Mecz
Nowości w serwisie
Piątek, 14 marca 2014 10:37; autor: Dev
img

W dniach 15-16.03.br odbędzie się I runda Drużynowych Mistrzostw Polski Mężczyzn w podnoszeniu ciężarów. W tegorocznych rozgrywkach, w 8 turniejach wystąpi 30 drużyn, 18 w I lidze i 12 w drugiej. Po tym sezonie 6 najlepszych zespołów utworzy „ekstraklasę”, a pozostałe I i II ligę (po 12 drużyn). Orlęta Łuków rywalizować będą w grupie 6 w Warszawie w sobotę 15 marca razem KS Raszyn, SSA Legia Warszawa, MLKS Józefovia Józefów.

[Czytaj całość]
Czwartek, 13 marca 2014 11:11; autor: Dev
img

Gręzovia Gręzówka będzie przeciwnikiem Orląt Łuków w ćwierćfinale Pucharu Polski na szczeblu Bialskopodlaskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Mecz zaplanowano na środę 9 kwietnia na godzinę 17:00 w Gręzówce. W poprzedniej rundzie Orlęta wyeliminowały inną drużynę z powiatu łukowskiego - ŁKS Łazy. Z kolei Gręzovia wygrała z Dwernickim Stoczek Łukowski 2:1 (po dogr) i WKS Wólka Świątkowa 6:1.

Pozostałe pary ćwierćfinałowe:

Janowia Janów Podlaski - Lutnia Piszczac
Huragan Międzyrzec Podlaski - Podlasie Biała Podlaska
Sokół Adamów - Orlęta Radzyń Podlaski

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 3 marca 2014 23:19; autor: Dev
img

Robert Dołęga, trener sztangistów ŁKS Orlęta Łuków, zajął trzecie miejsce wśród najlepszych trenerów naszego regionu. Plebiscyt zorganizował Tygodnik Siedlecki. Nagrody dla najlepszych sportowców i trenerów zostały rozdane podczas Balu Sportowca, który 1 marca odbył się w podsiedleckim Zajeździe Chodowiak. Czołowe miejsca, zarówno wśród trenerów jak i sportowców, zajęli siedleccy rugbyści.

W 2013 roku podopieczni Roberta Dołęgi dobrze zaprezentowali się podczas Mistrzostw Europy Juniorów (V m-ce Jarosława Daniluka) oraz Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (I m-ce Daniluk, III m-ce Przybysz). Ponadto drużyna dzielnie walczyła w I lidze, niestety zabrakło jej podczas finałowego turnieju i spadła do II ligi.

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 3 marca 2014 23:13; autor: Dev
img

Zespół z Łukowa przegrał trzeci z rzędu sparing. Drużyna trenera Pawła Gruli prezentuje w meczach kontrolnych kiepską formę. Z rozegranych dotychczas pięciu spotkań Orlęta wygrały tylko jedno, z Wilgą Garwolin 4:1. Pozostałe cztery zakończyły się dla łukowian porażkami, w tym bardzo wysokimi, po 2:5 z Pogonią II Siedlce i Czarnymi Węgrów, a także 2:7 z Pogonią Siedlce. W sobotę lepszy od Orląt okazał się ich ligowy, a zarazem lokalny rywal, Lutnia Piszczac, zwyciężając 3:1.

– Te wyniki to efekt okresu przygotowawczego – tłumaczy Stanisław Chudzik, kierownik drużyny z Łukowa. – Chłopaki mają w nogach ciężkie treningi i to wychodzi w czasie sparingów. Od 60-70 minuty meczu nie mają już siły. Ale do ligi jest jeszcze prawie miesiąc, więc jesteśmy spokojni o to, że świeżość przyjdzie, a przynajmniej powinna – dodaje.

Więcej w rozwinięciu.

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 3 marca 2014 23:05; autor: Dev
img

W dniach 28 luty-2 marca 2014 roku w Lublinie odbyły się Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego w boksie. W turnieju bardzo dobrze spisali się zawodnicy łukowskiej sekcji pięściarskiej ŁKS Orlęta Łuków. Mistrzami Okręgu zostały Anna Maksim, Joanna Kleszcz, Marta Maksim i Aleksandra Goławska, srebrne medale zdobyli Agnieszka Osial i Jakub Imanow, a brązowy Emilia Świderska. W rozwinięciu zdjęcia i video z walk. 

[Czytaj całość]
Niedziela, 2 marca 2014 10:08; autor: Dev
img

Od piątku w Lublinie trwają Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego w boksie. Relację z imprezy można oglądać na żywo na portalu bokser.org. W sobotę po raz trzeci w swojej karierze mistrzem okręgu została Aleksandra Goławska. Jakub Imanow potrzebował niecałe dwie rundy żeby w półfinale pokonać przez TKO (nokaut techniczny) pięściarza z Kraśnika. Najwięcej emocji w niedzielę - mamy kilka finałów. W rozwinięciu zdjęcia i relacja z soboty.

Transmisja walk niedzielnych od 11:00 pod adresem:

http://www.youtube.com/watch?v=JpF0bkiHy2Y

[Czytaj całość]
Niedziela, 2 marca 2014 09:41; autor: Dev
img

W pierwszym marcowym sparingu Orlęta Łuków przegrały z Lutnią Piszczac 1:3. Mecz odbył się w Siedlcach na sztucznym boisku. Lutnia to ligowy rywal Orląt w IV lidze lubelskiej. W rundzie jesiennej pokonaliśmy ją u siebie 4:0, rewanż 19 kwietnia w Piszczacu.

[Czytaj całość]
Wtorek, 25 lutego 2014 13:14; autor: Dev
img

W ubiegły piątek odbyła się Gala Telewizji Magnes TV.
 Na uroczystości wręczono statuetki Kryształowych i Drewnianych Magnesów. Wśród nominowanych nie brakowało osób i wydarzeń związanych z Orlętami. Ostatecznie "nagroda" przypadła sekcji piłkarskiej Orląt. Drewniany Magnes został wręczony za "spadek Orląt z III ligi".

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 24 lutego 2014 17:25; autor: Dev
img

W kolejnym meczu sparingowym Orlęta Łuków przegrały z przedstawicielem IV ligi mazowieckiej - Czarnymi Węgrów 2:5. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Sebastian Matuszewski i Michał Botwina. Mecz rozegrano w Siedlcach.

Zdjęcia tutaj.

[Czytaj całość]
Czwartek, 20 lutego 2014 16:05; autor: Dev
img

W sobotę 15 lutego odbył się VI Memoriał Janusza Kowalczyka, w którym wystąpiło VI Memoriał Janusza Kowalczyka34 zawodników z trzech województw: lubelskiego, mazowieckiego i warmińsko-mazurskiego. Jednym z punktów zawodów było uroczyste nadanie imienia słynnego trenera łukowskich ciężarowców hali sportowej przy Gimnazjum Nr 2 w Łukowie. 
W uroczystości odsłonięcia tablicy wzięli udział przedstawiciele władz miejskich, powiatowych i wojewódzkich oraz wdowa po trenerze Kowalczyku, Kazimiera Bednarczyk.

Więcej w rozwinięciu.

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał