Mecz
Nowości w serwisie
Środa, 26 marca 2014 17:36; autor: Dev
img

Już w najbliższą sobotę Orlęta zagrają pierwszy oficjalny mecz na wiosnę. W lidze czeka nas osiem meczów na wyjeździe i siedem u siebie. Cztery mecze odbędą się w soboty, dziewięć w niedzielę, jeden w środę (przedostatnia kolejka, 18 czerwca, dzień przed świętem Bożego Ciała) i jeden w środę (1 maja). Co najmniej jedno spotkanie rozegramy w ramach Pucharu Polski - w środę 9 kwietnia z Gręzovią Gręzówka. W rozwinięciu terminarz Orląt na wiosnę.

[Czytaj całość]
Wtorek, 25 marca 2014 13:20; autor: Dev
img

9 kwietnia w Sądzie Rejonowym w Łukowie odbędzie się rozprawa, podczas której Łukowski Klub Sportowy Orlęta Łuków będzie starał się oddalić żądanie byłego dyrektora klubu o zwrot 25 tys. zł.

W wywiadzie dla Telewizji Master, prezes Orląt Tomasz Tryboń, poinformował, że komornik zablokował 40 tys. zł na koncie klubu na poczet przyszłych roszczeń. O zwrot długu wystąpił jego były dyrektor Waldemar Bącik. Kupił on ten dług od osoby prywatnej, która w listopadzie 2008 roku udzieliła Orlętom pożyczki. Dyrektorem klubu był wtedy właśnie Waldemar Bącik. Pożyczka wynosiła 30 tys. i miała być spłacona do końca 2009 roku. Długu nie spłacono. Porozumiano się jedynie co do kwoty 5 tys. Kwotę tę uznano za darowiznę. Do spłaty pozostało 25 tys.

[Czytaj całość]
Wtorek, 25 marca 2014 13:00; autor: Dev
img

W ostatnim sparingu przed rundą wiosenną IV ligi lubelskiej Orlęta Łuków pokonały na wyjeździe Bizona Jeleniec 7:0.

 

 

[Czytaj całość]
Wtorek, 25 marca 2014 12:58; autor: Dev
img

W dniach 20-23 marca 2014 roku w Grudziądzu odbyły się  Mistrzostwa Polski Seniorek  w boksie. W zawodach wystartowały dwie  zawodniczki sekcji bokserskiej ŁKS Orlęta Łuków. Anna Maksim zdobyła srebrny medal, a Agnnieszka Osial brązowy. Więcej informacji w rozwinięciu newsa.

 

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 17 marca 2014 12:15; autor: Dev
img

W ubiegłą sobotę i niedzielę na ośmiu ciężarowych pomostach rozegrano I Rundę Drużynowych Mistrzostw Polski I i II Ligi. Kolejny, trzeci już sezon w tych rozgrywkach rozpoczęli sztangiści łukowskich "Orląt", którzy tym razem wystąpili na obiektach Legii Warszawa. Wśród rywali mieli gospodarzy oraz zespół z Raszyna. Ze znaczną przewagą zawody wygrały Orlęta Łuków gromadząc 1690, 3 pkt. 
W zespole łukowskich sztangistów wystąpili tylko wychowankowie klubu, a najwięcej punktów w/g tabeli Sinclaira zgromadził trener i zawodnik Robert Dołęga.

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 17 marca 2014 12:12; autor: Dev
img

Dzisiaj 36 lat kończy Artur Gaj - wychowanek Orląt Łuków. Postać, której kibicom Orląt nie trzeba przedstawiać. W Orlętach występuję od lat (wcześniej strzelał gole dla ŁKS Łazy). Jesienią udało mu się zdobyć swoją setną ligową bramkę w żółto-czerwonych barwach. Z okazji urodzin życzymy Arturowi wszystkiego najlepszego i czekamy na kolejne gole! 

[Czytaj całość]
Niedziela, 16 marca 2014 15:41; autor: Dev
img

W niedzielę 16 marca seniorzy Orląt Łuków wygrali sparingowy mecz z Gromem Kąkolewnica 5:0 po golach Sebastiana Matuszewskiego, Michała Osiaka, Pawła Szlaskiego, Piotra Wałachowskiego i zawodnika testowanego.

W sobotę juniorzy Orląt przegrali z Bizonem Jeleniec 1:2. Oba spotkania rozegrano w Łukowie.

[Czytaj całość]
Piątek, 14 marca 2014 10:37; autor: Dev
img

W dniach 15-16.03.br odbędzie się I runda Drużynowych Mistrzostw Polski Mężczyzn w podnoszeniu ciężarów. W tegorocznych rozgrywkach, w 8 turniejach wystąpi 30 drużyn, 18 w I lidze i 12 w drugiej. Po tym sezonie 6 najlepszych zespołów utworzy „ekstraklasę”, a pozostałe I i II ligę (po 12 drużyn). Orlęta Łuków rywalizować będą w grupie 6 w Warszawie w sobotę 15 marca razem KS Raszyn, SSA Legia Warszawa, MLKS Józefovia Józefów.

[Czytaj całość]
Czwartek, 13 marca 2014 11:11; autor: Dev
img

Gręzovia Gręzówka będzie przeciwnikiem Orląt Łuków w ćwierćfinale Pucharu Polski na szczeblu Bialskopodlaskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Mecz zaplanowano na środę 9 kwietnia na godzinę 17:00 w Gręzówce. W poprzedniej rundzie Orlęta wyeliminowały inną drużynę z powiatu łukowskiego - ŁKS Łazy. Z kolei Gręzovia wygrała z Dwernickim Stoczek Łukowski 2:1 (po dogr) i WKS Wólka Świątkowa 6:1.

Pozostałe pary ćwierćfinałowe:

Janowia Janów Podlaski - Lutnia Piszczac
Huragan Międzyrzec Podlaski - Podlasie Biała Podlaska
Sokół Adamów - Orlęta Radzyń Podlaski

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 3 marca 2014 23:19; autor: Dev
img

Robert Dołęga, trener sztangistów ŁKS Orlęta Łuków, zajął trzecie miejsce wśród najlepszych trenerów naszego regionu. Plebiscyt zorganizował Tygodnik Siedlecki. Nagrody dla najlepszych sportowców i trenerów zostały rozdane podczas Balu Sportowca, który 1 marca odbył się w podsiedleckim Zajeździe Chodowiak. Czołowe miejsca, zarówno wśród trenerów jak i sportowców, zajęli siedleccy rugbyści.

W 2013 roku podopieczni Roberta Dołęgi dobrze zaprezentowali się podczas Mistrzostw Europy Juniorów (V m-ce Jarosława Daniluka) oraz Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (I m-ce Daniluk, III m-ce Przybysz). Ponadto drużyna dzielnie walczyła w I lidze, niestety zabrakło jej podczas finałowego turnieju i spadła do II ligi.

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał