Mecz
Nowości w serwisie
Piątek, 27 lutego 2009 17:51; autor: Dev
img

Znakomicie spisali się młodzi piłkarze Orląt Łuków w rozgrywanych w ostatnich tygodniach Halowych Mistrzostwach BOPZN. Spośród czterech startujących roczników tytuł wywalczyły trzy, a jeden został wicemistrzem okręgu. W każdej kategorii zawodnik z Łukowa został królem strzelców. Nie lada wyczynu dokonał Dorian Buczek, bo zagrał na dwóch turniejach, w obu z drużyną był najlepszy i w obu zdobywał tytuł króla strzelców.

[Czytaj całość]
Piątek, 27 lutego 2009 10:04; autor: Dev
img

Burmistrz Łukowa Zbigniew Zemło ogłosił plebiscyt na Najlepszego Sportowca Miasta Łuków w roku 2008. Ma być to, obok stypendiów, kolejna forma nagradzania uzdolnionych sportowców. Kandydatów do plebiscytu mogą zgłaszać kluby i stowarzyszenia. Nie ma ograniczeń wiekowych. Zgłoszenia wraz ze szczegółowym uzasadnieniem jego osiągnięcia w 2008 roku, należy przesłać do 5 marca na adres Urzędu Miasta lub złożyć w sekretariacie urzędu.

[Czytaj całość]
Czwartek, 26 lutego 2009 15:56; autor: Dev
img

Cztery lata temu Okręgowe Związki Piłki Nożnej w Białej Podlaskiej i Siedlcach postanowiły wyróżniać corocznie najlepszych - w dziesięciu kategoriach. Dzięki temu odbywała się Gala Piłkarska Południowego Podlasia. W tym roku, w związku z rezygnacją z udziału Bialskiego OZPN, na Gali wyróżniani będą najlepsi z terenu działania OZPN w Siedlcach.

[Czytaj całość]
Środa, 25 lutego 2009 19:51; autor: Dev
img

Trampkarze Młodsi Orląt Łuków rocznik 1995 zdobyli mistrzostwo halowe BOZPN. Podopieczni Andrzeja Czubaszka wygrali wszystkie mecze. Turniej odbywał się w Międzyrzecu Podlaskim, grano systemem każdy w każdym. Królem strzelców został Dorian Buczek z Orląt. Należy dodać, że to już drugi tytuł tego piłkarza. Wcześniej wygrał również w innej kategorii wiekowej.

[Czytaj całość]
Środa, 25 lutego 2009 09:50; autor: Dev
img

Od dłuższego czasu kibice łukowskich Orląt spekulowali, że w rundzie wiosennej w ekipie Andrzeja Zarzyckiego zabraknie motoru napędowego - Rafała Weja. Najpierw mówiło się o przenosinach doświadczonego zawodnika do Podlasia Biała Podlaska, ale piłkarzowi ponoć najbliżej do Huraganu Międzyrzec Podlaski. - Rzeczywiście zanosi się na to, że Rafał nie zagra u nas na wiosnę. Nie pojawia się na treningach i nie mamy z nim żadnego kontaktu. Będziemy jednak próbowali jeszcze z nim porozmawiać - mówi trener Zarzycki.

[Czytaj całość]
Wtorek, 24 lutego 2009 16:22; autor: Dev
img

Komisja konkursowa powołana przez Burmistrza Miasta Łuków zaopiniowała wnioski instytucji, które będą realizować zadania miasta o charakterze pożytku publicznego. Najwięcej pieniędzy przeznaczono na upowszechnianie kultury fizycznej i sportu.
Najwyższą kwotę, bo aż 410 tys. zł otrzymały łukowskie Orlęta.

[Czytaj całość]
Wtorek, 24 lutego 2009 15:34; autor: Dev
img

W niedzielę 22 lutego w Starym Zamościu rozegrano Mistrzostwa Województwa Lubelskiego kobiet młodziczek i kadetek w zapasach. W zawodach startowały Orlęta Łuków. Podopieczne Grzegorza Wałachowskiego zdobyły dwa medale i drużynowo zajęły VI miejsce.
Dzień wcześniej 21 lutego br. w Chełmie odbyły się Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Zapasach w stylu klasycznym. Na matach Cementu Gryf Chełm rywalizowali kadeci i młodzicy.   Nasi zawodnicy zaliczyli bardzo udane starty, uzyskując 5 medali.

[Czytaj całość]
Niedziela, 22 lutego 2009 09:05; autor: Dev
img

Robert Dołęga z Orląt Łuków zajął drugie miejce w plebiscycie Tygodnika Siedleckiego na najlepszych i najpopularniejszych sportowców i trenerów 2008 roku w kategorii najlepszy sportowiec. Pierwsze miejsce zdobyła Aleksandra Klejnowska-Krzywańska z WLKS-u Siedlce.W tej samej kategorii piątą pozycję zajął Piotr Pierzchalski - siatkarz Ósemki Siedlce, a jednocześnie trener sekcji siatkówki Orląt Łuków. Na trzecim miejscu wśród trenerów uplasował się szkoleniowiec zapasów w WLKS Siedlce Władysław Świętochowski - w przeszłości trener w Orlętach.

[Czytaj całość]
Sobota, 21 lutego 2009 14:31; autor: Dev
img

Orlęta Łuków zremisowały dzisiaj z czwartoligową Wisłą Puławy 3:3. Do przerwy był również remis - 1:1. Gole dla łukowskiego zespołu strzelali Przemysław Rodak, Paweł Szewczak i Dariusz Dziewulski. Dla rywali Giza, Abramczyk i Dryk. Więcej o spotkaniu w rozwinięciu newsa.


[Czytaj całość]
Piątek, 20 lutego 2009 12:21; autor: Dev
img

W związku z zainteresowaniem kalendarzami, które były upominkami w naszym niedawnym konkursie postanowiliśmy umożliwić nabycie ich przez inne osoby. Chętnych do zakupu kalendarza Orląt na 2009 rok zapraszamy do kontaktu z redakcją. Ilość ograniczona. O szczegóły prosimy pytać drogą elektroniczną.


Kontakt:
GG: 3397986 (niewidoczny)
E-Mail: devil_777@o2.pl

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Ł-meat
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał