Mecz
Nowości w serwisie
Poniedziałek, 18 maja 2009 10:16; autor: Dev
img

Dzisiaj 18 urodziny obchodzi Michał Purzycki zawodnik Orląt. Michał występuje w ekipie juniorów starszych Orląt przewodzącej w tabeli Wojewózkiej Ligi Juniorów Starszych. Na wiosnę dostał również kilka szans w trzecioligowej drużynie seniorów, dzięki czemu debiut w III lidze ma już za sobą. Z okazji urodzin życzmy wszystkiego najlepszego.

 

[Czytaj całość]
Niedziela, 17 maja 2009 19:10; autor: Czubek
img

Orlęta tylko zremisowały z ostatnią w tabeli Ładą Biłgoraj 0:0. Wynik ten mocno rozwiewa nadzieje na utrzymanie w III lidze. W tym meczu Orlęta nie zaprezentowały żadnego zgrania. Wydawało się, że u niektórych zawodników brakowało nawet jakiejkolwiek chęci do gry.

[Czytaj całość]
Niedziela, 17 maja 2009 13:32; autor: Dev
img

Juniorzy starsi Orląt Łuków kontynuują zwycięską passę i w niedzielę pokonały Avię Świdnik na wyjeździe 2:1. Bramki strzelali Paweł Sudowski i Michał Gryczka (z karnego). W czołówce bez zmian. Swój mecz wygrały Motor Lublin i Tomasovia, a Górnik Łęczna dostał punkty walkowerem.

 

 

[Czytaj całość]
Sobota, 16 maja 2009 12:57; autor: Dev
img

W dzisiejszym meczu juniorzy młodsi rozprawili się na wyjeździe ze Stalą Poniatowa. Orlęta Łuków wygrały 4:0. Hat-trickiem popisał się Szymon Mróz, a czwartą bramkę dorzucił Rafał Kudlak. Było to piąte z rzędu zwycięstwo żóło-czerwonych.

 

[Czytaj całość]
Sobota, 16 maja 2009 09:13; autor: Dev
img

O meczu z Ładą Biłgoraj już pisaliśmy ale przypominamy jeszcze raz. Walka o utrzymanie się nie zakończyła. Zapraszamy wszystkich kibiców na stadion w niedzielę o 17:00 – walczymy razem!
Juniorów starszych czeka w tej serii teoretycznie łatwiejszy przeciwnik. Piłkarze Andrzeja Suchodolskiego jadą do Świdnika na mecz z jedenastą w tabeli Avią. Juniorzy młodsi zmierzą się ze Stalą Poniatowa i jeżeli nadal chcą być w grze o awans, punktów tracić nie powinni.
Ciężkie starcia czekają trampkarzy z jak zwykle bardzo silnymi w tej kategorii wiekowej zawodnikami Górnika Łęczna.

O wynikach wszystkich drużyn będziemy jak zwykle na bieżąco informować.

[Czytaj całość]
Piątek, 15 maja 2009 16:59; autor: Czubek
img

W niedzielę o 17 Orlęta rozegrają spotkanie z Ładą Biłgoraj. Jest to mecz ostatniej szasny, tylko wygrana pozostawia jakiekolwiek nadzieje na utrzymanie w III lidze. Dlatego w tych trudnych chwilach piłkarze jak nigdy potrzebują dopingu swoich kibiców.

Dlatego apelujemy! Niech na ten czas znikną wszystkie podziały, nieporozumienia i wszyscy, którym dobro ORLĄT leży na sercu STAWIĄ SIĘ TEGO DNIA W MŁYNIE ! Nie robisz tego dla mamy, dla kolegi czy babci. Zrób to dla klubu oraz dla samego siebie!  Miej świadomość, że swoim dopingiem możesz zrobić coś dla kontynuowania tej 86 letniej historii.

Do zobaczenia w niedzielę o 17 na stadionie ! 

[Czytaj całość]
Piątek, 15 maja 2009 14:58; autor: Kibice
img

Sytuacja Orląt Łuków jest podbramkowa. Po ostatniej porażce spadliśmy na przedostatnie miejsce w tabeli. Każdy następny mecz będzie tym z serii „o życie”. Już w niedzielę spotkanie którego Orlęta nie mogą nie wygrać jeśli chcemy pozostać w III lidze. O 17:00 w Łukowie podejmować będziemy Ładę Biłgoraj. W Biłgoraju zdaje się, że sytuacja wygląda jeszcze gorzej niż w Łukowie.

[Czytaj całość]
Czwartek, 14 maja 2009 08:57; autor: Dev
img

Jak wszyscy dobrze wiedzą juniorzy starsi Orląt Łuków znakomicie radzą sobie w WLJS i po 20 kolejkach zajmują pozycję lidera. Do końca zostało jeszcze 6 kolejek ale Orlęta zagrają tylko spotkań (Start się wycofał). Wśród tych pojedynków jest jeszcze trzech groźnych rywali (TOP, Tomasovia, Górnik) więc do końca nie wolno nic wyrokować. Niemniej w tej chwili to właśnie Orlęta mają największe szanse na mistrzostwo województwa. My postanowiliśmy się przyjrzeć co czeka zwycięską drużynę dalej.
Tegoroczne finały Mistrzostw Polski Juniorów Starszych rocznik 90 i młodsi będą organizowane przez Warmińsko Mazurski Związek Piłki Nożnej i odbędą się od 6 do 10 lipca 2009 w Olsztynie.
Rozlosowano już drabinkę pucharową. Na kogo może trafić województwo lubelskie czytaj w rozwinięciu newsa.

[Czytaj całość]
Środa, 13 maja 2009 09:42; autor: Dev
img

Zapraszamy do obejrzenia skrótu filmowego z ostatniego meczu Orląt Łuków. ŁKS przegrał na wyjeździe ze Stalą Mielec 3:2 i poważnie skomplikował sobie sytuację w tabeli. Link do filmu w rozwinięciu newsa. Zamieszczamy również zdjęcia z tego spotkania

 

 

[Czytaj całość]
Wtorek, 12 maja 2009 17:49; autor: Dev
img

Komisja powołana przez Zarząd Powiatu Łukowskiego rozdzieliła pieniądze na realizację zadań o charakterze pożytku publicznego z zakresu kultury i sportu. W zakresie popularyzacji sportu dotację w wysokości 5000 zł otrzymał klub ŁKS Orlęta Łuków.

 

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał