Mecz
Nowości w serwisie
Niedziela, 5 kwietnia 2009 19:11; autor: Redakcja
img

W derbowym pojedynku dwóch Orląt górą okazały się te z Łukowa! Bramkę na wagę zwycięstwa w II połowie strzelił Artur Gaj. Mecz był wyrównany, ale w drugiej połowie łukowskie Orlęta wykazały się większą determinacją, zaangażowaniem i dosłownie wydarły zwycięską bramkę. Jednego gola nie uznał nam sędzia (słusznie) oraz udzielił niedozwolonego handicapu drużynie gości - nie wyrzucając Konarda Tarkowskiego po dwóch żółtych kartkach. W rozwinięciu newsa relacja z meczu.

[Czytaj całość]
Sobota, 4 kwietnia 2009 12:59; autor: Redakcja
img

Juniorzy starsi utrzymali pozycję lidera w WLJS po zwycięstwie w Zamościu z AMSPN Hetman 1:0. Złotą bramkę strzelił w 90 minucie Kamil Lasota. W podobnych okolicznościah wygrał też Motor Lublin w Radzyniu Podlaskim (1:0 z Orlętami, bramka w 90 minucie). W pierwszym meczu rundy wiosennej juniorzy młodsi Orląt nie sprostali na własnym boisku Wiśle Puławy i przegrali 1:3 (0:1). Jedyną bramkę dla Orląt strzelił Hubert Łukasik. Wiślacy pozostali liderem II Wojewódzkiej Ligi Juniorów Młodszych. Hokejowe wyniki padały w derbowych meczach trampkarzy z Orlętami Radzyń. Więcej w rozwinięciu newsa.

[Czytaj całość]
Sobota, 4 kwietnia 2009 09:29; autor: Redakcja
img

Dzisiaj 30 urodziny obchodzi Krzysztof Skrzymowski. Skrzynia od początku kariery związany jest z Orlętami. Dzięki swojemu zaangażowaniu i waleczności stał się ulubieńcem trybun. Ciężko wyobrazić sobie Orlęta bez tego doświadczonego zawodnika. Z okazji urodzin życzymy w imieniu redakcji orleta.lukow.pl i kibiców Orląt wszystkiego najlepszego w życiu osobistym i sportowym. Z naszej perspektywy wydaje nam się, że wspaniałym prezentem na urodziny byłoby jutrzejsze zwycięstwo w derbowym meczu z Orlętami Radzyń. Ale o to już Krzysiek z kolegami muszą postarać się sami. W walkę do ostatniej chwili Skrzyni nie wątpimy :) 100 lat!

[Czytaj całość]
Piątek, 3 kwietnia 2009 18:15; autor: Redakcja
img

Miło nam ogłosić, że strona orleta.lukow.pl została wybrana najlepszą wśród witryn lubelskich zespołów trzecioligowych! Werdykt taki wydała redakcja portalu LubelskiSport.pl W uzasadnieniu czytamy: "orleta.lukow.pl - bardzo dobra szata graficzna. Dużo aktualności zarówno na temat pierwszej drużyny jak i zespołów juniorskich. Rozbudowana baza danych o klubie i rozgrywkach."
W pokonanym boju pozostawiliśmy strony Orląt Radzyń i Stali Kraśnik (drugie i trzecie miejsce).

[Czytaj całość]
Piątek, 3 kwietnia 2009 11:11; autor: Redakcja
img

Potwierdziła się nasza - jeszcze wtedy nieoficjalna - informacja sprzed kilkunastu minut. W dniu wczorajszym do dymisji podał się Andrzej Zarzycki - trener pierwszego zespołu Orląt Łuków. Na czwartkowym treningu szkoleniowiec podziękował zawodnikom za ponad dwuletnią współpracę i oznajmił, że przestaje być trenerem Orląt. Jego następcą ma być Dariusz Solnica.

 

[Czytaj całość]
Piątek, 3 kwietnia 2009 10:47; autor: Redakcja
img

W niedzielę mecz! W niedzielę mecz! Derby! Derby! Derby! - powtarzaj sobie to co chwilę. Myśl o tym non stop! To nie jest zwykłe spotkanie. Takie mecze nie zdarzają się co tydzień. Orlęta Łuków w niedzielę o 16:00 podejmować będą u siebie Orlęta Radzyń. Lokalnego rywala, zza między.

Na ten pojedynek kibice w Łukowie czekali od dawna. Już rok temu wydawało się, że los nam sprzyja. Trafiliśmy na Radzyń w Pucharze Polski. W wyniku zakulisowych, wspólnych decyzji policji, władz związku i naszego klubu zostaliśmy pozbawieni możliwości uczestniczenia w tym meczu. Po fali protestów, w tym roku już do podobnego cyrku dojść nie mogło.

[Czytaj całość]
Piątek, 3 kwietnia 2009 09:52; autor: Redakcja
img

Jutro zainaugurują  rundę wiosenną łukowscy juniorzy i trampkarze. Dla wszystkich zespołów pierwsza kolejka będzie ważna. Juniorzy starsi, podopieczni Andrzeja Suchodolskiego walczą o zwycięstwo w I Wojewódzkiej Lidze Juniorów Starszych. W sobotę zmierzą się na wyjeździe z AMSPN Hetmanem Zamość. Hetman zajmuje 6 pozycję w tabeli, ze stratą 11 punktów do Orląt. Mecz jednak może nie należeć do najłatwiejszych.

[Czytaj całość]
Środa, 1 kwietnia 2009 18:04; autor: Redakcja
img

Orlęta Łuków gładko uległy na wyjeździe Spartakusowi Szarowola 3:0. Hat-trickiem popisał się Jurij Michalczuk. Spartakus ponadto nie wykorzystał rzutu karnego. Po niepełnych 18 kolejkach zajmujemy 10 miejsce. Ostatni w tabeli Spartakus traci do Orląt zaledwie trzy punkty.

 

 

[Czytaj całość]
Wtorek, 31 marca 2009 23:54; autor: Redakcja
img

Marne nastroje panują w ekipie Andrzeja Zarzyckiego. Po porażce przed własną publicznością z kraśnicką Stalą łatwo o punkty nie będzie również w Szarowoli. Dodatkowo trener zespołu z Łukowa będzie musiał radzić sobie bez podpory defensywy - Siergieja Janickiego, który doznał urazu mięśnia dwugłowego. Nie zagrają też nadal kontuzjowany Maciej Wryk i przebywający na uczelni Kamil Marciniak.

[Czytaj całość]
Wtorek, 31 marca 2009 20:24; autor: Redakcja
img

W najbliższą środę Orlęta Łuków zmierzą się ze Spartakusem Szarowola. W ostatniej kolejce nasi rywale przegrali 2:1 ze Stalą w Rzeszowie. Komentarze po meczu Spartakusa w Rzeszowie są pozytywne dla tego zespołu. W relacjach z meczu dominują opinie, że Spartakus postawił wysoko poprzeczkę wiceliderowi i przy odrobinie szczęścia mógł pokusić się o wywiezienie choćby remisu. Podkreśla się że znaczenie na przebieg meczu miał bardzo silny wiatr. Lokalna podkarpacka prasa podkreśla, że przewaga Spartakusa zaczęła się już uwidaczniać w końcówce pierwszej połowy, a druga była już zdominowana przez przyjezdnych.

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał