Mecz
Nowości w serwisie
Piątek, 3 kwietnia 2009 18:15; autor: Redakcja
img

Miło nam ogłosić, że strona orleta.lukow.pl została wybrana najlepszą wśród witryn lubelskich zespołów trzecioligowych! Werdykt taki wydała redakcja portalu LubelskiSport.pl W uzasadnieniu czytamy: "orleta.lukow.pl - bardzo dobra szata graficzna. Dużo aktualności zarówno na temat pierwszej drużyny jak i zespołów juniorskich. Rozbudowana baza danych o klubie i rozgrywkach."
W pokonanym boju pozostawiliśmy strony Orląt Radzyń i Stali Kraśnik (drugie i trzecie miejsce).

[Czytaj całość]
Piątek, 3 kwietnia 2009 11:11; autor: Redakcja
img

Potwierdziła się nasza - jeszcze wtedy nieoficjalna - informacja sprzed kilkunastu minut. W dniu wczorajszym do dymisji podał się Andrzej Zarzycki - trener pierwszego zespołu Orląt Łuków. Na czwartkowym treningu szkoleniowiec podziękował zawodnikom za ponad dwuletnią współpracę i oznajmił, że przestaje być trenerem Orląt. Jego następcą ma być Dariusz Solnica.

 

[Czytaj całość]
Piątek, 3 kwietnia 2009 10:47; autor: Redakcja
img

W niedzielę mecz! W niedzielę mecz! Derby! Derby! Derby! - powtarzaj sobie to co chwilę. Myśl o tym non stop! To nie jest zwykłe spotkanie. Takie mecze nie zdarzają się co tydzień. Orlęta Łuków w niedzielę o 16:00 podejmować będą u siebie Orlęta Radzyń. Lokalnego rywala, zza między.

Na ten pojedynek kibice w Łukowie czekali od dawna. Już rok temu wydawało się, że los nam sprzyja. Trafiliśmy na Radzyń w Pucharze Polski. W wyniku zakulisowych, wspólnych decyzji policji, władz związku i naszego klubu zostaliśmy pozbawieni możliwości uczestniczenia w tym meczu. Po fali protestów, w tym roku już do podobnego cyrku dojść nie mogło.

[Czytaj całość]
Piątek, 3 kwietnia 2009 09:52; autor: Redakcja
img

Jutro zainaugurują  rundę wiosenną łukowscy juniorzy i trampkarze. Dla wszystkich zespołów pierwsza kolejka będzie ważna. Juniorzy starsi, podopieczni Andrzeja Suchodolskiego walczą o zwycięstwo w I Wojewódzkiej Lidze Juniorów Starszych. W sobotę zmierzą się na wyjeździe z AMSPN Hetmanem Zamość. Hetman zajmuje 6 pozycję w tabeli, ze stratą 11 punktów do Orląt. Mecz jednak może nie należeć do najłatwiejszych.

[Czytaj całość]
Środa, 1 kwietnia 2009 18:04; autor: Redakcja
img

Orlęta Łuków gładko uległy na wyjeździe Spartakusowi Szarowola 3:0. Hat-trickiem popisał się Jurij Michalczuk. Spartakus ponadto nie wykorzystał rzutu karnego. Po niepełnych 18 kolejkach zajmujemy 10 miejsce. Ostatni w tabeli Spartakus traci do Orląt zaledwie trzy punkty.

 

 

[Czytaj całość]
Wtorek, 31 marca 2009 23:54; autor: Redakcja
img

Marne nastroje panują w ekipie Andrzeja Zarzyckiego. Po porażce przed własną publicznością z kraśnicką Stalą łatwo o punkty nie będzie również w Szarowoli. Dodatkowo trener zespołu z Łukowa będzie musiał radzić sobie bez podpory defensywy - Siergieja Janickiego, który doznał urazu mięśnia dwugłowego. Nie zagrają też nadal kontuzjowany Maciej Wryk i przebywający na uczelni Kamil Marciniak.

[Czytaj całość]
Wtorek, 31 marca 2009 20:24; autor: Redakcja
img

W najbliższą środę Orlęta Łuków zmierzą się ze Spartakusem Szarowola. W ostatniej kolejce nasi rywale przegrali 2:1 ze Stalą w Rzeszowie. Komentarze po meczu Spartakusa w Rzeszowie są pozytywne dla tego zespołu. W relacjach z meczu dominują opinie, że Spartakus postawił wysoko poprzeczkę wiceliderowi i przy odrobinie szczęścia mógł pokusić się o wywiezienie choćby remisu. Podkreśla się że znaczenie na przebieg meczu miał bardzo silny wiatr. Lokalna podkarpacka prasa podkreśla, że przewaga Spartakusa zaczęła się już uwidaczniać w końcówce pierwszej połowy, a druga była już zdominowana przez przyjezdnych.

[Czytaj całość]
Wtorek, 31 marca 2009 14:48; autor: Redakcja
img

Dzisiaj 21 lat kończy Paweł Oponowicz – zawodnik Orląt Łuków. Paweł został pozyskany do zespołu w sierpniu ubiegłego roku z Podlasia Biała Podlaska i zagrał od tego momentu w 10 spotkaniach naszej drużyny. Najczęściej występuje na boku obrony. Zawodnikowi życzymy wszystkiego najlepszego.

 

[Czytaj całość]
Niedziela, 29 marca 2009 18:26; autor: Redakcja
img

W meczu inaugracyjnym ligę w Łukowie nasze Orlęta przegrały 1:2 z przyjezdną Stalą Kraśnik. Jedyną bramkę dla naszego zespołu strzelił Dariusz Dziewulski. Stal od 49 minuty grała w osłabieniu po czerwonej kartce dla Łukasza Gołębiowskiego. Mimo to goście dwukrotnie obejmowali prowadzenie i ostatecznie wywieźli komplet punktów z Łukowa.

[Czytaj całość]
Niedziela, 29 marca 2009 11:27; autor: Redakcja
img

Bo wielu miesiącach doczekaliśmy się wreszcie. Dzisiaj popołudniu Orlęta wreszcie zagrają w Łukowie. O 16:00 podejmować będziemy Stal Kraśnik. Istniała obawa, że to spotkanie podobnie jak mecz ze Stalą Rzeszów zostanie przełożony, ale w ostatniej chwili pogoda „odpuściła”. Stal Kraśnik to doskonale nam znany rywal. Przez lata rywalizowaliśmy na czwartoligowym froncie. Orlęta z pewnością będą chciały zrewanżować się za porażkę w ubiegłej rundzie, gdy w Kraśniku polegliśmy 2:0.

 

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał