Mecz
Nowości w serwisie
Niedziela, 15 marca 2009 17:56; autor: Redakcja
img

Dziennik Wschodni o meczu w Dębicy: Skazywane na pożarcie łukowskie Orlęta w pierwszym meczu rundy wiosennej od razu sprawiły niespodziankę. Piłkarze Andrzeja Zarzyckiego z wyjazdu do Dębicy przywieźli jedno "oczko” po bezbramkowym remisie z tamtejszą Wisłoką.
W ekipie gości zadebiutowało dwóch nowych zawodników, których udało się łukowianom "załatwić” dosłownie w ostatniej chwili. To trenujący ostatnio w Legionovii Legionowo Piotr Borowik i były gracz Znicza Pruszków Rafał Aleksandrowicz (obaj rocznik 89). Duet młodzieżowców od razu pojawił się w podstawowym składzie.

[Czytaj całość]
Niedziela, 15 marca 2009 14:51; autor: Dev
img

Rozmowa z Rafałem Aleksandrowiczem, nowy zawodnikiem Orląt.

Wystąpił Pan we wczorajszym meczu Orląt Łuków z Wisłoką Dębica. Czy oznacza to, że będzie Pan reprezentował Orlęta w najbliższym czasie?
- Tak, zostałem wypożyczony ze Znicza Pruszków na rundę wiosenną. W Orlętach będę grał do czerwca.

Co Pan może powiedzieć o sobie, dotychczasowym przebiegu kariery piłkarskiej?
- Urodziłem się w Ostrołęce. Pierwszym moim klubem był LUKS Czerwin, a następnie Korona Ostrołęka, gdzie grałem w juniorach. Następnie trenowałem w Polonii Warszawa, z którą to drużyną w lipcu ubiegłego roku zostaliśmy wicemistrzami Polski juniorów starszych. Turniej finałowy rozgrywany był na Podkarpaciu w Boguchwale. Ostatnią rundę spędziłem w KS CK Troszyn, po czym przeszedłem do Znicza.

[Czytaj całość]
Sobota, 14 marca 2009 16:24; autor: Bartlomeo
img

Na inauguracyjnym rundę wiosenną meczu wyjazdowym Orlęta zremisowały z miejscową Wisłoką 0:0. W składzie Orląt wystąpiło dwóch nowych zawodników pozyskanych przez klub w ostatniej chwili. Są to Rafał Aleksandrowicz i Piotr Borowik. Debiut w seniorach zaliczył również junior starszy Orląt Michał Purzycki.

 

[Czytaj całość]
Sobota, 14 marca 2009 08:30; autor: Redakcja
img

Cztery miesiące czekania za nami. Dzisiaj rusza III liga lubelsko – podkarpacka. Liga, na którą najbardziej czekamy. Spośród pierwotnie zaplanowanych ośmiu meczów w ten weekend odbędą się zaledwie trzy. Dla nas najważniejsze, że zagrają Orlęta. ŁKS wyjeżdża do Dębicy na mecz z Wisłoką. Pół roku temu, przed inauguracją rundy jesiennej byliśmy pełni obaw i wygraliśmy z Wisłoką 2:0. Teraz wręcz powinniśmy bać się o wynik. A nuż, może spotka nas niespodzianka.

[Czytaj całość]
Piątek, 13 marca 2009 19:22; autor: Redakcja
img

Robert Dołęga (Orlęta Łuków, podnoszenie ciężarów) został uznany za Najlepszego Sportowca Miasta Łuków w 2008 roku. Tytuł przyznała mu kapituła konkursu zorganizowanego przez burmistrza Zbigniewa Zemło. Kolejne miejsca w plebiscycie zajęli młodzi sportowcy: Ewelina Kędzierska (Łukovia- piłka ręczna), Liliana Kamińska (Delfinek-pływanie), Edyta Pawłowska (Orlęta-zapasy), Karolina Trepka (Delfine-pływanie), Łukasz Matuszewski (Orlęta-piłka nożna). Finał plebiscytu odbył się 13 marca.

[Czytaj całość]
Piątek, 13 marca 2009 09:55; autor: Redakcja
img

Fundacja Akademia Piłkarska Legii Warszawa nawiązała współpracę z Orlętami Łuków. Na jej mocy nasz klub będzie wspierał szkolenie dzieci i młodzieży w tym klubie. Co to dokładnie oznacza? Redakcja Legia.Net dotarła do bardziej szczegółowych informacji dotyczących umowy między klubami. Współpraca będzie dotyczyć m.in. transferowania piłkarzy - czasowego lub definitywnego.  Więcej szczegółów znajduje się poniżej.

[Czytaj całość]
Czwartek, 12 marca 2009 19:10; autor: Redakcja
img

Podkarpacki Związek Piłki Nożnej zdecydował o odwołaniu III-ligowych meczów, których gospodarzami miały być zespoły z naszego województwa. Nie ma w tym zestawieniu pojedynku Wisłoki Dębica z Orlętami Łuków. Na 25 marca (godz. 15) przełożono spotkania: Spartakus Szarowola - Unia Nowa Sarzyna, Avia Świdnik - Krośnianka Karpaty Krosno, Górnik II Łęczna - Izolator Boguchwała i Łada Biłgoraj - Tomasovia Tomaszów Lubelski.

[Czytaj całość]
Czwartek, 12 marca 2009 14:39; autor: Dev
img

Są już pierwsze efekty współpracy podpisanej pomiędzy Akademią Piłkarską Legii Warszawa a ŁKS Orlęta Łuków. 14 marca drużyna juniorów starszych łukowskiego klubu rozegra sparing z rówieśnikami Legii Warszawa. Mecz odbędzie się na obiektach Legii. Więcej szczegółów w rozwinięciu newsa.

 

[Czytaj całość]
Środa, 11 marca 2009 14:03; autor: Redakcja
img

Kibice spragnieni ligowych emocji w naszym regionie muszą uzbroić się w cierpliwość. Jeśli nie nastąpi ocieplenie, inauguracja III może zostać przesunięta na późniejszy termin.  Do rywalizacji nasi ligowcy mają wrócić w najbliższy weekend. W ubiegłym tygodniu wydawało się, że zima odpuszcza. Przy dodatnich temperaturach śnieg szybko stopniał i wydawało się, że boiska zdążą wyschnąć do inauguracji rozgrywek. Niestety, w miniony weekend nasz region nawiedziły mocne opady śniegu, które wczoraj zamieniły się w deszcz. - Czekamy na rozwój wydarzeń. Zobaczymy, jak aura będzie się kształtowała w najbliższych dniach. Wystarczą dwa pogodne dni, by boiska nadawały się do gry - uważa Mieczysław Kilar z Wydziału Gier Podkarpackiego ZPN.

[Czytaj całość]
Wtorek, 10 marca 2009 21:22; autor: Dev
img

Fundacja Akademia Piłkarska Legii Warszawa nawiązała współpracę z Orlętami Łuków. W poniedziałek podpisana została umowa partnerska, na mocy której nasz klub będzie wspierał Orlęta w szkoleniu dzieci i młodzieży.  - Bardzo się cieszę, że udało nam się zaprosić do współpracy Orlęta, bo to klub o bogatych tradycjach piłkarskich, słynący ze szkolenia młodzieży. W przeszłości w Legii grało już kilku zawodników z Łukowa (m.in. Cezary Kucharski i Dariusz Solnica – przyp. Legia.com) i wierzę, że już wkrótce koszulkę zespołu z Łazienkowskiej będzie miał okazję założyć kolejny wychowanek Orląt – powiedział Jarosław Ostrowski Prezes Zarządu Fundacji Akademii Piłkarskiej.

[Czytaj całość]
twitter
Rozgrywki
Copyright (c) 2009
Design by Sk8ter
PHP by Rafał