Mecz
Nowości w serwisie
Wtorek, 31 marca 2009 14:48; autor: Redakcja
img

Dzisiaj 21 lat kończy Paweł Oponowicz – zawodnik Orląt Łuków. Paweł został pozyskany do zespołu w sierpniu ubiegłego roku z Podlasia Biała Podlaska i zagrał od tego momentu w 10 spotkaniach naszej drużyny. Najczęściej występuje na boku obrony. Zawodnikowi życzymy wszystkiego najlepszego.

 

[Czytaj całość]
Niedziela, 29 marca 2009 18:26; autor: Redakcja
img

W meczu inaugracyjnym ligę w Łukowie nasze Orlęta przegrały 1:2 z przyjezdną Stalą Kraśnik. Jedyną bramkę dla naszego zespołu strzelił Dariusz Dziewulski. Stal od 49 minuty grała w osłabieniu po czerwonej kartce dla Łukasza Gołębiowskiego. Mimo to goście dwukrotnie obejmowali prowadzenie i ostatecznie wywieźli komplet punktów z Łukowa.

[Czytaj całość]
Niedziela, 29 marca 2009 11:27; autor: Redakcja
img

Bo wielu miesiącach doczekaliśmy się wreszcie. Dzisiaj popołudniu Orlęta wreszcie zagrają w Łukowie. O 16:00 podejmować będziemy Stal Kraśnik. Istniała obawa, że to spotkanie podobnie jak mecz ze Stalą Rzeszów zostanie przełożony, ale w ostatniej chwili pogoda „odpuściła”. Stal Kraśnik to doskonale nam znany rywal. Przez lata rywalizowaliśmy na czwartoligowym froncie. Orlęta z pewnością będą chciały zrewanżować się za porażkę w ubiegłej rundzie, gdy w Kraśniku polegliśmy 2:0.

 

[Czytaj całość]
Sobota, 28 marca 2009 22:59; autor: Redakcja
img

Juniorzy młodsi przegrali w sparingowym spotkaniu z TOP-54 Biała Podlaska 3:4. Do przerwy prowadziły Orlęta 3:0. Bramki dla naszego zespołu zdobywali: Kędziora, Mróz, Konieczny. Więcej w rozwinieciu newsa

 

[Czytaj całość]
Sobota, 28 marca 2009 10:44; autor: Redakcja
img

Doczekaliśmy się czasów gdy emocjonując się meczami Orląt możemy przy okazji zarobić. Internetowi bukmacherzy przygotowali ofertę dla kibiców III ligi. I tak wg specjalistów w dziedzinie obstawiania spotkań, Orlęta są faworytami meczu ze Stalą Kraśnik. Zarówno ScandicBookmakers jak i Tobet płacą za zwycięstwo Orląt 1,60 zł. W rozwinięciu newsa obie oferty.

 

[Czytaj całość]
Piątek, 27 marca 2009 21:37; autor: Redakcja
img

Nie ma mowy o żadnym przekładaniu 18 kolejki trzeciej ligi. Jeżeli jakieś boisko nie będzie nadawało się do gry, to o odwołaniu spotkania zdecyduje wyłącznie sędzia - usłyszeliśmy od Mieczysława Kilara z Podkarpackiego Związki Piłki Nożnej. W Łukowie stan murawy w piątek był zadowalający.
- Boisko cały czas schnie, ale sporo zależeć będzie jeszcze od weekendu. Przed nami ciężka konfrontacja, ponieważ ekipa z Kraśnika zawsze była dla nas niewygodnym rywalem. W niedzielę również spodziewam się meczu, w którym nie zabraknie przede wszystkim walki - powiedział trener Andrzej Zarzycki.

Wśród gospodarzy do gry wraca Paweł Szlaski, a spore problemy kadrowe mają za to przyjezdni. Wszystko wskazuje na to, że do Łukowa nie wybierze się aż pięciu podopiecznych Wojciecha Stopy: Tomasz Jasik, Marceli Pacek, Filip Drozd, Damian Dudek i Łukasz Gołębiowski.

[Czytaj całość]
Czwartek, 26 marca 2009 22:51; autor: Redakcja
img

Portal LubelskiSport.pl zorganizował konkurs na najlepszą stronę klubową wśród lubelskich zespołów trzecioligowych. Zgodnie z tym można głosować również na naszą stronę.
Zapraszamy go oddawania głosów na orleta.lukow.pl:
GŁOSUJ (kliknij)

 

[Czytaj całość]
Środa, 25 marca 2009 21:36; autor: Redakcja
img

- Na dzień dzisiejszy jest naprawdę źle, a dodatkowo cały czas pada. Jeżeli taka aura utrzyma się do niedzieli to naprawdę kolejny mecz może zostać przełożony - mówi szkoleniowiec łukowskich Orląt Andrzej Zarzycki. Orlęta w najbliższą niedzielę mają grać ze Stalą Kraśnik. Już poprzednie spotkanie ze Stalą Rzeszów zostało odwołane ze względu na pogodę. Tym razem moze być podobnie. Klub nie będzie chciał ryzykować zniszczenia płyty.

 

[Czytaj całość]
Wtorek, 24 marca 2009 18:05; autor: Redakcja
img

W ostatnim programie telewizja lokalna Master TV wyemitowała materiał dotyczący współpracy Orląt Łuków z Akademią Piłkarską Legii Warszawa. Zapraszamy do obejrzenia filmiku na naszej stronie. Link w rozwinięciu newsa.

 

[Czytaj całość]
Wtorek, 24 marca 2009 16:02; autor: Redakcja
img

Dzisiaj 20 urodziny obchodzi pozyskany niedawno piłkarz Orląt Piotr Borowik. Zawodnikowi życzmy wszystkiego najlepszego, a zwłaszcza udanych występów w barwach naszego klubu w rundzie wiosennej.

 

 

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał