Mecz
Nowości w serwisie
Sobota, 28 marca 2009 22:59; autor: Redakcja
img

Juniorzy młodsi przegrali w sparingowym spotkaniu z TOP-54 Biała Podlaska 3:4. Do przerwy prowadziły Orlęta 3:0. Bramki dla naszego zespołu zdobywali: Kędziora, Mróz, Konieczny. Więcej w rozwinieciu newsa

 

[Czytaj całość]
Sobota, 28 marca 2009 10:44; autor: Redakcja
img

Doczekaliśmy się czasów gdy emocjonując się meczami Orląt możemy przy okazji zarobić. Internetowi bukmacherzy przygotowali ofertę dla kibiców III ligi. I tak wg specjalistów w dziedzinie obstawiania spotkań, Orlęta są faworytami meczu ze Stalą Kraśnik. Zarówno ScandicBookmakers jak i Tobet płacą za zwycięstwo Orląt 1,60 zł. W rozwinięciu newsa obie oferty.

 

[Czytaj całość]
Piątek, 27 marca 2009 21:37; autor: Redakcja
img

Nie ma mowy o żadnym przekładaniu 18 kolejki trzeciej ligi. Jeżeli jakieś boisko nie będzie nadawało się do gry, to o odwołaniu spotkania zdecyduje wyłącznie sędzia - usłyszeliśmy od Mieczysława Kilara z Podkarpackiego Związki Piłki Nożnej. W Łukowie stan murawy w piątek był zadowalający.
- Boisko cały czas schnie, ale sporo zależeć będzie jeszcze od weekendu. Przed nami ciężka konfrontacja, ponieważ ekipa z Kraśnika zawsze była dla nas niewygodnym rywalem. W niedzielę również spodziewam się meczu, w którym nie zabraknie przede wszystkim walki - powiedział trener Andrzej Zarzycki.

Wśród gospodarzy do gry wraca Paweł Szlaski, a spore problemy kadrowe mają za to przyjezdni. Wszystko wskazuje na to, że do Łukowa nie wybierze się aż pięciu podopiecznych Wojciecha Stopy: Tomasz Jasik, Marceli Pacek, Filip Drozd, Damian Dudek i Łukasz Gołębiowski.

[Czytaj całość]
Czwartek, 26 marca 2009 22:51; autor: Redakcja
img

Portal LubelskiSport.pl zorganizował konkurs na najlepszą stronę klubową wśród lubelskich zespołów trzecioligowych. Zgodnie z tym można głosować również na naszą stronę.
Zapraszamy go oddawania głosów na orleta.lukow.pl:
GŁOSUJ (kliknij)

 

[Czytaj całość]
Środa, 25 marca 2009 21:36; autor: Redakcja
img

- Na dzień dzisiejszy jest naprawdę źle, a dodatkowo cały czas pada. Jeżeli taka aura utrzyma się do niedzieli to naprawdę kolejny mecz może zostać przełożony - mówi szkoleniowiec łukowskich Orląt Andrzej Zarzycki. Orlęta w najbliższą niedzielę mają grać ze Stalą Kraśnik. Już poprzednie spotkanie ze Stalą Rzeszów zostało odwołane ze względu na pogodę. Tym razem moze być podobnie. Klub nie będzie chciał ryzykować zniszczenia płyty.

 

[Czytaj całość]
Wtorek, 24 marca 2009 18:05; autor: Redakcja
img

W ostatnim programie telewizja lokalna Master TV wyemitowała materiał dotyczący współpracy Orląt Łuków z Akademią Piłkarską Legii Warszawa. Zapraszamy do obejrzenia filmiku na naszej stronie. Link w rozwinięciu newsa.

 

[Czytaj całość]
Wtorek, 24 marca 2009 16:02; autor: Redakcja
img

Dzisiaj 20 urodziny obchodzi pozyskany niedawno piłkarz Orląt Piotr Borowik. Zawodnikowi życzmy wszystkiego najlepszego, a zwłaszcza udanych występów w barwach naszego klubu w rundzie wiosennej.

 

 

[Czytaj całość]
Niedziela, 22 marca 2009 20:25; autor: Redakcja
img

Rozmowa z Krzysztofem Skrzymowskim, zawodnikiem Orląt Łuków.
Przed wyjazdem na pierwszy mecz rundy wiosennej do Dębicy byliście skazywani na pożarcie. Udało się jednak sprawić niespodziankę...
- Szczerze mówiąc spodziewaliśmy się po Wisłoce nieco więcej. Oni tak naprawdę mieli tylko jedną groźną sytuację pod naszą bramką. My z kolei stworzyliśmy sobie dwie idealne okazje na gola. Dlatego muszę przyznać, że przed meczem może bralibyśmy remis w ciemno, ale po końcowym gwizdku czuliśmy lekki niedosyt.

[Czytaj całość]
Piątek, 20 marca 2009 16:27; autor: Redakcja
img

Jeszcze w czwartek wydawało się, że nie zostaną rozegrane tylko trzecioligowe mecze na Lubelszczyźnie. Jednak wczoraj ze względu na fatalne warunki atmosferyczne Podkarpacki Związek Piłki Nożnej zdecydował się przełożyć całą 17 kolejkę. A to oznacza, że w ostatniej chwili z wyjazdów do Rzeszowa i Boguchwały musieli zrezygnować piłkarze Łady Biłgoraj i Avii Świdnik. Nowy termin zawodów to środa 29 kwietnia

[Czytaj całość]
Piątek, 20 marca 2009 14:43; autor: Redakcja
img

Trener kadry mężczyzn w podnoszeniu ciężarów Mirosław Choroś podał skład ekipy na mistrzostwa Europy, które na początku kwietnia zostaną rozegrane w Bukareszcie. Znalazł się w niej zawodnik Orląt Robert Dołęga. Robert wystąpi w kategorii do 105 kg i będzie bronił brązowego medalu wywalczonego przed rokiem w Lignano Sabiaddoro.

 

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał