Mecz
Nowości w serwisie
Niedziela, 26 kwietnia 2009 13:29; autor: Dev
img

Nie zwalniają tempa juniorzy starsi Orląt Łuków. Po wtorkowej wiktorii na szczycie z Motorem Lublin, dzisiaj nie dali żadnych szans Lewartowi Lubartów i wygrali na wyjeździe 3:0. Dwie bramki strzelił Paweł Sudowski, a jedną dorzucił Kamil Lasota. Niespodziewanie drugiej porażki z rzędu doznał Motor Lublin. Orlęta mają przewagę 5 punktów nad Górnikiem Łęczna (mecz zaległy) i 6 nad Motorem.
Komplet wyników 17 kolejki I WLJS w dziale Tabela.

[Czytaj całość]
Niedziela, 26 kwietnia 2009 13:16; autor: Dev
img

Wypowiedzi po meczu Tomasovia - Orlęta Łuków 3:0

Dariusz Solnica (Orlęta): - Co tu komentować – tragedia. Do straty pierwszej bramki nie zapowiadało się, że będzie tak źle. Aleksandrowicz mógł otworzyć wynik meczu, ale nie trafił w bramkę. Jeżeli nie wykorzystuje się takich sytuacji, to później się to mści. Straciliśmy bramki po stałych fragmentach gry i wydaje mi się, że błędy, jakie przy nich popełniliśmy, nie powinny mieć miejsca. Sypiemy się jak domek z kart, jesteśmy przygotowani do rundy tak jak jesteśmy. Pozostało nam w ośmiu meczach powalczyć o jak największą ilość punktów, aby uchronić trzecią ligę

[Czytaj całość]
Niedziela, 26 kwietnia 2009 11:57; autor: Dev
img

Dzisiaj 26 lat kończy Sebastian Izdebski - wychowanek i były zawodnik Orląt Łuków. Seba występował w Orlętach na środku obrony, rzadko w pomocy, ale zdarzyły się również mecze kiedy zagrał w ataku lub... na bramce. Ostatni występ w barwach Orląt zaliczył w 2007 roku. Później występował w Zrywie Sobolew i Sokole Adamów. Od zimy reprezentuje barwy zespołu Wulkan Zakrzew (IV liga mazowiecka, grupa południe). Wcześniej przez jedną rundę reprezentował też barwy Orląt Radzyń. Zawodnikowi życzymy wszystkiego najlepszego!

[Czytaj całość]
Sobota, 25 kwietnia 2009 14:26; autor: Dev
img

Orlęta przegrały dzisiaj trzeci mecz z bezpośrednim rywalem w walce o utrzymanie w III lidze. Tym razem z Tomasovią 3:0. Sytuacja zaczyna się całkowicie wymykać spod kontroli. Nie dość, że nie wygrywamy spotkań to styl prezentowany przez ekipę jest żenujący. IV liga coraz bliżej. Po tej porażce Orlęta zajmują już 14 miejsce, które w tym sezonie oznacza spadek z ligi (Degradacja Stali Poniatowa z II ligi jest praktycznie przesądzona.) Utrzymania nie gwaranuje nawet 12 i 13 pozycja.

 

[Czytaj całość]
Sobota, 25 kwietnia 2009 13:10; autor: Dev
img

W trwającym od 12:30 meczu Tomasovia - Orlęta Łuków po 25 minutach jest bezbramkowy remis. Jak dotąd spotkanie jest wyrównane. Dla Orląt dwie w miarę dogodne sytuacje zaprzepaścił Rafał Aleksandrowicz (strzały obok bramki). Okazję dla Tomasovii zmarnował Jarosław Pacholarz.

38 min - bramka dla Tomasovii. Tomasz Ciećko umieszcza piłkę w siatce.

45 min - koniec pierwszej połowy. Orlęta przegrywają w Tomaszowie 1:0

53 min - 2:0 dla TKS. Bramka Łukasza Chwały po rzucie rożnym

60 min - niestety nadal 2:0 co jest tragicznym wynikiem dla Orląt.

83 min - Orlęta dobite. Jarosław Pacholarz strzela trzecią bramkę.

90 min - Koniec meczu.

25 kwietnia 2009, 12:30 - Tomaszów Lubelski
Tomasovia - Orlęta Łuków 3:0 (1:0) (koniec meczu)
Ciećko 38, Chwała 53, Pacholarz 83

[Czytaj całość]
Sobota, 25 kwietnia 2009 13:09; autor: Dev
img

W meczu 16 kolejki II Wojewózkiej Ligi Juniorów Młodszych juniorzy młodsi Orląt wygrali na wyjeździe ze Sławinem Lublin 1:0. Bramkę w 23 minucie strzelił Szymon Mróz. Więcej o meczu później.

 

 

[Czytaj całość]
Piątek, 24 kwietnia 2009 22:10; autor: Dev
img

W sobotę czeka nas kolejny niezwykle ważny mecz, tym razem z Tomasovią Tomaszów. Jest to chyba ostatni dzwonek na prdzebudzenie się ekipy Orląt. Porażki ze Spartakusem, Karpatami i Izolatorem sprawiły, ze sytuacja jest podbramkowa. Punktów należy szukać już w każdym meczu, a z bezpośrednim rywalem jakim jest Tomasovią w szczególności. Piłkarze TKS-u w ostatnich 2 spotkaniach odnieśli podobnie jak Orlęta dwie porażki. Obie drużyny mają nóż na gardle.  Mecz od 12.30 w Tomaszowie. Wynik bedziemy podawali na bieżąco na stronie

[Czytaj całość]
Środa, 22 kwietnia 2009 19:05; autor: Dev
img

Dzisiaj rozegrano dwa pierwsze mecze z zaległęj 17 kolejki III ligi. Pierwotnie kolejka ta miała odbyć się 21-22 marca ale figla spłatała ligowcom pogoda. W dzisiejszych meczach padły dwa remisy: Stal Kraśnik podzieliła się punktami ze Stalą Mielec, a Spartakus z Wisłoką. Pozostałe sześć spotkań, w tym Orlęta Łuków - Stal Rzeszów, zostanie rozegranych za tydzień w środę 29 kwietnia.

Stal Kraśnik - Stal Mielec 1:1
Spartakus Szarowola - Wisłoka Dębica 0:0

Tabela w odpowiednim dziale.

[Czytaj całość]
Środa, 22 kwietnia 2009 16:12; autor: Dev
img

Dzisiaj święto obchodzą dwaj byli zawodnicy Orląt. 28 lat kończy Marek Leszkiewicz, a 22 Konrad Ozygała. Leszkiewicz ostatni raz reprezentował Orlęta jesienią 2007, a obecnie gra w swoim macierzystym klubie - Orlętach Radzyń. Ozygała jest wychowankiem Orląt, aktualnie występuje w ŁKS Łazy. Obu zawodnikom życzymy wszystkiego najlepszego.

 

[Czytaj całość]
Wtorek, 21 kwietnia 2009 19:24; autor: Dev
img

Juniorzy starsi Orląt Łuków pokonali Motor Lublin 2:1 w meczu na szczycie Wojewódzkiej Ligi Juniorów Starszych! Po tym spotkaniu młodzi zawodnicy ŁKS-u są bezdyskusyjnym liderem WLJS: wyprzedzają Motor o trzy punkty (plus dodatni bilans w dwumeczu), a Górnik Łęczna (jeden zaległy mecz) o pięć oczek. Bramki w dzisiejszym meczu strzelali Łukasz Kiryło i Michał Purzycki. Była to pierwsza porażka Motoru Lublin.

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał