów. W przeszłości oprócz Orląt reprezentował również Hetmana Zamość, Avię Świdnik, AZS Podlasie Biała Podlaska, Orlęta Radzyń oraz Sokoła Adamów. w ubiegłym sezonie większość spotkań w III lidze pauzował ze względu na kontuzję.
Zawodnikowi życzymy wszystkiego najlepszego!

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał