Mecz
Nowości w serwisie
Piątek, 20 marca 2009 09:49; autor: Redakcja
img

Dzisiaj 25 lat kończy Przemysław Rodak - pomocnik Orląt Łuków. Przemek dołączył do naszej drużyny przed rundą jesienną i do tej pory wystąpił w 16 spotkaniach i strzelił 3 bramki. Zawodnikowi życyzmy wszystkiego najlepszego w imieniu redakcji i kibiców! 100 lat!

 

[Czytaj całość]
Czwartek, 19 marca 2009 22:35; autor: Redakcja
img

Po raz trzeci juniorzy młodsi Orląt Łuków wybrali się do Miętnego na mecz z tamtejszym Mazowszem. Tym razem podopieczni Roberta Filipa zmierzyli się z rocznikiem 1993 i zdecydowanie wygrali 8:1. Bramki strzeli: Szymon Mróz (cztery), Mateusz Wysokiński (dwie), Rafał Kudlak i Radosław Izdebski.

 

[Czytaj całość]
Czwartek, 19 marca 2009 16:52; autor: Redakcja
img

Decyzją Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej mecze siedemnastej kolejki trzeciej ligi, których gospodarzami miały być drużyny z naszego regionu zostały przełożone na środę 29 kwietnia (o godz. 17). - Taka decyzja została podjęta w porozumieniu z Prezesem Lubelskiego ZPN. Wydział Gier stoi na stanowisku, że mecze winny być rozgrywane w możliwie dobrych warunkach, a rozgrywanie zawodów w obecnych warukach może wypaczyć rywalizację sportową. Wydział Gier wziął także pod uwagę, że w przypadku niedopuszczenia przez sędziego do meczu kluby poniosą duże koszty, związane z wyjazdem na zawody - czytamy w oficjalnym piśmie Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej

[Czytaj całość]
Czwartek, 19 marca 2009 14:17; autor: Redakcja
img

Jak poinformował Podkarpacki ZPN mecz Orląt Łuków ze Stalą Rzeszów został odwołany. Podobnie pozostałe mecze III ligi jakie miały się odbyć na boiskach  w woj. lubelskim: Stal Kraśnik - Stal Mielec, Tomasovia - Górnik II Łęczna, Orlęta Radzyń Podlaski - Unia Nowa Sarzyna, Spartakus - Wisłoka. Nowy termin rozegrania spotkań to środa 29 kwietnia, o godz. 17:00. Więcej szczegółów w rozwinięciu newsa

[Czytaj całość]
Środa, 18 marca 2009 08:49; autor: Redakcja
img

Tuż przed wznowieniem rundy wiosennej do kibiców z Łukowa napłynęła dobra wiadomość. W minionym tygodniu ekipa Orląt podpisała umowę o współpracy z Fundacją Akademia Piłkarska Legii Warszawa.

- Myślę, że skorzystają na tym oba kluby. My na pewno podniesiemy poziom szkolenia w naszym regionie. Planujemy wiele cyklów zajęć dla trenerów z powiatu łukowskiego, aby jak największa ich liczba na tym skorzystała. Wierzę, że dzięki temu wychowamy wielu nowych dobrych piłkarzy. W przyszłości jakaś perełka może przecież trafić do Legii - mówi dyrektor Orląt Waldemar Bącik.

[Czytaj całość]
Wtorek, 17 marca 2009 07:20; autor: Redakcja
img

Dzisiaj trzydzieste pierwsze urodziny obchodzi Artur Gaj. Łukowskiemu napastnikowi w imieniu redakcji i kibiców Orląt składamy życzenia wszystkiego najlepszego w życiu osobistym i zawodowym.

 

 

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 16 marca 2009 22:29; autor: Redakcja
img

W sobotę sparingi rozgrywali młodzi zawodnicy Orląt Łuków. Juniorzy starsi wybrali się do Warszawy na spotkanie  z Młodymi Wilkami rocznik 1992 z Legii Warszawa. Mecz zakończył się porażką naszej drużyny 1:4. Również nie powiódł wyjazd juniorów młodszych. Podopieczni Roberta Filipa zmierzyli się na sztucznej murawie z Mazowszem Miętne i przegrali 0:3. Więcej w rozwinięciu newsa.

[Czytaj całość]
Poniedziałek, 16 marca 2009 19:46; autor: Dev
img

Relacja z meczu gazety Super Nowości: Inauguracja wiosennej rundy w Dębicy nie zachwyciła. Gospodarze, pomimo że przez całe spotkanie posiadali zdecydowaną przewagę, musieli się zadowolić tylko jednym punktem. Z drugiej strony trudno liczyć na zwycięstwo, skoro w ciągu 90 minut oddaje się tylko jeden (!) celny strzał na bramkę rywala. Goście nie oddali żadnego...

 

[Czytaj całość]
Niedziela, 15 marca 2009 17:56; autor: Redakcja
img

Dziennik Wschodni o meczu w Dębicy: Skazywane na pożarcie łukowskie Orlęta w pierwszym meczu rundy wiosennej od razu sprawiły niespodziankę. Piłkarze Andrzeja Zarzyckiego z wyjazdu do Dębicy przywieźli jedno "oczko” po bezbramkowym remisie z tamtejszą Wisłoką.
W ekipie gości zadebiutowało dwóch nowych zawodników, których udało się łukowianom "załatwić” dosłownie w ostatniej chwili. To trenujący ostatnio w Legionovii Legionowo Piotr Borowik i były gracz Znicza Pruszków Rafał Aleksandrowicz (obaj rocznik 89). Duet młodzieżowców od razu pojawił się w podstawowym składzie.

[Czytaj całość]
Niedziela, 15 marca 2009 14:51; autor: Dev
img

Rozmowa z Rafałem Aleksandrowiczem, nowy zawodnikiem Orląt.

Wystąpił Pan we wczorajszym meczu Orląt Łuków z Wisłoką Dębica. Czy oznacza to, że będzie Pan reprezentował Orlęta w najbliższym czasie?
- Tak, zostałem wypożyczony ze Znicza Pruszków na rundę wiosenną. W Orlętach będę grał do czerwca.

Co Pan może powiedzieć o sobie, dotychczasowym przebiegu kariery piłkarskiej?
- Urodziłem się w Ostrołęce. Pierwszym moim klubem był LUKS Czerwin, a następnie Korona Ostrołęka, gdzie grałem w juniorach. Następnie trenowałem w Polonii Warszawa, z którą to drużyną w lipcu ubiegłego roku zostaliśmy wicemistrzami Polski juniorów starszych. Turniej finałowy rozgrywany był na Podkarpaciu w Boguchwale. Ostatnią rundę spędziłem w KS CK Troszyn, po czym przeszedłem do Znicza.

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał