Mecz
Nowości w serwisie
Środa, 11 marca 2009 14:03; autor: Redakcja
img

Kibice spragnieni ligowych emocji w naszym regionie muszą uzbroić się w cierpliwość. Jeśli nie nastąpi ocieplenie, inauguracja III może zostać przesunięta na późniejszy termin.  Do rywalizacji nasi ligowcy mają wrócić w najbliższy weekend. W ubiegłym tygodniu wydawało się, że zima odpuszcza. Przy dodatnich temperaturach śnieg szybko stopniał i wydawało się, że boiska zdążą wyschnąć do inauguracji rozgrywek. Niestety, w miniony weekend nasz region nawiedziły mocne opady śniegu, które wczoraj zamieniły się w deszcz. - Czekamy na rozwój wydarzeń. Zobaczymy, jak aura będzie się kształtowała w najbliższych dniach. Wystarczą dwa pogodne dni, by boiska nadawały się do gry - uważa Mieczysław Kilar z Wydziału Gier Podkarpackiego ZPN.

[Czytaj całość]
Wtorek, 10 marca 2009 21:22; autor: Dev
img

Fundacja Akademia Piłkarska Legii Warszawa nawiązała współpracę z Orlętami Łuków. W poniedziałek podpisana została umowa partnerska, na mocy której nasz klub będzie wspierał Orlęta w szkoleniu dzieci i młodzieży.  - Bardzo się cieszę, że udało nam się zaprosić do współpracy Orlęta, bo to klub o bogatych tradycjach piłkarskich, słynący ze szkolenia młodzieży. W przeszłości w Legii grało już kilku zawodników z Łukowa (m.in. Cezary Kucharski i Dariusz Solnica – przyp. Legia.com) i wierzę, że już wkrótce koszulkę zespołu z Łazienkowskiej będzie miał okazję założyć kolejny wychowanek Orląt – powiedział Jarosław Ostrowski Prezes Zarządu Fundacji Akademii Piłkarskiej.

[Czytaj całość]
Niedziela, 8 marca 2009 20:40; autor: Dev
img

W rozegranym dzisiaj sparingu juniorzy starsi Orląt pokonali 5:2 ŁKS Łazy - ekipę z bialskopodlaskiej okręgówki. Podopieczni Andrzeja Suchodolskiego do przerwy przegrywali 0:2 by po zmianie stron zdecydowanie zdominować rywala. Bramki strzelali Karolkiewicz (dwie), Kiryło, Baka, Lasota. Więcej w rozwinięciu newsa.

 

[Czytaj całość]
Niedziela, 8 marca 2009 19:32; autor: Dev
img

W ostatnim sparingu przed wnownieniem ligi Orlęta Łuków poległy z białoruskim pierwszoligowcem FK Dniepr Mogilew 0:5. Zawodnicy wystąpili w trzynastosobowym składzie i nie byli w stanie nawiązać rywalizacji ze zdecydowanie wyżej notowanym rywalem. Podobnie jak w pozostałych sparingach jedyną nową twarzą w porównaniu z jesienią był junior Michał Purzycki. W rozwinieciu newsa wypowiedź trenera i dodatkowe informacje o meczu.

[Czytaj całość]
Niedziela, 8 marca 2009 14:57; autor: Redakcja
img

Z okazji Dnia Kobiet pragniemy złożyć wszystkim Paniom, a w szczególności fankom naszej drużyny najserdeczniejsze życzenia. Aby zbliżająca się wielkimi krokami runda wiosenna dała Wam wiele radości z gry Orląt Łuków. Wszystkiego najlepszego, żółto-czerwonego!

 

[Czytaj całość]
Piątek, 6 marca 2009 10:35; autor: Redakcja
img

Wiosenna edycja Liga Typerów rusza już za tydzień - 14 marca. Jesteśmy na półmetku rywalizacji i każdy gracz może jeszcze zwyciężyć. Po rundzie jesiennej rozgrywek III ligi na czele naszego typera znajduje się Saqiev na swoim koncie ma 82 punkty. Tuż za jego plecami plasuje się Kris1908 ze stratą tylko 5 punktów na swoim koncie zgromadził 77 pkt. Najniższy stopień podium zajmuje gracz PKLIMO i ma 76 pkt. Zapowiada się fascynująca walka do samego końca o zwycięstwo w naszej grze. Warto dodać, że pozostali gracze wcale nie są bez szans na końcowy sukces, a przy tak dużej liczbie spotkań jeszcze wszystko się może zdarzyć.

[Czytaj całość]
Czwartek, 5 marca 2009 21:05; autor: Dev
img

Juniorzy Młodsi Orląt rozegrali dzisiaj spotkanie sparingowe z Mazowszem Miętne. Spotkanie odbyło się na boisku rywala, przy sztczunym świetle. Młodzi zawodnicy ŁKS-u nie dali przeciwnikom szans i wygrali aż 8:0. Bramki strzelali: Mróz (cztery), Kachniarz (dwie), Tchórzewski, Konieczny. Więcej w rozwinięciu newsa.

 

[Czytaj całość]
Środa, 4 marca 2009 11:54; autor: Dev
img

Lubelski Związek Piłki Nożnej informuje, że w dniach 06.03 - 07.03. 2009 r. w Puławach – odbędzie się konsultacja zawodników rocznika 1996 - kandydatów do kadry województwa – do reprezentacji Lubelskiego ZPN. Wśród 22 powołanych piłkarzy znaleźli się Łukasz Litwin i Dorian Buczek z Orląt Łuków.

 

[Czytaj całość]
Niedziela, 1 marca 2009 16:20; autor: Dev
img

W sobotę sparing w Puławach rozegrali juniorzy starsi Orląt. Podopieczni Andrzeja Suchodolskiego poradzili sobie z ligowym rywalem Wisłą Puławy 5:2. Więcej o meczu w rozwinięciu newsa.[Czytaj całość]
Sobota, 28 lutego 2009 13:11; autor: Czubek
img

Zaplanowany na dziś sparing Orląt z Mazurem Karczew, który miał być rozegrany w Miętnem został odwołany. Jak podaje serwis internetowy Mazura, łukowski klub poinformował, iż nie jest w stanie skompletować drużyny z powodu rozchorowania się większości zawodników.


[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Ł-meat
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał