Mecz
Nowości w serwisie
Piątek, 17 kwietnia 2009 10:56; autor: Dev
img

Przedstawiamy program występów łukowskich drużyn w najbliższy weekend. W ligach młodzieżowych czeka nas seria spotkań derbowych. Najciekawiej zapowiada się pojedynek juniorów starszych w derbowym meczu z Orlętami Radzyń. Mecz odbędzie się w Radzyniu Podlaskim o 11.00. O tej samej porze również z Orlętami Radzyń ale w Łukowie zmierzą się juniorzy młodsi. Trampkarze rywalizować będą w Puławach z Wisłą. Natomiast łmecz łukowskich drużyn w lidze Młodzika Starszego planowany na sobotę został przełożony na 28 kwietnia. Poniżej program na nadchodzący weekend:

[Czytaj całość]
Środa, 15 kwietnia 2009 08:46; autor: Dev
img

Lubelski Związek Piłki Nożnej przeniósł wczorajsze mecze I Wojewódzkiej Ligi Juniorów Starszych na 21 kwietnia 2009. Mecz Orląt Łuków z Motorem Lublin odbędzie się we wtorek o godzinie 17.30. Terminy pozostałych spotkań w module Tabela.

 

[Czytaj całość]
Wtorek, 14 kwietnia 2009 21:45; autor: Dev
img

Nie udało się Robertowi Dołędze obronić brązowego medalu ME w kat. 105 kg z ubiegłorocznych zawodów we Włoskim Lignano Sabbiadoro. W Bukareszcie po dobrym starcie sztangista Orląt Łuków musiał zadowolić się piątym miejscem. Wygrał Rosjanin Vladimir Smorchkov, drugi był Oleksiy Torokhtiy z Ukrainy, a trzeci Litwin Ramunas Vysniauskas. Tym samym reprezentacja polskich sztangistów w Rumunii zgromadziła na swoim koncie tylko jeden medal - brązowy, autorstwa Marzeny Karpińskiej w kat. 48 kg, zawodniczki Znicza Biłgoraj.

[Czytaj całość]
Wtorek, 14 kwietnia 2009 15:09; autor: Dev
img

Wydział Gier Podkarpackiego ZPN informuje, że zawody o mistrzostwo  III ligi  Podkarpacko-lubelskiej, które miały być rozegrane w dniu 15.04.2009 związku z ogłoszoną przez Prezydenta RP żałobą narodową i odwołaniem wszystkich imprez kulturalnych i sportowych zostają odwołane. Nowy termin na rozegranie odwołanych zawodów Wydział Gier wyznaczył na 6 maja 2009 /środa/ godz. 17.00.

Zaległe mecze to:
Spartakus - Unia Nowa Sarzyna
Łada Biłgoraj - Tomasovia
Górnik II Łęczna - Izolator Boguchwała
Avia Świdnik - Karpaty Krosno.

Przypomnijmy, że wczoraj LZPN odwołał mecze Wojewózkiej Ligi Juniorów Starszych.

[Czytaj całość]
Wtorek, 14 kwietnia 2009 09:23; autor: Dev
img

30 urodziny obchodzi dzisiaj Edmund Koperwas - były zawodnik Orląt Łuków. Koperwas był zawodnikiem ŁKS-u przez dwie rundy. Niestety jego karierę zahamowała kontuzja. Obecnie jest trenerem młodzieży w Orlętach Radzyń. Kilkanaście dni temu gościł w Łukowie ze swoją grupą trampkarzy. Młodzi piłkarze z Radzynia nie dali szans Łukowianom i wysoko wygrali. Podpopieczni Koperwasa są liderem ligi.
Zawodnikowi w dniu rodzin życzymy wszystkiego najlepszego!

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 13 kwietnia 2009 16:17; autor: Czubek
img

Niestety juniorzy starsi Orląt będą musieli jeszcze poczekać na pojedynek z Motorem Lublin. Jutrzejszy mecz został odwołany z powodu wprowadzenia żałoby narodowej. 

"W związku z ogłoszoną żałobą narodową Lubelski Związek Piłki Nożnej w Lublinie odwołuje wszystkie zawody w piłce nożnej zaplanowane na 14 i 15 kwietnia 2009r. w IV lidze seniorów i w I lidze wojewódzkiej juniorów starszych i młodszych"

Nowy termin meczu nie jest jeszcze znany.

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 13 kwietnia 2009 09:51; autor: Redakcja
img

Już jutro hit I Wojewódzkiej Ligi Juniorów Starszych. Juniorzy Orląt Łuków podejmować będą Motor Lublin. Mecz rozpocznie się o godzinie 16.00 na płycie stadionu w Łukowie. Obie drużyny walczą o mistrzostwo ligi. Po 15 kolejkach zgromadziły po 36 punktów. Minimalnie lepszym bilansem bramkowym legitymują się nasi zawodnicy i to oni są liderem ligowej tabeli. Wtorkowy mecz będzie niezwykle istotny dla układu tabeli.

[Czytaj całość]
Niedziela, 12 kwietnia 2009 23:11; autor: Redakcja
img

Najbliższe spotkanie rozegrają u siebie z Izolatorem Boguchwała w niedzielę 19 kwietnia o 16.00. Zmianie natomiast uległa godzina rozegrania kolejnego meczu - na wyjeździe z Tomasovią. Spotkanie to odbędzie się w sobotę 25 kwietnia o godzinie 12.30 (a nie 11.00 jak było pierwotnie ustalone).

 

[Czytaj całość]
Niedziela, 12 kwietnia 2009 10:34; autor: Redakcja
img

Dzisiaj 18 urodziny obchodzi Kamil Jodełka – napastnik Orląt Łuków. Kamil do klubu dołączył latem ubiegłego roku. W tym sezonie zaliczył 10 spotkań w zespole juniorów starszych (plus dwie bramki) oraz 3 mecze w seniorach (min we wczorajszym spotkaniu z Karpatami).
Zawodnikowi życzymy wszystkiego najlepszego w życiu osobistym oraz sportowy

 

[Czytaj całość]
Niedziela, 12 kwietnia 2009 10:31; autor: Redakcja
img

- Zagraliśmy po prostu katastrofalnie. Nie wiem, czym wyjaśnić tak słaba postawę mojego zespołu. Po części wynikało to chyba z braku koncentracji. Nasza sytuacja w tabeli robi się natomiast coraz bardziej nieciekawa i w najbliższych spotkaniach musimy wziąć się ostro do pracy – powiedział Dziennikowi Wschodniemu Dariusz Solnica, trener Orląt Łuków.
Więcej wypowiedzi w rozwinięciu newsa.

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał