Mecz
Nowości w serwisie
Sobota, 6 czerwca 2009 19:08; autor: Dev
img

Orlęta Łuków w swoim ostatnim meczu w III lidze lubelsko - podkarpackiej przegrały z Unią Nowa Sarzyna 1:2. Jedyną bramkę strzelił dla ŁKS-u Rafał Aleksandrowicz. W przyszłym sezonie będziemy oglądać występy żółto-czerwonych w IV lidze. Więcej o meczu w rozwinięciu newsa

7 czerwca 2009, 17:00 - Łuków
Orlęta Łuków - Unia Nowa Sarzyna 1:2 (1:1)
Aleksandrowicz 31 - Szlaski 8 (samobójcza), Juda 59

Orlęta: Olszewski - Wróbel (68 M.Szewczak), Grula, Janicki (62 Skrzymowski), Ozygała - Szlaski, Rodak, Wryk, Marciniak (77 Borowik) - Gaj, Aleksandrowicz (76 Lasota)

[Czytaj całość]
Sobota, 6 czerwca 2009 13:07; autor: Dev
img

Pojedynek z Unią Nowa Sarzyna będzie dla Orląt Łuków walką o honor. Warto by jednak było wygrać to spotkanie aby zająć 14 miejsce w tabeli. Dzisiejsze spotkanie będzie pożegnaniem drużyny z kibicami jak i z III ligą. Mecz o 17:00 w Łukowie.

Juniorzy starsi dzisiaj pauzują, ze względu na wycofanie się Startu Krasnystaw. Mogą jednak już dzisiaj cieszyć się z mistrzostwa. Warunek: Motor Lublin przegrywa na własnym boisku z TOP54 Biała Podlaska.

Juniorzy młodsi jutro grają w Łukowie o 15:00 z Janowianką.

[Czytaj całość]
Piątek, 5 czerwca 2009 23:03; autor: Dev
img

Dzisiejsze wyniki w I i II lidze będą zapewne przysłowiowym gwoździem do trumny Orląt Łuków. Rezultaty piątkowych spotkań oznaczają spadek do II ligi Motoru Lublin, spadek do III ligi Stali Poniatowa oraz grę Hetmana Zamość w barażach o utrzymanie w II lidze. Wszystko najgorsze co mogło się zdarzyć – miało faktycznie miejsce. W sportowej walce już w III lidze się nie utrzymamy, gdyż wszystko co możemy osiągnąć to spadkowe 14 miejsce.

[Czytaj całość]
Czwartek, 4 czerwca 2009 21:54; autor: Dev
img

Kibice i piłkarze kilku trzecioligowców z naszego regionu będą w piątek kibicować Motorowi Lublin, Stali Poniatowa i Hetmanowi Zamość. Od wyników tych trzech ekip będzie zależeć los radzyńskich i łukowskich Orląt, a także Spartakusa Szarowola. W najczarniejszych ze scenariuszy trzeci front może opuścić nawet pięć drużyn.

 

[Czytaj całość]
Czwartek, 4 czerwca 2009 09:28; autor: Dev
img

Z Dębicy napłynęła interesująca informacja dla drużyn z dolnych rejonów tabeli trzeciej ligi lubelsko-podkarpackiej: Wisłoka może uratować jednego ze spadkowiczów. Dlaczego?

Ekipa Mirosława Kality zamierza przenieść się do rozgrywek małopolsko-świętokrzyskich. Do zmiany ligi jednak jeszcze droga daleka, bo zgodę na ten transfer wyrazić muszą Podkarpacki i Małopolski Związek Piłki Nożnej, a także piłkarska centrala.

[Czytaj całość]
Środa, 3 czerwca 2009 21:33; autor: Czubek
img

Juniorzy młodsi pokonali dziś w zaległym meczu na wyjeździe Motor Lublin aż 5:0. Bramki dla Łukowian zdobywali Mróz (dwie), Konieczny, Kudlak, Król.

II WLJM, 3 czerwca 2009, 15:00 - Lublin
Motor Lublin - Orlęta Łuków 0:5
Mróz (dwie), Konieczny, R.Kudlak, Król

Orlęta: Bojanek - Izdebski (41 Matejuk), Wysokiński (70 Antoniak), Łukasik, Król, Kędziora, R.Kudlak, Poniatowski (41 Zaręba), Celiński - Konieczny (65 Bulak), Mróz

 

[Czytaj całość]
Wtorek, 2 czerwca 2009 17:53; autor: Dev
img

Szanse na pozostanie Orląt Łuków w III lidze są iluzoryczne, mimo to postanowiliśmy rozwiać wszelkie wątpliwości. W poprzedniej analizie pisaliśmy jak może wyglądać czarny scenariusz i niestety on się sprawdził. Przegrywając z Orłem Przeworsk praktycznie wyeliminowaliśmy się z walki. Stało się tak również dlatego, że swój mecz w I lidze przegrał Motor Lublin i znalazł się na miejscach spadkowych. Lublinianie przegrali u siebie z Dolcanem Ząbki, natomiast ich bezpośredni rywal GKP Gorzów wygrał na wyjeździe z Wartą Poznań.

[Czytaj całość]
Wtorek, 2 czerwca 2009 15:05; autor: Dev
img

Mecz pomiędzy Orłem Przeworsk, a łukowskimi Orlętami miał zdecydować, która z dwóch drużyn zachowa jeszcze realne szanse na utrzymanie. Po końcowym gwizdku cieszyli się tylko gospodarze, bo wygrali 2:0 i nadal mogą podskoczyć w tabeli. Ich los zależy jednak głównie od wyników w wyższych klasach rozgrywkowych. Podopieczni trenera Dariusza Solnicy muszą z kolei powoli zacząć się przygotowywać do meczów w czwartej lidze.

[Czytaj całość]
Niedziela, 31 maja 2009 14:07; autor: Czubek
img

Juniorzy starsi niestety nie sprostali Tomasovii i mimo prowadzenia do przerwy 1:0 ostatecznie ulegli 1:3. Zatem sprawa mistrzostwa nie jest jeszcze rozstrzygnięta, Motor Lublin traci do naszej drużyny już tylko 3 punkty. Za tydzień Orlęta dostaną zwycięstwo bez gry (Start wycofał się).  Motor Lublin zagra z TOP54 Biała Podlaska i gdyby goście z Białej sprawili niespodziankę i wygrali, Orlęta będą mogły świętować mistrzostwo.


I WLJS, 31 maja 2009, 12:00 - Tomaszów Lub
Tomasovia - Orlęta Łuków 3:1 (0:1)
Karolkiewicz

Orlęta: Sych - Gryczka, Baka, Przybysz, Fortuna, Matuszewski (75 Kmieć), Szczygielski (83 Staniak), Lasota, Sudowski, Karolkiewicz (45 Purzycki), Kirylo (75 Wysokiński)

 

[Czytaj całość]
Niedziela, 31 maja 2009 13:10; autor: Czubek
img

Juniorzy starsi prowadzą do przerwy 1:0 z Tomasovią. Jedyną jak na razie bramkę zdobył Karolkiewicz. Od mistrzostwa w lidze dzieli nas już tylko 45 minut ! 

 

 

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał